KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Grand Prix Nymburk 2006 - 15.04.2006

şehir Nymburk
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon Sokol Nymburk
Yarışmacılar 259
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 31
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 2
Puanlama 6-4-2


Beğenilme:
47.37%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 19x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay -11 yas Ronald Prokeš Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata bay -11 yas David Broda Karate Klub Amfora Praha CZE CZE
3. kata bay -11 yas Antonín Jenč Sport Relax CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Tereza Bittnerová Sport Relax CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Andrea Hovorková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Carmen Beshirová Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay 14-15 yas Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Martin Náhlovský Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Petra Macků KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bayan 14-15 yas Markéta Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Jarmila Masopustová SKM Bílina CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Petra Sedláčková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Jakub Čišecký Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas Josef Holubovský SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Lukáš Bestajovský Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Martin Pazdera SK Tommi Praha CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bayan 16-17 yas Lucie Náhlovská Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Kristýna Soukupová Budó škola KK Písek CZE CZE
kata bay
1. kata bay Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay Jiří Bašus Sokol Nymburk CZE CZE
3. kata bay Jan Masopust SKM Bílina CZE CZE
3. kata bay Lukáš Maule Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bayan Nikola Kampeová Sokol Nymburk CZE CZE
3. kata bayan Petra Schiffmannová Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata bayan Lenka Zandtová Sport Club Flair o.s. CZE CZE
kata takýmlar bay 12-15 yas
1. kata takýmlar bay 12-15 yas SKM Bílina CZE CZE
2. kata takýmlar bay 12-15 yas SKM Bílina CZE CZE
3. kata takýmlar bay 12-15 yas Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata takýmlar bay 12-15 yas SC Flair CZE CZE
KUMITE
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Miroslav Prchal SKM Bílina CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -35kg Antonín Jenč Sport Relax CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Marian Kulík Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite bay -12 yas -35kg Róbert Lexmann Laugaricio Trenčín SVK SVK
kumite bay -12 yas -40kg
1. kumite bay -12 yas -40kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -40kg Patrik Guldan Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -40kg Dominik Fulnek Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -40kg Jiří Štrach SC Komura Kladno CZE CZE
kumite bay -12 yas +40kg
1. kumite bay -12 yas +40kg Matěj Cvrk Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite bay -12 yas +40kg Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg Michal Šesták Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg Jan Tlustý SKM Bílina CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -40kg
1. kumite bay 14-15 yas -40kg Petr Lustik Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -40kg Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -40kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -40kg Radim Stehlík TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -50kg
1. kumite bay 14-15 yas -50kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -50kg David Herzig Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -50kg Michal Fiala SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -50kg Lukáš Khajl Ned Hockey Nymburk CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -60kg
1. kumite bay 14-15 yas -60kg Vladimír Švec Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -60kg Jakub Krátký Ned Hockey Nymburk CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -60kg Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -60kg Vojtěch Keller TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite bay 14-15 yas +60kg
1. kumite bay 14-15 yas +60kg Robert Svoboda Baník Karviná CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas +60kg Jakub Erben SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +60kg Miroslav Novák SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +60kg Jiří Panáček Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -40kg
1. kumite bayan 14-15 yas -40kg Alica Bretschneiderová Slovakya SVK SVK
2. kumite bayan 14-15 yas -40kg Nicol Beláková Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas -40kg Nikola Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -40kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -50kg
1. kumite bayan 14-15 yas -50kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -50kg Tereza Švehlová Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas +50kg
1. kumite bayan 14-15 yas +50kg Petra Macků KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas +50kg Petra Sedláčková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +50kg Martina Dvořáková Kobra Kladno CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +50kg Tereza Hůrková KC Podbořany CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -60kg
1. kumite bay 16-17 yas -60kg Marek Kulík Laugaricio Trenčín SVK SVK
2. kumite bay 16-17 yas -60kg Michal Kouba TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -60kg Petr Báča SC Komura Kladno CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -60kg Zdeněk Walica Baník Karviná CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -70kg
1. kumite bay 16-17 yas -70kg Ladislav Mareš ml. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -70kg Jan Šlechta KK Frýdlant v Čechách CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -70kg Jakub Čišecký Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -70kg Michal Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas +70kg
1. kumite bay 16-17 yas +70kg Jakub Matoušek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas +70kg Tadeáš Zýka SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +70kg David Bricín Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +70kg Ondřej Charvát Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -60kg
1. kumite bayan 16-17 yas -60kg Petra Gabrielová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -60kg Kristýna Soukupová Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -60kg Simona Černá Karate Kolín CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -60kg Sabina Plochová SC Komura Kladno CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas +60kg
1. kumite bayan 16-17 yas +60kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas +60kg Štěpánka Šajnarová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +60kg Kateřina Sedláčková TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
kumite bay -65kg
1. kumite bay -65kg Peter Kumičík Laugaricio Trenčín SVK SVK
2. kumite bay -65kg Jakub Tomeš SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay -65kg Aleš Hrách Kobra Kladno CZE CZE
3. kumite bay -65kg Daniel Páleník TJ Karate Jičín CZE CZE
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Matěj Matoušek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bay -75kg Michal Held TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
3. kumite bay -75kg Jan Dovolil KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay -75kg Zdeněk Florián KK Kladno CZE CZE
kumite bay +75kg
1. kumite bay +75kg Mojmír Turek Karate Kolín CZE CZE
2. kumite bay +75kg Tomáš Matějka Karate Kolín CZE CZE
3. kumite bay +75kg Michal Beneš Karate Kolín CZE CZE
3. kumite bay +75kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Tomáš Matějka Karate Kolín CZE CZE
2. kumite bay OPEN Štěpán Kolarovský Karate Kolín CZE CZE
3. kumite bay OPEN Jan Paulík Karate Klub Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bay OPEN Mojmír Turek Karate Kolín CZE CZE
kumite bayan -60kg
1. kumite bayan -60kg Jitka Hejdrychová Ned Hockey Nymburk CZE CZE
2. kumite bayan -60kg Michaela Vaňková Sokol Nymburk CZE CZE
3. kumite bayan -60kg Zlata Mistolerová Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
kumite bayan +60kg
1. kumite bayan +60kg Ludmila Kalinová Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite bayan +60kg Kateřina Martínková TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
3. kumite bayan +60kg Petra Punnerová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan +60kg Martina Šťastná Ned Hockey Nymburk CZE CZE
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Ludmila Kalinová Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite bayan OPEN Martina Šťastná Ned Hockey Nymburk CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Kateřina Martínková TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
03.11.2018-04.11.2018
20.10.2018
Grand Prix Hradec Králové 2018 28.04.2018-29.04.2018
Grand Prix Ústí n/L 2018 21.04.2018
Grand Prix Ostrava 2017 04.11.2017
29.04.2017
05.11.2016
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır