KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP dorostu a juniorů 2007 - 2.kolo - 02.06.2007

Město Trutnov
Stát Česká republika
Pořadatel KK Pratr Trutnov, ČSKe
Kluby na medailových pozicích 33
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 12-8-4-2-1


Ohodnocení kvality turnaje:
47.50%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 40x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Nikita Baranovský Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Pavel Holec SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Ondřej Kumpošt SK Predátor Praha CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Matěj Češka SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Samuel Kubina Šin-mu Hodonín CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Michal Levý Karate Klub Kadaň CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Petr Veselý Tarokan KK Brno CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Markéta Kotěrová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Kateřina Žídková Nidoshinkan DOJO CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Kristýna Čápová Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Kristýna Pučanová KK Jeseník CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Veronika Selucká SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Michala Hladíková KC Podbořany CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Julie Nováková TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Jakub Bancíř Kabu Praha CZE CZE
2. kata junioři (16-17) David Lukášek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Daniel Mottl Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Martin Náhlovský SC Flair CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Petr Müller KK Jeseník CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Štěpán Řezníček Sokol Tišnov CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Jaroslav Chobot KC Podbořany CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Anežka Kotěrová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Petra Macků SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Gabriela Zámečníková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Petra Zielonková TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Jana Basetlíková Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Tereza Kalinská TJ TŽ Třinec CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Olga Trakalová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata junioři (18-20)
1. kata junioři (18-20) Ondřej Kříž Tarokan KK Brno CZE CZE
2. kata junioři (18-20) Marek Aberl SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kata junioři (18-20) Milan Nguyen SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata junioři (18-20) Martin Pazdera SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata junioři (18-20) Matěj Bezdíček TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
5. kata junioři (18-20) Ondřej Šimpach SK Tommi Praha CZE CZE
kata juniorky (18-20)
1. kata juniorky (18-20) Lenka Zuzánková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata juniorky (18-20) Lucie Náhlovská SC Flair CZE CZE
3. kata juniorky (18-20) Alžběta Chovancová KK Jeseník CZE CZE
3. kata juniorky (18-20) Adéla Nováková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata juniorky (18-20) Tereza Egerová Sokol Tišnov CZE CZE
KUMITE
kumite dorostenci (14-15) -45kg
1. kumite dorostenci (14-15) -45kg Daniel Kopecký Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -45kg Filip Dolíška Baník Havířov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -45kg Tomáš Švenda Šin-mu Hodonín CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -55kg
1. kumite dorostenci (14-15) -55kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -55kg Martin Fořt KABU Jablonec n/N CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Jan Jabůrek Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Ondřej Kumpošt SK Predátor Praha CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -55kg Petr Pech SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -55kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -55kg František Kabourek KK Jeseník CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -55kg Michal Levý Karate Klub Kadaň CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -65kg
1. kumite dorostenci (14-15) -65kg Samuel Kubina Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -65kg Ondřej Loubal Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Tomáš Háva Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Jan Kůzl Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -65kg Tomáš Cyprian KABU Jablonec n/N CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -65kg Michal Slouka Sokol Tišnov CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +65kg
1. kumite dorostenci (14-15) +65kg Lukáš Zahálka Baník Havířov CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +65kg Robert Svoboda Baník Karviná CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +65kg Tomáš Palm KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +65kg Ondřej Stejskal KCK Team CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +65kg Jan Kusý SKBU Trutnov CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -45kg
1. kumite dorostenky (14-15) -45kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -45kg Michala Hladíková KC Podbořany CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -45kg Barbora Peřinová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -55kg
1. kumite dorostenky (14-15) -55kg Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -55kg Petra Pavelková KK Jeseník CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Nikola Glosová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -55kg Nikola Polášková Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -55kg Jitka Procházková KK Jeseník CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -55kg Katarína Planá TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +55kg
1. kumite dorostenky (14-15) +55kg Julie Nováková TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +55kg Michaela Pilnajová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Tereza Červená Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Michaela Říhová Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +55kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +55kg Lucie Novotná Budó škola KK Písek CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +55kg Dominika Bestová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +55kg Denisa Martinková Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Erich Akhsas Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Jiří Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Matěj Patzelt SKBU Trutnov CZE CZE
kumite junioři (16-17) -60kg
1. kumite junioři (16-17) -60kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -60kg Jan Milan Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -60kg Petr Müller KK Jeseník CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -60kg Jan Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -60kg Jiří Straka Baník Příbram CZE CZE
kumite junioři (16-17) -65kg
1. kumite junioři (16-17) -65kg Jan Tobola Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -65kg Robin Popelka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Jakub Bancíř Kabu Praha CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg David Čelák Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -65kg David Černohous KCK Team CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -65kg Tomáš Hudec SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
kumite junioři (16-17) -70kg
1. kumite junioři (16-17) -70kg Petr Rýpar Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -70kg Marek Blaha Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -70kg Michal Klauda SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -70kg Filip Šmajcl Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -70kg Jakub Erben SKBU Trutnov CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -70kg Martin Tůma Baník Příbram CZE CZE
kumite junioři (16-17) -75kg
1. kumite junioři (16-17) -75kg Lukáš Honzík SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -75kg Tadeáš Zýka SKBU Trutnov CZE CZE
kumite junioři (16-17) +75kg
1. kumite junioři (16-17) +75kg Filip Melík KABU Jablonec n/N CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +75kg Stanislav Krtek Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +75kg Ladislav Čížek Karate klub Spektra Praha CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +75kg Lukáš Hammerlindl KC Podbořany CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +75kg Ondřej Novotný Karate Klub Kadaň CZE CZE
kumite dorostenky -51kg
1. kumite dorostenky -51kg Žaneta Noskeová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenky -51kg Kateřina Jedrýsková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenky -57kg
1. kumite dorostenky -57kg Lucie Veithová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky -57kg Olga Trakalová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky -57kg Lucie Sainerová KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kumite dorostenky -57kg Petra Zielonková TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kumite dorostenky -57kg Dagmar Čiháková Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky -57kg Michaela Jiroutová SKBU Trutnov CZE CZE
kumite dorostenky +57kg
1. kumite dorostenky +57kg Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenky +57kg Barbora Škorpilová KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenky +57kg Petra Macků SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite dorostenky +57kg Petra Sedláčková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite junioři (18-20) -60kg
1. kumite junioři (18-20) -60kg Lukáš Polzer Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) -60kg Janis Akhsas Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -60kg Aramayis Tokhyan SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -60kg Pavel Veverka SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite junioři (18-20) -65kg
1. kumite junioři (18-20) -65kg Filip Brož Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) -65kg Milan Nguyen SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -65kg Marek Aberl SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -65kg Zdeněk Walica Baník Karviná CZE CZE
kumite junioři (18-20) -70kg
1. kumite junioři (18-20) -70kg Ladislav Mareš ml. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) -70kg Ondřej Kříž Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -70kg Matěj Bezdíček TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -70kg David Pavlíček Sokol Tišnov CZE CZE
kumite junioři (18-20) -75kg
1. kumite junioři (18-20) -75kg Jan Jarolím SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) -75kg Tomáš Snětivý SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -75kg Jan Gajdoš Baník Havířov CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -75kg Josef Sýkora KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite junioři (18-20) -80kg
1. kumite junioři (18-20) -80kg Matěj Matoušek SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) -80kg Jakub Matoušek SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -80kg Václav Daněk KCK Team CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -80kg David Hubeňák SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
kumite junioři (18-20) +80kg
1. kumite junioři (18-20) +80kg František Mach Bushido Strakonice CZE CZE
kumite juniorky (18-20) -60kg
1. kumite juniorky (18-20) -60kg Lenka Krojidlová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite juniorky (18-20) -60kg Monika Latzelová KK Jeseník CZE CZE
3. kumite juniorky (18-20) -60kg Petra Gabrielová SKBU Trutnov CZE CZE
kumite juniorky (18-20) +60kg
1. kumite juniorky (18-20) +60kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite juniorky (18-20) +60kg Ludmila Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite juniorky (18-20) +60kg Iva Kolomazníková Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite juniorky (18-20) +60kg Nikola Krahulcová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP dorostu a juniorů 2007 - 3.kolo + North Bohemia 2007 03.11.2007
NP žáků 2007 - 3.kolo 13.10.2007
NP žáků 2007 - 2.kolo (+Grand Prix Ústí nad Labem) 26.05.2007
NP dorostu a juniorů 2007 - 1.kolo 12.05.2007
NP žáků 2007 - 1.kolo 14.04.2007
NP seniorů 2007 - 3.kolo 03.03.2007
NP seniorů 2007 - 2.kolo 03.02.2007
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk