KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Letní olympiáda dětí a mládeže 2015 - 16.06.2015 - 17.06.2015

Město Plzeň
Stát Česká republika
Pořadatel Svaz karate Plzeňského kraje
Kluby na medailových pozicích 12
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 24-16-8-4-2
Statistiky


Ohodnocení kvality turnaje:
29.17%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 12x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) David Stárek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Vojtěch Procházka Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Jáchym Šanda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Matěj Štěpán GRYF z.s. CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Michaela Schmiedová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Anna Harries SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Natálie Žippaiová KK Chodov - Budo Nová Role CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Žaneta Jantačová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Eva Vyskočilová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
KUMITE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -50kg Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Matěj Štěpán GRYF z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -50kg Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -50kg Martin Hanák TJ karate Třebíč CZE CZE
7. kumite st. žáci -50kg Kamil Klein Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
7. kumite st. žáci -50kg David Šebek Shotokan karate klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kumite st. žáci +50kg
1. kumite st. žáci +50kg Vojtěch Procházka Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite st. žáci +50kg František Chudoba GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci +50kg Jan Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci +50kg David Posolda Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci +50kg Jiří Pochman Shotokan karate klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
5. kumite st. žáci +50kg Václav Vitoň SK Jiskra Domažlice CZE CZE
7. kumite st. žáci +50kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite st. žákyně -45kg
1. kumite st. žákyně -45kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -45kg Veronika Konášová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -45kg Patricie Pažinová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite st. žákyně -45kg Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite st. žákyně -45kg Vendula Brožová Shotokan karate klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
5. kumite st. žákyně -45kg Kateřina Kvapilová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kumite st. žákyně -45kg Karolína Nývltová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite st. žákyně +45kg
1. kumite st. žákyně +45kg Nela Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně +45kg Nicola Faitová Narama Plzeň CZE CZE
3. kumite st. žákyně +45kg Anna Harries SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žákyně +45kg Žaneta Jantačová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite st. žákyně +45kg Kristýna Kučerová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně +45kg Michaela Schmiedová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
7. kumite st. žákyně +45kg Kateřina Motlová Narama Plzeň CZE CZE
7. kumite st. žákyně +45kg Eva Vyskočilová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Kesl Cup 2018 13.05.2018
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2018 05.05.2018
Pohár nadějí 2018 07.04.2018
Wakizaši Cup 2018 24.03.2018
Velká cena Trutnova 2018 03.02.2018
Vánoční cena Mladé Boleslavi 2017 18.11.2017
Generali Cup 2017 04.11.2017
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk