Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:
Wakizashi Cup 2006 (CZE) - 06.05.2006
şehir | Kostomlaty n/L |
---|---|
Ülke | Çek Cumhuriyeti |
Organizasyon | Sokol Nymburk |
Yarışmacılar | 107 |
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler | 20 |
Madalya pozisyonlardaki ülkeler | 1 |
Puanlama | 6-4-2 |
Beğenilme:
31.94%
|
Oy: | Toplam: 18x |
Sporcular: | |||||
---|---|---|---|---|---|
Sırası | Kategori | Ad | Soyad | Kulüp/Takım | |
1. | kata takýmlar bay 16-17 yas | Budó škola KK Písek | CZE | ||
2. | kumite takýmlar bay | Sokol Nymburk | CZE | ||
1. | kumite takýmlar bay | Karate Kolín | CZE | ||
1. | kata takýmlar bayan -15 yas | SK Tommi | CZE | ||
1. | kata takýmlar bay -15 yas | SK Tommi | CZE | ||
3. | kumite bay 12-13 yas -50kg | Adam | Kočiš | Karate Klub Mladá Boleslav | CZE |
1. | kumite bay 16-17 yas +75kg | Adam | Vaněk | Sokol Nymburk | CZE |
2. | kumite bay 14-15 yas +65kg | Aleš | Vokál | Ned Hockey Nymburk | CZE |
1. | kumite bay -70kg | Aramayis | Tokhyan | KESL RYU SHOTOKAN z.s. | CZE |
1. | kumite bay 18-20 yas -70kg | Aramayis | Tokhyan | KESL RYU SHOTOKAN z.s. | CZE |
1. | kata bay 12-13 yas | Daniel | Drahoňovský | KESL RYU SHOTOKAN z.s. | CZE |
1. | kumite bay 12-13 yas -40kg | Daniel | Drahoňovský | KESL RYU SHOTOKAN z.s. | CZE |
3. | kumite bay 14-15 yas +65kg | Daniel | Vach | SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. | CZE |
2. | kata bay 14-15 yas | David | Lukášek | KESL RYU SHOTOKAN z.s. | CZE |
3. | kumite bay 14-15 yas -55kg | David | Pavlovič | KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha | CZE |
1. | kata bayan 16-17 yas | Denisa | Nováková | Sport Club Flair o.s. | CZE |
1. | kata bayan | Denisa | Nováková | Sport Club Flair o.s. | CZE |
2. | kumite bayan 14-15 yas -45kg | Eva | Lálová | SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. | CZE |
3. | kata bayan | Hana | Vašíčková | KESL RYU SHOTOKAN z.s. | CZE |
1. | kumite bayan OPEN | Ivana | Guzková (Kučerová) | SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. | CZE |
1. | kumite bayan 18-20 yas +60kg | Ivana | Guzková (Kučerová) | SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. | CZE |
1. | kumite bayan +60kg | Ivana | Guzková (Kučerová) | SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. | CZE |
3. | kumite bay 12-13 yas -60kg | Jakub | Krátký | Ned Hockey Nymburk | CZE |
2. | kata bay 16-17 yas | Jakub | Čišecký | Budó škola KK Písek | CZE |
3. | kumite bay -70kg | Jakub | Kalaš | Sokol Nymburk | CZE |
2. | kumite bay 12-13 yas -60kg | Jan | Tůma | KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha | CZE |
3. | kumite bay 16-17 yas -70kg | Jan | Kratochvíl | Sokol Nymburk | CZE |
2. | kumite bay 12-13 yas -50kg | Jan | Moravec | Sokol Nymburk | CZE |
2. | kumite bay 14-15 yas -55kg | Jan | Rohlena | SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. | CZE |
1. | kumite bayan 14-15 yas -55kg | Jana | Tvrzská | Budó škola KK Písek | CZE |
3. | kumite bayan -60kg | Jana | Loudová | Sokol Nymburk | CZE |
3. | kata bay | Jiří | Bašus | Sokol Nymburk | CZE |
1. | kata bay veterans (+35 yas) | Jiří | Bašus | Sokol Nymburk | CZE |
1. | kumite bay 12-13 yas -60kg | Jiří | Hrabánek | Karate Klub Mladá Boleslav | CZE |
2. | kata bay 12-13 yas | Jiří | Procházka | Shotokan Karate Mělník | CZE |
1. | kata bay 18-20 yas | Jiří | Dědič | KK Litvínov | CZE |
3. | kata bay | Jiří | Dědič | KK Litvínov | CZE |
1. | kumite bayan 14-15 yas -45kg | Katarína | Planá | TJ Auto Škoda Mladá Boleslav | CZE |
3. | kata bayan 14-15 yas | Kateřina | Koubová | TJ Auto Škoda Mladá Boleslav | CZE |
3. | kumite bayan 14-15 yas -45kg | Kateřina | Koubová | TJ Auto Škoda Mladá Boleslav | CZE |
1. | kata bayan 12-13 yas | Kateřina | Smejkalová | SK karate Dragon DDM Neratovice | CZE |
1. | kumite bayan 12-13 yas -40kg | Kateřina | Smejkalová | SK karate Dragon DDM Neratovice | CZE |
3. | kata bayan -12 yas | Kay | Polanová | SK Tommi Praha | CZE |
2. | kumite bay 16-17 yas -70kg | Ladislav | Mareš ml. | TJ Auto Škoda Mladá Boleslav | CZE |
2. | kata bay | Ladislav | Mareš | TJ Auto Škoda Mladá Boleslav | CZE |
2. | kata bay veterans (+35 yas) | Ladislav | Mareš | TJ Auto Škoda Mladá Boleslav | CZE |
2. | kata bayan | Lenka | Zandtová | Sport Club Flair o.s. | CZE |
1. | kata bay -11 yas | Libor | Podroužek | KESL RYU SHOTOKAN z.s. | CZE |
2. | kumite bay -12 yas -40kg | Luboš | Bílý | Ned Hockey Nymburk | CZE |
2. | kata bayan 14-15 yas | Lucie | Papíková | KESL RYU SHOTOKAN z.s. | CZE |
1. | kumite bay -12 yas -40kg | Luděk | Soudný | Budó škola KK Písek | CZE |
2. | kumite bayan +60kg | Ludmila | Nentwich | TJ Auto Škoda Mladá Boleslav | CZE |
2. | kumite bayan OPEN | Ludmila | Nentwich | TJ Auto Škoda Mladá Boleslav | CZE |
2. | kumite bayan 18-20 yas +60kg | Ludmila | Nentwich | TJ Auto Škoda Mladá Boleslav | CZE |
1. | kumite bay 16-17 yas -60kg | Lukáš | Polzer | SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. | CZE |
3. | kumite bay 12-13 yas -50kg | Lukáš | Khajl | Ned Hockey Nymburk | CZE |
1. | kata bay 14-15 yas | Marek | Pohanka | Budó škola KK Písek | CZE |
1. | kumite bay 14-15 yas -45kg | Marek | Pohanka | Budó škola KK Písek | CZE |
3. | kata bay 14-15 yas | Martin | Náhlovský | Sport Club Flair o.s. | CZE |
3. | kumite bayan +60kg | Martina | Šťastná | Ned Hockey Nymburk | CZE |
3. | kumite bayan OPEN | Martina | Šťastná | Ned Hockey Nymburk | CZE |
3. | kumite bayan 18-20 yas +60kg | Martina | Šťastná | Ned Hockey Nymburk | CZE |
2. | kumite bay -12 yas +40kg | Matěj | Cvrk | Budó škola KK Písek | CZE |
2. | kumite bay 14-15 yas -45kg | Michael | Landa | SK karate Dragon DDM Neratovice | CZE |
3. | kumite bayan -60kg | Michaela | Vaňková | Sokol Nymburk | CZE |
2. | kumite bay -80kg | Michal | Antoš | Sokol Nymburk | CZE |
3. | kumite bay OPEN | Michal | Antoš | Sokol Nymburk | CZE |
3. | kata bay 14-15 yas | Michal | Fürst | KESL RYU SHOTOKAN z.s. | CZE |
1. | kumite bay 14-15 yas -65kg | Michal | Fürst | KESL RYU SHOTOKAN z.s. | CZE |
2. | kumite bay 16-17 yas -60kg | Michal | Kouba | TJ Auto Škoda Mladá Boleslav | CZE |
3. | kumite bay +80kg | Michal | Beneš | Karate Kolín | CZE |
3. | kumite bay -12 yas -40kg | Milan | Matouš | Ned Hockey Nymburk | CZE |
3. | kata bay 12-13 yas | Miroslav | Líbal | Shotokan Karate Mělník | CZE |
3. | kata bayan 14-15 yas | Miroslava | Landová | SK karate Dragon DDM Neratovice | CZE |
2. | kumite bayan 14-15 yas +55kg | Miroslava | Landová | SK karate Dragon DDM Neratovice | CZE |
3. | kumite bay +80kg | Mojmír | Turek | Karate Kolín | CZE |
2. | kumite bay OPEN | Mojmír | Turek | Karate Kolín | CZE |
3. | kata bayan 12-13 yas | Nikola | Glosová | Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. | CZE |
1. | kumite bayan 12-13 yas -50kg | Nikola | Glosová | Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. | CZE |
2. | kata bayan 18-20 yas | Nikola | Kampeová | Sokol Nymburk | CZE |
3. | kata bayan | Nikola | Kampeová | Sokol Nymburk | CZE |
3. | kata bay 12-13 yas | Ondřej | Kumpošt | Masada Praha | CZE |
1. | kumite bay 12-13 yas -50kg | Ondřej | Kumpošt | Masada Praha | CZE |
3. | kumite bay 14-15 yas -55kg | Ondřej | Brodský | Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. | CZE |
3. | kata bay 16-17 yas | Patrik | Joza | Budó škola KK Písek | CZE |
1. | kata bayan -12 yas | Pavla | Čížková | SK Tommi Praha | CZE |
1. | kumite bayan 12-13 yas +50kg | Pavlína | Nejedlá | Ned Hockey Nymburk | CZE |
3. | kata bayan 16-17 yas | Petra | Sedláčková | Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. | CZE |
3. | kumite bayan 14-15 yas +55kg | Petra | Sedláčková | Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. | CZE |
1. | kata bayan 14-15 yas | Petra | Macků | KESL RYU SHOTOKAN z.s. | CZE |
1. | kumite bayan 14-15 yas +55kg | Petra | Macků | KESL RYU SHOTOKAN z.s. | CZE |
3. | kumite bayan 14-15 yas +55kg | Petra | Šímová | Sokol Blatná | CZE |
2. | kata bay -11 yas | Pim | Brands | KESL RYU SHOTOKAN z.s. | CZE |
3. | kumite bay -12 yas +40kg | Pim | Brands | KESL RYU SHOTOKAN z.s. | CZE |
2. | kumite bay 14-15 yas -65kg | Robin | Popelka | TJ Karate České Budějovice | CZE |
3. | kata bay -11 yas | Ronald | Prokeš | Sport Club Flair o.s. | CZE |
1. | kumite bayan -60kg | Simona | Černá | Karate Kolín | CZE |
1. | kumite bayan 18-20 yas -60kg | Simona | Černá | Karate Kolín | CZE |
3. | kumite bayan OPEN | Simona | Černá | Karate Kolín | CZE |
1. | kumite bay 14-15 yas +65kg | Stanislav | Krtek | SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. | CZE |
3. | kumite bay 12-13 yas -60kg | Štěpán | Hůlka | Ned Hockey Nymburk | CZE |
1. | kumite bay +80kg | Štěpán | Kolarovský | Karate Kolín | CZE |
3. | kumite bay OPEN | Štěpán | Kolarovský | Karate Kolín | CZE |
3. | kata bayan -12 yas | Tereza | Mikudová | SK Tommi Praha | CZE |
2. | kata bayan 16-17 yas | Tereza | Martincová | SK karate Dragon DDM Neratovice | CZE |
1. | kumite bayan 16-17 yas -60kg | Tereza | Martincová | SK karate Dragon DDM Neratovice | CZE |
2. | kumite bayan 12-13 yas -50kg | Tereza | Jíchová | Sokol Blatná | CZE |
1. | kumite bay -80kg | Tomáš | Matějka | Karate Kolín | CZE |
1. | kumite bay OPEN | Tomáš | Matějka | Karate Kolín | CZE |
3. | kumite bay 14-15 yas -65kg | Tomáš | Linke | KESL RYU SHOTOKAN z.s. | CZE |
3. | kumite bay -80kg | Tomáš | Brož | SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. | CZE |
1. | kata bay -11 yas 8.-7.kyu | Tomáš | Lechermayer | SK karate Dragon DDM Neratovice | CZE |
1. | kumite bay 16-17 yas -70kg | Tomáš | Kratochvíl | SK karate Dragon DDM Neratovice | CZE |
2. | kata bay 18-20 yas | Tomáš | Reich | KESL RYU SHOTOKAN z.s. | CZE |
1. | kata bay | Tomáš | Reich | KESL RYU SHOTOKAN z.s. | CZE |
2. | kumite bay +80kg | Tomáš | Reich | KESL RYU SHOTOKAN z.s. | CZE |
1. | kumite bay 18-20 yas +80kg | Tomáš | Reich | KESL RYU SHOTOKAN z.s. | CZE |
3. | kata bay -11 yas | Tomáš | Truong | SK karate Dragon DDM Neratovice | CZE |
1. | kumite bay -12 yas +40kg | Tomáš | Truong | SK karate Dragon DDM Neratovice | CZE |
3. | kumite bay 16-17 yas -60kg | Tomáš | Skořepa | Sokol Nymburk | CZE |
1. | kata bay 16-17 yas | Tomáš | Schiffmann | Kamikaze Mladá Boleslav | CZE |
3. | kumite bay 16-17 yas -70kg | Tomáš | Schiffmann | Kamikaze Mladá Boleslav | CZE |
3. | kumite bay 14-15 yas +65kg | Tomáš | Reichl | Budó škola KK Písek | CZE |
2. | kumite bay -70kg | Tomáš | Heller | Vakado Kutná Hora | CZE |
2. | kumite bay 18-20 yas -70kg | Tomáš | Heller | Vakado Kutná Hora | CZE |
2. | kata bayan -12 yas | Veronika | Hodková | SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. | CZE |
1. | kata bayan 18-20 yas | Veronika | Leierová | SK karate Dragon DDM Neratovice | CZE |
2. | kata bayan 12-13 yas | Veronika | Selucká | KESL RYU SHOTOKAN z.s. | CZE |
3. | kata bay veterans (+35 yas) | Viktor | Ploch | KK Litvínov | CZE |
3. | kumite bay -80kg | Viktor | Ploch | KK Litvínov | CZE |
1. | kumite bay 14-15 yas -55kg | Vojtěch | Keller | TJ Auto Škoda Mladá Boleslav | CZE |
2. | kumite bayan -60kg | Zlata | Mistolerová | Kamikaze Mladá Boleslav | CZE |
Yazdır