KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Grand Prix Croatia 2008 - 19.01.2008 - 20.01.2008

şehir Samobor
Ülke Hırvatistan
Organizasyon KC Samobor-Anindol, Croatian Karate Union
Yarışmacılar 1314
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 82
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 13
Puanlama 36-24-12-6-3


Beğenilme:
61.29%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 62x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -9 yas
1. kata bay -9 yas Jakov Bunjevac Hırvatistan CRO CRO
2. kata bay -9 yas Timon Jurca Postojna SLO SLO
3. kata bay -9 yas Luka Lović KK Slavonski Brod CRO CRO
3. kata bay -9 yas Tomislav Madarević Hırvatistan CRO CRO
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Lukáš Meňuš Slovakya SVK SVK
2. kata bay -11 yas Ivan Stojov ŠD Gorica SLO SLO
3. kata bay -11 yas Zvonimir Špoljarić Mladost Osijek CRO CRO
3. kata bay -11 yas Nedim Topić Gradina CRO CRO
kata bayan -9 yas
1. kata bayan -9 yas Costanza Gallini Italy ITA ITA
2. kata bayan -9 yas Tijana Stevović Shotokan Team MNE MNE
3. kata bayan -9 yas Emme Omeragić Saniteks BIH BIH
3. kata bayan -9 yas Selma Smlatić Saniteks BIH BIH
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Ema Natković Slavko Krivski Termal CRO CRO
2. kata bayan -12 yas Rebecca Smolčić KK Samobor Anindol CRO CRO
3. kata bayan -12 yas Costanza Gallini Italy ITA ITA
3. kata bayan -12 yas Laura Timea Sterck Sensei HUN HUN
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Botond Nagy Macaristan HUN HUN
2. kata bay 12-13 yas Benjamin Brechelmaher KK Slavonski Brod CRO CRO
3. kata bay 12-13 yas Igor Cvijanović Sisak CRO CRO
3. kata bay 12-13 yas Filip Erjavec Slavko Krivski Termal CRO CRO
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Mihaela Kobale Hırvatistan CRO CRO
2. kata bayan 12-13 yas Samanta Karaula Vukovar 91 CRO CRO
3. kata bayan 12-13 yas Ivana Čolak Vukovar 91 CRO CRO
3. kata bayan 12-13 yas Marike Tache Macaristan HUN HUN
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Mattia Buasato ASI Karate Veneto ITA ITA
2. kata bay 14-15 yas Igor Cvijanović Sisak CRO CRO
3. kata bay 14-15 yas Mario Mufić Hırvatistan CRO CRO
3. kata bay 14-15 yas Leonardo Overtegnessi İtalya ITA ITA
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Mihaela Gec Croatia CRO CRO
2. kata bayan 14-15 yas Mihaela Kobale Hırvatistan CRO CRO
3. kata bayan 14-15 yas Tomislava Celizić KK Samobor Anindol CRO CRO
3. kata bayan 14-15 yas Samanta Karaula Vukovar 91 CRO CRO
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Tomislav Stolar Croatia CRO CRO
2. kata bay 16-17 yas Teemu Väyrinen Finlandiya FIN FIN
3. kata bay 16-17 yas Aldin Haurdić Croatia CRO CRO
3. kata bay 16-17 yas Mitja Ješovnik Slovenya SLO SLO
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Monika Čulenová Slovakya SVK SVK
2. kata bayan 16-17 yas Nikolina Nekić Hırvatistan CRO CRO
3. kata bayan 16-17 yas Giulia Adami İtalya ITA ITA
3. kata bayan 16-17 yas Tamara Kovačević Slovenya SLO SLO
kata bay
1. kata bay Kristian Novak Hırvatistan CRO CRO
2. kata bay Vladimír Míček Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kata bay Alessio Loni İtalya ITA ITA
3. kata bay Miroslav Sliznik Slovakya SVK SVK
kata bayan
1. kata bayan Kristína Grmanová Slovakia SVK SVK
2. kata bayan Barbora Bosnyaková Slovakia SVK SVK
3. kata bayan Marija Madžarević Sırbistan SRB SRB
3. kata bayan Biserka Radulović Karadağ MNE MNE
kata takýmlar bay -9 yas
1. kata takýmlar bay -9 yas Mladost Ivanic Grad (CRO) CRO CRO
2. kata takýmlar bay -9 yas Stenjevec (CRO) CRO CRO
3. kata takýmlar bay -9 yas KK Polet Zagreb (CRO) CRO CRO
3. kata takýmlar bay -9 yas KK Slavonski Brod (CRO) CRO CRO
kata takýmlar bay -11 yas
1. kata takýmlar bay -11 yas Zagrebački Karate Savez (CRO) CRO CRO
2. kata takýmlar bay -11 yas KK Slavonski Brod (CRO) CRO CRO
3. kata takýmlar bay -11 yas ŠD Gorica (SLO) SLO SLO
3. kata takýmlar bay -11 yas Champion (CRO) CRO CRO
kata takýmlar bayan -9 yas
1. kata takýmlar bayan -9 yas KK Tigar Sisak (CRO) CRO CRO
2. kata takýmlar bayan -9 yas Saniteks (BIH) BIH BIH
kata takýmlar bayan -11 yas
1. kata takýmlar bayan -11 yas Senshi KC (HUN) HUN HUN
2. kata takýmlar bayan -11 yas KK Samobor Anindol (CRO) CRO CRO
3. kata takýmlar bayan -11 yas KK Jastreb (CRO) CRO CRO
3. kata takýmlar bayan -11 yas Saniteks (BIH) BIH BIH
kata takýmlar bay 12-13 yas
1. kata takýmlar bay 12-13 yas KK Polet Zagreb (CRO) CRO CRO
2. kata takýmlar bay 12-13 yas KK Jastreb (CRO) CRO CRO
kata takýmlar bayan 12-13 yas
1. kata takýmlar bayan 12-13 yas Vukovar 91 (CRO) CRO CRO
2. kata takýmlar bayan 12-13 yas Vukovar 91 (CRO) CRO CRO
kata takýmlar bay 14-15 yas
1. kata takýmlar bay 14-15 yas KK Trbovlje (SLO) SLO SLO
2. kata takýmlar bay 14-15 yas KK Jastreb (CRO) CRO CRO
1. kata takýmlar bay 14-15 yas KK Samobor Anindol (CRO) CRO CRO
2. kata takýmlar bay 14-15 yas Lošinj (CRO) CRO CRO
3. kata takýmlar bay 14-15 yas KK Polet Zagreb (CRO) CRO CRO
3. kata takýmlar bay 14-15 yas Tiger Velenje (SLO) SLO SLO
KUMITE
kumite bay -11 yas -30kg
1. kumite bay -11 yas -30kg Lucijano Danić Karate Club Virovitica CRO CRO
2. kumite bay -11 yas -30kg Stjepan Štimac Stijena CRO CRO
3. kumite bay -11 yas -30kg Levente Kovacs Macaristan HUN HUN
3. kumite bay -11 yas -30kg Aljož Sušić ŠD Gorica SLO SLO
kumite bay -11 yas -34kg
1. kumite bay -11 yas -34kg Darian Lisjak KK Nedelišće CRO CRO
2. kumite bay -11 yas -34kg Ivan Iharoš Karate Club Virovitica CRO CRO
3. kumite bay -11 yas -34kg Filip Habek Ivanec CRO CRO
3. kumite bay -11 yas -34kg Dino Povrženić KK Kaplast Karlovac CRO CRO
kumite bay -11 yas -38kg
1. kumite bay -11 yas -38kg Mateo Šitum Susedgrad CRO CRO
2. kumite bay -11 yas -38kg Viktor Kovács Fighter club HUN HUN
3. kumite bay -11 yas -38kg Hamza Bečar Bushido Sarajevo BIH BIH
3. kumite bay -11 yas -38kg Ivan Stojov ŠD Gorica SLO SLO
kumite bay -11 yas -42kg
1. kumite bay -11 yas -42kg Samuel Michálek Slovakya SVK SVK
2. kumite bay -11 yas -42kg Patrik Šumandl Slovenya SLO SLO
3. kumite bay -11 yas -42kg Jakov Bunjevac Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay -11 yas -42kg Domagoj Grgurić Hırvatistan CRO CRO
kumite bay -11 yas +42kg
1. kumite bay -11 yas +42kg Adam Buda Honing Fighter club HUN HUN
2. kumite bay -11 yas +42kg Enes Garibović Varaždin CRO CRO
3. kumite bay -11 yas +42kg Nejc Bertoncelj Slovenya SLO SLO
3. kumite bay -11 yas +42kg Mirko Boltar Slovenya SLO SLO
kumite bayan -11 yas -32kg
1. kumite bayan -11 yas -32kg Jelena Bužanić KK Nedelišće CRO CRO
2. kumite bayan -11 yas -32kg Irena Prga Hercegovina Zagreb CRO CRO
3. kumite bayan -11 yas -32kg Monika Berulec Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bayan -11 yas -32kg Marija Čavka Hırvatistan CRO CRO
kumite bayan -11 yas -36kg
1. kumite bayan -11 yas -36kg Tina Stegel Postojna SLO SLO
2. kumite bayan -11 yas -36kg Tina Marić KK Neretva Mostar BIH BIH
3. kumite bayan -11 yas -36kg Mirnesa Bektaš Bosna-Hersek BIH BIH
3. kumite bayan -11 yas -36kg Irena Šimunović Stijena CRO CRO
kumite bayan -11 yas -40kg
1. kumite bayan -11 yas -40kg Ana Škunca Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bayan -11 yas -40kg Nika Deša Kvarner Rijeka CRO CRO
3. kumite bayan -11 yas -40kg Ana Marija Barbara Forum CRO CRO
3. kumite bayan -11 yas -40kg Emina Smlatić Saniteks BIH BIH
kumite bayan -11 yas +40kg
1. kumite bayan -11 yas +40kg Stela Eleonora Soldat Medimurje CRO CRO
2. kumite bayan -11 yas +40kg Lora Tušek Medimurje CRO CRO
3. kumite bayan -11 yas +40kg Dorina Erdélyi Arashi Sportsclub HUN HUN
3. kumite bayan -11 yas +40kg Jelena Tmušić KKK No-Kači Belgrade SRB SRB
kumite bay 12-13 yas -36kg
1. kumite bay 12-13 yas -36kg Emir Čabaravdić Bushido Sarajevo BIH BIH
2. kumite bay 12-13 yas -36kg Arturs Keiselis Baltijas Karate Club LAT LAT
3. kumite bay 12-13 yas -36kg Amir Čabaravdić Bushido Sarajevo BIH BIH
3. kumite bay 12-13 yas -36kg Zrin Pezer KK Samobor Anindol CRO CRO
kumite bay 12-13 yas -41kg
1. kumite bay 12-13 yas -41kg Leon Kovačić KK Samobor Anindol CRO CRO
2. kumite bay 12-13 yas -41kg Botond Nagy Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 12-13 yas -41kg Matija Bužanić KK Nedelišće CRO CRO
3. kumite bay 12-13 yas -41kg Petar Lamešić Hırvatistan CRO CRO
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg Nedim Varupa Bosna-Hersek BIH BIH
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Ivan Brkić Karate Club Virovitica CRO CRO
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Neven Kučan Samuraj CRO CRO
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Filip Španbauer Slovenya SLO SLO
kumite bay 12-13 yas -48kg
1. kumite bay 12-13 yas -48kg Döme Szegedi Fighter club HUN HUN
2. kumite bay 12-13 yas -48kg Stefan Tmušić KKK No-Kači Belgrade SRB SRB
3. kumite bay 12-13 yas -48kg Jan Jurković Radenci SLO SLO
3. kumite bay 12-13 yas -48kg Ivan Perović Karate Club Virovitica CRO CRO
kumite bay 12-13 yas -52kg
1. kumite bay 12-13 yas -52kg Božo Logarušić Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bay 12-13 yas -52kg Emil Røper Larsen Danimarka DEN DEN
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Karlo Kevo Sokol Split CRO CRO
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Simon Klemenčić Radenci SLO SLO
kumite bay 12-13 yas -57kg
1. kumite bay 12-13 yas -57kg Antun Vrbanek KK Kaplast Karlovac CRO CRO
2. kumite bay 12-13 yas -57kg Vanja Šarić Čakovec CRO CRO
3. kumite bay 12-13 yas -57kg Patrik Kmet CBS Pula CRO CRO
3. kumite bay 12-13 yas -57kg Ivan Mišetić Hercegovina Zagreb CRO CRO
kumite bay 12-13 yas +57kg
1. kumite bay 12-13 yas +57kg Žan Luca Potočnik Radvanje SLO SLO
2. kumite bay 12-13 yas +57kg Mislav Tomić KK Tempo Zagreb CRO CRO
3. kumite bay 12-13 yas +57kg Faris Čolić Bushido Sarajevo BIH BIH
3. kumite bay 12-13 yas +57kg Andreas Sirovica KK Samobor Anindol CRO CRO
kumite bayan 12-13 yas -40kg
1. kumite bayan 12-13 yas -40kg Amina Adilović Mladost Vitez BIH BIH
2. kumite bayan 12-13 yas -40kg Helena Martinović Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bayan 12-13 yas -40kg Vesna Gugić Mladost Vitez BIH BIH
3. kumite bayan 12-13 yas -40kg Ana Škunca Hırvatistan CRO CRO
kumite bayan 12-13 yas -45kg
1. kumite bayan 12-13 yas -45kg Marike Tache Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan 12-13 yas -45kg Ivona Čavar Bosna-Hersek BIH BIH
3. kumite bayan 12-13 yas -45kg Mirjana Banović Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bayan 12-13 yas -45kg Martina Tančak KK Bregana CRO CRO
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Helena Pintarić Medimurje CRO CRO
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Helena Stanić Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Miroslava Kopúňová Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Ela Poljak KK Nedelišće CRO CRO
kumite bayan 12-13 yas -55kg
1. kumite bayan 12-13 yas -55kg Morena Marinčić Hercegovina Zagreb CRO CRO
2. kumite bayan 12-13 yas -55kg Michaela Ďurišová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
3. kumite bayan 12-13 yas -55kg Lucija Mlakar Oplotnica SLO SLO
3. kumite bayan 12-13 yas -55kg Viktorija Solina Ivanec CRO CRO
kumite bayan 12-13 yas +55kg
1. kumite bayan 12-13 yas +55kg Danka Zorić Zamet CRO CRO
2. kumite bayan 12-13 yas +55kg Amina Halilović Bošnjak BIH BIH
3. kumite bayan 12-13 yas +55kg Vanesa Elena Durdević Karate Club Virovitica CRO CRO
3. kumite bayan 12-13 yas +55kg Rebeka Feher Arashi Sportsclub HUN HUN
kumite bay 14-15 yas -48kg
1. kumite bay 14-15 yas -48kg Marijan Logarušić Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bay 14-15 yas -48kg Tin Ciglar Student Zagreb CRO CRO
3. kumite bay 14-15 yas -48kg Marin Hrkać KK Neretva Mostar BIH BIH
3. kumite bay 14-15 yas -48kg Darijan Kolar Mladost Ivanić Grad CRO CRO
kumite bay 14-15 yas -53kg
1. kumite bay 14-15 yas -53kg Dániel Jurca Fighter club HUN HUN
2. kumite bay 14-15 yas -53kg Aljaž Vesenjak KK Trbovlje SLO SLO
3. kumite bay 14-15 yas -53kg Matija Barić KK Kaplast Karlovac CRO CRO
3. kumite bay 14-15 yas -53kg Almin Salkić Slovenya SLO SLO
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Nikola Horvat Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Mario Mufić Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Tomislav Celić KK Jastreb CRO CRO
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Ajdin Čibo Bošnjak BIH BIH
kumite bay 14-15 yas -60kg
1. kumite bay 14-15 yas -60kg Alexander Buda Höning Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 14-15 yas -60kg Zoltán Köhegyi Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 14-15 yas -60kg Karlo Pejić Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay 14-15 yas -60kg Antonio Tančak KK Samobor Anindol CRO CRO
kumite bay 14-15 yas -64kg
1. kumite bay 14-15 yas -64kg Vladislavs Jaskuls Letonya LAT LAT
2. kumite bay 14-15 yas -64kg Renato Brković KK Samobor Anindol CRO CRO
3. kumite bay 14-15 yas -64kg Nikola Balaban Metal Opatija CRO CRO
3. kumite bay 14-15 yas -64kg Renato Strišković Zamet CRO CRO
kumite bay 14-15 yas -69kg
1. kumite bay 14-15 yas -69kg Ante Mrvičić B Biograd CRO CRO
2. kumite bay 14-15 yas -69kg Emir Begić Bushido Sarajevo BIH BIH
3. kumite bay 14-15 yas -69kg Emir Nagy Arashi Sportsclub HUN HUN
3. kumite bay 14-15 yas -69kg Mario Slivar Lepoglava CRO CRO
kumite bay 14-15 yas +69kg
1. kumite bay 14-15 yas +69kg Besnik Adović Karadağ MNE MNE
2. kumite bay 14-15 yas +69kg Nedim Zeljković Bushido Sarajevo BIH BIH
3. kumite bay 14-15 yas +69kg Filip Dmitrašinović Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay 14-15 yas +69kg Tomislav Stojanović Centar Velika Gorica CRO CRO
kumite bayan 14-15 yas -50kg
1. kumite bayan 14-15 yas -50kg Simona Lacová Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kumite bayan 14-15 yas -50kg Lucija Biško Hercegovina Zagreb CRO CRO
3. kumite bayan 14-15 yas -50kg Ivana Čanadžija Mladost Ivanić Grad CRO CRO
3. kumite bayan 14-15 yas -50kg Eldina Maslo Bosna-Hersek BIH BIH
kumite bayan 14-15 yas -55kg
1. kumite bayan 14-15 yas -55kg Tjaša Ristić Slovenya SLO SLO
2. kumite bayan 14-15 yas -55kg Marija Sušac Hercegovina Zagreb CRO CRO
3. kumite bayan 14-15 yas -55kg Selma Gurzaković Champion CRO CRO
3. kumite bayan 14-15 yas -55kg Violeta Szin Sanshmin HUN HUN
kumite bayan 14-15 yas -60kg
1. kumite bayan 14-15 yas -60kg Patricia Tátošová Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kumite bayan 14-15 yas -60kg Ivana Tomašić Lika CRO CRO
3. kumite bayan 14-15 yas -60kg Sara Sirovica Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bayan 14-15 yas -60kg Xheneta Vučić Albulena MNE MNE
kumite bayan 14-15 yas +60kg
1. kumite bayan 14-15 yas +60kg Eldina Čibo Bošnjak BIH BIH
2. kumite bayan 14-15 yas +60kg Maja Kravaraščan Karate Club Virovitica CRO CRO
3. kumite bayan 14-15 yas +60kg Barbora Kovalčíková Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas +60kg Marta Zubović Opatija Tad Rijeka CRO CRO
kumite bay 16-17 yas -60kg
1. kumite bay 16-17 yas -60kg Kalvis Kalnins Letonya LAT LAT
2. kumite bay 16-17 yas -60kg Haris Kovačević Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay 16-17 yas -60kg Rene Barak Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay 16-17 yas -60kg Mladen Čurić Sırbistan SRB SRB
kumite bay 16-17 yas -65kg
1. kumite bay 16-17 yas -65kg Nemanja Brašanac Karadağ MNE MNE
2. kumite bay 16-17 yas -65kg Marek Granát Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -65kg Mario Budimir Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay 16-17 yas -65kg Bakir Kečo Bosna-Hersek BIH BIH
kumite bay 16-17 yas -70kg
1. kumite bay 16-17 yas -70kg Jakub Nemček Slovakya SVK SVK
2. kumite bay 16-17 yas -70kg Balazs Bende Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 16-17 yas -70kg Filip Grgurić Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay 16-17 yas -70kg Vladimir Timotijević Sırbistan SRB SRB
kumite bay 16-17 yas -75kg
1. kumite bay 16-17 yas -75kg Haris Suljković Bosna-Hersek BIH BIH
2. kumite bay 16-17 yas -75kg Yves Martial Tadissi Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 16-17 yas -75kg Marino Grivičić Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay 16-17 yas -75kg Peter Szomor Slovakya SVK SVK
kumite bay 16-17 yas +75kg
1. kumite bay 16-17 yas +75kg Danilo Lučić Karadağ MNE MNE
2. kumite bay 16-17 yas +75kg Matej Tomazin Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay 16-17 yas +75kg Vladimir Mitić Sırbistan SRB SRB
3. kumite bay 16-17 yas +75kg Mihajlo Vučić Sırbistan SRB SRB
kumite bayan 16-17 yas -51kg
1. kumite bayan 16-17 yas -51kg Jelena Milivojčević Sırbistan SRB SRB
2. kumite bayan 16-17 yas -51kg Damira Bujan Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bayan 16-17 yas -51kg Ena Huskić Bosna-Hersek BIH BIH
3. kumite bayan 16-17 yas -51kg Maja Kolanović Bosnia & Herzegovina BIH BIH
kumite bayan 16-17 yas -57kg
1. kumite bayan 16-17 yas -57kg Sanja Cvrkota Sırbistan SRB SRB
2. kumite bayan 16-17 yas -57kg Ana Lenard Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bayan 16-17 yas -57kg Iva Magaš Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bayan 16-17 yas -57kg Marija Sušac Croatia CRO CRO
kumite bayan 16-17 yas +57kg
1. kumite bayan 16-17 yas +57kg Maja Lenard Croatia CRO CRO
2. kumite bayan 16-17 yas +57kg Szandra Metzger Hungary HUN HUN
3. kumite bayan 16-17 yas +57kg Magdaléna Scheryová Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas +57kg Ivona Tubić Hırvatistan CRO CRO
kumite bay 18-20 yas -60kg
1. kumite bay 18-20 yas -60kg Kalvis Kalnins Letonya LAT LAT
2. kumite bay 18-20 yas -60kg Jozo Dabović Karadağ MNE MNE
3. kumite bay 18-20 yas -60kg Ismar Ćejvanović Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay 18-20 yas -60kg Nikola Horvat Hırvatistan CRO CRO
kumite bay 18-20 yas -65kg
1. kumite bay 18-20 yas -65kg Jovan Radulović Karadağ MNE MNE
2. kumite bay 18-20 yas -65kg Peter Tropp Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 18-20 yas -65kg Matija Blažičević Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay 18-20 yas -65kg Toni Hrkać Bosna-Hersek BIH BIH
kumite bay 18-20 yas -70kg
1. kumite bay 18-20 yas -70kg Ruslan Sadikov Latvia LAT LAT
2. kumite bay 18-20 yas -70kg Nikola Jovanović Sırbistan SRB SRB
3. kumite bay 18-20 yas -70kg Marko Lučić Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay 18-20 yas -70kg Aleš Mir Slovenya SLO SLO
kumite bay 18-20 yas -75kg
1. kumite bay 18-20 yas -75kg Matija Matijevič Slovenya SLO SLO
2. kumite bay 18-20 yas -75kg Rene Pernuš Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay 18-20 yas -75kg Esmir Mušić Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay 18-20 yas -75kg Roland Rajčany Slovakia SVK SVK
kumite bay 18-20 yas -80kg
1. kumite bay 18-20 yas -80kg Marko Miloš Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bay 18-20 yas -80kg Filip Prešinský Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 18-20 yas -80kg Pero Vučić Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay 18-20 yas -80kg Roberts Zeltins Letonya LAT LAT
kumite bay 18-20 yas +80kg
1. kumite bay 18-20 yas +80kg Elvir Mašović Bosna-Hersek BIH BIH
2. kumite bay 18-20 yas +80kg Nermin Sinanović Bosna-Hersek BIH BIH
3. kumite bay 18-20 yas +80kg Aleksandar Ivanović Sırbistan SRB SRB
3. kumite bay 18-20 yas +80kg Marek Radúch Slovakia SVK SVK
kumite bayan 18-20 yas -53kg
1. kumite bayan 18-20 yas -53kg Dragica Drapić Sırbistan SRB SRB
2. kumite bayan 18-20 yas -53kg Jovana Sujković Sırbistan-Karadağ SRB SRB
3. kumite bayan 18-20 yas -53kg Edina Catibušić Bosna-Hersek BIH BIH
3. kumite bayan 18-20 yas -53kg Viktória Semaníková Slovakya SVK SVK
kumite bayan 18-20 yas -60kg
1. kumite bayan 18-20 yas -60kg Fruzsina Lassingleitner Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan 18-20 yas -60kg Jelena Sujković Sırbistan SRB SRB
3. kumite bayan 18-20 yas -60kg Sara Cardin İtalya ITA ITA
3. kumite bayan 18-20 yas -60kg Ivana Goricaj Hırvatistan CRO CRO
kumite bayan 18-20 yas +60kg
1. kumite bayan 18-20 yas +60kg Azra Saleš Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bayan 18-20 yas +60kg Ivana Dučová Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan 18-20 yas +60kg Ema Aničić Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bayan 18-20 yas +60kg Marivin Chiari Italy ITA ITA
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Tomislav Stepić Croatia CRO CRO
2. kumite bay -60kg Alen Mašić Slovenya SLO SLO
3. kumite bay -60kg Mitja Pelcl Slovenya SLO SLO
kumite bay -67kg
1. kumite bay -67kg Marko Lučić Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bay -67kg Peter Macko Slovakia SVK SVK
3. kumite bay -67kg Damir Bander Bosna-Hersek BIH BIH
3. kumite bay -67kg Vojtěch Kočí Çek Cumhuriyeti CZE CZE
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Miloš Jovanović Sırbistan SRB SRB
2. kumite bay -75kg Ruslan Sadikov Latvia LAT LAT
3. kumite bay -75kg Mensur Cakić Bosna-Hersek BIH BIH
3. kumite bay -75kg Neven Martić Hırvatistan CRO CRO
kumite bay -84kg
1. kumite bay -84kg Vladimir Aleksić Serbia SRB SRB
2. kumite bay -84kg Mario Vučić Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay -84kg Miroslav Maričević Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay -84kg Miloš Vuković Serbia SRB SRB
kumite bay +84kg
1. kumite bay +84kg Almir Cecunjanin Karadağ MNE MNE
2. kumite bay +84kg Vladan Rudić Vranić Serbia SRB SRB
3. kumite bay +84kg Kenan Alikadić Bosna-Hersek BIH BIH
3. kumite bay +84kg Nemanja Jović Croatia CRO CRO
kumite bayan -50kg
1. kumite bayan -50kg Dajana Mršić Bosna-Hersek BIH BIH
2. kumite bayan -50kg Una Selman Bosna-Hersek BIH BIH
3. kumite bayan -50kg Pavla Linhartová Çek Cumhuriyeti CZE CZE
kumite bayan -55kg
1. kumite bayan -55kg Jelena Kovačević Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bayan -55kg Katarina Strika Serbia SRB SRB
3. kumite bayan -55kg Viktória Semaníková Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan -55kg Beatrix Tóth Macaristan HUN HUN
kumite bayan -61kg
1. kumite bayan -61kg Ana Lenard Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bayan -61kg Petra Narandja Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bayan -61kg Ivana Bebek Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bayan -61kg Mirsada Suljkanović Bosna-Hersek BIH BIH
kumite bayan -68kg
1. kumite bayan -68kg Petra Volf Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bayan -68kg Ana-Marija Čelan Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bayan -68kg Azra Saleš Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bayan -68kg Merima Softić Bosna-Hersek BIH BIH
kumite bayan +68kg
1. kumite bayan +68kg Dijana Saleš Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bayan +68kg Maša Martinović Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bayan +68kg Marivin Chiari Italy ITA ITA
3. kumite bayan +68kg Maja Janković Hırvatistan CRO CRO

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
11.10.2014
Grand Prix Ústí n/L 2014 24.05.2014
North Bohemia 2013 12.10.2013
Austrian Junior Open 2013 22.06.2013-23.06.2013
Grand Prix Ústí n/L 2013 25.05.2013
04.05.2013
North Bohemia 2012 13.10.2012
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır