KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Christmas Cup Mlada Boleslav 2007 - 24.11.2007

şehir Mladá Boleslav
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Yarışmacılar 360
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 34
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 2
Puanlama 12-8-4


Beğenilme:
53.36%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 268x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas 8.-7.kyu
1. kata bay -11 yas 8.-7.kyu David Šerák Sport Relax CZE CZE
2. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Milan Hájek Sport Relax CZE CZE
3. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Anton Orekhov SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Kryštof Zlatohlávek Sport Relax CZE CZE
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Sebastian Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bay -11 yas Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay -11 yas David Broda Karate Klub Amfora Praha CZE CZE
3. kata bay -11 yas Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata bayan -11 yas 8.-7.kyu
1. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Vendula Málková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
2. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Aneta Balínová TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
3. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Štěpánka Puchernová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Lenka Vávrová Kusengo Nový Jičín CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Fabiana Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Lenka Pipišková ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kata bayan -12 yas Petra Klabanová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
kata bay 12-14 yas 8.-7.kyu
1. kata bay 12-14 yas 8.-7.kyu Jan Přibyl Shotokan Karate Mělník CZE CZE
2. kata bay 12-14 yas 8.-7.kyu Milan Kuželík SK Jiskra Domažlice CZE CZE
3. kata bay 12-14 yas 8.-7.kyu Petr Harsa TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata bay 12-14 yas 8.-7.kyu Jiří Michalec SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata bay 12-14 yas
1. kata bay 12-14 yas Filip Saidl KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kata bay 12-14 yas Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay 12-14 yas Antonín Jenč Sport Relax CZE CZE
3. kata bay 12-14 yas Petr Kouba Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata bayan 12-14 yas 8.-7.kyu
1. kata bayan 12-14 yas 8.-7.kyu Dominika Koevová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kata bayan 12-14 yas 8.-7.kyu Kristýna Nuderová USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata bayan 12-14 yas 8.-7.kyu Jana Rucká USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata bayan 12-14 yas 8.-7.kyu Linda Vítů Sport Relax CZE CZE
kata bayan 12-14 yas
1. kata bayan 12-14 yas Pavla Čížková SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata bayan 12-14 yas Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata bayan 12-14 yas Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 12-14 yas Adéla Lehečková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata bay 15-17 yas
1. kata bay 15-17 yas Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bay 15-17 yas Filip Pipiška Slovakya SVK SVK
3. kata bay 15-17 yas Roman Kubovič ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kata bay 15-17 yas David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata bayan 15-17 yas
1. kata bayan 15-17 yas Monika Smolařová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bayan 15-17 yas Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata bayan 15-17 yas Markéta Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan 15-17 yas Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata takýmlar bay -15 yas
1. kata takýmlar bay -15 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata takýmlar bay -15 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata takýmlar bay -15 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata takýmlar bay -15 yas Sport Relax CZE CZE
kata takýmlar bayan -15 yas
1. kata takýmlar bayan -15 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata takýmlar bayan -15 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata takýmlar bayan -15 yas VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata takýmlar bayan -15 yas SK Tommi CZE CZE
KUMITE
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Tomáš Lála Ippon KK Rakovník CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -35kg Stanislav Klíma Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Vojtěch Černík Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay -12 yas -40kg
1. kumite bay -12 yas -40kg Ondřej Procházka KC Podbořany CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -40kg Tomáš Henzl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -40kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -40kg Petr Vojar SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bay -12 yas +40kg
1. kumite bay -12 yas +40kg Karel Rýpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay -12 yas +40kg Václav Riedl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg Pavel Polánka Bushido Strakonice CZE CZE
kumite bayan -12 yas +35kg
1. kumite bayan -12 yas +35kg Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas +35kg Janet Štréblová KC Žatec CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Klára Jakešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Diana Králová KC Podbořany CZE CZE
kumite bay 12-14 yas -40kg
1. kumite bay 12-14 yas -40kg Jiří Kejklíček Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay 12-14 yas -40kg Petr Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-14 yas -40kg Tomáš Dušánek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 12-14 yas -40kg Petr Klein Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
kumite bay 12-14 yas -50kg
1. kumite bay 12-14 yas -50kg Šimon Branda Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay 12-14 yas -50kg Daniel Sviták Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite bay 12-14 yas -50kg Tomáš Podoljak Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite bay 12-14 yas -50kg Petr Zahradník Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 12-14 yas -60kg
1. kumite bay 12-14 yas -60kg Jakub Matlocha Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay 12-14 yas -60kg Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite bay 12-14 yas -60kg Petr Lustik Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bay 12-14 yas -60kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite bay 12-14 yas +60kg
1. kumite bay 12-14 yas +60kg Matěj Cvrk Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite bay 12-14 yas +60kg Jaroslav Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-14 yas +60kg Jiří Motejl Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite bay 12-14 yas +60kg Karel Šarapatka Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite bayan 12-14 yas -40kg
1. kumite bayan 12-14 yas -40kg Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 12-14 yas -40kg Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-14 yas -40kg Kateřina Pechová Bushido Strakonice CZE CZE
3. kumite bayan 12-14 yas -40kg Regina Rejžková Bushido Strakonice CZE CZE
kumite bayan 12-14 yas -50kg
1. kumite bayan 12-14 yas -50kg Adéla Lehečková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan 12-14 yas -50kg Tereza Adamová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-14 yas -50kg Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kumite bayan 12-14 yas -50kg Nikola Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bayan 12-14 yas +50kg
1. kumite bayan 12-14 yas +50kg Marcela Pospíšilová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 12-14 yas +50kg Lenka Petříková Bushido Strakonice CZE CZE
3. kumite bayan 12-14 yas +50kg Denisa Martinková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-14 yas +50kg Lucie Secká Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 15-17 yas -60kg
1. kumite bay 15-17 yas -60kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay 15-17 yas -60kg Ondřej Kumpošt SK Predátor Praha CZE CZE
3. kumite bay 15-17 yas -60kg Václav Kabourek Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite bay 15-17 yas -60kg Jiří Pěnkava Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
kumite bay 15-17 yas -70kg
1. kumite bay 15-17 yas -70kg Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 15-17 yas -70kg Viet Nguyen Ngoc SK Jiskra Domažlice CZE CZE
3. kumite bay 15-17 yas -70kg Michal Fiala SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 15-17 yas -70kg Michal Kouba TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite bay 15-17 yas +70kg
1. kumite bay 15-17 yas +70kg Michal Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bay 15-17 yas +70kg Miroslav Pilař SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bay 15-17 yas +70kg Ladislav Čížek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay 15-17 yas +70kg Jakub Veselý Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite bayan 15-17 yas -57kg
1. kumite bayan 15-17 yas -57kg Michaela Jiroutová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan 15-17 yas -57kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bayan 15-17 yas -57kg Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 15-17 yas -57kg Ivana Veverková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bayan 15-17 yas +57kg
1. kumite bayan 15-17 yas +57kg Barbora Holubovská SC Komura Kladno CZE CZE
2. kumite bayan 15-17 yas +57kg Lucie Novotná Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bayan 15-17 yas +57kg Dominika Bestová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 15-17 yas +57kg Petra Štěpánová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır