KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Pohár VčSKe mládeže 2011 - 05.03.2011

Město Litomyšl
Stát Česká republika
Pořadatel TJ Jiskra Litomyšl
Registrovaných jednotlivců 85
Kluby na medailových pozicích 11
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 6-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
60.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 5x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Radim Patkolo KCK Team CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Marek Fabo KCK Team CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Jan Marek KCK Team CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Marek Náhlik KCK Team CZE CZE
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Vojtěch Jedlička Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Jan Hertl Karate Hlinsko CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Jiří Piskač KK Lichnice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Jan Stránský KCK Team CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Žaneta Jantačová KCK Team CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Kristýna Vavrušková KK Lichnice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Natálie Andrová KCK Team CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Anna Kašparová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Nikola Bártová Karate Hlinsko CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Žaneta Jantačová KCK Team CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Natálie Andrová KCK Team CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Květoslava Pokorná Karate Hlinsko CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Adam Matěj Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Petr Ducheček Karate Hlinsko CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Filip Kubeš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Tereza Tmějová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Iva Holomková TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Barbora Minářová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Barbora Bukáčková Karate Hlinsko CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Michaela Krátká KCK Team CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Tereza Tmějová KARATEDO Němčice CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Marek Dostál TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Dušan Balog TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Miroslav Richter KCK Team CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Jáchym Kopecký KCK Team CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Veronika Jandová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Martina Janečková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci 8.-7.kyu -35kg
1. kumite ml. žáci 8.-7.kyu -35kg Josef Nevole SŠKS Pardubice CZE CZE
2. kumite ml. žáci 8.-7.kyu -35kg Radim Patkolo KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci 8.-7.kyu -35kg Václav Hůlka KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci 8.-7.kyu -35kg Jan Marek KCK Team CZE CZE
kumite ml. žáci 8.-7.kyu +35kg
1. kumite ml. žáci 8.-7.kyu +35kg Marek Náhlik KCK Team CZE CZE
2. kumite ml. žáci 8.-7.kyu +35kg Roman Šlégl Kasr Žamberk CZE CZE
3. kumite ml. žáci 8.-7.kyu +35kg Lukáš Stehlík Kasr Žamberk CZE CZE
3. kumite ml. žáci 8.-7.kyu +35kg Adam Šindelář Kasr Žamberk CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Vojtěch Jedlička Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Jan Stránský KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Jan Hertl Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Radek Netolický Karate Hlinsko CZE CZE
kumite ml. žáci +35kg
1. kumite ml. žáci +35kg Jan Vobruba SŠKS Pardubice CZE CZE
2. kumite ml. žáci +35kg Jiří Piskač KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žáci +35kg Matěj Černý SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite ml. žáci +35kg Tomáš Pleva KK Lichnice CZE CZE
kumite ml. žákyně 8.-7.kyu -35kg
1. kumite ml. žákyně 8.-7.kyu -35kg Kristýna Vavrušková KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 8.-7.kyu -35kg Aneta Brožová KK Lichnice CZE CZE
kumite ml. žákyně 8.-7.kyu +35kg
1. kumite ml. žákyně 8.-7.kyu +35kg Anita Sovová KCK Team CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 8.-7.kyu +35kg Natálie Andrová KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 8.-7.kyu +35kg Anna Kašparová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Nikola Kosinová KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Nikola Bártová Karate Hlinsko CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Květoslava Pokorná Karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Natálie Andrová KCK Team CZE CZE
kumite st. žáci -55kg
1. kumite st. žáci -55kg Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite st. žáci -55kg Petr Urbanec KK Lichnice CZE CZE
3. kumite st. žáci -55kg Jakub Bartoš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite st. žáci -55kg David Fikejz SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite st. žáci +55kg
1. kumite st. žáci +55kg Jiří Uherko SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite st. žáci +55kg Luděk Hrnčíř KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite st. žákyně 8.-7.kyu BRH
1. kumite st. žákyně 8.-7.kyu BRH Tereza Tmějová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite st. žákyně 8.-7.kyu BRH Iva Holomková TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
kumite st. žákyně BRH
1. kumite st. žákyně BRH Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
2. kumite st. žákyně BRH Michaela Krátká KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žákyně BRH Barbora Bukáčková Karate Hlinsko CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Marek Dostál TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Dostál KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +63kg
1. kumite dorostenci (14-15) +63kg Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +63kg Lukáš Petráček SKBU Trutnov CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) BRH
1. kumite dorostenky (14-15) BRH Kristýna Drápalíková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) BRH Kateřina Kubešová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite junioři (16-17) BRH
1. kumite junioři (16-17) BRH Miroslav Richter KCK Team CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) BRH Jáchym Kopecký KCK Team CZE CZE
kumite juniorky (16-17) BRH
1. kumite juniorky (16-17) BRH Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) BRH Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) BRH Veronika Jandová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) BRH Martina Janečková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Velká cena Trutnova 2012 04.03.2012
Pohár VčSKe seniorů 2010 31.10.2010
Pohár VčSKe mládeže 2010 27.02.2010
Pohár VčSKe seniorů 2009 18.10.2009
Pohár VčSKe mládeže 2009 01.03.2009
Pohár VčSKe seniorů 2008 19.10.2008
Pohár VčSKe mládeže 2008 01.03.2008
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk