KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2021 - 3.kolo - 09.10.2021

Město Hradec Králové
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe, KrSKe, SKK Spartak Hradec Králové
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 39
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 36-24-12-6-4-3-2-1


Ohodnocení kvality turnaje:
68.75%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 4x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
1. kata ženy Veronika Mišková BUDO KAN, z.s. CZE CZE
1. kumite ženy -61kg Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
1. kata team ženy Karate Vision CZE CZE
1. kumite muži -84kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kata ženy U21 Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
1. kata muži Matteo Tamborlani NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
1. kumite ženy -55kg Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite ženy U21 +68kg Alice Anderlová Warriors CB z.s. CZE CZE
1. kumite muži U21 -84kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite ženy U21 -55kg Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
1. kumite ženy U21 -50kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite ženy U21 -61kg Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
1. kumite junioři (16-17) -76kg Bohuslav Dušek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
1. kumite muži -67kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite muži U21 -67kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite ženy +68kg Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kata junioři (16-17) Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
1. kumite muži U21 -60kg Martin Drábek SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite junioři (16-17) -68kg Tomáš Nechyba Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite ženy -68kg Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite muži -75kg Martin Bednář Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite muži U21 -75kg Martin Bednář Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite junioři (16-17) +76kg Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Karolína Martínková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
1. kumite junioři (16-17) -61kg David Klewar SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Eliška Václavíková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
1. kumite muži -60kg Daniel Drábek SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
1. kumite ženy U21 -68kg Nela Brázdilová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kata muži U21 Vít Masař Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s. CZE CZE
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jaroslav Šebesta SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
1. kata dorostenci (14-15) Ondřej Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE CZE
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Jízdný SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Matěj Korytar SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Adam Šmejkal SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
1. kumite muži +84kg Ondřej Bosák SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
1. kumite muži U21 +84kg Lukáš Jenkner TJ Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kata dorostenky (14-15) Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE CZE
1. kumite ženy -50kg Petra Pragerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Daniela Malá Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kata juniorky (16-17) Alice-Jana Kirschnerová BUDO KAN, z.s. CZE CZE
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) BUDO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata team ženy SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kumite muži +84kg Tomáš Hermann TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata ženy Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Barbora Znamenáčková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
2. kumite ženy +68kg Alice Anderlová Warriors CB z.s. CZE CZE
2. kumite muži -84kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -55kg Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kumite muži -67kg Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kumite muži U21 -67kg Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kumite ženy -50kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite muži -75kg Matyáš Malý SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite muži U21 -75kg Matyáš Malý SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite muži U21 -84kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata muži Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata muži U21 Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite ženy U21 -68kg Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata ženy U21 Michaela Schmiedová BUDO KAN, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy U21 +68kg Tereza Sikorová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Amálie Ondroušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Daniel Kolář SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Michaela Vaškovská GRYF z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Vojtěch Válek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Lenka Kovářová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Karolína Řezníčková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Martin Kutlák SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Petr Vacek TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Adéla Čepičková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Jakub Žlábek SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite muži U21 -60kg Ron Sieger Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Jiří Endršt Champions team z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Benedikt Mrázek Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite ženy U21 -61kg Adéla Trávniková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Natálie Malafová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Anastasia Bredikhina Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jakub Havlík SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata muži Šimon Branda SHOBU Academy CZE CZE
3. kumite muži -75kg Tiep-Dang Ha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ženy Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata ženy Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kumite muži +84kg Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -75kg David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata ženy U21 Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kata muži U21 Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kumite muži -67kg Jan Roller TJ KARATE Praha CZE CZE
3. kumite muži -84kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy +68kg Anna Harries GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite ženy U21 +68kg Anna Harries GRYF z.s. CZE CZE
3. kata muži U21 Filip Smutný KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Jakub Boublík Shotokan karate club Louny CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Nela Celarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite muži U21 -75kg Filip Dvořák Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -75kg Ondra Chvátal TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Nela Brázdilová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kata ženy U21 Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -84kg Alex Vodička Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -84kg Alex Vodička Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Adéla Matušková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy U21 -61kg Adéla Matušková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Jakub Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Sára Stejskalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite ženy +68kg Šárka Makovcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite ženy U21 +68kg Šárka Makovcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kata muži Vít Masař Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Veronika Mišáková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Ondřej Náhlík KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Ondřej Doleček SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Oldřich Vašíček BUDO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -84kg Gleb Jeremenko Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy U21 -61kg Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Daniel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -60kg Pavel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Valentýna Macková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Vojtěch Dušek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Marek Frinta GRYF z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Matyáš Houska KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Eliška Pokorná Champions team z.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jakub Fidler SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Šťastná Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -67kg Michal Ondráček Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Champions Team CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Nikita Bočkov SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Lucie Paterová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Lucie Paterová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Dan Syrový Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Magdaléna Trtíková BUDO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Adam Nejedlý TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži +84kg Lukáš Jenkner TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Michal Polák SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Daniel Stránský TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Richard Kuhn Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Václav Lugert Champions team z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Natálie Soukopová Champions team z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Denis Vodička Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Anežka Mládková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Kateřina Nováková Karate Klub Kyjov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Petr Peterka SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Tomáš Sámel VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Petra Hlaváčová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jan Toufar TJ karate Třebíč CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Claudia Matejková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata ženy Sabina Křížová Karate Team Bohunice CZE CZE
5. kumite muži +84kg Milan Tesař Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kumite ženy U21 +68kg Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Bohumil Snopek Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kata muži Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE CZE
5. kata ženy Michaela Schmiedová BUDO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata muži Filip Smutný KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Karolína Martínková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Gallen-Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite ženy +68kg Tereza Sikorová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
5. kata muži U21 David Lžičař SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite muži U21 -84kg David Lžičař SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite ženy -68kg Hana Straková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite muži -75kg Filip Dvořák Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
5. kumite ženy -61kg Daniela Petříková KARATE Havířov CZE CZE
5. kumite ženy U21 -61kg Daniela Petříková KARATE Havířov CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Albert Dřímal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Michaela Vaškovská GRYF z.s. CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Natálie Krátká Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Šolín Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kata ženy U21 Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Eliška Mihalčatinová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Martin Luža Karate Klub Kyjov CZE CZE
5. kata junioři (16-17) David Vedral GRYF z.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg David Vedral GRYF z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Bednář SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Michaela Válková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Vojtěch Merhulík Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Barbora Šťastná Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Kateřina Háková GRYF z.s. CZE CZE
5. kata muži U21 Ondřej Bosák SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Kimi Zita SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Michaela Miglová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nikola Radostová GRYF z.s. CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Alex Kozubal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kateřina Štecová Champions team z.s. CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Karel Kozák VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Matyáš Šupka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Paluch Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Aneta Le Champions team z.s. CZE CZE
5. kata ženy U21 Adéla Mehic Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite ženy -61kg Adéla Trávniková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Jakub Šprysl SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jakub Hlach TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Karel Benda Champions team z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg David Brzobohatý L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Sabina Smékalová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tomáš Slabý KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
5. kumite ženy +68kg Eliška Bělicová KARATE Havířov CZE CZE
5. kumite ženy U21 +68kg Eliška Bělicová KARATE Havířov CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Vendula Marková TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
7. kata ženy Barbora Znamenáčková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
7. kumite ženy -61kg Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kata muži Ondřej Blín GRYF z.s. CZE CZE
7. kata muži Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Pavel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -68kg Adam Hošák SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Tomáš Nechyba Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ženy Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Vít Kittner SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Julie Lindnerová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -68kg Josef Polák Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Rozálie Horadová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -76kg David Smrček Shotokan karate club Louny CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Matěj Pavel SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Ondřej Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Valentina Vítů TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Martin Luža Karate Klub Kyjov CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Eliška Gubíková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) +70kg Matyáš Jurík SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Michaela Válková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -76kg Martin Bryška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Eliška Pokorná Champions team z.s. CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Kateřina Háková GRYF z.s. CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Jan Stránský Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Vít Mareš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Částka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) +70kg Eduard Schwarz VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Milan Vopálka SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Aneta Schleiferová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lucie Kolankiewiczová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kateřina Nováková Karate Klub Kyjov CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Alex Kirschner Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Karel Bureš Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Štěpán Šnajdr Champions team z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Viktor Částek BUDO KAN, z.s. CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Natálie Malafová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) -59kg Viktorie Brožková TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
9. kata ženy Kristína Bosáková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
9. kata ženy Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
9. kata muži Filip Solař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
9. kata juniorky (16-17) Valentýna Macková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
9. kata muži Jakub Fidler SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
9. kata dorostenci (14-15) Štěpán Nilaš KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
9. kata dorostenci (14-15) Radek Tirala Champions team z.s. CZE CZE
9. kata dorostenky (14-15) Lucie Kolankiewiczová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
9. kata juniorky (16-17) Andrea Krebsová Sportovní klub policie České Budějovice CZE CZE
9. kata dorostenky (14-15) Adéla Jůnová Champions team z.s. CZE CZE
11. kata ženy Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
11. kata ženy Veronika Trávniková Karate Vision Praha CZE CZE
11. kata dorostenky (14-15) Adéla Čepičková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
11. kata juniorky (16-17) Eliška Fidlerová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
11. kumite dorostenky (14-15) +54kg Markéta Křečková GRYF z.s. CZE CZE
11. kumite dorostenci (14-15) -63kg Antonín Toman SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
11. kumite dorostenky (14-15) +54kg Adéla Blažková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
11. kata dorostenky (14-15) Aneta Le Champions team z.s. CZE CZE
11. kata dorostenci (14-15) Petr Peterka SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
11. kata dorostenci (14-15) Viktor Částek BUDO KAN, z.s. CZE CZE
11. kumite dorostenky (14-15) +54kg Veronika Havlíčková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
11. kata juniorky (16-17) Petra Vaisová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
11. kumite dorostenci (14-15) -63kg Petr Jaška KARATE Havířov CZE CZE
13. kumite junioři (16-17) -76kg Bruno Čáslava NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
13. kumite dorostenky (14-15) +54kg Nela Haltmarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
13. kumite dorostenky (14-15) +54kg Karina Denčylja KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
13. kumite juniorky (16-17) +59kg Natálie Machová TJ karate Nové Hrady CZE CZE
13. kumite dorostenci (14-15) -63kg Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
13. kumite junioři (16-17) -76kg Oldřich Vašíček BUDO KAN, z.s. CZE CZE
13. kata ženy Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
13. kata ženy Eliška Mihalčatinová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
13. kumite dorostenci (14-15) -63kg Kristián Kučera Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
13. kata dorostenci (14-15) Josef Dočkal Karate Team Bohunice CZE CZE
13. kumite dorostenci (14-15) +70kg Josef Dočkal Karate Team Bohunice CZE CZE
13. kata ženy Kateřina Háková GRYF z.s. CZE CZE
13. kata ženy Eliška Fidlerová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
13. kata ženy Magdaléna Trtíková BUDO KAN, z.s. CZE CZE
13. kumite dorostenky (14-15) +54kg Laura Pohanková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
13. kumite dorostenci (14-15) -63kg Alexandr Šimák Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
13. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Hošáková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
13. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kristýna Vašíčková Champions team z.s. CZE CZE
13. kata dorostenci (14-15) Eduard Schwarz VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE CZE
13. kata dorostenci (14-15) Adam Grabovski KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
13. kumite dorostenci (14-15) -63kg Adam Grabovski KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
13. kumite dorostenci (14-15) -57kg Karel Vacek Shotokan karate club Louny CZE CZE
13. kata dorostenky (14-15) Aneta Schleiferová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
13. kumite dorostenci (14-15) -63kg Radek Tirala Champions team z.s. CZE CZE
13. kata dorostenky (14-15) Anežka Mládková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
13. kumite dorostenci (14-15) -63kg Radovan Mrkvička Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
13. kata ženy Linda Spanilá Karate Vision Praha CZE CZE
13. kata juniorky (16-17) Barbora Ježková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
13. kata dorostenci (14-15) Rudolf Haviger SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
13. kata dorostenci (14-15) Matyáš Zalabák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
13. kata dorostenci (14-15) Jiří Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
13. kata dorostenci (14-15) Jakub Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
13. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tomáš Puzrla L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
13. kata dorostenci (14-15) Alex Kirschner Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
13. kumite dorostenci (14-15) -63kg Benjamín Pelikovský Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
13. kumite dorostenci (14-15) -57kg Ladislav Bečvář SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
13. kumite dorostenci (14-15) -63kg Karel Benda Champions team z.s. CZE CZE
13. kata dorostenci (14-15) David Brzobohatý L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
13. kata dorostenky (14-15) Sabina Smékalová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
13. kata dorostenky (14-15) Silvie-Ella Kirschnerová BUDO KAN, z.s. CZE CZE
13. kata dorostenky (14-15) Veronika Havlíčková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
13. kata dorostenci (14-15) Tomáš Slabý KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
13. kata dorostenky (14-15) Daniela Kulhánková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
13. kata ženy Petra Hlaváčová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
13. kumite dorostenky (14-15) +54kg Ela Vančurová SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
13. kata dorostenky (14-15) Karin Doležalová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
13. kumite dorostenky (14-15) +54kg Daniela Kahovcová KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP žactva 2021 - 3.kolo 10.10.2021
NP žactva 2021 - 2.kolo 19.09.2021
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2021 - 2.kolo 18.09.2021
NP žactva 2021 - 1.kolo 13.06.2021
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2021 - 1.kolo 12.06.2021
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo 04.10.2020
NP žactva 2020 - 1.kolo 27.09.2020
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk