KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Letní olympiáda dětí a mládeže 2015 - 16.06.2015 - 17.06.2015

Město Plzeň
Stát Česká republika
Pořadatel Svaz karate Plzeňského kraje
Kluby na medailových pozicích 12
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 24-16-8-4-2
Statistiky


Ohodnocení kvality turnaje:
29.17%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 12x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) David Stárek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Vojtěch Procházka Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Jáchym Šanda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Matěj Štěpán GRYF z.s. CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Michaela Schmiedová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Anna Harries SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Natálie Žippaiová KK Chodov - Budo Nová Role CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Žaneta Jantačová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Eva Vyskočilová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
KUMITE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -50kg Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Matěj Štěpán GRYF z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -50kg Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -50kg Martin Hanák TJ karate Třebíč CZE CZE
7. kumite st. žáci -50kg Kamil Klein Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
7. kumite st. žáci -50kg David Šebek SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kumite st. žáci +50kg
1. kumite st. žáci +50kg Vojtěch Procházka Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite st. žáci +50kg František Chudoba GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci +50kg Jan Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci +50kg David Posolda Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci +50kg Jiří Pochman SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
5. kumite st. žáci +50kg Václav Vitoň SK Jiskra Domažlice CZE CZE
7. kumite st. žáci +50kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite st. žákyně -45kg
1. kumite st. žákyně -45kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -45kg Veronika Konášová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -45kg Patricie Pažinová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite st. žákyně -45kg Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite st. žákyně -45kg Vendula Brožová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
5. kumite st. žákyně -45kg Kateřina Kvapilová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kumite st. žákyně -45kg Karolína Nývltová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite st. žákyně +45kg
1. kumite st. žákyně +45kg Nela Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně +45kg Nicola Faitová Narama Plzeň CZE CZE
3. kumite st. žákyně +45kg Anna Harries SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žákyně +45kg Žaneta Jantačová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite st. žákyně +45kg Kristýna Kučerová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně +45kg Michaela Schmiedová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
7. kumite st. žákyně +45kg Kateřina Motlová Narama Plzeň CZE CZE
7. kumite st. žákyně +45kg Eva Vyskočilová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Generali Cup 2018 10.11.2018
Grand Prix North Bohemia 2018 20.10.2018
Bohemia Open 2018 29.09.2018
Shotokan Cup 2018 29.09.2018
Karate Lions Cup 2018 02.06.2018
Kesl Cup 2018 13.05.2018
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2018 05.05.2018
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk