KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP žactva 2022 - 1.kolo - 10.04.2022

Město Sokolov
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe, Svaz karate KV Kraje
Kluby na medailových pozicích 23
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 36-24-12-6-4-3-2-1


Ohodnocení kvality turnaje:
0%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 0x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Daniel Havrda Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Adam Posker Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Leopold Polák Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Daniel Vejvoda Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Artur Jančevskyj SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Jan Ruth Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Jan Kyzek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Adam Havrda Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Šimon Kroček SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Munkh-uchral Kherlenbaatar Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Martin Koupal SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Marcel Malý Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) David Oprea Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Sebastian Kopfstein Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Štěpán Kunc KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Timon Pater KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Miroslav Veselík BUDO KAN, z.s. CZE CZE
11. kata ml. žáci (10-11) Jakub Ješátko Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
11. kata ml. žáci (10-11) Bajro Osmanovič Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
13. kata ml. žáci (10-11) František Bauer Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
13. kata ml. žáci (10-11) Jáchym Doubek Fight Club České Budějovice CZE CZE
13. kata ml. žáci (10-11) Jan Hájek Karate Klub Kyjov CZE CZE
13. kata ml. žáci (10-11) Jáchym Kašpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
13. kata ml. žáci (10-11) Lukáš Macháček Karate Klub Kyjov CZE CZE
13. kata ml. žáci (10-11) Jonáš-kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
13. kata ml. žáci (10-11) Vojtěch Rychtecký Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
13. kata ml. žáci (10-11) Filip-akira Sokol SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
13. kata ml. žáci (10-11) Jakub Šimeček KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
13. kata ml. žáci (10-11) Pavel Šír SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
13. kata ml. žáci (10-11) Michal Vaněk VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE CZE
13. kata ml. žáci (10-11) Dmitrij Vaněk Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Viktorie Čečelovská SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Tereza Nedavašková Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Tereza Jechová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Zuzana Němcová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Zora Doubková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Sofie Sekaninová Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Beatris Beníšková Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Andrea Čižíková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Jana-monika Neumanová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Viktoria Vojtenko SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
13. kata ml. žákyně (7-9) Soňa-pavlína Pfeifrová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
13. kata ml. žákyně (7-9) Kateřina Stehlíková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Nathalie Petříková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Karin Krúžeková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Terezie Částková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Nicol Cirhanová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Liliana Simpson Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Anežka Čepičková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Sofie Hnátková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Laura Hořínková KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
13. kata ml. žákyně (10-11) Julie Lehká SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
13. kata ml. žákyně (10-11) Kamila Tranová Karate Klub Kyjov CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Maksym Viechkanov Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Adam Ilčík Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Simone Otranto SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Mikuláš Pater KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) František Rozner Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) David Vuong-minh-duc SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Maxim Falion Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Jiří Koudelka SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Miroslav Kučera SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
11. kata st. žáci (12-13) Jan Kittner SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
13. kata st. žáci (12-13) David David Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE CZE
13. kata st. žáci (12-13) Jáchym Druska Fight Club České Budějovice CZE CZE
13. kata st. žáci (12-13) Petr Faust SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
13. kata st. žáci (12-13) Martin Foltýn KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
13. kata st. žáci (12-13) David Chorey SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
13. kata st. žáci (12-13) Adam Král Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
13. kata st. žáci (12-13) Tomáš Olžbut SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
13. kata st. žáci (12-13) Leonard Ondovčák TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
13. kata st. žáci (12-13) Štěpán Stehlík SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
13. kata st. žáci (12-13) Benjamin Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
13. kata st. žáci (12-13) Martin Vaněk VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE CZE
13. kata st. žáci (12-13) Lukáš Vrátný Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Nelly Kuryviálová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Lenka Kundrátová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Lucie Bukovská Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Adéla Konůpková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Zuzana Kolková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Nikola Pracnová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Nela Červená SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Adéla Kundrátová Karate Klub Chodov CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Dorotka Pavelková KARATE Havířov CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Viktorie Sekaninová Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
11. kata st. žákyně (12-13) Mariia Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
11. kata st. žákyně (12-13) Kuncová Lucie KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
11. kata st. žákyně (12-13) Tereza Sibřinová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
13. kata st. žákyně (12-13) Tereza Dudová KARATE Havířov CZE CZE
13. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Krepsová Fight Club České Budějovice CZE CZE
13. kata st. žákyně (12-13) Nela Kubelková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
13. kata st. žákyně (12-13) Klementina Nývltová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
13. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Pulkrtová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
13. kata st. žákyně (12-13) Nela Vodrážková Fight Club České Budějovice CZE CZE
13. kata st. žákyně (12-13) Eliška Vodrážková Fight Club České Budějovice CZE CZE
13. kata st. žákyně (12-13) Diana Vojtenko SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Artur Jančevskyj SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Daniel Vejvoda Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Adam Posker Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Matěj Zikmund TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Daniel Havrda Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Jan Kyzek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Pavel Průša TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Kolin Kašík TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jan Ruth Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jakub Novák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Leopold Polák Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Šimon Kroček SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Sebastian Kopfstein Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Filip Hoffmann GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Štěpán Tumpach SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Tomáš Hejl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Miroslav Veselík BUDO KAN, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Mikhail Chernenko SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Lukáš Chládek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jakub Ješátko Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Šimon Svoboda SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jan Křápek Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jan Křápek Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg David Oprea Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Munkh-uchral Kherlenbaatar Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Štěpán Kunc KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Timon Pater KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Vojtěch Rychtecký Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
13. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jan Hájek Karate Klub Kyjov CZE CZE
13. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Adam Havrda Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE CZE
13. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jáchym Kašpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
13. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jonáš-kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
13. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Denis Štěpáník TJ Karate České Budějovice CZE CZE
13. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Michal Vaněk VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE CZE
13. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Michal Vislocký Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -40kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -40kg Pavel Šír SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -40kg František Bauer Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -40kg Ben Maružán Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -40kg Vilém Pešl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -40kg Bajro Osmanovič Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -40kg Bajro Osmanovič Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -40kg Bajro Osmanovič Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -40kg Jakub Šimeček KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -40kg Jáchym Doubek Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -40kg Martin Koupal SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
13. kumite ml. žáci (10-11) -40kg Lukáš Macháček Karate Klub Kyjov CZE CZE
13. kumite ml. žáci (10-11) -40kg Filip-akira Sokol SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -45kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -45kg Marcel Malý Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -45kg Štěpán Zelenka SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -45kg Štěpán Krumphanzl SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -45kg Jakub Zikmund TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +45kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +45kg David Škoudlil GRYF z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Beatris Beníšková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Zora Doubková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Viktorie Čečelovská SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Andrea Čižíková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Sofie Sekaninová Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Kateřina Stehlíková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Tereza Jechová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Viktoria Vojtenko SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
13. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Tereza Nedavašková Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Tereza Štérová SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Ella Pantoflíčková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Karolína-karla Novotná TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Soňa-pavlína Pfeifrová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Zuzana Němcová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Jana-monika Neumanová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Barbora Vycpálková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -30kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -30kg Berenika Koblihová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Nicol Cirhanová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Štěpánka Vaňásková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Eliška Perníková KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Eva Perníková KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Adriana Kuchtová VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -40kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -40kg Laura Válková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -40kg Kamila Tranová Karate Klub Kyjov CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -40kg Luisa Beerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -40kg Aneta Hadravová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -40kg Laura Hořínková KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +40kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +40kg Eva Vachtová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +40kg Nathalie Petříková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +40kg Karin Krúžeková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +40kg Eliška Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +40kg Sára Burianová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +40kg Sofie Hnátková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) +40kg Anežka Čepičková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) +40kg Liliana Simpson Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -40kg
1. kumite st. žáci -40kg Maksym Viechkanov Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite st. žáci -40kg Matyáš Dvořák SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Tomáš Adamec ŠSK karate Karviná CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Benjamin Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -40kg Jáchym Druska Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -40kg Tomáš Olžbut SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
7. kumite st. žáci -40kg Thomas Boor SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
7. kumite st. žáci -40kg Igor Hurban TJ karate Třebíč CZE CZE
7. kumite st. žáci -40kg Jan Kittner SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
13. kumite st. žáci -40kg Kryštof Bernard Fight Club České Budějovice CZE CZE
13. kumite st. žáci -40kg Mikuláš Pater KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
13. kumite st. žáci -40kg Jiří Perník KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg David Šimota Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Tobias Špánik TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Simone Otranto SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Dominik Stránský TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Petr Kouba TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Karel Matějka SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Adam Ilčík Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg David Šturma SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Tobiáš Šupka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
13. kumite st. žáci -45kg Maxim Falion Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
13. kumite st. žáci -45kg Jakub Přikryl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
13. kumite st. žáci -45kg Štěpán Stehlík SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Libor Matoušek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -50kg Martin Enev SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Matouš Folwarczný ŠSK karate Karviná CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Matyáš Vařil SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -50kg Daniel Hluchý Champions team z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -50kg Hynek Salač Champions team z.s. CZE CZE
7. kumite st. žáci -50kg Michal Abdulajev Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
7. kumite st. žáci -50kg David David Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE CZE
7. kumite st. žáci -50kg Kryštof Krch Shotokan karate club Louny CZE CZE
13. kumite st. žáci -50kg Ondřej Endal SC SPIRIT ŘÍČANY z.s. CZE CZE
13. kumite st. žáci -50kg Adam Král Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
13. kumite st. žáci -50kg Jan Šourek GRYF z.s. CZE CZE
kumite st. žáci +55kg
1. kumite st. žáci +55kg Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kumite st. žáci +55kg Martin Palan Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci +55kg Jakub Fajt Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite st. žáci +55kg Rudolf Fiedler TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci +55kg Lukáš Olšiak TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci +55kg Lukáš Vitásek SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
7. kumite st. žáci +55kg Matěj Hekele K4 Hodonín, z.s. CZE CZE
7. kumite st. žáci +55kg David Chorey SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite st. žáci +55kg Daniel Jindra Champions team z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Nelli Lavičková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Barbora Pastorková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Adéla Konůpková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Nikola Pracnová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Zuzana Kolková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Nela Vodrážková Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žákyně -42kg Petra Bastová KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
7. kumite st. žákyně -42kg Alžběta Králíčková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
7. kumite st. žákyně -42kg Dorotka Pavelková KARATE Havířov CZE CZE
13. kumite st. žákyně -42kg Diana Vojtenko SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite st. žákyně -47kg
1. kumite st. žákyně -47kg Eva Vachtová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -47kg Natálie Čečelovská SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -47kg Lucie Bukovská Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -47kg Adéla Kundrátová Karate Klub Chodov CZE CZE
5. kumite st. žákyně -47kg Tereza Dudová KARATE Havířov CZE CZE
5. kumite st. žákyně -47kg Nela Kubelková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite st. žákyně -47kg Lada Švecová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žákyně +47kg
1. kumite st. žákyně +47kg Silvie Troblová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně +47kg Dominika Suchá TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +47kg Beáta Beerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +47kg Klaudia Kašík Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite st. žákyně +47kg Emma Kubečková GRYF z.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně +47kg Viktorie Sekaninová Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
7. kumite st. žákyně +47kg Anna Koupalová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
7. kumite st. žákyně +47kg Anna Koupalová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
7. kumite st. žákyně +47kg Kateřina Krepsová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žákyně +47kg Hana Vaňousová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žákyně +47kg Eliška Vodrážková Fight Club České Budějovice CZE CZE
13. kumite st. žákyně +47kg Vanesa Blažková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
13. kumite st. žákyně +47kg Nela Červená SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
13. kumite st. žákyně +47kg Anna Hnátková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
13. kumite st. žákyně +47kg Ella Kittnerová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
13. kumite st. žákyně +47kg Mariia Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
13. kumite st. žákyně +47kg Lenka Kundrátová Fight Club České Budějovice CZE CZE
13. kumite st. žákyně +47kg Markéta Kundrátová Karate Klub Chodov CZE CZE
13. kumite st. žákyně +47kg Emma Kutláková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
13. kumite st. žákyně +47kg Klaudie Pexová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
13. kumite st. žákyně +47kg Kateřina Pulkrtová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
13. kumite st. žákyně +47kg Tereza Sibřinová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP žactva 2022 - 2.kolo 15.05.2022
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2022 - 2.kolo 14.05.2022
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2022 - 1.kolo 09.04.2022
NP žactva 2021 - 3.kolo 10.10.2021
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2021 - 3.kolo 09.10.2021
NP žactva 2021 - 2.kolo 19.09.2021
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2021 - 2.kolo 18.09.2021
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk