KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Wakizaši Cup 2009 - 16.05.2009

Město Nymburk
Stát Česká republika
Pořadatel Karate-do Sokol Nymburk
Registrovaných jednotlivců 280
Kluby na medailových pozicích 47
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
43.06%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 36x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Marek Kroupa Sport Relax CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Dominik Mikula Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Matěj Říha Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Vojtěch Černík Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Anton Orekhov SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) David Kletečka SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Jan Sigler SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Zuzana Augustinová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Sabina Křížová SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Aneta Balínová TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Klára Chvojková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Barbora Bukáčková Karate Hlinsko CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Nikola Janoušová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Anna Gartnerová Ippon KK Rakovník CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Tereza Jaňourová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Lukáš Vik Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Petr Marschall SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Libor Podroužek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Matouš Pechar Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Jan Přibyl EMĚ Mělník CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Aleš Vydra SKC Louny CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Marek Zrzavecký Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Eliška Kváčová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Petra Klabanová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Kay Polanová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Veronika Novotná Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Štěpánka Dzurojurková Glaverbel Teplice CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Eliška Žubretovská Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Jaroslav Hodina Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Pim Brands SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Marek Fejfárek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Pavla Čížková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Veronika Jandová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Anna Ročková Kabu Praha CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Daniel Drahoňovský SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jakub Klaban Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Václav Schertler Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Monika Smolařová Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Silvie Cmielová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Petra Halamová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata muži
1. kata muži Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kata muži David Lukášek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata muži Tomáš Linke SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata muži Filip Miler SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kata muži Josef Šedivý SC Flair CZE CZE
5. kata muži Ondřej Zátopek VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
7. kata muži Jonáš Frouz SK Kamiwaza karate CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Monika Smolařová Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata ženy Lenka Zandtová SC Flair CZE CZE
3. kata ženy Petra Halamová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ženy Hana Vašíčková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata ženy Lucie Papíková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata ženy Andjela Vitas Kabu Praha CZE CZE
kata Masters muži (+35 let)
1. kata Masters muži (+35 let) Jiří Bašus Sokol Nymburk CZE CZE
2. kata Masters muži (+35 let) Karel Kolerus Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata Masters muži (+35 let) Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata Masters ženy (+35 let)
1. kata Masters ženy (+35 let) Petra Schiffmannová Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata Masters ženy (+35 let) Šárka Hubková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Zlata Mistolerová Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Věra Soprová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kata team ml. žáci (7-11)
1. kata team ml. žáci (7-11) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team ml. žáci (7-11) Budó škola KK Písek CZE CZE
kata team ml. žákyně (7-11)
1. kata team ml. žákyně (7-11) Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata team ml. žákyně (7-11) SK Tommi CZE CZE
kata team st. žáci + dorostenci 12-15 let
1. kata team st. žáci + dorostenci 12-15 let Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team st. žáci + dorostenci 12-15 let KK Kladno CZE CZE
3. kata team st. žáci + dorostenci 12-15 let KK Kladno CZE CZE
kata team st. žákyně + dorostenky 12-15 let
1. kata team st. žákyně + dorostenky 12-15 let Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team st. žákyně + dorostenky 12-15 let SK Tommi CZE CZE
3. kata team st. žákyně + dorostenky 12-15 let KK Kladno CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Jakub Bartoš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Matěj Kopecký KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Matěj Machotka Ned Hockey Nymburk CZE CZE
5. kumite ml. žáci -30kg Lukáš Bernát Kabu Praha CZE CZE
5. kumite ml. žáci -30kg Jan Vobruba SŠKS Pardubice CZE CZE
7. kumite ml. žáci -30kg Jan Kostrhon Ned Hockey Nymburk CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg David Kletečka SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Vojtěch Lukšík Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Jakub Slanař SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Jakub Hrala Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Vojtěch Lukšík Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg Tomáš Klíma Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite ml. žáci -41kg
1. kumite ml. žáci -41kg Tomáš Lukš Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci -41kg Jakub Tichota Kabu Praha CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Jiří Rivera Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Petr Varyš Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci -41kg Tomáš Ducháč KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite ml. žáci -41kg Petr Kopecký Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite ml. žáci -41kg Jakub Chochula Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite ml. žáci +41kg
1. kumite ml. žáci +41kg Václav Veselý Ippon KK Rakovník CZE CZE
2. kumite ml. žáci +41kg Jan Vlček Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Josef Černík Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg David Müller Kabu Praha CZE CZE
5. kumite ml. žáci +41kg Jakub Mucha Karate Hlinsko CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Michaela Bednárková Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Lucie Slodičáková Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Barbora Bukáčková Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Nicoletta Kuttová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně -35kg Klára Adamová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně -35kg Kateřina Hrabáková Ippon KK Rakovník CZE CZE
7. kumite ml. žákyně -35kg Anna Drahoňovská SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kumite ml. žákyně -35kg Erika Hubková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Denisa Grillová Ippon KK Rakovník CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Veronika Čmielová DDM Bystřice nad Olší CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Kamila Mandíková KK TJ Krupka CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Tomáš Moravec Baník Příbram CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Libor Podroužek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Marek Gawlik SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Dominik Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Richard Marcin Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Vadym Potapenko Sokol Sadská CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Stanislav Klíma Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Marek Dostál TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Tomáš Hanek Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Tomáš Lála Ippon KK Rakovník CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Adam Zaiter KK Kladno CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Adam Pexa Karate Vision Praha CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Aleš Vydra SKC Louny CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Jakub Pelc Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Dušan Balog TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Tomáš Henzl Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Petr Červenka KSK Chomutov a Jirkov CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Lukáš Druga Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Jan Kužela Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Ondřej Procházka KC Podbořany CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Luděk Hrnčíř KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Dominik Fulnek Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Luboš Bílý Ned Hockey Nymburk CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Petra Klabanová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Kay Polanová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Veronika Novotná Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Eliška Žubretovská Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Štěpánka Dzurojurková Glaverbel Teplice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Kristýna Dvořáková KK Kladno CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Michaela Kawuloková DDM Bystřice nad Olší CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Filip Dittrich Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Vojáček Ned Hockey Nymburk CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Leoš Gebhard Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tomáš Podoljak Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg David Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jakub Loučný Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Boháč Karate Hlinsko CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Tomáš Truong Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg David Richtr KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Vladimír Vacek Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Marek Janouch Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Adam Kočiš Karate Klub Mladá Boleslav CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Matěj Cvrk Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jakub Elznic KK Kladno CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Anna Ročková Kabu Praha CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Šárka Kučerová Karate Polička CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nikola Glosová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Simona Kaliničenková KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Veronika Jandová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Andrea Kohútová Kabu Praha CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Šárka Remerová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Mirek Šulda Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite junioři (16-17) +61kg
1. kumite junioři (16-17) +61kg Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +61kg Michal Voldřich Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +61kg Petr Švarc TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +61kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Diana Rešková TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Barbora Hájková Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Lenka Kašparová KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Tereza Červená Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Andjela Vitas Kabu Praha CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Veronika Kawuloková DDM Bystřice nad Olší CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Robin Popelka Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -75kg Lubomír Macek MSKA VUT Brno CZE CZE
3. kumite muži -75kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -75kg Jan Šlechta Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kumite muži -75kg Tomáš Kratochvíl Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Libor Mareš Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite muži -84kg Jiří Kubík SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite muži -84kg Tomáš Linke SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite muži -84kg Jan Moravec TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite muži -84kg Lubomír Odráška Baník Příbram CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Tomáš Reich SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite muži +84kg Jan Paulík SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite muži +84kg Jonáš Frouz SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite muži +84kg Jaroslav Roušar Karate Polička CZE CZE
5. kumite muži +84kg Petr Frais Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
5. kumite muži +84kg Lukáš Srb Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Tomáš Reich SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite muži BRH Milan Lorenc Karate Polička CZE CZE
3. kumite muži BRH Jan Moravec TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite muži BRH Lukáš Srb Schick Ryu Praha CZE CZE
5. kumite muži BRH Tomáš Kratochvíl Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kumite muži BRH Lubomír Macek MSKA VUT Brno CZE CZE
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Věra Soprová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Tereza Matějková Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Barbora Škorpilová KCK Team CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Nikola Tobiášová Karate Polička CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Ludmila Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Martina Šťastná Ned Hockey Nymburk CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Pavla Šimková Sokol Smíchov CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Tereza Matějková Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite ženy BRH Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite ženy BRH Pavla Šimková Sokol Smíchov CZE CZE
3. kumite ženy BRH Martina Šťastná Ned Hockey Nymburk CZE CZE
5. kumite ženy BRH Nikola Tobiášová Karate Polička CZE CZE
kumite Masters muži (+35 let) BRH
1. kumite Masters muži (+35 let) BRH Jan Moravec TJ Karate Praha CZE CZE
2. kumite Masters muži (+35 let) BRH Petr Kocmánek KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite Masters muži (+35 let) BRH Pavel Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kumite Masters ženy (+35 let)
1. kumite Masters ženy (+35 let) Věra Soprová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Letní olympiáda dětí a mládeže 2017 26.06.2017-27.06.2017
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2017 06.05.2017
Pohár nadějí 2017 08.04.2017
Kesl Cup 2017 04.03.2017
Velká cena Trutnova 2017 25.02.2017
Vánoční cena Mladé Boleslavi 2016 19.11.2016
Generali Cup 2016 05.11.2016
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk