KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

O pohár starosty města Ústí nad Orlicí 2009 - 14.11.2009

şehir Ústí nad Orlicí
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon SK Karate Ústí n/O
Yarışmacılar 150
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 24
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 1
Puanlama 12-8-4-3-2-1


Beğenilme:
53.45%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 29x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Lukáš Král SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata bay -11 yas Ondřej Eliáš TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata bay -11 yas Filip Baran TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata bay -11 yas Vojtěch Jedlička SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Marika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Sabina Křížová SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Sabina Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Stanislav Jílek Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Matěj Kopecký Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Marek Fejfárek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay 14-15 yas Jáchym Kopecký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Miroslav Richter KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Dominik Vach SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Alena Platilová SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata bayan 14-15 yas Pavla Čížková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata bayan 16-17 yas Adéla Pallová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata bay
1. kata bay David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata bay Filip Miler SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kata bay Petr Charvát Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata bay Martin Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata bayan Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata bayan Adéla Pallová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata bayan Lenka Zandtová Sport Club Flair o.s. CZE CZE
KUMITE
kumite bay -11 yas -30kg
1. kumite bay -11 yas -30kg Jan Vobruba SŠKS Pardubice CZE CZE
2. kumite bay -11 yas -30kg Jan Stránský KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Matyáš Coufal TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Vojtěch Jedlička SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Jakub Bartoš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -35kg Šimon Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Matouš Gorun SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Lukáš Král SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bay -12 yas -40kg
1. kumite bay -12 yas -40kg Petr Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -40kg Rudolf Horák SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bay -12 yas +40kg
1. kumite bay -12 yas +40kg Josef Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite bay -12 yas +40kg Marek Šípek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg David Fikejz SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg Jiří Piskač Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite bayan -12 yas OPEN
1. kumite bayan -12 yas OPEN Nela Beranová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas OPEN Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas OPEN Sabina Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas OPEN Květoslava Pokorná Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -39kg
1. kumite bay 12-13 yas -39kg Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -39kg Matěj Kopecký Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Pavel Pilař Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Martin Tázlar Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -52kg
1. kumite bay 12-13 yas -52kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -52kg David Plot Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -52kg David Benda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Lukáš Ehrenberger SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Patrik Krejčí KASR ŽAMBERK CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Tomáš Koprla SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Jan Šrámek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -42kg
1. kumite bayan 12-13 yas -42kg Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -42kg Michaela Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Denisa Krejčí SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Michaela Trochová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Kristýna Drápalíková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -63kg Jáchym Kopecký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg David Richtr KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Miroslav Richter KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Jan Novák SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Dominik Vach SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -47kg Martina Janečková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Adéla Trpáková Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Hana Jurášová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Lukáš Šedík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bay 16-17 yas OPEN
1. kumite bay 16-17 yas OPEN Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas OPEN David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas OPEN Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas OPEN Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -53kg
1. kumite bayan 16-17 yas -53kg Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -53kg Petra Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Vendula Vařejčková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Veronika Cábová KASR ŽAMBERK CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas OPEN
1. kumite bayan 16-17 yas OPEN Kateřina Erbenová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas OPEN Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas OPEN Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
kumite bay -70kg
1. kumite bay -70kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay -70kg Pavel Veverka SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay -70kg Tomáš Hynek Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite bay -70kg Aleš Radil Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite bay -80kg
1. kumite bay -80kg Marcel Skalický SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay -80kg Jakub Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay -80kg Lukáš Bastyan Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite bay -80kg Martin Horák SŠKS Pardubice CZE CZE
kumite bay +80kg
1. kumite bay +80kg Petr Charvát Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite bay +80kg Luboš Dražil Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite bay +80kg Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Marcel Skalický SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay OPEN Petr Charvát Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite bay OPEN Michal Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay OPEN Aleš Radil Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite bayan -60kg
1. kumite bayan -60kg Regina Plašilová TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
2. kumite bayan -60kg Tereza Uhnavá TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
3. kumite bayan -60kg Zlatka Pospíchalová TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE CZE
kumite bayan +60kg
1. kumite bayan +60kg Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kumite bayan +60kg Ivana Hordějčuková (Veverková) SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bayan +60kg Michaela Jiroutová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan +60kg Markéta Kočová MSK Praha CZE CZE
kumite takýmlar bay -15 yas
1. kumite takýmlar bay -15 yas Karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite takýmlar bay -15 yas SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite takýmlar bay -15 yas SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite takýmlar bay -15 yas SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite takýmlar bayan 12-15 yas
1. kumite takýmlar bayan 12-15 yas KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
2. kumite takýmlar bayan 12-15 yas SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite takýmlar bayan 12-15 yas KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite takýmlar bayan 12-15 yas KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite takýmlar bay
1. kumite takýmlar bay SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite takýmlar bay SŠKS Pardubice CZE CZE
3. kumite takýmlar bay KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite takýmlar bay KK Lichnice CZE CZE
kumite takýmlar bayan
1. kumite takýmlar bayan SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite takýmlar bayan SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
12.01.2020
30.11.2019
20.10.2019
13.01.2019
16.12.2018
30.09.2018
14.01.2018
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır