KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Velká cena Trutnova 2012 - 04.03.2012

Město Trutnov
Stát Česká republika
Pořadatel SKBU Trutnov
Registrovaných jednotlivců 181
Kluby na medailových pozicích 23
Státy na medailových pozicích 2
Hodnocení 6-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
56.73%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 26x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Vojtěch Procházka Sokol Sadská CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Filip Krišal Sokol Sadská CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Jan Hertl Karate Hlinsko CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Michal Škaryd KK Lichnice CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Kristián Hnízdil SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Moritz Mlenský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Radim Patkolo KCK Team CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Magdalena Laura Husáková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Žaneta Jantačová KCK Team CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Aneta Brožová KK Lichnice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Johanka Kynclová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Radka Dejdarová Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Nikol Křemenáková Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Dana Habrová TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Alexandra Kančiová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Adam Matěj Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Petr Ducheček Karate Hlinsko CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jan Stránský KCK Team CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Barbora Bukáčková Karate Hlinsko CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Květoslava Pokorná Karate Hlinsko CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Michaela Krátká KCK Team CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Matěj Kopecký KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Filip Černohous KCK Team CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jan Moravec KCK Team CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) David Novák Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Jana Vrbatová Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Hana Ryšavá TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Andrea Žáková Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Jan Boháč Karate Hlinsko CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Radek Jirges SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jáchym Kopecký KCK Team CZE CZE
kata muži
1. kata muži Roman Krátký KCK Team CZE CZE
2. kata muži Jan Boháč Karate Hlinsko CZE CZE
3. kata muži David Beran KCK Team CZE CZE
3. kata muži Miroslav Líbal EMĚ Mělník CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Lucie Výprachtická KCK Team CZE CZE
2. kata ženy Regina Plašilová TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Jan Hertl Karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Tomáš Dostál TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Nicolas Olšavský SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Ondřej Zientek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Patrik Hejduk Karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Michal Škaryd KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Filip Krišal Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Lukáš Váňa Sokol Sadská CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Vojtěch Procházka Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Adam Lahoda Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jakub Černý SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jan Roller SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Lukáš Suchý Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Tomáš Maruška Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Šimon Pletka Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Ondřej Maňhal SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Radim Patkolo KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Marian Olšavský SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Jindřich Stiller TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
kumite ml. žáci -41kg
1. kumite ml. žáci -41kg Kristián Hnízdil SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ml. žáci -41kg Tomáš Děd Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Jan Marek KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Jakub Nývlt Karate Eldorádo Trutnov CZE CZE
kumite ml. žáci +41kg
1. kumite ml. žáci +41kg Filip Černík Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žáci +41kg Lukáš Nedved Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite ml. žáci +41kg Michal Šťastný Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite ml. žáci +41kg Filip Trejtnar Kasr Žamberk CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Denisa Řehořová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Jessica Zaymlová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Tereza Bartošová SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Nikola Mlýnková TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Kristýna Vavrušková KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Aneta Brožová KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Tereza Kudláčková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Magdaléna Šimková Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Alexandra Kančiová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Dana Habrová TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Radka Dejdarová Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Petr Ducheček Karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Adam Matěj Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Jan Stránský KCK Team CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Marek Šípek SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Rudolf Horák SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jan Malý Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Erik Sus Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Petr Urbanec KK Lichnice CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Jan Dostál TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Nikolas Harms Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Michal Pulkráb Karate Eldorádo Trutnov CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Monika Bürgerová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Nikola Kosinová KK Lichnice CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Štěpánka Pražáková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Karolína Stillerová TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Médea Kančiová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Michaela Krátká KCK Team CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Barbora Bukáčková Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Květoslava Pokorná Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Barbora Svěcená TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Vaniš SKBU Trutnov CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Filip Černohous KCK Team CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg David Novák Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Martin Fofonka SKBU Trutnov CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Libor Vlček Laugaricio Trenčín SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Moravec KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Pavel Pilař KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Martin Tázlar KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jan Šrámek KCK Team CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jiří Uherko SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Petr Matějovský SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Lukáš Petráček SKBU Trutnov CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Gabriela Krátká KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Hana Ryšavá TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Andrea Žáková Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Dušan Balog TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Boháč Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Dostál KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Radek Jirges SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Matěj Peksa SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Jiří Večeř SKBU Trutnov CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Lucie Výprachtická KCK Team CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Zdena Krčilová Karate Eldorádo Trutnov CZE CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Aleš Bihari SOBU Police nad Metují CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite muži -67kg Josef Janáček KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite muži -67kg Martin Choma KK Lichnice CZE CZE
3. kumite muži -67kg Martin Wilimský SOBU Police nad Metují CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite muži -75kg Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži -75kg David Beran KCK Team CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Petr Klimeš KK Pardubice CZE CZE
2. kumite muži -84kg Daniel Šumpík Slovan Broumov CZE CZE
3. kumite muži -84kg Ondřej Charvát Karate Hlinsko CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Martin Němeček Slovan Broumov CZE CZE
2. kumite muži +84kg Petr Charvát KK Lichnice CZE CZE
3. kumite muži +84kg Jan Fatura SOBU Police nad Metují CZE CZE
3. kumite muži +84kg Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Daniel Šumpík Slovan Broumov CZE CZE
2. kumite muži BRH Petr Klimeš KK Pardubice CZE CZE
3. kumite muži BRH Aleš Bihari SOBU Police nad Metují CZE CZE
3. kumite muži BRH Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Regina Plašilová TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Veronika Kodytková SKBU Trutnov CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Regina Plašilová TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
2. kumite ženy BRH Veronika Kodytková SKBU Trutnov CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Pohár VčSKe mládeže 2011 05.03.2011
Pohár VčSKe seniorů 2010 31.10.2010
Pohár VčSKe mládeže 2010 27.02.2010
Pohár VčSKe seniorů 2009 18.10.2009
Pohár VčSKe mládeže 2009 01.03.2009
Pohár VčSKe seniorů 2008 19.10.2008
Pohár VčSKe mládeže 2008 01.03.2008
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk