KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

MS dorostu a juniorů 2013 - 07.11.2013 - 10.11.2013

Město Guadalajara
Stát Španělsko
Pořadatel WKF
Registrovaných jednotlivců 1335
Závodníci v kategoriích 1330
Kluby 100
Státy 100
Kluby na medailových pozicích 29
Státy na medailových pozicích 29
Hodnocení 600-400-200-100-50


Ohodnocení kvality turnaje:
62.50%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 10x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Nozomi Yamanaka Japonsko JPN JPN
2. kata dorostenci (14-15) Emre Vefa Goktas Turecko TUR TUR
3. kata dorostenci (14-15) Vadim Kobzarev Rusko RUS RUS
3. kata dorostenci (14-15) Xabier Pereda Elorduy Španělsko ESP ESP
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Saori Ishibashi Japonsko JPN JPN
2. kata dorostenky (14-15) Jennifer Robinson USA USA USA
3. kata dorostenky (14-15) Deniz Atak Turecko TUR TUR
3. kata dorostenky (14-15) Raquel Roy Rubio Španělsko ESP ESP
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Yuhei Horiba Japonsko JPN JPN
2. kata junioři (16-17) Antonio Garcia Vargas Španělsko ESP ESP
3. kata junioři (16-17) Alperen Fatih Inis Turecko TUR TUR
3. kata junioři (16-17) Daniil Ufimtsev Rusko RUS RUS
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Karen Furukawa Japonsko JPN JPN
2. kata juniorky (16-17) Anastasiia Rumiantceva Rusko RUS RUS
3. kata juniorky (16-17) Terryana D Onofrio Itálie ITA ITA
3. kata juniorky (16-17) Bojana Mladežić Srbsko SRB SRB
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) Turecko TUR TUR
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) Španělsko ESP ESP
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) Peru PER PER
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) Egypt EGY EGY
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Španělsko ESP ESP
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Francie FRA FRA
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Itálie ITA ITA
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Řecko GRE GRE
KUMITE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Reza Enayati Írán IRI IRI
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Mustafa Yildiz Turecko TUR TUR
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Abdelrahman Khaled Kassem Egypt EGY EGY
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg David Kühn Německo GER GER
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Mario Hodzic Černá Hora MNE MNE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Francesco Pinto Itálie ITA ITA
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Furkan Kaya Turecko TUR TUR
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Dylan Rush Skotsko SCO SCO
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Kirill Solopov Rusko RUS RUS
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jonas Richard Friis Pedersen Dánsko DEN DEN
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Ahmed Ragab Elmasry Egypt EGY EGY
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Vladimir Gašpar Chorvatsko CRO CRO
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Alejandro Molina Arencon Španělsko ESP ESP
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Dris Aimen Alžírsko ALG ALG
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Maximilian Bauer Německo GER GER
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Anil Korkmaz Turecko TUR TUR
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Aly Yakout Tawfik Soliman Egypt EGY EGY
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jakov Bunjevac Chorvatsko CRO CRO
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Tareg Hamadi Saúdská Arábie SAU SAU
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Aziz Abbes Mouhiidine Itálie ITA ITA
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Israa Nabil Ragab Abdelkader Egypt EGY EGY
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Humeyra Beyza Unlusoy Turecko TUR TUR
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Ines Grdenić Chorvatsko CRO CRO
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Yorgelis Salazar Venezuela VEN VEN
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Aicha Zakia Boussebaa Maďarsko HUN HUN
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Aurore Bourcois Francie FRA FRA
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Maya Mahmoud Gad Egypt EGY EGY
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Josephine Röhl Německo GER GER
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Johanna Kneer Německo GER GER
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Elizaveta Sirosh Ukrajina UKR UKR
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Farida Aliyeva Ázerbajdžán AZE AZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Chaïma Bouaziz Tunisko TUN TUN
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Malek Gomaa Salama Salama Egypt EGY EGY
2. kumite junioři (16-17) -55kg Allouche Ali Alžírsko ALG ALG
3. kumite junioři (16-17) -55kg Aziz Rghioui Francie FRA FRA
3. kumite junioři (16-17) -55kg Milad Tighi Ali Babaloo Írán IRI IRI
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Breno Teixeira Brazílie BRA BRA
2. kumite junioři (16-17) -61kg Kevin Tavares Lopes Francie FRA FRA
3. kumite junioři (16-17) -61kg Kaisar Alpysbay Kazachstán KAZ KAZ
3. kumite junioři (16-17) -61kg Tolga Macar Turecko TUR TUR
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Steven Dacosta Francie FRA FRA
2. kumite junioři (16-17) -68kg Dogan Ates Turecko TUR TUR
3. kumite junioři (16-17) -68kg Raul Cuerva Mora Španělsko ESP ESP
3. kumite junioři (16-17) -68kg Gábor Hárspataki Maďarsko HUN HUN
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Mohamed El Kotby Egypt EGY EGY
2. kumite junioři (16-17) -76kg Kevin Korte Dánsko DEN DEN
3. kumite junioři (16-17) -76kg Ali Behboud Írán IRI IRI
3. kumite junioři (16-17) -76kg Azzeddine Taj Maroko MAR MAR
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Adham Alfiky Egypt EGY EGY
2. kumite junioři (16-17) +76kg Koki Kamaguchi Japonsko JPN JPN
3. kumite junioři (16-17) +76kg Achraf Ouchen Maroko MAR MAR
3. kumite junioři (16-17) +76kg Tanel Paabo Estonsko EST EST
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Shara Wynnidean Hubrich Německo GER GER
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Miho Miyahara Japonsko JPN JPN
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Monika Berulec Chorvatsko CRO CRO
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Radwa Sayed Egypt EGY EGY
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Marah El Sayed Egypt EGY EGY
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Misaki Oku Japonsko JPN JPN
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Nicol Nógrádi Maďarsko HUN HUN
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Umay Tokcan Turecko TUR TUR
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Iryna Zaretska Ukrajina UKR UKR
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Ayami Moriguchi Japonsko JPN JPN
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Ivette Martinez Villafana Mexiko MEX MEX
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Jovana Prekovic Srbsko SRB SRB
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Silvia Semeraro Itálie ITA ITA
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Nancy Garcia Francie FRA FRA
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Hikaru Furuno Japonsko JPN JPN
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Maria Torres Garcia Španělsko ESP ESP

Související turnaje:

Turnaj Datum
MS dorostu a juniorů 2011 14.10.2011-16.10.2011
MS dorostu a juniorů 2009 12.11.2009-15.11.2009
MS dorostu a juniorů 2007 19.10.2007-21.10.2007
MS dorostu a juniorů 2005 11.11.2005-13.11.2005
MS dorostu a juniorů 2003 24.10.2003-26.10.2003
MS dorostu a juniorů 2001 12.10.2001-14.10.2001
MS dorostu a juniorů 1999 29.10.1999-31.10.1999
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk