KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Pohár VčSKe mládeže 2007 - 25.02.2007

Město Trutnov
Stát Česká republika
Pořadatel KK Pratr Trutnov, VčSKe
Registrovaných jednotlivců 120
Kluby na medailových pozicích 11
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 6-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
55.77%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 13x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Jan Boháč Karate Hlinsko CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Jakub Němec KK Lichnice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Viktor Netolický Karate Hlinsko CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Filip Novotný Karate Hlinsko CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Barbora Černá Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Michaela Trochová SKBU Trutnov CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Nela Brožková SKBU Trutnov CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Kristýna Kučerová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Milan Novosád KK Lichnice CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Filip Zahálka Karate Hlinsko CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Daniel Borovička KCK Team CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Marek Schnaubert KCK Team CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Veronika Jandová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Veronika Hodková Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Hana Jurášová KK Lichnice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Petra Kárská TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) David Beran KCK Team CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Daniel Kopecký Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Michal Fiala SKBU Trutnov CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jakub Choma KK Lichnice CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Julie Nováková TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Kateřina Erbenová SKBU Trutnov CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Eva Lálová Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) David Černohous KCK Team CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Robert Fáber KCK Team CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jakub Erben SKBU Trutnov CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Martin Choma KK Lichnice CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Jana Basetlíková Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Petra Sedláčková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Barbora Škorpilová KCK Team CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Václav Hloušek SKBU Trutnov CZE CZE
2. kata muži U21 Ondřej Charvát Karate Hlinsko CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Petra Sedláčková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
2. kata ženy U21 Michaela Kazdová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kata ženy U21 Lucie Strnadová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kata ženy U21 Barbora Škorpilová KCK Team CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Matěj Kopecký KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Jan Folda KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Marek Dostál TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Radek Vávra SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Daniel Prášek SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Petr Illner SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Jan Dostál KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Ondřej Dušek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žáci -40kg Viktor Netolický Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Dušan Balog TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Lukáš Petráček SKBU Trutnov CZE CZE
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Jan Boháč Karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite ml. žáci +40kg David Plot KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Martin Hlavatý KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Luděk Hrnčíř KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite ml. žákyně BRH
1. kumite ml. žákyně BRH Barbora Černá Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite ml. žákyně BRH Vendula Vařejčková Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žákyně BRH Kristýna Kučerová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite ml. žákyně BRH Michaela Trochová SKBU Trutnov CZE CZE
kumite st. žáci -40kg
1. kumite st. žáci -40kg Tomáš Krebs KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
2. kumite st. žáci -40kg Milan Novosád KK Lichnice CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Martin Buchtelík KK Přelouč CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Tomáš Dušánek SKBU Trutnov CZE CZE
kumite st. žáci +40kg
1. kumite st. žáci +40kg Radek Jirges SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite st. žáci +40kg Marek Schnaubert KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žáci +40kg Daniel Borovička KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žáci +40kg Jáchym Kopecký SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite st. žákyně -40kg
1. kumite st. žákyně -40kg Veronika Hodková Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite st. žákyně -40kg Martina Janečková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite st. žákyně -40kg Hana Jurášová KK Lichnice CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Veronika Jandová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Simona Šedivá KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Tereza Adamová SKBU Trutnov CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -45kg
1. kumite dorostenci (14-15) -45kg Daniel Kopecký Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -45kg Petr Pech SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -45kg Jakub Choma KK Lichnice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -45kg Bartoloměj Kováč KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -65kg
1. kumite dorostenci (14-15) -65kg Jakub Dvořák KK Lichnice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -65kg David Beran KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Michal Fiala SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Lukáš Jirásek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +65kg
1. kumite dorostenci (14-15) +65kg Jan Kusý SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +65kg Stanislav Krtek Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +65kg Michal Klauda SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +65kg Lukáš Vaňatka KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) BRH
1. kumite dorostenky (14-15) BRH Julie Nováková TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) BRH Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) BRH Pavlína Dušková SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) BRH Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -60kg
1. kumite junioři (16-17) -60kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -60kg Martin Choma KK Lichnice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -60kg Jiří Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -60kg Jan Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite dorostenci +60kg
1. kumite dorostenci +60kg Jan Tobola Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite dorostenci +60kg Jakub Kotásek Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite dorostenci +60kg David Černohous KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenci +60kg Lukáš Hammerlindl KK Přelouč CZE CZE
kumite juniorky (16-17) BRH
1. kumite juniorky (16-17) BRH Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) BRH Petra Sedláčková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) BRH Petra Slavíková KK Přelouč CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) BRH Ivana Veverková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite junioři (18-20) -75kg
1. kumite junioři (18-20) -75kg Jakub Tomeš SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) -75kg Tomáš Hynek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -75kg Matěj Bezdíček TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -75kg Josef Sýkora KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite junioři +75kg
1. kumite junioři +75kg Ondřej Charvát Karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite junioři +75kg Václav Daněk KCK Team CZE CZE
3. kumite junioři +75kg Filip Gerlich SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite junioři +75kg Jan Škeřík TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
kumite juniorky (18-20) BRH
1. kumite juniorky (18-20) BRH Lucie Strnadová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
2. kumite juniorky (18-20) BRH Lucie Hammerlindlová KK Přelouč CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Velká cena Trutnova 2012 04.03.2012
Pohár VčSKe mládeže 2011 05.03.2011
Pohár VčSKe seniorů 2010 31.10.2010
Pohár VčSKe mládeže 2010 27.02.2010
Pohár VčSKe seniorů 2009 18.10.2009
Pohár VčSKe mládeže 2009 01.03.2009
Pohár VčSKe seniorů 2008 19.10.2008
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk