KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Pohár VčSKe mládeže 2009 - 01.03.2009

Město Dvůr Králové nad Labem
Stát Česká republika
Pořadatel Karate-do Dvůr Králové
Registrovaných jednotlivců 100
Kluby na medailových pozicích 10
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 6-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
62.50%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 6x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Lukáš Král Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Vojtěch Jedlička Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Kryštof Janeček KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Jakub Němec KK Lichnice CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Michaela Krátká KCK Team CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Barbora Bukáčková Karate Hlinsko CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Michaela Holásková TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Jan Boháč Karate Hlinsko CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Dušan Balog TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Erik Benda SKBU Trutnov CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Barbora Černá Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Martina Janečková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Hana Jurášová KK Lichnice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Denisa Krejčí SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Milan Novosád KK Lichnice CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Karel Hodík Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jan Faltus KCK Team CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Miroslav Richter KCK Team CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Veronika Hodková Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Veronika Jandová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Simona Šedivá KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) David Beran KCK Team CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Jakub Choma KK Lichnice CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) KCK Team CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Jakub Bartoš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Matěj Kopecký KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Radek Vávra SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Jan Vobruba SŠKS Pardubice CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Petr Urbanec KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Martin Krebs KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Vítek Černý KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Pavel Pilař KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite ml. žáci -41kg
1. kumite ml. žáci -41kg Jan Moravec KCK Team CZE CZE
2. kumite ml. žáci -41kg Jiří Piskač KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Rudolf Horák SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Filip Kubeš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite ml. žáci +41kg
1. kumite ml. žáci +41kg Jakub Němec KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žáci +41kg Luděk Hrnčíř KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Adam Hrdina KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Jakub Mucha Karate Hlinsko CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Nela Beranová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Michaela Holásková TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Michaela Krátká KCK Team CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Barbora Bukáčková Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Eliška Havlíková SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Květoslava Pokorná Karate Hlinsko CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Lukáš Havran TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Tomáš Koprla SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Dušan Balog TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Jan Boháč Karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Lukáš Harag KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Lukáš Ehrenberger SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Lukáš Petráček SKBU Trutnov CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Michaela Trochová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Martina Janečková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Denisa Krejčí SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Hana Jurášová KK Lichnice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Vendula Vařejčková Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Barbora Černá Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Milan Novosád KK Lichnice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jan Faltus KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tomáš Krebs KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Ondřej Rykr KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg David Richtr KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Tomáš Frieda KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Lukáš Šedík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Miroslav Richter KCK Team CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Daniel Brendl Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Veronika Hodková Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Simona Šedivá KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Lucie Fajmanová KK Lichnice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nikola Glosová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Veronika Jandová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Jakub Choma KK Lichnice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg David Beran KCK Team CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Ondřej Brodský KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Lukáš Vaňatka KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Michal Fiala SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Lukáš Jirásek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Jakub Klauda SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Velká cena Trutnova 2012 04.03.2012
Pohár VčSKe mládeže 2011 05.03.2011
Pohár VčSKe seniorů 2010 31.10.2010
Pohár VčSKe mládeže 2010 27.02.2010
Pohár VčSKe seniorů 2009 18.10.2009
Pohár VčSKe seniorů 2008 19.10.2008
Pohár VčSKe mládeže 2008 01.03.2008
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk