KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Vánoční cena Mladé Boleslavi 2008 - 22.11.2008

Město Mladá Boleslav
Stát Česká republika
Pořadatel TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Registrovaných jednotlivců 385
Kluby na medailových pozicích 38
Státy na medailových pozicích 2
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
55.37%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 312x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Milan Hájek Sport Relax CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Martin Riziky KK Topoľčany SVK SVK
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Matěj Říha USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu David Tran SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Daniel Havlíček Rapid Bratislava SVK SVK
2. kata ml. žáci (7-11) Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Sebastian Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Jakub Vavřička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Jana Boháčová Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Anna Zíková Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Kay Polanová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Zuzana Niznerová Rapid Bratislava SVK SVK
kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Adam Pešek Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Tomáš Mrština SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Vojtěch Konopa SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu David Vodička SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Jiří Motejl Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Matěj Dopita Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Ronald Prokeš Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Petr Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Tereza Riantová Glaverbel Teplice CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Martina Krupková Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Eliška Prokorátová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Darja Suchová USK Slavia Liberec CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Andrea Hovorková Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Fabiana Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
kata dorostenci 15-17 let
1. kata dorostenci 15-17 let Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata dorostenci 15-17 let Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata dorostenci 15-17 let Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci 15-17 let David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata dorostenky 15-17 let
1. kata dorostenky 15-17 let Monika Smolařová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata dorostenky 15-17 let Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata dorostenky 15-17 let Petra Halamová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenky 15-17 let Lucie Michálková Šin-mu Hodonín CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) Sport Relax CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Sport Relax CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) SK Tommi CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Ippon KK Rakovník CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Petr Kalvoda Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Sebastian Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Lukáš Pevný Sport Relax CZE CZE
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Vít Skala SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ml. žáci -40kg Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Jakub Michálek KK Jeseník CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Jakub Tichota KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite ml. žáci +40kg Roman Kubeš KSK Chomutov a Jirkov CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Petr Červenka KSK Chomutov a Jirkov CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Jiří Vedral Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
kumite ml. žákyně BRH
1. kumite ml. žákyně BRH Zuzana Niznerová Rapid Bratislava SVK SVK
2. kumite ml. žákyně BRH Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žákyně BRH Lucia Derková Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite ml. žákyně BRH Monika Kostová Rapid Bratislava SVK SVK
kumite st. žáci -40kg
1. kumite st. žáci -40kg Filip Forro Rapid Bratislava SVK SVK
2. kumite st. žáci -40kg Martin Gažík KK Topoľčany SVK SVK
3. kumite st. žáci -40kg Filip Dittrich USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Stanislav Klíma Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Antonín Jenč Sport Relax CZE CZE
2. kumite st. žáci -50kg Jakub Wohlrab Sport Relax CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Petr Klein Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Marian Kulík Laugaricio Trenčín SVK SVK
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Adam Zaplatílek USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Amiri Zmarak KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Matěj Cvrk Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Václav Tereščuk Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Vladimír Bláha Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Kryštof Kulan TJ Karate Praha CZE CZE
kumite st. žákyně -40kg
1. kumite st. žákyně -40kg Terézia Valentovičová Rapid Bratislava SVK SVK
2. kumite st. žákyně -40kg Petra Klabanová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně -40kg Veronika Novotná Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně -40kg Michaela Trochová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Adéla Lehečková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Veronika Hušková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Kateřina Pechová Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Andrea Kohútová KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Michaela Smolová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Simona Kaliničenková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Šárka Remerová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite dorostenci 15-17 let -60kg
1. kumite dorostenci 15-17 let -60kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite dorostenci 15-17 let -60kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let -60kg Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let -60kg Aleš Suchý TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite dorostenci 15-17 let -70kg
1. kumite dorostenci 15-17 let -70kg Robin Popelka Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci 15-17 let -70kg Michael Landa SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let -70kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let -70kg Michael Lipčák Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenci 15-17 let +70kg
1. kumite dorostenci 15-17 let +70kg Ladislav Čížek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci 15-17 let +70kg Jan Fait TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let +70kg Tomáš Linke KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let +70kg Jakub Stuchlík KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
kumite dorostenky 15-17 let -50kg
1. kumite dorostenky 15-17 let -50kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite dorostenky 15-17 let -50kg Nicol Beláková Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite dorostenky 15-17 let -50kg Michala Hladíková KC Podbořany CZE CZE
3. kumite dorostenky 15-17 let -50kg Tereza Vohradníková KC Žatec CZE CZE
kumite dorostenky 15-17 let -58kg
1. kumite dorostenky 15-17 let -58kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite dorostenky 15-17 let -58kg Michaela Jiroutová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenky 15-17 let -58kg Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky 15-17 let -58kg Kateřina Střímelská Karate Klub Chodov CZE CZE
kumite dorostenky 15-17 let +58kg
1. kumite dorostenky 15-17 let +58kg Julie Nováková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky 15-17 let +58kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite dorostenky 15-17 let +58kg Barbora Holubovská Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite dorostenky 15-17 let +58kg Tereza Hůrková KC Podbořany CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Velká cena Trutnova 2018 03.02.2018
Vánoční cena Mladé Boleslavi 2017 18.11.2017
Generali Cup 2017 04.11.2017
Wakizaši Cup 2017 28.10.2017
North Bohemia 2017 14.10.2017
Shotokan Cup 2017 30.09.2017
Bohemia Open 2017 23.09.2017
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk