KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Pohár VčSKe mládeže 2006 - 25.02.2006

Město Osík u Litomyšle
Stát Česká republika
Pořadatel TJ Jiskra Litomyšl
Kluby na medailových pozicích 13
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 6-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
41.67%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 6x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Daniel Borovička KCK Team CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Marek Dostál TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Lukáš Beneš SKBU Trutnov CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Marek Schnaubert KCK Team CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Veronika Jandová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Kristýna Kučerová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Barbora Černá Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Michaela Trochová SKBU Trutnov CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Štěpán Křováček Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Martin Choma KK Lichnice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Lukáš Jirásek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) David Rozporka SKBU Trutnov CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Erbenová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Lucie Fajmanová KK Lichnice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Julie Nováková TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) David Beran KCK Team CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) David Černohous KCK Team CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Robert Fáber KCK Team CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Stanislav Krtek Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Michaela Jiroutová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Barbora Škorpilová KCK Team CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Eva Pohorská TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Petra Sedláčková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Jana Fáberová KCK Team CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Michaela Kazdová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Lukáš Pavel SKC Sokol Vamberk CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Martin Nepovím KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Jakub Němec KK Lichnice CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Jakub Němec KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Ondřej Dušek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite ml. žáci +35kg
1. kumite ml. žáci +35kg Marek Schnaubert KCK Team CZE CZE
2. kumite ml. žáci +35kg Daniel Borovička KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci +35kg Fedor Haljuk TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite ml. žáci +35kg Jan Štusák SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite ml. žákyně -30kg
1. kumite ml. žákyně -30kg Michaela Trochová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -30kg Martina Janečková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -30kg Kristýna Kučerová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Simona Šedivá KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Veronika Jandová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Hana Jurášová KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Nikola Ročňáková Karate Hlinsko CZE CZE
kumite st. žáci -40kg
1. kumite st. žáci -40kg Martin Choma KK Lichnice CZE CZE
2. kumite st. žáci -40kg Dominik Petr KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Tomáš Dušánek SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Štěpán Křováček Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite st. žáci +40kg
1. kumite st. žáci +40kg Lukáš Jirásek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
2. kumite st. žáci +40kg Michal Schnaubert KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žáci +40kg Milan Hrabě SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite st. žáci +40kg David Rozporka SKBU Trutnov CZE CZE
kumite st. žákyně -40kg
1. kumite st. žákyně -40kg Tereza Adamová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite st. žákyně -40kg Nikola Glosová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite st. žákyně +40kg
1. kumite st. žákyně +40kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite st. žákyně +40kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +40kg Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žákyně +40kg Julie Nováková TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -55kg
1. kumite dorostenci (14-15) -55kg Robert Fáber KCK Team CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -55kg David Beran KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Jakub Šiler TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -65kg
1. kumite dorostenci (14-15) -65kg David Černohous KCK Team CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -65kg Michal Fiala SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Tomáš Bílek Kasr Žamberk CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Michal Klauda SKBU Trutnov CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +65kg
1. kumite dorostenci (14-15) +65kg Jiří Šaroun Karate Vrchlabí CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +65kg Rostislav Cáb Kasr Žamberk CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -55kg
1. kumite dorostenky (14-15) -55kg Michaela Jiroutová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -55kg Eva Pohorská TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Denisa Hrabětová SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +55kg
1. kumite dorostenky (14-15) +55kg Barbora Škorpilová KCK Team CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +55kg Monika Palečková Karate Vrchlabí CZE CZE
kumite junioři (16-17) -65kg
1. kumite junioři (16-17) -65kg Jakub Kotásek Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -65kg Matěj Bezdíček TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Michal Dvořák KK Lichnice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Filip Kopecký Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite dorostenci +65kg
1. kumite dorostenci +65kg Miloš Němec KK Lichnice CZE CZE
2. kumite dorostenci +65kg Lukáš Hammerlindl KK Přelouč CZE CZE
3. kumite dorostenci +65kg Petr Bartoš TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
kumite dorostenky -51kg
1. kumite dorostenky -51kg Jana Fáberová KCK Team CZE CZE
2. kumite dorostenky -51kg Jana Švecová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite dorostenky -51kg Dagmar Kocůrková Karate Hlinsko CZE CZE
kumite dorostenky +57kg
1. kumite dorostenky +57kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite dorostenky +57kg Petra Sedláčková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite dorostenky +57kg Michaela Kazdová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite dorostenky +57kg Petra Slavíková KK Přelouč CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Velká cena Trutnova 2012 04.03.2012
Pohár VčSKe mládeže 2011 05.03.2011
Pohár VčSKe seniorů 2010 31.10.2010
Pohár VčSKe mládeže 2010 27.02.2010
Pohár VčSKe seniorů 2009 18.10.2009
Pohár VčSKe mládeže 2009 01.03.2009
Pohár VčSKe seniorů 2008 19.10.2008
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk