KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

En fazla

Yarışmacı

Sırası İsim Toplam
1. Alžběta Ovečková 65x
2. Natálie Tomanová 63x
3. Tomáš Nechyba 54x
4. Abdullah Shaaban 43x
5. Ricardo Giegler 41x
6. Farid Haghighi 37x
7. Yousif Al Harbi 34x
8. Denisa Peško 32x
9. Monika Smolařová 27x
10. Mateusz 24x

Kulüp

Sırası İsim Toplam
1. Al-Shabab Sporting Club 105x
2. Czech republic 100x
3. Saei Club 96x
4. SVČ DOMEČEK Brno 86x
5. Karate Klub Jeseník z.s. 67x
6. Karate Klub Kyjov 57x
7. Kuwait 26x
8. SC Banzai Berlin 24x
8. Shotokan Sport Centrum Česká Lípa 24x
10. Iran 23x


Son kaydedilen yarışmacılar:

Adam Nejedlý Jakub Schánilec Igor Hurban Ludwig Kotzebue Amanda Baker

Kulüpler:

Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava Karate klub LICHNICE, z.s. SKIF España SKIF España SKIF Kyrgyz Republic

Turnuvalar:

Dünya Sampiyonasi Ümit-Genç 2009 Dünya Sampiyonasi Ümit-Genç 2009 Dünya Sampiyonasi Ümit-Genç 2009 Dünya Sampiyonasi Ümit-Genç 2009 Dünya Sampiyonasi Ümit-Genç 2003

TOP fotoğraf

Oylama - Yarışmacı

1.altın Klewar David David Klewar
SK Karate Český Krumlov z.s.
Çek Cumhuriyeti
75.09%
Toplam: 268x
 
2.altın Klewar David David Klewar
SK Karate Český Krumlov z.s.
Çek Cumhuriyeti
72.87%
Toplam: 388x
 
3.altın Klewarová Markéta Markéta Klewarová
SK Karate Český Krumlov z.s.
Çek Cumhuriyeti
72.72%
Toplam: 449x
 
4. Klewarová Markéta Markéta Klewarová
SK Karate Český Krumlov z.s.
Çek Cumhuriyeti
72.48%
Toplam: 446x
 
5. Klewarová Markéta Markéta Klewarová
SK Karate Český Krumlov z.s.
Çek Cumhuriyeti
72.47%
Toplam: 454x
 
6. Klewarová Markéta Markéta Klewarová
SK Karate Český Krumlov z.s.
Çek Cumhuriyeti
72.45%
Toplam: 451x
 
7. Neves Jordan Jordan Neves
Luxemburg
Lüksemburg
72.22%
Toplam: 18x
 
8. Klewar David David Klewar
SK Karate Český Krumlov z.s.
Çek Cumhuriyeti
72.14%
Toplam: 446x
 
9. Dub Daniel Daniel Dub
Karate Klub Tygr Karlovy Vary
Çek Cumhuriyeti
72.00%
Toplam: 25x
 
10. Klewar David David Klewar
SK Karate Český Krumlov z.s.
Çek Cumhuriyeti
71.90%
Toplam: 451x
 

Oylama - Kulüp

1.altın TARO KAN, z.s. TARO KAN, z.s.
84.38%
Toplam: 8x
 
 
2.altın Karate Klub Jeseník z.s. Karate Klub Jeseník z.s.
78.57%
Toplam: 7x
 
 
3.altın SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
75.97%
Toplam: 77x
 
 
4. Nóva Nóva
71.43%
Toplam: 7x
 
 
5. Karate Klub Jeseník z.s. Karate Klub Jeseník z.s.
68.75%
Toplam: 8x
 
 
6. Sportovní klub Mates Sportovní klub Mates
67.86%
Toplam: 7x
 
 
6. Harasuto Karate Klub Harasuto Karate Klub
67.86%
Toplam: 7x
 
 
7. KC Koekelberg KC Koekelberg
67.50%
Toplam: 10x
 
 
7. Funakoshi Kaiserslautern Funakoshi Kaiserslautern
67.50%
Toplam: 10x
 
 
8. Saei Club Saei Club
66.67%
Toplam: 6x
 
 

Oylama - Yarışma

1.altın Czech senior championships 2007 Czech senior championships 2007
90.63%
Toplam: 8x
 
 
2.altın Czech National Cup 2008 seniors - 1. round Czech National Cup 2008 seniors - 1. round
85.78%
Toplam: 58x
 
 
3.altın Czech senior championships 2008 Czech senior championships 2008
84.88%
Toplam: 43x
 
 
4. Belgium Grand Prix 2006 Belgium Grand Prix 2006
83.33%
Toplam: 6x
 
 
5. Czech senior championships 2008 Czech senior championships 2008
82.65%
Toplam: 49x
 
 
6. Grand Prix Hradec Králové 2007 Grand Prix Hradec Králové 2007
81.25%
Toplam: 64x
 
 
7. Czech Grand Prix 2007 Czech Grand Prix 2007
80.32%
Toplam: 47x
 
 
8. Dünya Sampiyonasi Ümit-Genç 2007 Dünya Sampiyonasi Ümit-Genç 2007
80.22%
Toplam: 91x
 
 
9. Avrupa Sampiyonasi 2007 Avrupa Sampiyonasi 2007
75.00%
Toplam: 6x
 
 
10. Grand Prix Hradec Králové 2007 Grand Prix Hradec Králové 2007
73.21%
Toplam: 42x