KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Evropský pohár mládeže 2010 - 12.06.2010

Město Bratislava
Stát Slovensko
Pořadatel SZK
Registrovaných jednotlivců 566
Kluby na medailových pozicích 63
Státy na medailových pozicích 10
Hodnocení 36-24-12-6-3


Ohodnocení kvality turnaje:
70.63%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 40x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (5-7)
1. kata ml. žáci (5-7) Miloš Lacika Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kata ml. žáci (5-7) Daniel Bagita KK Taiyo Kolárovo SVK SVK
3. kata ml. žáci (5-7) Martin Cích Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata ml. žáci (5-7) Dávid Miklo KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
5. kata ml. žáci (5-7) Viktor Bražnik KK Topoľčany SVK SVK
5. kata ml. žáci (5-7) Benedikt Jánošík KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
kata ml. žáci (8-9)
1. kata ml. žáci (8-9) Andrej Grosschmit ŠŠK Bratislava SVK SVK
2. kata ml. žáci (8-9) Pavol Szolár Slávia TU Zvolen SVK SVK
3. kata ml. žáci (8-9) Mihael Ečimović KK Slavonski Brod CRO CRO
3. kata ml. žáci (8-9) Ondřej Eliáš Tarokan KK Brno CZE CZE
5. kata ml. žáci (8-9) Sergiy Drigin Ukrajina UKR UKR
5. kata ml. žáci (8-9) Yeryoomin Kyrylo Ukrajina UKR UKR
7. kata ml. žáci (8-9) Manuel Seng KK Žilina SVK SVK
7. kata ml. žáci (8-9) Adam Uharek KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Filip Cích Rapid Bratislava SVK SVK
2. kata ml. žáci (10-11) Julian Enrik Smoliga Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata ml. žáci (10-11) Alexander Arce KK Žilina SVK SVK
3. kata ml. žáci (10-11) Matteo Tamborlani Tarokan KK Brno CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Enriko Duška Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kata ml. žáci (10-11) Toni Vuković KK Samobor Anindol CRO CRO
7. kata ml. žáci (10-11) András Kiss KAI SEI HUN HUN
7. kata ml. žáci (10-11) Luka Lović KK Slavonski Brod CRO CRO
kata ml. žákyně (5-7)
1. kata ml. žákyně (5-7) Kristína Niznerová Rapid Bratislava SVK SVK
2. kata ml. žákyně (5-7) Veronika Morozova Ukrajina UKR UKR
3. kata ml. žákyně (5-7) Hana Hupcejová KK Vranov nad Topľou SVK SVK
3. kata ml. žákyně (5-7) Michaela Václavíková KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
5. kata ml. žákyně (5-7) Nikola Kmeťová KK Topoľčany SVK SVK
5. kata ml. žákyně (5-7) Lucia Mrázová KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
kata ml. žákyně (8-9)
1. kata ml. žákyně (8-9) Simona Prpičová KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
2. kata ml. žákyně (8-9) Nina Hlavačková Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata ml. žákyně (8-9) Dominika Bogárová KK Taiyo Kolárovo SVK SVK
3. kata ml. žákyně (8-9) Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (8-9) Gabriela Maruniaková Slávia TU Zvolen SVK SVK
5. kata ml. žákyně (8-9) Dominika Šabová Nidoshinkan DOJO CZE CZE
7. kata ml. žákyně (8-9) Katarína Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Nataša Dolníková Slávia TU Zvolen SVK SVK
2. kata ml. žákyně (10-11) Hana Kuklová Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata ml. žákyně (10-11) Patrícia Bahledová Slávia TU Zvolen SVK SVK
3. kata ml. žákyně (10-11) Emma Janeková MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Lukáš Vik Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Samuel Dávid Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata st. žáci (12-13) Martin Gažík KK Topoľčany SVK SVK
3. kata st. žáci (12-13) Dominik Jankech Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kata st. žáci (12-13) Gergő Hermann Sporting Budo Budapest HUN HUN
5. kata st. žáci (12-13) Matúš Krchník KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
7. kata st. žáci (12-13) Mario Meixner KK Trstená SVK SVK
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Alžběta Ovečková Hanko Kai Senica SVK SVK
2. kata st. žákyně (12-13) Patricija Mierkalne Baltijas Karate Club LAT LAT
3. kata st. žákyně (12-13) Marija Larisa Agafonova Baltijas Karate Club LAT LAT
3. kata st. žákyně (12-13) Denisa Pešková Slávia TU Zvolen SVK SVK
5. kata st. žákyně (12-13) Alexandra Galetová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
5. kata st. žákyně (12-13) Viktória Kučerová Slávia TU Zvolen SVK SVK
7. kata st. žákyně (12-13) Silva Červená KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
7. kata st. žákyně (12-13) Petra Vukić KK Jastreb CRO CRO
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Marcel Rebro Rapid Bratislava SVK SVK
2. kata dorostenci (14-15) Máté Gréczi Sporting Budo Budapest HUN HUN
3. kata dorostenci (14-15) Lukáš Meňuš Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata dorostenci (14-15) Thanh Tung Nguyen KAI SEI HUN HUN
5. kata dorostenci (14-15) Martin Antal KK Revúca SVK SVK
5. kata dorostenci (14-15) Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Laura Servilová TJ Metropol Košice SVK SVK
2. kata dorostenky (14-15) Zuzana Kormošová KK Trstená SVK SVK
3. kata dorostenky (14-15) Barbora Ďurovcová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata dorostenky (14-15) Veronika Kadlečíková KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Michal Slávik SVČ Domeček Brno CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Ivan Krupa KK Miyagi Lučenec SVK SVK
3. kata junioři (16-17) Igor Bušovský Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata junioři (16-17) Karel Imríšek Slavia Kroměříž CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Roland Bagita KK Taiyo Kolárovo SVK SVK
5. kata junioři (16-17) Peter Szilard KAI SEI HUN HUN
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Dorota Balciarova Slovensko SVK SVK
2. kata juniorky (16-17) Veronika Mišková Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Zsuzsanna Anti Hegyvidék HUN HUN
3. kata juniorky (16-17) Ingrid Suchánková KK Europa Trenčín SVK SVK
5. kata juniorky (16-17) Natália Dorociaková ZZO Čadca SVK SVK
5. kata juniorky (16-17) Simona Fereková KK Trstená SVK SVK
7. kata juniorky (16-17) Veronika Kopečná Nidoshinkan DOJO CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Kateřina Žídková Nidoshinkan DOJO CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (5-7) -20kg
1. kumite ml. žáci (5-7) -20kg Patrik Klimko KK Detva SVK SVK
2. kumite ml. žáci (5-7) -20kg Filip Harvančík Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite ml. žáci (5-7) -20kg Ondrej Cíferský Zanshin KK Cífer SVK SVK
3. kumite ml. žáci (5-7) -20kg Marek Tomajka Shihan Poprad SVK SVK
kumite ml. žáci (5-7) -24kg
1. kumite ml. žáci (5-7) -24kg Miloš Lacika Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kumite ml. žáci (5-7) -24kg Martin Cích Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite ml. žáci (5-7) -24kg Matúš Čanky KK Spartak Myjava SVK SVK
3. kumite ml. žáci (5-7) -24kg Dávid Gálik KK Spartak Myjava SVK SVK
5. kumite ml. žáci (5-7) -24kg Benedikt Jánošík KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
kumite ml. žáci (5-7) -28kg
1. kumite ml. žáci (5-7) -28kg Daniel Bagita KK Taiyo Kolárovo SVK SVK
2. kumite ml. žáci (5-7) -28kg Aris Nikolas Čela MTK Žarnovica SVK SVK
3. kumite ml. žáci (5-7) -28kg Jakub Parničan KK Detva SVK SVK
kumite ml. žáci (5-7) +28kg
1. kumite ml. žáci (5-7) +28kg Miloš Takáč KK Zen Shotokan SVK SVK
2. kumite ml. žáci (5-7) +28kg Daniel Schlosser KK Topoľčany SVK SVK
3. kumite ml. žáci (5-7) +28kg Marek Kukuliak KK Detva SVK SVK
3. kumite ml. žáci (5-7) +28kg Dávid Miklo KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
kumite ml. žáci (8-9) -24kg
1. kumite ml. žáci (8-9) -24kg Matúš Fulajtár KK Detva SVK SVK
2. kumite ml. žáci (8-9) -24kg Filip Rejdovian Central Poprad SVK SVK
3. kumite ml. žáci (8-9) -24kg Bálint Dubik Smart Shito Kai HUN HUN
3. kumite ml. žáci (8-9) -24kg Erik Lompart KK Iglow Spišská Nová Ves SVK SVK
kumite ml. žáci (8-9) -28kg
1. kumite ml. žáci (8-9) -28kg Sebastian Chmelár Kumade Topoľčany SVK SVK
2. kumite ml. žáci (8-9) -28kg Martin Korbeľ Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite ml. žáci (8-9) -28kg Andrej Grosschmit ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kumite ml. žáci (8-9) -28kg Martin Šufliarsky KK Detva SVK SVK
5. kumite ml. žáci (8-9) -28kg Dávid Nichols KAI SEI HUN HUN
5. kumite ml. žáci (8-9) -28kg Erik Sklenka MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
kumite ml. žáci (8-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (8-9) -32kg Marek Pončka ZZO Čadca SVK SVK
2. kumite ml. žáci (8-9) -32kg Adam Uharek KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
3. kumite ml. žáci (8-9) -32kg Matúš Hudec ZZO Čadca SVK SVK
3. kumite ml. žáci (8-9) -32kg Oliver Kršjak Shihan Poprad SVK SVK
5. kumite ml. žáci (8-9) -32kg Jakub Petrik Kumade Topoľčany SVK SVK
5. kumite ml. žáci (8-9) -32kg Ondrej Zbell Shihan Poprad SVK SVK
7. kumite ml. žáci (8-9) -32kg Matej Hajdu ŠŠK Bratislava SVK SVK
7. kumite ml. žáci (8-9) -32kg Norbert Kročian KK Spartak Myjava SVK SVK
kumite ml. žáci (8-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (8-9) +32kg Sergiy Drigin Ukrajina UKR UKR
2. kumite ml. žáci (8-9) +32kg Igor Vrban Centar Velika Gorica CRO CRO
3. kumite ml. žáci (8-9) +32kg Dominik Kubajda CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite ml. žáci (8-9) +32kg Adrián Rerko KK Iglow Spišská Nová Ves SVK SVK
5. kumite ml. žáci (8-9) +32kg Timotej Dinka ŠŠK Bratislava SVK SVK
5. kumite ml. žáci (8-9) +32kg Šimon Kovačič KK Osa Bratislava SVK SVK
7. kumite ml. žáci (8-9) +32kg Simon Králik KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Artur Žurek Harasuto Karate Klub POL POL
2. kumite ml. žáci -30kg František Kostolník Katsudo Sabinov SVK SVK
3. kumite ml. žáci -30kg Enriko Duška Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite ml. žáci -30kg Dominik Imrich ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
5. kumite ml. žáci -30kg Martin Banaš Shihan Poprad SVK SVK
5. kumite ml. žáci -30kg Roman Múdry Kumade Topoľčany SVK SVK
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Julian Enrik Smoliga Rapid Bratislava SVK SVK
2. kumite ml. žáci -35kg Vilim Mursić KK Nedelišće CRO CRO
3. kumite ml. žáci -35kg Andrej Bucha Karate Klub Zvolen SVK SVK
3. kumite ml. žáci -35kg Rastislav Greguš Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kumite ml. žáci -35kg Dominik Košík KK Miyagi Lučenec SVK SVK
5. kumite ml. žáci -35kg David Podsklan KK Farmex Nitra SVK SVK
7. kumite ml. žáci -35kg Rastislav Klimo KK Detva SVK SVK
7. kumite ml. žáci -35kg Petr Kopečný Nidoshinkan DOJO CZE CZE
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Ľuboš Džačovský Katsudo Sabinov SVK SVK
2. kumite ml. žáci -40kg Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Martin Hačko Slovšport Trnava SVK SVK
3. kumite ml. žáci -40kg Peter Rjapoš Rapid Bratislava SVK SVK
5. kumite ml. žáci -40kg Samuel Hrbáček Rapid Bratislava SVK SVK
5. kumite ml. žáci -40kg Michal Molnár Karate Kachi Nitra SVK SVK
7. kumite ml. žáci -40kg Damján Tárkányi KAI SEI HUN HUN
7. kumite ml. žáci -40kg Ivan Vrban Centar Velika Gorica CRO CRO
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Patrik Palušák KK Union Košice SVK SVK
2. kumite ml. žáci +40kg Richard Hatala KK Vranov nad Topľou SVK SVK
3. kumite ml. žáci +40kg Attila Jóba KK Nové Zámky SVK SVK
3. kumite ml. žáci +40kg Daniel Tvrdoň CMK Banská Bystrica SVK SVK
5. kumite ml. žáci +40kg Tomáš Lukš Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci +40kg Marek Vlasák KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
kumite ml. žákyně (5-7) -20kg
1. kumite ml. žákyně (5-7) -20kg Veronika Morozova Ukrajina UKR UKR
2. kumite ml. žákyně (5-7) -20kg Viktória Bolečková KK Atlant Nitra SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (5-7) -20kg Tatiana Múdra Kumade Topoľčany SVK SVK
kumite ml. žákyně (5-7) -24kg
1. kumite ml. žákyně (5-7) -24kg Petra Ščevlíková KK Detva SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (5-7) -24kg Kristína Niznerová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (5-7) -24kg Emma Podobová Kumade Topoľčany SVK SVK
kumite ml. žákyně (5-7) -28kg
1. kumite ml. žákyně (5-7) -28kg Laura Fulajtárová KK Detva SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (5-7) -28kg Nina Majerová KK Detva SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (5-7) -28kg Natália Adamusová KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (5-7) -28kg Michaela Václavíková KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
kumite ml. žákyně (5-7) +28kg
1. kumite ml. žákyně (5-7) +28kg Hana Hupcejová KK Vranov nad Topľou SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (5-7) +28kg Veronika Krátká Kumade Topoľčany SVK SVK
kumite ml. žákyně (8-9) -25kg
1. kumite ml. žákyně (8-9) -25kg Klára Zámečníková Kumade Topoľčany SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (8-9) -25kg Gabriela Maruniaková Slávia TU Zvolen SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (8-9) -25kg Katarína Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (8-9) -25kg Katarína Požgayová KK Detva SVK SVK
kumite ml. žákyně (8-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (8-9) -30kg Sára Slobodová KK Detva SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (8-9) -30kg Tereza Dobiášová KK Spartak Myjava SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (8-9) -30kg Hanna Gyapjas Black Bull SE HUN HUN
3. kumite ml. žákyně (8-9) -30kg Simona Popluhárová Slovšport Trnava SVK SVK
5. kumite ml. žákyně (8-9) -30kg Lujza Kalčoková CMK Banská Bystrica SVK SVK
kumite ml. žákyně (8-9) -35kg
1. kumite ml. žákyně (8-9) -35kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (8-9) -35kg Petra Píchová Central Poprad SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (8-9) -35kg Katarína Dočárová KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (8-9) -35kg Nina Jelžová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
5. kumite ml. žákyně (8-9) -35kg Sabína Nemčeková Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kumite ml. žákyně (8-9) -35kg Dominika Šabová Nidoshinkan DOJO CZE CZE
kumite ml. žákyně (8-9) +35kg
1. kumite ml. žákyně (8-9) +35kg Saskia Adamová Katsudo Sabinov SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (8-9) +35kg Marta Delost KK Nedelišće CRO CRO
3. kumite ml. žákyně (8-9) +35kg Natália Cisáriková KK Žilina SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (8-9) +35kg Michaela Harničárová KK Iglow Spišská Nová Ves SVK SVK
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Ines Grdenić Centar Velika Gorica CRO CRO
2. kumite ml. žákyně -35kg Katarína Chrappová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite ml. žákyně -35kg Barbora Dubná Kumade Topoľčany SVK SVK
3. kumite ml. žákyně -35kg Dominika Veisová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
5. kumite ml. žákyně -35kg Alexandra Hamšíková CMK Banská Bystrica SVK SVK
5. kumite ml. žákyně -35kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně -35kg Romana Gáboríková KK Detva SVK SVK
7. kumite ml. žákyně -35kg Zuzana Kaletová ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
kumite ml. žákyně -40kg
1. kumite ml. žákyně -40kg Veronika Hurychová Kumade Topoľčany SVK SVK
2. kumite ml. žákyně -40kg Rebeka Vidová KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite ml. žákyně -40kg Laura Beňová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
3. kumite ml. žákyně -40kg Timea Trokšiarová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
5. kumite ml. žákyně -40kg Linda Koterbová ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
5. kumite ml. žákyně -40kg Aneta Šabová Nidoshinkan DOJO CZE CZE
kumite ml. žákyně +40kg
1. kumite ml. žákyně +40kg Ana Ciglarić KK Nedelišće CRO CRO
2. kumite ml. žákyně +40kg Barbora Španková KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
3. kumite ml. žákyně +40kg Hana Kuklová Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite ml. žákyně +40kg Mateja Rumplin KK Nedelišće CRO CRO
5. kumite ml. žákyně +40kg Karolina Pivarčiová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
5. kumite ml. žákyně +40kg Lívia Smereková KK Atlant Nitra SVK SVK
kumite st. žáci -40kg
1. kumite st. žáci -40kg Gergő Hermann Sporting Budo Budapest HUN HUN
2. kumite st. žáci -40kg Adam Hudec ZZO Čadca SVK SVK
3. kumite st. žáci -40kg Samuel Gavaľa KK Vranov nad Topľou SVK SVK
3. kumite st. žáci -40kg Miroslav Murín KK Detva SVK SVK
5. kumite st. žáci -40kg Michal Brezáni KK Žilina SVK SVK
5. kumite st. žáci -40kg Mihael Matijaščić KK Bregana CRO CRO
7. kumite st. žáci -40kg Roman Kortiš KK Detva SVK SVK
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Oleksandr Kozechenko Ukrajina UKR UKR
2. kumite st. žáci -45kg Darian Lisjak KK Nedelišće CRO CRO
3. kumite st. žáci -45kg Benjamin Heda KK Nedelišće CRO CRO
3. kumite st. žáci -45kg Dávid Pozderka KAI SEI HUN HUN
5. kumite st. žáci -45kg Ivan Bojčuk Katsudo Sabinov SVK SVK
5. kumite st. žáci -45kg Matúš Križma KK DRAP Partizánske SVK SVK
7. kumite st. žáci -45kg Michal Chrenek KK Trstená SVK SVK
7. kumite st. žáci -45kg Michal Šuhaj KK Trstená SVK SVK
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Szymon Stawiarski Harasuto Karate Klub POL POL
2. kumite st. žáci -50kg Matúš Remenár Slovšport Trnava SVK SVK
3. kumite st. žáci -50kg Erik Erdész KK Union Košice SVK SVK
3. kumite st. žáci -50kg Adam Hron KK Iglow Spišská Nová Ves SVK SVK
5. kumite st. žáci -50kg Pavol Bock Rapid Bratislava SVK SVK
kumite st. žáci +50kg
1. kumite st. žáci +50kg Nikola Brković Mladost Ivanić Grad CRO CRO
2. kumite st. žáci +50kg Nikolas Vontszemu KK Taiyo Kolárovo SVK SVK
3. kumite st. žáci +50kg Dávid Kostolník Katsudo Sabinov SVK SVK
3. kumite st. žáci +50kg Kristián Michalec ZZO Čadca SVK SVK
kumite st. žákyně -40kg
1. kumite st. žákyně -40kg Ina Macejková Katsudo Sabinov SVK SVK
2. kumite st. žákyně -40kg Lora Fratric KK Jastreb CRO CRO
3. kumite st. žákyně -40kg Rebecca Cichrová CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite st. žákyně -40kg Zuzana Niznerová Rapid Bratislava SVK SVK
5. kumite st. žákyně -40kg Monika Gondová KK Detva SVK SVK
5. kumite st. žákyně -40kg Kristína Kormaníková ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
kumite st. žákyně -45kg
1. kumite st. žákyně -45kg Lucia Forrová Rapid Bratislava SVK SVK
2. kumite st. žákyně -45kg Martina Tatárová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
3. kumite st. žákyně -45kg Jelena Bužanić KK Nedelišće CRO CRO
3. kumite st. žákyně -45kg Martina Suchá Rapid Bratislava SVK SVK
5. kumite st. žákyně -45kg Silva Červená KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
5. kumite st. žákyně -45kg Sára Nikola Kršjaková Shihan Poprad SVK SVK
kumite st. žákyně +45kg
1. kumite st. žákyně +45kg Terézia Valentovičová Rapid Bratislava SVK SVK
2. kumite st. žákyně +45kg Katarína Setnická Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite st. žákyně +45kg Edna Pomor KK Nedelišće CRO CRO
3. kumite st. žákyně +45kg Mia Horvat Šarić KK Nedelišće CRO CRO
5. kumite st. žákyně +45kg Monika Kostová Rapid Bratislava SVK SVK
5. kumite st. žákyně +45kg Kristína Zimanová KK Atlant Nitra SVK SVK
7. kumite st. žákyně +45kg Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žákyně +45kg Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Lukáš Meňuš Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Márk Csizmadia KAI SEI HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Neven Kučan KK Nedelišće CRO CRO
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Zsolt Varga KAI SEI HUN HUN
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Matúš Džačovský Katsudo Sabinov SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Zrin Pezer KK Samobor Anindol CRO CRO
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Bence Szekeres KAI SEI HUN HUN
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Michal Borovský Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Matej Jopek Katsudo Sabinov SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Samo Truska ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Matija Bužanić KK Nedelišće CRO CRO
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Róbert Lexmann KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Leon Kovačić KK Samobor Anindol CRO CRO
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Michal Garaj KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Filip Kolarec KK Samobor Anindol CRO CRO
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Adam Palkovič Slovšport Trnava SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Josef Laštůvka Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Samuel Michálek Karate Kachi Nitra SVK SVK
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jerome Brown WIKF ENG ENG
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Matej Kminiak KK Detva SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Máté Gréczi Sporting Budo Budapest HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Kamil Nowak Harasuto Karate Klub POL POL
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jakub Kabát KK Kretovič Košice SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Ondrej Smerek KK Atlant Nitra SVK SVK
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tomislav Oslaković KK Jastreb CRO CRO
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Adam Vorobeľ ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Bartłomiej Wilamek Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Ilír Kabashi KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Božo Logarušić KK Tempo Zagreb CRO CRO
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Adrian Lučev CBS Pula CRO CRO
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Dominik Nagy Smart Shito Kai HUN HUN
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Iryna Zaretska Ukrajina UKR UKR
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Alexandra Chovancová Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Dominika Kucharová KK Kretovič Košice SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Eva Nováková KK Žilina SVK SVK
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Marina Bratanić KK Bregana CRO CRO
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Ela Poljak KK Nedelišće CRO CRO
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kornélia Linkeschová KK Union Košice SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Zsanett Pozderka KAI SEI HUN HUN
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Lívia Petrasšková Kumade Topoľčany SVK SVK
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Viktória Pillárová KK Kretovič Košice SVK SVK
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nikolett Varga KAI SEI HUN HUN
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Daniela Závatzká KK Union Košice SVK SVK
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Zuzana Schwartzová KK Union Košice SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Valentina Plejić Centar Velika Gorica CRO CRO
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Viktorija Rezaeva Baltijas Karate Club LAT LAT
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Laura Beňová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kristína Kosecová KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Agnieszka Gałązka Harasuto Karate Klub POL POL
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Tomáš Krajčovič Arkádia Galanta SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) -55kg Jakub Kaleta ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Jay Kirton WIKF ENG ENG
2. kumite junioři (16-17) -61kg Križan Pezer KK Samobor Anindol CRO CRO
3. kumite junioři (16-17) -61kg Richard Dobrotka CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -61kg Denis Košala KK Iglow Spišská Nová Ves SVK SVK
5. kumite junioři (16-17) -61kg Michal Šestina KK Union Košice SVK SVK
5. kumite junioři (16-17) -61kg Lukáš Vigário Rapid Bratislava SVK SVK
7. kumite junioři (16-17) -61kg Ivan Balija KK Jastreb CRO CRO
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Richard Hajdóny CMK Banská Bystrica SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) -68kg Matúš Lieskovský Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -68kg Darijan Kolar Mladost Ivanić Grad CRO CRO
3. kumite junioři (16-17) -68kg Mirek Šulda Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Dominik Dobiáš KK Spartak Myjava SVK SVK
5. kumite junioři (16-17) -68kg Patrik Kmet CBS Pula CRO CRO
7. kumite junioři (16-17) -68kg Daniel Kopúň KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Adam Lieskovský Rapid Bratislava SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) -76kg Radoslav Karabinoš ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -76kg Marek Janouch Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Máté Munkácsy Sporting Budo Budapest HUN HUN
5. kumite junioři (16-17) -76kg Ľuboš Meňuš Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kumite junioři (16-17) -76kg David Recabbaren Slávia TU Zvolen SVK SVK
7. kumite junioři (16-17) -76kg Tomislav Celić KK Jastreb CRO CRO
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Roko Janković KK Volosko Opatija CRO CRO
2. kumite junioři (16-17) +76kg Róbert Šoltýs CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) +76kg Igor Bušovský Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) +76kg Michal Lysý KK Atlant Nitra SVK SVK
5. kumite junioři (16-17) +76kg Matěj Cvrk SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Peter Kubaška ZZO Čadca SVK SVK
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Marigona Mehmeti KK Kretovič Košice SVK SVK
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Ivana Kucová Central Poprad SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Monika Czaková Karate Kachi Nitra SVK SVK
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Ingrid Suchánková KK Europa Trenčín SVK SVK
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Damira Sutnjak KK Nedelišće CRO CRO
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Mirela Delič Centar Velika Gorica CRO CRO
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Anja Palčić Mladost Ivanić Grad CRO CRO
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Michaela Macková Kumade Topoľčany SVK SVK
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Helena Stanić Metal Jurdani CRO CRO
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Dominika Tatarová CMK Banská Bystrica SVK SVK
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Zsófia Tornyossy Sporting Budo Budapest HUN HUN
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Barbora Kovalčíková Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Sara Sirovica KK Samobor Anindol CRO CRO
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Monika Bábiková Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Martina Buchelová Kumade Topoľčany SVK SVK

Související turnaje:

Turnaj Datum
North Bohemia 2014 11.10.2014
Grand Prix Ústí n/L 2014 24.05.2014
North Bohemia 2013 12.10.2013
Austrian Junior Open 2013 22.06.2013-23.06.2013
Grand Prix Ústí n/L 2013 25.05.2013
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2013 04.05.2013
North Bohemia 2012 13.10.2012
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk