KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

European Karate Cup Open of Youth 2010 - 12.06.2010

şehir Bratislava
Ülke Slovakya
Organizasyon SZK
Yarışmacılar 566
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 63
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 10
Puanlama 36-24-12-6-3


Beğenilme:
70.63%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 40x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay 5-7 yas
1. kata bay 5-7 yas Miloš Lacika Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kata bay 5-7 yas Daniel Bagita KK Taiyo Kolárovo SVK SVK
3. kata bay 5-7 yas Martin Cích Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata bay 5-7 yas Dávid Miklo KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
5. kata bay 5-7 yas Viktor Bražnik KK Topoľčany SVK SVK
5. kata bay 5-7 yas Benedikt Jánošík KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
kata bay 8-9 yas
1. kata bay 8-9 yas Andrej Grosschmit ŠŠK Bratislava SVK SVK
2. kata bay 8-9 yas Pavol Szolár Slávia TU Zvolen SVK SVK
3. kata bay 8-9 yas Mihael Ečimović KK Slavonski Brod CRO CRO
3. kata bay 8-9 yas Ondřej Eliáš TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata bay 8-9 yas Sergiy Drigin Ukrayna UKR UKR
5. kata bay 8-9 yas Yeryoomin Kyrylo Ukrayna UKR UKR
7. kata bay 8-9 yas Manuel Seng KK Žilina SVK SVK
7. kata bay 8-9 yas Adam Uharek KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
kata bay 10-11 yas
1. kata bay 10-11 yas Filip Cích Rapid Bratislava SVK SVK
2. kata bay 10-11 yas Julian Enrik Smoliga Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata bay 10-11 yas Alexander Arce KK Žilina SVK SVK
3. kata bay 10-11 yas Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata bay 10-11 yas Enriko Duška Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kata bay 10-11 yas Toni Vuković KK Samobor Anindol CRO CRO
7. kata bay 10-11 yas András Kiss Macaristan HUN HUN
7. kata bay 10-11 yas Luka Lović Hırvatistan CRO CRO
kata bayan 5-7 yas
1. kata bayan 5-7 yas Kristína Niznerová Rapid Bratislava SVK SVK
2. kata bayan 5-7 yas Veronika Morozova Ukraine UKR UKR
3. kata bayan 5-7 yas Hana Hupcejová KK Vranov nad Topľou SVK SVK
3. kata bayan 5-7 yas Michaela Václavíková KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
5. kata bayan 5-7 yas Nikola Kmeťová KK Topoľčany SVK SVK
5. kata bayan 5-7 yas Lucia Mrázová KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
kata bayan 8-9 yas
1. kata bayan 8-9 yas Simona Prpičová KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
2. kata bayan 8-9 yas Nina Hlavačková Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata bayan 8-9 yas Dominika Bogárová KK Taiyo Kolárovo SVK SVK
3. kata bayan 8-9 yas Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata bayan 8-9 yas Gabriela Maruniaková Slávia TU Zvolen SVK SVK
5. kata bayan 8-9 yas Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
7. kata bayan 8-9 yas Katarína Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
kata bayan 10-11 yas
1. kata bayan 10-11 yas Nataša Dolníková Slávia TU Zvolen SVK SVK
2. kata bayan 10-11 yas Hana Kuklová Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata bayan 10-11 yas Patrícia Bahledová Slávia TU Zvolen SVK SVK
3. kata bayan 10-11 yas Emma Janeková MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Samuel Dávid Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata bay 12-13 yas Martin Gažík KK Topoľčany SVK SVK
3. kata bay 12-13 yas Dominik Jankech Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kata bay 12-13 yas Gergő Hermann Sporting Budo Budapest HUN HUN
5. kata bay 12-13 yas Matúš Krchník KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
7. kata bay 12-13 yas Mario Meixner KK Trstená SVK SVK
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Alžběta Ovečková Hanko Kai Senica SVK SVK
2. kata bayan 12-13 yas Patricija Mierkalne Baltijas Karate Club LAT LAT
3. kata bayan 12-13 yas Marija Larisa Agafonova Letonya LAT LAT
3. kata bayan 12-13 yas Denisa Peško Slávia TU Zvolen SVK SVK
5. kata bayan 12-13 yas Alexandra Galetová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
5. kata bayan 12-13 yas Viktória Kučerová Slovakya SVK SVK
7. kata bayan 12-13 yas Silva Červená KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
7. kata bayan 12-13 yas Petra Vukić KK Jastreb CRO CRO
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Marcel Rebro Rapid Bratislava SVK SVK
2. kata bay 14-15 yas Máté Gréczi Macaristan HUN HUN
3. kata bay 14-15 yas Lukáš Meňuš Slovakya SVK SVK
3. kata bay 14-15 yas Thanh Tung Nguyen KAI SEI HUN HUN
5. kata bay 14-15 yas Martin Antal KK Revúca SVK SVK
5. kata bay 14-15 yas Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
7. kata bay 14-15 yas Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Laura Servilová TJ Metropol Košice SVK SVK
2. kata bayan 14-15 yas Zuzana Kormošová KK Trstená SVK SVK
3. kata bayan 14-15 yas Barbora Ďurovcová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata bayan 14-15 yas Veronika Kadlečíková Slovakya SVK SVK
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Michal Slávik SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas Ivan Krupa Slovakya SVK SVK
3. kata bay 16-17 yas Igor Bušovský Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata bay 16-17 yas Karel Imríšek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
5. kata bay 16-17 yas Roland Bagita KK Taiyo Kolárovo SVK SVK
5. kata bay 16-17 yas Peter Szilard KAI SEI HUN HUN
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Dorota Balciarova Slovakia SVK SVK
2. kata bayan 16-17 yas Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Zsuzsanna Anti Macaristan HUN HUN
3. kata bayan 16-17 yas Ingrid Suchánková KK Europa Trenčín SVK SVK
5. kata bayan 16-17 yas Natália Dorociaková ZZO Čadca SVK SVK
5. kata bayan 16-17 yas Simona Fereková KK Trstená SVK SVK
7. kata bayan 16-17 yas Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
7. kata bayan 16-17 yas Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
KUMITE
kumite bay 5-7 yas -20kg
1. kumite bay 5-7 yas -20kg Patrik Klimko KK Detva SVK SVK
2. kumite bay 5-7 yas -20kg Filip Harvančík Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite bay 5-7 yas -20kg Ondrej Cíferský Zanshin KK Cífer SVK SVK
3. kumite bay 5-7 yas -20kg Marek Tomajka Shihan Poprad SVK SVK
kumite bay 5-7 yas -24kg
1. kumite bay 5-7 yas -24kg Miloš Lacika Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kumite bay 5-7 yas -24kg Martin Cích Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite bay 5-7 yas -24kg Matúš Čanky KK Spartak Myjava SVK SVK
3. kumite bay 5-7 yas -24kg Dávid Gálik KK Spartak Myjava SVK SVK
5. kumite bay 5-7 yas -24kg Benedikt Jánošík KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
kumite bay 5-7 yas -28kg
1. kumite bay 5-7 yas -28kg Daniel Bagita KK Taiyo Kolárovo SVK SVK
2. kumite bay 5-7 yas -28kg Aris Nikolas Čela MTK Žarnovica SVK SVK
3. kumite bay 5-7 yas -28kg Jakub Parničan KK Detva SVK SVK
kumite bay 5-7 yas +28kg
1. kumite bay 5-7 yas +28kg Miloš Takáč KK Zen Shotokan SVK SVK
2. kumite bay 5-7 yas +28kg Daniel Schlosser KK Topoľčany SVK SVK
3. kumite bay 5-7 yas +28kg Marek Kukuliak KK Detva SVK SVK
3. kumite bay 5-7 yas +28kg Dávid Miklo KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
kumite bay 8-9 yas -24kg
1. kumite bay 8-9 yas -24kg Matúš Fulajtár KK Detva SVK SVK
2. kumite bay 8-9 yas -24kg Filip Rejdovian Central Poprad SVK SVK
3. kumite bay 8-9 yas -24kg Bálint Dubik Smart Shito Kai HUN HUN
3. kumite bay 8-9 yas -24kg Erik Lompart KK Iglow Spišská Nová Ves SVK SVK
kumite bay 8-9 yas -28kg
1. kumite bay 8-9 yas -28kg Sebastian Chmelár Kumade Topoľčany SVK SVK
2. kumite bay 8-9 yas -28kg Martin Korbeľ Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite bay 8-9 yas -28kg Andrej Grosschmit ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kumite bay 8-9 yas -28kg Martin Šufliarsky KK Detva SVK SVK
5. kumite bay 8-9 yas -28kg Dávid Nichols Macaristan HUN HUN
5. kumite bay 8-9 yas -28kg Erik Sklenka MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
kumite bay 8-9 yas -32kg
1. kumite bay 8-9 yas -32kg Marek Pončka ZZO Čadca SVK SVK
2. kumite bay 8-9 yas -32kg Adam Uharek KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
3. kumite bay 8-9 yas -32kg Matúš Hudec ZZO Čadca SVK SVK
3. kumite bay 8-9 yas -32kg Oliver Kršjak Shihan Poprad SVK SVK
5. kumite bay 8-9 yas -32kg Jakub Petrik Kumade Topoľčany SVK SVK
5. kumite bay 8-9 yas -32kg Ondrej Zbell Shihan Poprad SVK SVK
7. kumite bay 8-9 yas -32kg Matej Hajdu ŠŠK Bratislava SVK SVK
7. kumite bay 8-9 yas -32kg Norbert Kročian KK Spartak Myjava SVK SVK
kumite bay 8-9 yas +32kg
1. kumite bay 8-9 yas +32kg Sergiy Drigin Ukrayna UKR UKR
2. kumite bay 8-9 yas +32kg Igor Vrban Centar Velika Gorica CRO CRO
3. kumite bay 8-9 yas +32kg Dominik Kubajda CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite bay 8-9 yas +32kg Adrián Rerko Slovakya SVK SVK
5. kumite bay 8-9 yas +32kg Timotej Dinka ŠŠK Bratislava SVK SVK
5. kumite bay 8-9 yas +32kg Šimon Kovačič KK Osa Bratislava SVK SVK
7. kumite bay 8-9 yas +32kg Simon Králik KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
kumite bay -11 yas -30kg
1. kumite bay -11 yas -30kg Artur Žurek Harasuto Karate Klub POL POL
2. kumite bay -11 yas -30kg František Kostolník Katsudo Sabinov SVK SVK
3. kumite bay -11 yas -30kg Enriko Duška Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite bay -11 yas -30kg Dominik Imrich ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
5. kumite bay -11 yas -30kg Martin Banaš Shihan Poprad SVK SVK
5. kumite bay -11 yas -30kg Roman Múdry Kumade Topoľčany SVK SVK
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Julian Enrik Smoliga Rapid Bratislava SVK SVK
2. kumite bay -12 yas -35kg Vilim Mursić KK Nedelišće CRO CRO
3. kumite bay -12 yas -35kg Andrej Bucha Karate Klub Zvolen SVK SVK
3. kumite bay -12 yas -35kg Rastislav Greguš Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kumite bay -12 yas -35kg Dominik Košík KK Miyagi Lučenec SVK SVK
5. kumite bay -12 yas -35kg David Podsklan KK Farmex Nitra SVK SVK
7. kumite bay -12 yas -35kg Rastislav Klimo KK Detva SVK SVK
7. kumite bay -12 yas -35kg Petr Kopečný NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
kumite bay -12 yas -40kg
1. kumite bay -12 yas -40kg Ľuboš Džačovský Katsudo Sabinov SVK SVK
2. kumite bay -12 yas -40kg Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -40kg Martin Hačko Slovšport Trnava SVK SVK
3. kumite bay -12 yas -40kg Peter Rjapoš Rapid Bratislava SVK SVK
5. kumite bay -12 yas -40kg Samuel Hrbáček Rapid Bratislava SVK SVK
5. kumite bay -12 yas -40kg Michal Molnár Karate Kachi Nitra SVK SVK
7. kumite bay -12 yas -40kg Damján Tárkányi KAI SEI HUN HUN
7. kumite bay -12 yas -40kg Ivan Vrban Hırvatistan CRO CRO
kumite bay -12 yas +40kg
1. kumite bay -12 yas +40kg Patrik Palušák KK Union Košice SVK SVK
2. kumite bay -12 yas +40kg Richard Hatala KK Vranov nad Topľou SVK SVK
3. kumite bay -12 yas +40kg Attila Jóba KK Nové Zámky SVK SVK
3. kumite bay -12 yas +40kg Daniel Tvrdoň CMK Banská Bystrica SVK SVK
5. kumite bay -12 yas +40kg Tomáš Lukš TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -12 yas +40kg Marek Vlasák KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
kumite bayan 5-7 yas -20kg
1. kumite bayan 5-7 yas -20kg Veronika Morozova Ukraine UKR UKR
2. kumite bayan 5-7 yas -20kg Viktória Bolečková KK Atlant Nitra SVK SVK
3. kumite bayan 5-7 yas -20kg Tatiana Múdra Kumade Topoľčany SVK SVK
kumite bayan 5-7 yas -24kg
1. kumite bayan 5-7 yas -24kg Petra Ščevlíková KK Detva SVK SVK
2. kumite bayan 5-7 yas -24kg Kristína Niznerová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite bayan 5-7 yas -24kg Emma Podobová Kumade Topoľčany SVK SVK
kumite bayan 5-7 yas -28kg
1. kumite bayan 5-7 yas -28kg Laura Fulajtárová KK Detva SVK SVK
2. kumite bayan 5-7 yas -28kg Nina Majerová KK Detva SVK SVK
3. kumite bayan 5-7 yas -28kg Natália Adamusová KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
3. kumite bayan 5-7 yas -28kg Michaela Václavíková KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
kumite bayan 5-7 yas +28kg
1. kumite bayan 5-7 yas +28kg Hana Hupcejová KK Vranov nad Topľou SVK SVK
2. kumite bayan 5-7 yas +28kg Veronika Krátká Kumade Topoľčany SVK SVK
kumite bayan 8-9 yas -25kg
1. kumite bayan 8-9 yas -25kg Klára Zámečníková Kumade Topoľčany SVK SVK
2. kumite bayan 8-9 yas -25kg Gabriela Maruniaková Slávia TU Zvolen SVK SVK
3. kumite bayan 8-9 yas -25kg Katarína Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
3. kumite bayan 8-9 yas -25kg Katarína Požgayová KK Detva SVK SVK
kumite bayan 8-9 yas -30kg
1. kumite bayan 8-9 yas -30kg Sára Slobodová KK Detva SVK SVK
2. kumite bayan 8-9 yas -30kg Tereza Dobiášová KK Spartak Myjava SVK SVK
3. kumite bayan 8-9 yas -30kg Hanna Gyapjas Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 8-9 yas -30kg Simona Popluhárová Slovšport Trnava SVK SVK
5. kumite bayan 8-9 yas -30kg Lujza Kalčoková CMK Banská Bystrica SVK SVK
kumite bayan 8-9 yas -35kg
1. kumite bayan 8-9 yas -35kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 8-9 yas -35kg Petra Píchová Central Poprad SVK SVK
3. kumite bayan 8-9 yas -35kg Katarína Dočárová KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
3. kumite bayan 8-9 yas -35kg Nina Jelžová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
5. kumite bayan 8-9 yas -35kg Sabína Nemčeková Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kumite bayan 8-9 yas -35kg Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
kumite bayan 8-9 yas +35kg
1. kumite bayan 8-9 yas +35kg Saskia Adamová Katsudo Sabinov SVK SVK
2. kumite bayan 8-9 yas +35kg Marta Delost KK Nedelišće CRO CRO
3. kumite bayan 8-9 yas +35kg Natália Cisáriková KK Žilina SVK SVK
3. kumite bayan 8-9 yas +35kg Michaela Harničárová Slovakya SVK SVK
kumite bayan -12 yas -35kg
1. kumite bayan -12 yas -35kg Ines Grdenić Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bayan -12 yas -35kg Katarína Chrappová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite bayan -12 yas -35kg Barbora Dubná Kumade Topoľčany SVK SVK
3. kumite bayan -12 yas -35kg Dominika Veisová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
5. kumite bayan -12 yas -35kg Alexandra Hamšíková Slovakya SVK SVK
5. kumite bayan -12 yas -35kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite bayan -12 yas -35kg Romana Gáboríková KK Detva SVK SVK
7. kumite bayan -12 yas -35kg Zuzana Kaletová ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
kumite bayan -11 yas -40kg
1. kumite bayan -11 yas -40kg Veronika Hurychová Kumade Topoľčany SVK SVK
2. kumite bayan -11 yas -40kg Rebeka Vidová KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite bayan -11 yas -40kg Laura Beňová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
3. kumite bayan -11 yas -40kg Timea Trokšiarová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
5. kumite bayan -11 yas -40kg Linda Koterbová ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
5. kumite bayan -11 yas -40kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
kumite bayan -11 yas +40kg
1. kumite bayan -11 yas +40kg Ana Ciglarić KK Nedelišće CRO CRO
2. kumite bayan -11 yas +40kg Barbora Španková KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
3. kumite bayan -11 yas +40kg Hana Kuklová Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite bayan -11 yas +40kg Mateja Rumplin KK Nedelišće CRO CRO
5. kumite bayan -11 yas +40kg Karolina Pivarčiová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
5. kumite bayan -11 yas +40kg Lívia Smereková KK Atlant Nitra SVK SVK
kumite bay 12-13 yas -40kg
1. kumite bay 12-13 yas -40kg Gergő Hermann Sporting Budo Budapest HUN HUN
2. kumite bay 12-13 yas -40kg Adam Hudec ZZO Čadca SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas -40kg Samuel Gavaľa KK Vranov nad Topľou SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas -40kg Miroslav Murín KK Detva SVK SVK
5. kumite bay 12-13 yas -40kg Michal Brezáni KK Žilina SVK SVK
5. kumite bay 12-13 yas -40kg Mihael Matijaščić Hırvatistan CRO CRO
7. kumite bay 12-13 yas -40kg Roman Kortiš KK Detva SVK SVK
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg Oleksandr Kozechenko Ukrayna UKR UKR
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Darian Lisjak KK Nedelišće CRO CRO
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Benjamin Heda KK Nedelišće CRO CRO
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Dávid Pozderka Macaristan HUN HUN
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Ivan Bojčuk Katsudo Sabinov SVK SVK
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Matúš Križma KK DRAP Partizánske SVK SVK
7. kumite bay 12-13 yas -45kg Michal Chrenek KK Trstená SVK SVK
7. kumite bay 12-13 yas -45kg Michal Šuhaj KK Trstená SVK SVK
kumite bay 12-13 yas -50kg
1. kumite bay 12-13 yas -50kg Szymon Stawiarski Harasuto Karate Klub POL POL
2. kumite bay 12-13 yas -50kg Matúš Remenár Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Erik Erdész KK Union Košice SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Adam Hron KK Iglow Spišská Nová Ves SVK SVK
5. kumite bay 12-13 yas -50kg Pavol Bock Rapid Bratislava SVK SVK
kumite bay 12-13 yas +50kg
1. kumite bay 12-13 yas +50kg Nikola Brković Mladost Ivanić Grad CRO CRO
2. kumite bay 12-13 yas +50kg Nikolas Vontszemu KK Taiyo Kolárovo SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas +50kg Kristián Michalec ZZO Čadca SVK SVK
kumite bayan 12-13 yas -40kg
1. kumite bayan 12-13 yas -40kg Ina Macejková Katsudo Sabinov SVK SVK
2. kumite bayan 12-13 yas -40kg Lora Fratric KK Jastreb CRO CRO
3. kumite bayan 12-13 yas -40kg Rebecca Cichrová CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite bayan 12-13 yas -40kg Zuzana Niznerová Rapid Bratislava SVK SVK
5. kumite bayan 12-13 yas -40kg Monika Gondová KK Detva SVK SVK
5. kumite bayan 12-13 yas -40kg Kristína Kormaníková ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
kumite bayan 12-13 yas -45kg
1. kumite bayan 12-13 yas -45kg Lucia Forrová Rapid Bratislava SVK SVK
2. kumite bayan 12-13 yas -45kg Martina Tatárová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
3. kumite bayan 12-13 yas -45kg Jelena Bužanić KK Nedelišće CRO CRO
3. kumite bayan 12-13 yas -45kg Martina Suchá Rapid Bratislava SVK SVK
5. kumite bayan 12-13 yas -45kg Silva Červená KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
5. kumite bayan 12-13 yas -45kg Sára Nikola Kršjaková Shihan Poprad SVK SVK
kumite bayan 12-13 yas +45kg
1. kumite bayan 12-13 yas +45kg Terézia Valentovičová Rapid Bratislava SVK SVK
2. kumite bayan 12-13 yas +45kg Katarína Setnická Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite bayan 12-13 yas +45kg Edna Pomor KK Nedelišće CRO CRO
3. kumite bayan 12-13 yas +45kg Mia Horvat Šarić KK Nedelišće CRO CRO
5. kumite bayan 12-13 yas +45kg Monika Kostová Rapid Bratislava SVK SVK
5. kumite bayan 12-13 yas +45kg Kristína Zimanová Slovakya SVK SVK
7. kumite bayan 12-13 yas +45kg Lucie Janouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bayan 12-13 yas +45kg Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Lukáš Meňuš Slovakya SVK SVK
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Márk Csizmadia KAI SEI HUN HUN
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Neven Kučan KK Nedelišće CRO CRO
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Zsolt Varga Macaristan HUN HUN
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Matúš Džačovský Slovakya SVK SVK
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -52kg Zrin Pezer KK Samobor Anindol CRO CRO
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Bence Szekeres KAI SEI HUN HUN
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Michal Borovský Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Matej Jopek Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Samo Truska ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Matija Bužanić KK Nedelišće CRO CRO
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Róbert Lexmann KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Leon Kovačić KK Samobor Anindol CRO CRO
2. kumite bay 14-15 yas -63kg Michal Garaj KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Filip Kolarec KK Samobor Anindol CRO CRO
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Adam Palkovič Slovšport Trnava SVK SVK
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Josef Laštůvka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Samuel Michálek Slovakya SVK SVK
7. kumite bay 14-15 yas -63kg Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Jerome Brown İngiltere ENG ENG
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Matej Kminiak KK Detva SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Máté Gréczi Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Kamil Nowak Harasuto Karate Klub POL POL
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Jakub Kabát KK Kretovič Košice SVK SVK
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Ondrej Smerek KK Atlant Nitra SVK SVK
7. kumite bay 14-15 yas -70kg Tomislav Oslaković KK Jastreb CRO CRO
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Adam Vorobeľ ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Bartłomiej Wilamek Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Ilír Kabashi Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Božo Logarušić Hırvatistan CRO CRO
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Adrian Lučev CBS Pula CRO CRO
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Dominik Nagy Smart Shito Kai HUN HUN
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Iryna Zaretska Ukrayna UKR UKR
2. kumite bayan 14-15 yas -47kg Alexandra Chovancová Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Dominika Kucharová KK Kretovič Košice SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Eva Nováková KK Žilina SVK SVK
5. kumite bayan 14-15 yas -47kg Marina Bratanić KK Bregana CRO CRO
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Ela Poljak KK Nedelišće CRO CRO
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Kornélia Linkeschová KK Union Košice SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Zsanett Pozderka KAI SEI HUN HUN
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Lívia Petrasšková Slovakya SVK SVK
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Viktória Pillárová KK Kretovič Košice SVK SVK
7. kumite bayan 14-15 yas -54kg Nikolett Varga KAI SEI HUN HUN
7. kumite bayan 14-15 yas -54kg Daniela Závatzká KK Union Košice SVK SVK
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Zuzana Schwartzová KK Union Košice SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Valentina Plejić Centar Velika Gorica CRO CRO
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Viktorija Rezaeva Letonya LAT LAT
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Laura Beňová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Kristína Kosecová KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
7. kumite bayan 14-15 yas +54kg Agnieszka Gałązka Harasuto Karate Klub POL POL
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Tomáš Krajčovič Arkádia Galanta SVK SVK
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Jakub Kaleta ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Jay Kirton Birleşik Krallık ENG ENG
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Križan Pezer KK Samobor Anindol CRO CRO
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Richard Dobrotka CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Denis Košala KK Iglow Spišská Nová Ves SVK SVK
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Michal Šestina Slovakya SVK SVK
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Lukáš Vigário Rapid Bratislava SVK SVK
7. kumite bay 16-17 yas -61kg Ivan Balija KK Jastreb CRO CRO
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg Richard Hajdóny CMK Banská Bystrica SVK SVK
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Matúš Lieskovský Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Darijan Kolar Mladost Ivanić Grad CRO CRO
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Dominik Dobiáš KK Spartak Myjava SVK SVK
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Patrik Kmet CBS Pula CRO CRO
7. kumite bay 16-17 yas -68kg Daniel Kopúň KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Adam Lieskovský Slovakya SVK SVK
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Radoslav Karabinoš Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Máté Munkácsy Macaristan HUN HUN
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Ľuboš Meňuš Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kumite bay 16-17 yas -76kg David Recabbaren Slávia TU Zvolen SVK SVK
7. kumite bay 16-17 yas -76kg Tomislav Celić KK Jastreb CRO CRO
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Roko Janković Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Róbert Šoltýs Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Igor Bušovský Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Michal Lysý KK Atlant Nitra SVK SVK
5. kumite bay 16-17 yas +76kg Matěj Cvrk SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas +76kg Peter Kubaška ZZO Čadca SVK SVK
kumite bayan 16-17 yas -48kg
1. kumite bayan 16-17 yas -48kg Marigona Mehmeti KK Kretovič Košice SVK SVK
2. kumite bayan 16-17 yas -48kg Ivana Kucová Central Poprad SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas -48kg Monika Czaková Karate Kachi Nitra SVK SVK
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Ingrid Suchánková KK Europa Trenčín SVK SVK
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Damira Sutnjak KK Nedelišće CRO CRO
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Mirela Delič Centar Velika Gorica CRO CRO
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Anja Palčić Mladost Ivanić Grad CRO CRO
5. kumite bayan 16-17 yas -59kg Michaela Macková Kumade Topoľčany SVK SVK
5. kumite bayan 16-17 yas -59kg Helena Stanić Hırvatistan CRO CRO
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Dominika Tatarová CMK Banská Bystrica SVK SVK
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Zsófia Tornyossy Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Barbora Kovalčíková Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Sara Sirovica Hırvatistan CRO CRO
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Monika Bábiková Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Martina Buchelová Kumade Topoľčany SVK SVK

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Grand Prix Hradec Králové 2018 28.04.2018-29.04.2018
Grand Prix Ústí n/L 2018 21.04.2018
Grand Prix Ostrava 2017 04.11.2017
29.04.2017
05.11.2016
31.10.2015-01.11.2015
16.05.2015
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır