KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP dorostu a juniorů 2007 - 2.kolo - 02.06.2007

Město Trutnov
Stát Česká republika
Pořadatel KK Pratr Trutnov, ČSKe
Kluby na medailových pozicích 33
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 12-8-4-2-1


Ohodnocení kvality turnaje:
47.50%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 40x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Nikita Baranovský Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Pavel Holec SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Ondřej Kumpošt SK Predátor Praha CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Matěj Češka SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Samuel Kubina Šin-mu Hodonín CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Michal Levý Karate Klub Kadaň CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Petr Veselý Tarokan KK Brno CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Markéta Kotěrová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Kateřina Žídková Nidoshinkan DOJO CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Kristýna Čápová Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Kristýna Pučanová KK Jeseník CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Veronika Selucká SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Michala Hladíková KC Podbořany CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Julie Nováková TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Jakub Bancíř Kabu Praha CZE CZE
2. kata junioři (16-17) David Lukášek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Daniel Mottl Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Martin Náhlovský SC Flair CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Petr Müller KK Jeseník CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Štěpán Řezníček Sokol Tišnov CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Jaroslav Chobot KC Podbořany CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Anežka Kotěrová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Petra Macků SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Gabriela Zámečníková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Petra Zielonková TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Jana Basetlíková Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Tereza Kalinská TJ TŽ Třinec CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Olga Trakalová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Ondřej Kříž Tarokan KK Brno CZE CZE
2. kata muži U21 Marek Aberl SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kata muži U21 Milan Nguyen SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata muži U21 Martin Pazdera SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata muži U21 Matěj Bezdíček TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
5. kata muži U21 Ondřej Šimpach SK Tommi Praha CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Lenka Zuzánková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata ženy U21 Lucie Náhlovská SC Flair CZE CZE
3. kata ženy U21 Alžběta Chovancová KK Jeseník CZE CZE
3. kata ženy U21 Adéla Nováková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata ženy U21 Tereza Egerová Sokol Tišnov CZE CZE
KUMITE
kumite dorostenci (14-15) -45kg
1. kumite dorostenci (14-15) -45kg Daniel Kopecký Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -45kg Filip Dolíška Baník Havířov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -45kg Tomáš Švenda Šin-mu Hodonín CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -55kg
1. kumite dorostenci (14-15) -55kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -55kg Martin Fořt KABU Jablonec n/N CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Jan Jabůrek Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Ondřej Kumpošt SK Predátor Praha CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -55kg Petr Pech SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -55kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -55kg František Kabourek KK Jeseník CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -55kg Michal Levý Karate Klub Kadaň CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -65kg
1. kumite dorostenci (14-15) -65kg Samuel Kubina Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -65kg Ondřej Loubal Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Tomáš Háva Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Jan Kůzl Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -65kg Tomáš Cyprian KABU Jablonec n/N CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -65kg Michal Slouka Sokol Tišnov CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +65kg
1. kumite dorostenci (14-15) +65kg Lukáš Zahálka Baník Havířov CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +65kg Robert Svoboda Baník Karviná CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +65kg Tomáš Palm KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +65kg Ondřej Stejskal KCK Team CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +65kg Jan Kusý SKBU Trutnov CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -45kg
1. kumite dorostenky (14-15) -45kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -45kg Michala Hladíková KC Podbořany CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -45kg Barbora Peřinová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -55kg
1. kumite dorostenky (14-15) -55kg Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -55kg Petra Pavelková KK Jeseník CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Nikola Glosová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -55kg Nikola Polášková Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -55kg Jitka Procházková KK Jeseník CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -55kg Katarína Planá TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +55kg
1. kumite dorostenky (14-15) +55kg Julie Nováková TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +55kg Michaela Pilnajová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Tereza Červená Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Michaela Říhová Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +55kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +55kg Lucie Novotná Budó škola KK Písek CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +55kg Dominika Bestová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +55kg Denisa Martinková Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Erich Akhsas Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Jiří Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Matěj Patzelt SKBU Trutnov CZE CZE
kumite junioři (16-17) -60kg
1. kumite junioři (16-17) -60kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -60kg Jan Milan Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -60kg Petr Müller KK Jeseník CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -60kg Jan Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -60kg Jiří Straka Baník Příbram CZE CZE
kumite junioři (16-17) -65kg
1. kumite junioři (16-17) -65kg Jan Tobola Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -65kg Robin Popelka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Jakub Bancíř Kabu Praha CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg David Čelák Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -65kg David Černohous KCK Team CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -65kg Tomáš Hudec SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
kumite junioři (16-17) -70kg
1. kumite junioři (16-17) -70kg Petr Rýpar Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -70kg Marek Blaha Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -70kg Michal Klauda SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -70kg Filip Šmajcl Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -70kg Jakub Erben SKBU Trutnov CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -70kg Martin Tůma Baník Příbram CZE CZE
kumite junioři (16-17) -75kg
1. kumite junioři (16-17) -75kg Lukáš Honzík SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -75kg Tadeáš Zýka SKBU Trutnov CZE CZE
kumite junioři (16-17) +75kg
1. kumite junioři (16-17) +75kg Filip Melík KABU Jablonec n/N CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +75kg Stanislav Krtek Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +75kg Ladislav Čížek Karate klub Spektra Praha CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +75kg Lukáš Hammerlindl KC Podbořany CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +75kg Ondřej Novotný Karate Klub Kadaň CZE CZE
kumite dorostenky -51kg
1. kumite dorostenky -51kg Žaneta Noskeová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenky -51kg Kateřina Jedrýsková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenky -57kg
1. kumite dorostenky -57kg Lucie Veithová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky -57kg Olga Trakalová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky -57kg Lucie Sainerová KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kumite dorostenky -57kg Petra Zielonková TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kumite dorostenky -57kg Dagmar Čiháková Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky -57kg Michaela Jiroutová SKBU Trutnov CZE CZE
kumite dorostenky +57kg
1. kumite dorostenky +57kg Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenky +57kg Barbora Škorpilová KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenky +57kg Petra Macků SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite dorostenky +57kg Petra Sedláčková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite junioři (18-20) -60kg
1. kumite junioři (18-20) -60kg Lukáš Polzer Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) -60kg Janis Akhsas Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -60kg Aramayis Tokhyan SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -60kg Pavel Veverka SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite junioři (18-20) -65kg
1. kumite junioři (18-20) -65kg Filip Brož Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) -65kg Milan Nguyen SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -65kg Marek Aberl SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -65kg Zdeněk Walica Baník Karviná CZE CZE
kumite junioři (18-20) -70kg
1. kumite junioři (18-20) -70kg Ladislav Mareš ml. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) -70kg Ondřej Kříž Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -70kg Matěj Bezdíček TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -70kg David Pavlíček Sokol Tišnov CZE CZE
kumite junioři (18-20) -75kg
1. kumite junioři (18-20) -75kg Jan Jarolím SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) -75kg Tomáš Snětivý SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -75kg Jan Gajdoš Baník Havířov CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -75kg Josef Sýkora KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite junioři (18-20) -80kg
1. kumite junioři (18-20) -80kg Matěj Matoušek SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) -80kg Jakub Matoušek SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -80kg Václav Daněk KCK Team CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -80kg David Hubeňák SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
kumite junioři (18-20) +80kg
1. kumite junioři (18-20) +80kg František Mach Bushido Strakonice CZE CZE
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Lenka Krojidlová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ženy U21 -60kg Monika Latzelová KK Jeseník CZE CZE
3. kumite ženy U21 -60kg Petra Gabrielová SKBU Trutnov CZE CZE
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite ženy U21 +60kg Ludmila Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite ženy U21 +60kg Iva Kolomazníková Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite ženy U21 +60kg Nikola Krahulcová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP dorostu a juniorů 2007 - 3.kolo + North Bohemia 2007 03.11.2007
NP žáků 2007 - 3.kolo 13.10.2007
NP žáků 2007 - 2.kolo (+Grand Prix Ústí nad Labem) 26.05.2007
NP dorostu a juniorů 2007 - 1.kolo 12.05.2007
NP žáků 2007 - 1.kolo 14.04.2007
NP seniorů 2007 - 3.kolo 03.03.2007
NP seniorů 2007 - 2.kolo 03.02.2007
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk