KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Czech Grand Prix 2006 - 30.09.2006 - 01.10.2006

şehir Pilsen
Ülke Çek Cumhuriyeti
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 51
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 12
Puanlama 24-16-8-4-2


Beğenilme:
45.59%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 17x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Martin Turoň KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
2. kata bay -11 yas Marek Fejfárek Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata bay -11 yas Julien Custinne Champions Club BEL BEL
3. kata bay -11 yas Martin Dobiáš Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Aimee Sell İngiltere ENG ENG
2. kata bayan -12 yas Tereza Mikudová Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Kinga Harast Harasuto Karate Klub POL POL
3. kata bayan -12 yas Sylwia Zwiefka Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Adam Tran KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
3. kata bay 12-13 yas Andrej Mikuš Slovakya SVK SVK
3. kata bay 12-13 yas Vjacheslav Ponomarjov Nika UKR UKR
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Ingrid Suchánková KK Europa Trenčín SVK SVK
2. kata bayan 12-13 yas Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Bibiána Havzijiová KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
3. kata bayan 12-13 yas Markéta Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Harry Cannon Southern England ENG ENG
2. kata bay 14-15 yas Martin Náhlovský Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Petr Müller Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Lucie Michálková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kata bayan 14-15 yas Petra Macků KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Lisa Martin KV Sachsen - Anhalt GER GER
3. kata bayan 14-15 yas Kristýna Pučanová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Vladimír Míček Kusengo Hodonín CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas Marek Aberl SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Reece Taylor Southern England ENG ENG
3. kata bay 16-17 yas Bart van de Wal Belçika BEL BEL
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Petra Žídková Kusengo Hodonín CZE CZE
2. kata bayan 16-17 yas Luisa Ziemer KV Sachsen - Anhalt GER GER
3. kata bayan 16-17 yas Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Stephanie Otten Belçika BEL BEL
kata bay 18-20 yas
1. kata bay 18-20 yas Bart van de Wal Belçika BEL BEL
2. kata bay 18-20 yas Martin Runge KV Sachsen - Anhalt GER GER
3. kata bay 18-20 yas Amédéo Alessandro Di Giovanni KIME Seraing BEL BEL
3. kata bay 18-20 yas Kevin Seminck Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
kata bayan 18-20 yas
1. kata bayan 18-20 yas Lenka Zuzánková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata bayan 18-20 yas Sára Arnsteinová Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata bayan 18-20 yas Anja Lorbeer Bushido Beelitz GER GER
3. kata bayan 18-20 yas Sandra Ripsch KV Sachsen - Anhalt GER GER
KUMITE
kumite bay -12 yas -40kg
1. kumite bay -12 yas -40kg Martin Turoň KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
2. kumite bay -12 yas -40kg Julien Custinne Champions Club BEL BEL
3. kumite bay -12 yas -40kg Arturs Keiselis Samuraj Madona LAT LAT
3. kumite bay -12 yas -40kg Yevgenij Popov Nika UKR UKR
kumite bay -12 yas +40kg
1. kumite bay -12 yas +40kg Nikita Aprelenko Nika UKR UKR
2. kumite bay -12 yas +40kg Vladimir Zinovskij Nika UKR UKR
3. kumite bay -12 yas +40kg Ilír Kabashi Slovakya SVK SVK
3. kumite bay -12 yas +40kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite bayan -12 yas OPEN
1. kumite bayan -12 yas OPEN Chloe Cooper İngiltere ENG ENG
2. kumite bayan -12 yas OPEN Amy Nichols Welsh Bushi Kai WAL WAL
3. kumite bayan -12 yas OPEN Jessica Day Shindo Kai ENG ENG
3. kumite bayan -12 yas OPEN Rhiannon Ireland Welsh Bushi Kai WAL WAL
kumite bay 12-13 yas -50kg
1. kumite bay 12-13 yas -50kg Ryan Jay EKKA Caribbean ENG ENG
2. kumite bay 12-13 yas -50kg Mathew Thomas Welsh Bushi Kai WAL WAL
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Vjacheslav Ponomarjov Nika UKR UKR
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Vladimir Zinovskij Nika UKR UKR
kumite bay 12-13 yas +50kg
1. kumite bay 12-13 yas +50kg Patryk Surma Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
2. kumite bay 12-13 yas +50kg Adrian Wozniak Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite bay 12-13 yas +50kg Matěj Cvrk Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +50kg Richard Hajdóny CMK Banská Bystrica SVK SVK
kumite bayan 12-13 yas OPEN
1. kumite bayan 12-13 yas OPEN Dominika Tatarová CMK Banská Bystrica SVK SVK
2. kumite bayan 12-13 yas OPEN Heidi Jay EKKA Caribbean ENG ENG
3. kumite bayan 12-13 yas OPEN Lenka Földesiová Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan 12-13 yas OPEN Ingrid Suchánková KK Europa Trenčín SVK SVK
kumite bay 14-15 yas -50kg
1. kumite bay 14-15 yas -50kg Garrick Eastwood Shindo Kai ENG ENG
2. kumite bay 14-15 yas -50kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -50kg Adrian Ihnatowicz Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
3. kumite bay 14-15 yas -50kg František Kabourek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -60kg
1. kumite bay 14-15 yas -60kg Jordan Hopkins Welsh Bushi Kai WAL WAL
2. kumite bay 14-15 yas -60kg Piotr Kamrowski Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
3. kumite bay 14-15 yas -60kg Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -60kg Mikael Warnier Champions Club BEL BEL
kumite bay 14-15 yas +60kg
1. kumite bay 14-15 yas +60kg Mike Bjerregaard Danimarka DEN DEN
2. kumite bay 14-15 yas +60kg Adam Prešinský Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas +60kg Alex Sell Shuhari Kai ENG ENG
3. kumite bay 14-15 yas +60kg Steven van der Hoek Unity 99 Rotterdam NED NED
kumite bayan 14-15 yas -50kg
1. kumite bayan 14-15 yas -50kg Laura Pradelli Champions Club BEL BEL
2. kumite bayan 14-15 yas -50kg Katharina Jäkel Banzai-Karate E.T. Hirschberg/Saale GER GER
3. kumite bayan 14-15 yas -50kg Robin Eijkenboom Hollanda NED NED
3. kumite bayan 14-15 yas -50kg Miriam Šošovicová Slovakya SVK SVK
kumite bayan 14-15 yas +50kg
1. kumite bayan 14-15 yas +50kg Ashley Timmer Hollanda NED NED
2. kumite bayan 14-15 yas +50kg Jana Bitsch Almanya GER GER
3. kumite bayan 14-15 yas +50kg Nikky Hoornweg Unity 99 Rotterdam NED NED
3. kumite bayan 14-15 yas +50kg Petra Macků KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Pierre Grifnée KC Le Chardon BEL BEL
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Raphael Piras KC Shin-Nin BEL BEL
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Boris Delhez Tadashi-do Rotterdam NED NED
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Narek Matevosjan Taifu Tallin EST EST
kumite bay 16-17 yas -60kg
1. kumite bay 16-17 yas -60kg Vincent Vasseur Hollanda NED NED
2. kumite bay 16-17 yas -60kg Gilles Youmour Champions Club BEL BEL
3. kumite bay 16-17 yas -60kg Boris Delhez Tadashi-do Rotterdam NED NED
3. kumite bay 16-17 yas -60kg Marek Granát Slovakya SVK SVK
kumite bay 16-17 yas -65kg
1. kumite bay 16-17 yas -65kg Viktor Viskup Slovakya SVK SVK
2. kumite bay 16-17 yas -65kg Quaassim Hussain BKO ENG ENG
3. kumite bay 16-17 yas -65kg Kain Keppen Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite bay 16-17 yas -65kg Aleksey Vitoz Nika UKR UKR
kumite bay 16-17 yas -70kg
1. kumite bay 16-17 yas -70kg Rhys Edwards Welsh Bushi Kai WAL WAL
2. kumite bay 16-17 yas -70kg Anatoliy Gorshkov Nika UKR UKR
3. kumite bay 16-17 yas -70kg Václav Dovolil KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -70kg Jakub Nekuda SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -75kg
1. kumite bay 16-17 yas -75kg Ruviëne Mathilda Hollanda NED NED
2. kumite bay 16-17 yas -75kg Oniell Zuiverloon Hollanda NED NED
3. kumite bay 16-17 yas -75kg Lukáš Honzík SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bay 16-17 yas +75kg
1. kumite bay 16-17 yas +75kg Petr Toušek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas +75kg Paul Dorenberg Hollanda NED NED
3. kumite bay 16-17 yas +75kg James Steadman İngiltere ENG ENG
kumite bayan 16-17 yas -51kg
1. kumite bayan 16-17 yas -51kg Anzhelika Terlyuga Ukrayna UKR UKR
2. kumite bayan 16-17 yas -51kg Olga Trakalová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -51kg Angelique Meirsman Belçika BEL BEL
kumite bayan 16-17 yas -57kg
1. kumite bayan 16-17 yas -57kg Marta Dąbrowska Harasuto Karate Klub POL POL
2. kumite bayan 16-17 yas -57kg Dagmara Kubinská KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas -57kg Zhanna Melnyk Ukrayna UKR UKR
3. kumite bayan 16-17 yas -57kg Viktória Semaníková CMK Banská Bystrica SVK SVK
kumite bayan 16-17 yas +57kg
1. kumite bayan 16-17 yas +57kg Ivana Dučová CMK Banská Bystrica SVK SVK
2. kumite bayan 16-17 yas +57kg Nikey Bakker Unity 99 Rotterdam NED NED
3. kumite bayan 16-17 yas +57kg Anna Dudziak Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite bayan 16-17 yas +57kg Katerina Vanderer Dao Tallin EST EST
kumite bay 18-20 yas -60kg
1. kumite bay 18-20 yas -60kg Jonathan Thaels KC Le Chardon BEL BEL
2. kumite bay 18-20 yas -60kg Lukáš Polzer SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -60kg Janis Akhsas USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -60kg David Matevosjan Estonya EST EST
kumite bay 18-20 yas -65kg
1. kumite bay 18-20 yas -65kg Nicky Koster Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
2. kumite bay 18-20 yas -65kg Ievgenii Melnyk Shogun Karate Kyiv UKR UKR
3. kumite bay 18-20 yas -65kg Antonio Di Giovanni KIME Seraing BEL BEL
3. kumite bay 18-20 yas -65kg Kevin Seminck Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
kumite bay 18-20 yas -70kg
1. kumite bay 18-20 yas -70kg Yannick Piersotte Sei Pai KC BEL BEL
2. kumite bay 18-20 yas -70kg Pavol Duda CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite bay 18-20 yas -70kg Leszek Grzenkowicz Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
3. kumite bay 18-20 yas -70kg Jiří Pelnář BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -75kg
1. kumite bay 18-20 yas -75kg Serhiy Chervinskyi Shogun Karate Kyiv UKR UKR
2. kumite bay 18-20 yas -75kg Jerome Essabri KC Wallonie BEL BEL
3. kumite bay 18-20 yas -75kg Ondřej Charvát Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -75kg David Krejča Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -80kg
1. kumite bay 18-20 yas -80kg Yevgenij Stepanchuk Nika UKR UKR
2. kumite bay 18-20 yas -80kg Yevhen Motovylin Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay 18-20 yas -80kg Klemens Ewald Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
kumite bay 18-20 yas +80kg
1. kumite bay 18-20 yas +80kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas +80kg Philip Carlsen Solrod Karate Klub DEN DEN
kumite bay 18-20 yas OPEN
1. kumite bay 18-20 yas OPEN Yevgenij Stepanchuk Nika UKR UKR
2. kumite bay 18-20 yas OPEN Serhiy Chervinskyi Shogun Karate Kyiv UKR UKR
3. kumite bay 18-20 yas OPEN Yevhen Motovylin Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay 18-20 yas OPEN Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite bayan 18-20 yas -53kg
1. kumite bayan 18-20 yas -53kg Zuzana Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 18-20 yas -53kg Lucia Kováčiková CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite bayan 18-20 yas -53kg Pavla Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas -53kg Angelique Meirsman Belçika BEL BEL
kumite bayan 18-20 yas -60kg
1. kumite bayan 18-20 yas -60kg Zhanna Melnyk Ukrayna UKR UKR
2. kumite bayan 18-20 yas -60kg Tereza Matějková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas -60kg Petra Gabrielová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas -60kg Laura Sticca G.F.K. BEL BEL
kumite bayan 18-20 yas +60kg
1. kumite bayan 18-20 yas +60kg Lene Vrijsen Belçika BEL BEL
2. kumite bayan 18-20 yas +60kg Ivana Guzková (Kučerová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas +60kg Kirstine Lind Danimarka DEN DEN
kumite bayan 18-20 yas OPEN
1. kumite bayan 18-20 yas OPEN Pavla Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 18-20 yas OPEN Zuzana Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas OPEN Ivana Guzková (Kučerová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas OPEN Lucia Kováčiková CMK Banská Bystrica SVK SVK
kumite takýmlar bay 18-20 yas
1. kumite takýmlar bay 18-20 yas Unity 99 NED NED
2. kumite takýmlar bay 18-20 yas G.F.K. BEL BEL
3. kumite takýmlar bay 18-20 yas Shogun Karate Kyiv (UKR) UKR UKR
3. kumite takýmlar bay 18-20 yas Shogun Karate Kyiv (UKR) UKR UKR
kumite takýmlar bayan 18-20 yas
1. kumite takýmlar bayan 18-20 yas Shogun Karate Kyiv (UKR) UKR UKR
2. kumite takýmlar bayan 18-20 yas Harasuto Karate Klub (POL) POL POL
3. kumite takýmlar bayan 18-20 yas CMK Banská Bystrica (SVK) SVK SVK
3. kumite takýmlar bayan 18-20 yas Solrod Karate Klub (DEN) DEN DEN

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Italian Grand Prix 2007 (Venice Cup) 30.11.2007-02.12.2007
Belgium Grand Prix 2007 04.11.2007
Czech Grand Prix 2007 29.09.2007-30.09.2007
Austrian Grand Prix 2007 21.04.2007-22.04.2007
Irish Grand Prix 2007 31.03.2007-01.04.2007
British Grand Prix 2007 20.01.2007-21.01.2007
Italian Grand Prix 2006 - EGP (Venice Cup) 02.12.2006-03.12.2006
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır