KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP žáků 2006 - 1. kolo - 20.05.2006

Město Trutnov
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe
Registrovaných jednotlivců 160
Kluby na medailových pozicích 22
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 12-8-4-2-1


Ohodnocení kvality turnaje:
0%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 0x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Pim Brands SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Aleš Mudrik Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Sebastian Bytyqi Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Petr Sládek Masada Praha CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Vít Skala SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Roman Veis SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Martin Anichobr SK Tommi Praha CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Pavel Colledani Šin-mu Hodonín CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Fabiana Bytyqi Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Zuzana Teufelová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Tereza Chalupská SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Alena Luongová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Šárka Burýšková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Pavla Čížková SK Tommi Praha CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Simona Šedivá KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Michaela Trochová SKBU Trutnov CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Daniel Drahoňovský SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Jiří Mauritz Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jaroslav Hodina Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jiří Motejl Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Vladislav Kis SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) David Novák KK Jeseník CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Marek Fejfárek SK Tommi Praha CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Michael Lipčák Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Monika Smolařová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Veronika Mišková Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Petra Halamová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Žídková Kusengo Hodonín CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Nikola Glosová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Veronika Nováková SC Flair CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Smejkalová Dragon Neratovice CZE CZE
kata team žáci + dorostenci 7-15 let
1. kata team žáci + dorostenci 7-15 let Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team žáci + dorostenci 7-15 let Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team žáci + dorostenci 7-15 let Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata team žáci + dorostenci 7-15 let SK Tommi CZE CZE
kata team žákyně + dorostenky 7-15 let
1. kata team žákyně + dorostenky 7-15 let Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team žákyně + dorostenky 7-15 let SK Tommi CZE CZE
3. kata team žákyně + dorostenky 7-15 let SKBU Trutnov CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Roman Veis SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Jan Hanusek KK Jeseník CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Filip Dittrich Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Daniel Prášek SKBU Trutnov CZE CZE
5. kumite ml. žáci -30kg Sebastian Bytyqi Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ml. žáci -30kg Lukáš Lušovský Kusengo Hodonín CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Milan Janků Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Pavel Colledani Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Martin Dobiáš KK Jeseník CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Pavel Polák Tarokan KK Brno CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Jakub Torák Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Filip Zahálka Karate Hlinsko CZE CZE
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite ml. žáci -40kg Petr Sládek Masada Praha CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Šimon Branda Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Pavel Šumbera KK Jeseník CZE CZE
5. kumite ml. žáci -40kg Ondřej Máslo SKBU Trutnov CZE CZE
5. kumite ml. žáci -40kg Martin Palušák Slavia TU Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žáci -40kg Jakub Červinka Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Lukáš Tatar Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žáci +40kg David Rozporka SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Lukáš Beneš SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Pim Brands SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kumite st. žáci -40kg
1. kumite st. žáci -40kg Mirek Šulda Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -40kg Daniel Kopecký Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Petr Kouba Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
5. kumite st. žáci -40kg Jan Mikeska KK Jeseník CZE CZE
5. kumite st. žáci -40kg Martin Zelenka Karate klub Spektra Praha CZE CZE
7. kumite st. žáci -40kg Jan Faltus KCK Team CZE CZE
7. kumite st. žáci -40kg David Polák Tarokan KK Brno CZE CZE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Martin Luong SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žáci -50kg Jan Hofman SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Jan Adámek SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Michal Levý Karate Klub Kadaň CZE CZE
5. kumite st. žáci -50kg Pavel Holec SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci -50kg Michael Lipčák Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite st. žáci -50kg Matěj Češka SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite st. žáci -50kg Tomáš Pánek Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Denis Dudáš Baník Havířov CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Tomáš Háva Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jan Kůzl Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Vladimír Švec Karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Tomáš Holek Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Ondřej Loubal Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite st. žáci -60kg Jan Skoupil Karate Klub Kadaň CZE CZE
7. kumite st. žáci -60kg Pavel Suchánek KARATEDO Němčice CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Martin Šebesta Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Jaroslav Sládek Masada Praha CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Petr Gombita SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Michal Schnaubert KCK Team CZE CZE
kumite st. žákyně -40kg
1. kumite st. žákyně -40kg Adéla Lehečková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žákyně -40kg Kateřina Žídková Kusengo Hodonín CZE CZE
3. kumite st. žákyně -40kg Dita Broncová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -40kg Simona Šedivá KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Nikola Glosová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Julie Jíravská Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Veronika Mišková Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Lucie Secká Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Michaela Smolová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Monika Smolařová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Anežka Opelková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Michaela Pilnajová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Nikola Krátká KCK Team CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP dorostu a juniorů 2007 - 3.kolo + North Bohemia 2007 03.11.2007
NP žáků 2007 - 3.kolo 13.10.2007
NP dorostu a juniorů 2007 - 2.kolo 02.06.2007
NP žáků 2007 - 2.kolo (+Grand Prix Ústí nad Labem) 26.05.2007
NP dorostu a juniorů 2007 - 1.kolo 12.05.2007
NP žáků 2007 - 1.kolo 14.04.2007
NP seniorů 2007 - 3.kolo 03.03.2007
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk