KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

En fazla

Yarışmacı

Sırası İsim Toplam
1. Alžběta Ovečková 65x
2. Natálie Tomanová 63x
3. Tomáš Nechyba 54x
4. Abdullah Shaaban 43x
5. Ricardo Giegler 41x
6. Farid Haghighi 37x
7. Yousif Al Harbi 34x
8. Denisa Peško 27x
8. Monika Smolařová 27x
10. Mateusz 24x

Kulüp

Sırası İsim Toplam
1. Al-Shabab Sporting Club 105x
2. Czech republic 100x
3. Saei Club 96x
4. SVČ DOMEČEK Brno 86x
5. Karate Klub Jeseník z.s. 67x
6. Karate Klub Kyjov 57x
7. Kuwait 26x
8. SC Banzai Berlin 24x
8. Shotokan Sport Centrum Česká Lípa 24x
10. Iran 23x


Son kaydedilen yarışmacılar:

Jakub Schánilec Jakub Schánilec Vojtěch Sůkal Tomáš Adamec Anička Vrábelová

Kulüpler:

Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava Karate klub LICHNICE, z.s. SKIF España SKIF España SKIF Kyrgyz Republic

Turnuvalar:

Dünya Sampiyonasi Ümit-Genç 2003 Dünya sampiyonasi 2004 Dünya sampiyonasi 2004

TOP fotoğraf

Oylama - Yarışmacı

1.altın Slávik Michal Michal Slávik
KODOKAI BRNO z.s.
Çek Cumhuriyeti
91.67%
Toplam: 6x
 
2.altın Van der Waart Mitchel Mitchel Van der Waart
Karate Do Smaal
Hollanda
85.71%
Toplam: 7x
 
2.altın Vašek Daniel Daniel Vašek
KARATE TYGR SHOTOKAN
Çek Cumhuriyeti
85.71%
Toplam: 7x
 
3.altın Miyazaki Brandis Brandis Miyazaki
USA
USA
83.33%
Toplam: 6x
 
3.altın Oukde Firas Firas Oukde
SHOBU Academy
Çek Cumhuriyeti
83.33%
Toplam: 6x
 
3.altın Žák Zdeněk Zdeněk Žák
Shotokan karate dó TJ Sadská
Çek Cumhuriyeti
83.33%
Toplam: 6x
 
4. Ousseynou Thiam Thiam Ousseynou
Senegal
Senegal
82.14%
Toplam: 7x
 
5. Ivanović Aleksandar Aleksandar Ivanović
Serbia
Sırbistan
79.17%
Toplam: 6x
 
5. Van der Waart Mitchel Mitchel Van der Waart
Karate Do Smaal
Hollanda
79.17%
Toplam: 6x
 
5. Lopez Salas Adrian Federico Adrian Federico Lopez Salas
Sarpsborg karate
Norveç
79.17%
Toplam: 6x
 

Oylama - Kulüp

1.altın TARO KAN, z.s. TARO KAN, z.s.
84.38%
Toplam: 8x
 
 
2.altın Karate Klub Jeseník z.s. Karate Klub Jeseník z.s.
78.57%
Toplam: 7x
 
 
3.altın SPORT UNION, z. s. SPORT UNION, z. s.
75.66%
Toplam: 76x
 
 
4. Nóva Nóva
71.43%
Toplam: 7x
 
 
5. Karate Klub Jeseník z.s. Karate Klub Jeseník z.s.
68.75%
Toplam: 8x
 
 
6. Sportovní klub Mates Sportovní klub Mates
67.86%
Toplam: 7x
 
 
6. Harasuto Karate Klub Harasuto Karate Klub
67.86%
Toplam: 7x
 
 
7. Funakoshi Kaiserslautern Funakoshi Kaiserslautern
67.50%
Toplam: 10x
 
 
7. KC Koekelberg KC Koekelberg
67.50%
Toplam: 10x
 
 
8. SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
65.63%
Toplam: 395x
 
 

Oylama - Yarışma

1.altın Czech senior championships 2007 Czech senior championships 2007
90.63%
Toplam: 8x
 
 
2.altın Czech National Cup 2008 seniors - 1. round Czech National Cup 2008 seniors - 1. round
85.78%
Toplam: 58x
 
 
3.altın Czech senior championships 2008 Czech senior championships 2008
84.88%
Toplam: 43x
 
 
4. Belgium Grand Prix 2006 Belgium Grand Prix 2006
83.33%
Toplam: 6x
 
 
5. Czech senior championships 2008 Czech senior championships 2008
82.65%
Toplam: 49x
 
 
6. Grand Prix Hradec Králové 2007 Grand Prix Hradec Králové 2007
81.25%
Toplam: 64x
 
 
7. Czech Grand Prix 2007 Czech Grand Prix 2007
80.32%
Toplam: 47x
 
 
8. Dünya Sampiyonasi Ümit-Genç 2007 Dünya Sampiyonasi Ümit-Genç 2007
80.22%
Toplam: 91x
 
 
9. Avrupa Sampiyonasi 2007 Avrupa Sampiyonasi 2007
75.00%
Toplam: 6x
 
 
10. Grand Prix Hradec Králové 2007 Grand Prix Hradec Králové 2007
73.21%
Toplam: 42x