KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

En fazla

Yarışmacı

Sırası İsim Toplam
1. Alžběta Ovečková 65x
2. Natálie Tomanová 63x
3. Tomáš Nechyba 54x
4. Abdullah Shaaban 43x
5. Ricardo Giegler 41x
6. Farid Haghighi 37x
7. Yousif Al Harbi 34x
8. Denisa Peško 32x
9. Monika Smolařová 27x
10. Mateusz 24x

Kulüp

Sırası İsim Toplam
1. Al-Shabab Sporting Club 105x
2. Czech republic 100x
3. Saei Club 96x
4. SVČ DOMEČEK Brno 86x
5. Karate Klub Jeseník z.s. 67x
6. Karate Klub Kyjov 57x
7. Kuwait 26x
8. SC Banzai Berlin 24x
8. Shotokan Sport Centrum Česká Lípa 24x
10. Iran 23x


Son kaydedilen yarışmacılar:

Martin Palan Amálie Pallová Julie Pallová Kristýna Rigóvá Klaudia Kašík

Kulüpler:

Shotokan karate club Sokol Vamberk SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. Karate klub LICHNICE, z.s. SKIF España

Turnuvalar:

Dünya Sampiyonasi Ümit-Genç 2009 Dünya Sampiyonasi Ümit-Genç 2009 Dünya Sampiyonasi Ümit-Genç 2009 Dünya Sampiyonasi Ümit-Genç 2009

TOP fotoğraf

Oylama - Yarışmacı

1.altın Ščevlíková Petra Petra Ščevlíková
KK Detva
Slovakya
100.00%
Toplam: 17x
 
1.altın Kabeš Miloslav Miloslav Kabeš
Karate Klub Ústí nad Labem
Çek Cumhuriyeti
100.00%
Toplam: 6x
 
2.altın Ščevlíková Petra Petra Ščevlíková
KK Detva
Slovakya
94.44%
Toplam: 18x
 
3.altın Nývltová Klementina Klementina Nývltová
SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Çek Cumhuriyeti
93.75%
Toplam: 8x
 
4. Kutláková Emma Emma Kutláková
SK Karate Český Krumlov z.s.
Çek Cumhuriyeti
87.50%
Toplam: 8x
 
4. Kutláková Emma Emma Kutláková
SK Karate Český Krumlov z.s.
Çek Cumhuriyeti
87.50%
Toplam: 8x
 
4. Kabeš Miloslav Miloslav Kabeš
Karate Klub Ústí nad Labem
Çek Cumhuriyeti
87.50%
Toplam: 6x
 
5. Lambora Marek Marek Lambora
SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Çek Cumhuriyeti
85.71%
Toplam: 7x
 
6. McMillan Ritchie Ritchie McMillan
England
İngiltere
83.33%
Toplam: 6x
 
6. Burda Daniel Daniel Burda
Karate Vision Praha
Çek Cumhuriyeti
83.33%
Toplam: 6x
 

Oylama - Kulüp

1.altın TARO KAN, z.s. TARO KAN, z.s.
84.38%
Toplam: 8x
 
 
2.altın Karate Klub Jeseník z.s. Karate Klub Jeseník z.s.
78.57%
Toplam: 7x
 
 
3.altın SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
75.97%
Toplam: 77x
 
 
4. Nóva Nóva
71.43%
Toplam: 7x
 
 
5. Karate Klub Jeseník z.s. Karate Klub Jeseník z.s.
68.75%
Toplam: 8x
 
 
6. Sportovní klub Mates Sportovní klub Mates
67.86%
Toplam: 7x
 
 
6. Harasuto Karate Klub Harasuto Karate Klub
67.86%
Toplam: 7x
 
 
7. KC Koekelberg KC Koekelberg
67.50%
Toplam: 10x
 
 
7. Funakoshi Kaiserslautern Funakoshi Kaiserslautern
67.50%
Toplam: 10x
 
 
8. Saei Club Saei Club
66.67%
Toplam: 6x
 
 

Oylama - Yarışma

1.altın Belgium Grand Prix 2006 Belgium Grand Prix 2006
83.33%
Toplam: 6x
 
 
2.altın Dünya Sampiyonasi Ümit-Genç 2007 Dünya Sampiyonasi Ümit-Genç 2007
80.22%
Toplam: 91x
 
 
3.altın
60.00%
Toplam: 15x
 
 
4. Panamerican Championships seniors 2009 Panamerican Championships seniors 2009
57.14%
Toplam: 7x
 
 
5. Dünya Sampiyonasi Ümit-Genç 2007 Dünya Sampiyonasi Ümit-Genç 2007
50.00%
Toplam: 7x
 
 
5. Dünya Sampiyonasi Ümit-Genç 2009 Dünya Sampiyonasi Ümit-Genç 2009
50.00%
Toplam: 6x
 
 
6. Dünya Sampiyonasi Ümit-Genç 2009 Dünya Sampiyonasi Ümit-Genç 2009
43.75%
Toplam: 8x
 
 
7. Dünya Sampiyonasi Ümit-Genç 2009 Dünya Sampiyonasi Ümit-Genç 2009
37.50%
Toplam: 8x
 
 
8. Avrupa Sampiyonasi Ümit-Genç 2009 Avrupa Sampiyonasi Ümit-Genç 2009
34.26%
Toplam: 27x
 
 
9. Dünya Sampiyonasi Ümit-Genç 2009 Dünya Sampiyonasi Ümit-Genç 2009
32.14%
Toplam: 7x