KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Otevřené mistrovství Moravy a Slezska 2011 - 07.05.2011

Město Jeseník
Stát Česká republika
Pořadatel KK Jeseník
Registrovaných jednotlivců 265
Kluby na medailových pozicích 34
Státy na medailových pozicích 4
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
52.86%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 35x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Matěj Říha Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) David Stárek KK Jeseník CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Ondřej Eliáš Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Michael Weinbrenner L. F. CLUB KARATE CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Jan Hertl Karate Hlinsko CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Denis Turkewich Sin-Syobu UKR UKR
7. kata ml. žáci (7-11) Ihor Shapovalov Sin-Syobu UKR UKR
7. kata ml. žáci (7-11) Martin Šípek KK Topoľčany SVK SVK
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Liliana Mihalcsaková VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Natálie Nováková KK Jeseník CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Anna Rotterová KK Jeseník CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Sabina Casubolo Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Žaneta Jantačová KCK Team CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Barbora Lacinová SK Kamiwaza karate CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Tomáš Zaťko Tarokan KK Brno CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Matteo Tamborlani Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jaroslav Olšák Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) David Sůkal L. F. CLUB KARATE CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Ondřej Sviták Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Jakub Walczak LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
7. kata st. žáci (12-13) Petr Ducheček Karate Hlinsko CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Tereza Kutrová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Monika Bürgerová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Sabina Křížová SVČ Domeček Brno CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Klaudia Bociek LZS Głubczyce POL POL
5. kata st. žákyně (12-13) Olena Prokopets Sin-Syobu UKR UKR
7. kata st. žákyně (12-13) Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Tereza Pěstová Karate České Budějovice CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Lukáš Vik Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Tomáš Mušálek VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Vadym Prydolob Sin-Syobu UKR UKR
5. kata dorostenci (14-15) Lukáš Semela NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Farid Yakhiaev Sin-Syobu UKR UKR
7. kata dorostenci (14-15) Artur Bator KK Nidan Zawadzkie POL POL
7. kata dorostenci (14-15) Dominik Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Kateřina Sendlerová Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Veronika Palkovská Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Iva Hofmanová KCK Team CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Karel Imríšek Slavia Kroměříž CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Michal Slávik SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Filip Saidl Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Tomasz Bigos LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
5. kata junioři (16-17) Michał Zabiegała LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Simona Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Krystyna Maciejska LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
3. kata juniorky (16-17) Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Barbora Kočtářová Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Ihor Shapovalov Sin-Syobu UKR UKR
2. kumite ml. žáci -30kg Samuel Špánik Karate Klub Zvolen SVK SVK
3. kumite ml. žáci -30kg Filip Rejdovian Central Poprad SVK SVK
3. kumite ml. žáci -30kg Daniel Schlosser KK Topoľčany SVK SVK
5. kumite ml. žáci -30kg Yevhen Kaba Sin-Syobu UKR UKR
5. kumite ml. žáci -30kg Vitali Vakhitov Sin-Syobu UKR UKR
7. kumite ml. žáci -30kg Jan Hertl Karate Hlinsko CZE CZE
7. kumite ml. žáci -30kg Václav Plecer Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Kyryl Gruselnikov Sin-Syobu UKR UKR
2. kumite ml. žáci -35kg Tomáš Děd Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Jakub Šlachta SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Radek Netolický Karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Robin Žabčík SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg Martin Šípek KK Topoľčany SVK SVK
7. kumite ml. žáci -35kg Maksym Vdov Sin-Syobu UKR UKR
kumite ml. žáci -41kg
1. kumite ml. žáci -41kg Přemek Benhák Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci -41kg David Podsklan KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite ml. žáci -41kg Tomáš Maxa Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Bohdan Radomskyi Sin-Syobu UKR UKR
5. kumite ml. žáci -41kg Stanislav Danylyuk Sin-Syobu UKR UKR
5. kumite ml. žáci -41kg Otto Doskočil KCK Team CZE CZE
kumite ml. žáci +41kg
1. kumite ml. žáci +41kg Bohdan Hnativ Sin-Syobu UKR UKR
2. kumite ml. žáci +41kg Stanislav Kindrachuk Sin-Syobu UKR UKR
3. kumite ml. žáci +41kg Filip Černík Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Mikhailo Vepriuk Sin-Syobu UKR UKR
5. kumite ml. žáci +41kg Rafal Talaga KK Nidan Zawadzkie POL POL
5. kumite ml. žáci +41kg Daniel Tokarčík SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
7. kumite ml. žáci +41kg Marek Náhlik KCK Team CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Natálie Nováková KK Jeseník CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Katka Kiktová Central Poprad SVK SVK
3. kumite ml. žákyně -35kg Alona Savchuk Sin-Syobu UKR UKR
5. kumite ml. žákyně -35kg Anetta Kašprišinová TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kumite ml. žákyně -35kg Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně -35kg Natálie Hůrková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Nela Beranová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite ml. žákyně +35kg Barbora Korabečná Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně +35kg Petra Píchová Central Poprad SVK SVK
7. kumite ml. žákyně +35kg Julia Zgorzelska LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Oleksandr Kaba Sin-Syobu UKR UKR
2. kumite st. žáci -39kg Denys Lyvytskyi Sin-Syobu UKR UKR
3. kumite st. žáci -39kg Radek Macurák SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Matteo Tamborlani Tarokan KK Brno CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Tomáš Gabriel Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Šimon Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Andrej Bucha Karate Klub Zvolen SVK SVK
2. kumite st. žáci -45kg Marek Baťovský Karate Klub Zvolen SVK SVK
3. kumite st. žáci -45kg Denis Davydov Sin-Syobu UKR UKR
3. kumite st. žáci -45kg Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Jakub Jirka Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Jan Vobruba SŠKS Pardubice CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Jakub Bartoš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Ondřej Sviták Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Jakub Mucha Karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Michal Doskočil KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Josef Černík Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Filip Černohous KCK Team CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Jiří Rivera Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Jan Vrtílka Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Tomáš Lukš Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Yevhen Moninets Sin-Syobu UKR UKR
3. kumite st. žáci -60kg Jan Švardala TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Denis Uher Baník Havířov CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Petr Varyš Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Matěj Bejtic Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Marek Bejtic Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Adam Hrdina KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Jan Šrámek KCK Team CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Monika Bürgerová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Veronika Szkanderková TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Klaudia Bociek LZS Głubczyce POL POL
5. kumite st. žákyně -42kg Anita Výprachtická KCK Team CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Barbora Bukáčková Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Tereza Pěstová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Olena Prokopets Sin-Syobu UKR UKR
5. kumite st. žákyně -50kg Veronika Čmielová TJ TŽ Třinec CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Michaela Krátká KCK Team CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Havlová TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Květoslava Pokorná Karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Klára Waltrová KMTŠ Náměšť na Hané CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dominik Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Denis Cmunt Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Stanislav Likar Sin-Syobu UKR UKR
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Michálek KK Jeseník CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Karel Pinkas Baník Havířov CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Martin Macurák SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tomáš Koprla SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Dušan Balog TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Martin Macík KK Jeseník CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Filip Kubeš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Rostyslav Semenov Sin-Syobu UKR UKR
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Vadym Prydolob Sin-Syobu UKR UKR
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Vyacheslav Kalmutskyi Sin-Syobu UKR UKR
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg David Smékal Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Farid Yakhiaev Sin-Syobu UKR UKR
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Ota Andörfer KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Dávid Kubičár Central Poprad SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Pavel Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Dostál KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Adam Salajka Šin-mu Hodonín CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Igor Kibrik Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Dan Kadlec Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Rastislav Bucha Karate Klub Zvolen SVK SVK
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Natalia Ledwig KK Nidan Zawadzkie POL POL
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Hájková Baník Havířov CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Miroslava Výbohová Karate Klub Zvolen SVK SVK
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Iva Hofmanová KCK Team CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kamila Mandíková KK TJ Krupka CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Pavel Urban L. F. CLUB KARATE CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Jáchym Kopecký KCK Team CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Sebastian Beneš Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Boháč Karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Jakub Loučný Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Jakub Slomka Budokan Wroclaw POL POL
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Oliver Peknik KK Stará Turá SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) -76kg Adam Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Bohdan Savka Sin-Syobu UKR UKR
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Silvestr Hirner VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Jakub Smékal Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Kristýna Drápalíková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Olha Pukanova Sin-Syobu UKR UKR
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Simona Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Martina Janečková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Simona Šedivá KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Soňa Mražiková TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Veronika Jandová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Letní olympiáda dětí a mládeže 2017 26.06.2017-27.06.2017
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2017 06.05.2017
Pohár nadějí 2017 08.04.2017
Kesl Cup 2017 04.03.2017
Velká cena Trutnova 2017 25.02.2017
Vánoční cena Mladé Boleslavi 2016 19.11.2016
Generali Cup 2016 05.11.2016
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk