KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Eastern Bohemia Cup youth 2009 - 01.03.2009

şehir Dvůr Králové nad Labem
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon Karate-do Dvůr Králové
Yarışmacılar 100
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 10
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 1
Puanlama 6-4-2


Beğenilme:
59.38%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 8x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Lukáš Král SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata bay -11 yas Vojtěch Jedlička SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata bay -11 yas Kryštof Janeček Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kata bay -11 yas Jakub Němec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Michaela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Barbora Bukáčková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Michaela Holásková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Dušan Balog Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Erik Benda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Martina Janečková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Hana Jurášová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Denisa Krejčí SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Milan Novosád Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kata bay 14-15 yas Karel Hodík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Jan Faltus KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Miroslav Richter KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata bayan 14-15 yas Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas Jakub Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
kata takýmlar bayan -13 yas
1. kata takýmlar bayan -13 yas KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
KUMITE
kumite bay -11 yas -30kg
1. kumite bay -11 yas -30kg Jakub Bartoš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay -11 yas -30kg Matěj Kopecký Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Radek Vávra SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Jan Vobruba SŠKS Pardubice CZE CZE
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Petr Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -35kg Martin Krebs Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Vítek Černý Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Pavel Pilař Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bay -11 yas -41kg
1. kumite bay -11 yas -41kg Jan Moravec KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bay -11 yas -41kg Jiří Piskač Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -41kg Rudolf Horák SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -41kg Filip Kubeš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bay -11 yas +41kg
1. kumite bay -11 yas +41kg Jakub Němec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite bay -11 yas +41kg Luděk Hrnčíř Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -11 yas +41kg Adam Hrdina KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay -11 yas +41kg Jakub Mucha Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite bayan -12 yas -35kg
1. kumite bayan -12 yas -35kg Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas -35kg Nela Beranová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -35kg Michaela Holásková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -35kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite bayan -12 yas +35kg
1. kumite bayan -12 yas +35kg Michaela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas +35kg Barbora Bukáčková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Eliška Havlíková SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Květoslava Pokorná Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -39kg
1. kumite bay 12-13 yas -39kg Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -39kg Lukáš Havran Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Tomáš Koprla SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Dušan Balog Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Lukáš Harag KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Lukáš Ehrenberger SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Lukáš Petráček SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -42kg
1. kumite bayan 12-13 yas -42kg Michaela Trochová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -42kg Martina Janečková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Denisa Krejčí SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Hana Jurášová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Vendula Vařejčková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Milan Novosád Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Jan Faltus KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Tomáš Krebs Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Ondřej Rykr Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -63kg David Richtr KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Tomáš Frieda Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Lukáš Šedík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Miroslav Richter KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Daniel Brendl SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Lucie Fajmanová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Nikola Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Jakub Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Ondřej Brodský Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Lukáš Vaňatka Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Michal Fiala SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Lukáš Jirásek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Jakub Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
04.03.2012
05.03.2011
31.10.2010
27.02.2010
18.10.2009
Eastern Bohemia Cup seniors 2008 19.10.2008
Eastern Bohemia Cup Youth 2008 01.03.2008
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır