KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Vánoční cena Mladé Boleslavi 2007 - 24.11.2007

Město Mladá Boleslav
Stát Česká republika
Pořadatel TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Registrovaných jednotlivců 360
Kluby na medailových pozicích 34
Státy na medailových pozicích 2
Hodnocení 12-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
78.22%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 163x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu David Šerák Sport Relax CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Milan Hájek Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Anton Orekhov SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Kryštof Zlatohlávek Sport Relax CZE CZE
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Sebastian Bytyqi Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Libor Podroužek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) David Broda Karate Klub Amfora Praha CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Jakub Slanař SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Vendula Málková SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Aneta Balínová TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Štěpánka Puchernová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Lenka Vávrová Kusengo Nový Jičín CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Fabiana Bytyqi Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Lenka Pipišková ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kata ml. žákyně (7-11) Petra Klabanová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu
1. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Jan Přibyl EMĚ Mělník CZE CZE
2. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Milan Kuželík TJ Jiskra Domažlice CZE CZE
3. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Petr Harsa TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Jiří Michalec SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata žáci 12-14 let
1. kata žáci 12-14 let Filip Saidl Karate Tygr Shotokan Ostrava CZE CZE
2. kata žáci 12-14 let Daniel Drahoňovský SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata žáci 12-14 let Antonín Jenč Sport Relax CZE CZE
3. kata žáci 12-14 let Petr Kouba Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu
1. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Dominika Koevová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Kristýna Nuderová Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Jana Rucká Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Linda Vítů Sport Relax CZE CZE
kata žákyně 12-14 let
1. kata žákyně 12-14 let Pavla Čížková SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata žákyně 12-14 let Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata žákyně 12-14 let Veronika Hodková Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata žákyně 12-14 let Adéla Lehečková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata dorostenci 15-17 let
1. kata dorostenci 15-17 let Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata dorostenci 15-17 let Filip Pipiška ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kata dorostenci 15-17 let Roman Kubovič ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kata dorostenci 15-17 let David Lukášek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kata dorostenky 15-17 let
1. kata dorostenky 15-17 let Monika Smolařová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata dorostenky 15-17 let Denisa Nováková SC Flair CZE CZE
3. kata dorostenky 15-17 let Markéta Kotěrová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenky 15-17 let Anežka Kotěrová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kata team žáci + dorostenci 7-15 let
1. kata team žáci + dorostenci 7-15 let Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team žáci + dorostenci 7-15 let Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team žáci + dorostenci 7-15 let Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team žáci + dorostenci 7-15 let Sport Relax CZE CZE
kata team žákyně + dorostenky 7-15 let
1. kata team žákyně + dorostenky 7-15 let Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team žákyně + dorostenky 7-15 let Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team žákyně + dorostenky 7-15 let VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata team žákyně + dorostenky 7-15 let SK Tommi CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Tomáš Lála Ippon KK Rakovník CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Stanislav Klíma Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Vojtěch Černík Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Ondřej Procházka KC Podbořany CZE CZE
2. kumite ml. žáci -40kg Tomáš Henzl Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Petr Vojar SKBU Trutnov CZE CZE
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Karel Rýpar Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ml. žáci +40kg Václav Riedl Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Ota Andörfer KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Pavel Polánka Bushido Strakonice CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Eliška Žubretovská Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Janet Štréblová KC Žatec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Klára Jakešová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Diana Králová KC Podbořany CZE CZE
kumite žáci 12-14 let -40kg
1. kumite žáci 12-14 let -40kg Jiří Kejklíček Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite žáci 12-14 let -40kg Petr Sládek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite žáci 12-14 let -40kg Tomáš Dušánek SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite žáci 12-14 let -40kg Petr Klein KK TJ Krupka CZE CZE
kumite žáci 12-14 let -50kg
1. kumite žáci 12-14 let -50kg Šimon Branda Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite žáci 12-14 let -50kg Daniel Sviták Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite žáci 12-14 let -50kg Tomáš Podoljak Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite žáci 12-14 let -50kg Petr Zahradník Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite žáci 12-14 let -60kg
1. kumite žáci 12-14 let -60kg Jakub Matlocha Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite žáci 12-14 let -60kg Tomáš Truong Dragon Neratovice CZE CZE
3. kumite žáci 12-14 let -60kg Petr Lustik Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite žáci 12-14 let -60kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite žáci 12-14 let +60kg
1. kumite žáci 12-14 let +60kg Matěj Cvrk Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite žáci 12-14 let +60kg Jaroslav Sládek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite žáci 12-14 let +60kg Jiří Motejl Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite žáci 12-14 let +60kg Karel Šarapatka Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite žákyně 12-14 let -40kg
1. kumite žákyně 12-14 let -40kg Veronika Hodková Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite žákyně 12-14 let -40kg Barbora Černá Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite žákyně 12-14 let -40kg Kateřina Pechová Bushido Strakonice CZE CZE
3. kumite žákyně 12-14 let -40kg Regina Rejžková Bushido Strakonice CZE CZE
kumite žákyně 12-14 let -50kg
1. kumite žákyně 12-14 let -50kg Adéla Lehečková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite žákyně 12-14 let -50kg Tereza Adamová SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite žákyně 12-14 let -50kg Markéta Barešová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kumite žákyně 12-14 let -50kg Nikola Glosová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite žákyně 12-14 let +50kg
1. kumite žákyně 12-14 let +50kg Marcela Pospíšilová Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite žákyně 12-14 let +50kg Lenka Petříková Bushido Strakonice CZE CZE
3. kumite žákyně 12-14 let +50kg Denisa Martinková Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite žákyně 12-14 let +50kg Lucie Secká Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenci 15-17 let -60kg
1. kumite dorostenci 15-17 let -60kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite dorostenci 15-17 let -60kg Ondřej Kumpošt SK Predátor Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let -60kg Václav Kabourek Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let -60kg Jiří Pěnkava SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
kumite dorostenci 15-17 let -70kg
1. kumite dorostenci 15-17 let -70kg Robin Popelka Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci 15-17 let -70kg Viet Nguyen Ngoc TJ Jiskra Domažlice CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let -70kg Michal Fiala SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let -70kg Michal Kouba TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite dorostenci 15-17 let +70kg
1. kumite dorostenci 15-17 let +70kg Michal Klauda SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite dorostenci 15-17 let +70kg Miroslav Pilař SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let +70kg Ladislav Čížek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let +70kg Jakub Veselý Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite dorostenky 15-17 let -57kg
1. kumite dorostenky 15-17 let -57kg Michaela Jiroutová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite dorostenky 15-17 let -57kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite dorostenky 15-17 let -57kg Eva Lálová Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite dorostenky 15-17 let -57kg Ivana Veverková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite dorostenky 15-17 let +57kg
1. kumite dorostenky 15-17 let +57kg Barbora Holubovská SC Komura Kladno CZE CZE
2. kumite dorostenky 15-17 let +57kg Lucie Novotná Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite dorostenky 15-17 let +57kg Dominika Bestová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky 15-17 let +57kg Petra Štěpánová Dragon Neratovice CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Vánoční cena Mladé Boleslavi 2013 23.11.2013
Vánoční cena Mladé Boleslavi 2012 17.11.2012
Vánoční cena Mladé Boleslavi 2011 19.11.2011
Vánoční cena Mladé Boleslavi 2010 20.11.2010
Vánoční cena Mladé Boleslavi 2009 21.11.2009
Vánoční cena Mladé Boleslavi 2008 22.11.2008
Vánoční cena Mladé Boleslavi 2006 25.11.2006
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk