KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Mistrovství ČR seniorů 2009 - 28.03.2009

Město Havířov
Stát Česká republika
Pořadatel TJ Baník Havířov
Registrovaných jednotlivců 110
Kluby na medailových pozicích 24
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 48-32-16-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
46.08%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 51x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata muži
1. kata muži Jakub Tesárek KARATE TESY Shotokan CZE CZE
2. kata muži Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata muži Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata muži Lukáš Janda Sport Club Flair o.s. CZE CZE
5. kata muži Jan Drobeček Sport Relax CZE CZE
5. kata muži Miloslav Kabeš Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata muži Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata muži Michal Vigh KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Petra Nová Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata ženy Veronika Ištvánková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata ženy Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ženy Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kata ženy Lenka Zandtová Sport Club Flair o.s. CZE CZE
5. kata ženy Petra Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
7. kata ženy Lucie Papíková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata ženy Simona Pivodová SK Slavia Orlová CZE CZE
kata team muži
1. kata team muži Česká republika CZE CZE
2. kata team muži Kesl Ryu Praha CZE CZE
3. kata team muži Sport Relax CZE CZE
3. kata team muži Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
KUMITE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Aleš Brůna KC Žatec CZE CZE
2. kumite muži -60kg Lukáš Polzer SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -60kg Miloš Brádle SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite muži -60kg Jiří Svítek KC Žatec CZE CZE
5. kumite muži -60kg Lukáš Mrzena TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
5. kumite muži -60kg Richard Šebora ŠSKK SOŠOOM Karviná CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Adam Horváth Baník Havířov CZE CZE
2. kumite muži -67kg Karel Hung SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite muži -67kg Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -67kg Petr Vašíček KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite muži -67kg Martin Ištvánek Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kumite muži -67kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kumite muži -67kg Michal Vigh KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -75kg Adam Sládeček Baník Havířov CZE CZE
3. kumite muži -75kg Jiří Junek Baník Havířov CZE CZE
3. kumite muži -75kg Vojtěch Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži -75kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži -75kg Jan Tobola SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kumite muži -75kg David Dvořák Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
7. kumite muži -75kg David Svoboda SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE CZE
2. kumite muži -84kg Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite muži -84kg Petr Klor TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -84kg Ivo Šroler SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite muži -84kg Daniel Burda Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite muži -84kg Jan Moravec TJ Karate Praha CZE CZE
7. kumite muži -84kg Lubomír Odráška TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Jan Tuček KC Žatec CZE CZE
2. kumite muži +84kg Petr Zoubek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži +84kg Lukáš Krojidlo Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite muži +84kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite muži +84kg Jaroslav Roušar Karate Polička CZE CZE
5. kumite muži +84kg Lubomír Vaverka Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Jan Tuček KC Žatec CZE CZE
2. kumite muži BRH Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži BRH Milan Burget ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
3. kumite muži BRH Miroslav Trnka Baník Havířov CZE CZE
5. kumite muži BRH Jiří Hájek KK Odry CZE CZE
5. kumite muži BRH Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kumite muži BRH Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE CZE
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Pavla Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -50kg Simona Pivodová SK Slavia Orlová CZE CZE
3. kumite ženy -50kg Jana Tošnarová Tesla Brno CZE CZE
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Aneta Markušová USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite ženy -55kg Zuzana Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy -55kg Tereza Matějková USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite ženy -55kg Žaneta Noskeová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite ženy -55kg Eva Karafiátová Tesla Brno CZE CZE
5. kumite ženy -55kg Petra Zielonková TJ TŽ Třinec CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Karolína Bobková Baník Havířov CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Alexandra Záhumenská SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Gabriela Zámečníková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite ženy -61kg Michaela Jiroutová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite ženy -61kg Martina Putnová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Štěpánka Šajnarová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Ludmila Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Klára Kostelníčková SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Petra Sedláčková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite ženy -68kg Anna Emingerová KC Žatec CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Radka Krejčová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy +68kg Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ženy +68kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite ženy +68kg Lenka Texlová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Radka Krejčová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy BRH Pavla Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy BRH Karolína Bobková Baník Havířov CZE CZE
3. kumite ženy BRH Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ženy BRH Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ženy BRH Zuzana Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ženy BRH Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
7. kumite ženy BRH Lenka Sigmundová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Mistrovství ČR 2017 02.12.2017-03.12.2017
Mistrovství ČR 2016 03.12.2016-04.12.2016
Mistrovství ČR 2015 05.12.2015-06.12.2015
Mistrovství ČR U21, seniorů a Masters 2014/2015 31.01.2015
Mistrovství ČR mládeže 2014 07.12.2014
Mistrovství ČR seniorů a Masters 2014 29.03.2014
Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2013 08.12.2013
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk