KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Letní olympiáda dětí a mládeže 2007 - 23.06.2007

Město Ústí nad Labem
Stát Česká republika
Pořadatel SKR SU Ústí n/L
Registrovaných jednotlivců 80
Kluby na medailových pozicích 21
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 18-12-6-3


Ohodnocení kvality turnaje:
52.73%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 64x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Antonín Jenč KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Sebastian Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Martin Dobiáš Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Jan Konvalinka BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Jakub Slanař KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Pavel Šumbera Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Fabiana Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Carmen Beshirová Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Eva Šindelářová KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Zuzana Kůtová Karate Klub Amfora Praha CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Matěj Dopita Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Samuel Kubina Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Daniel Drahoňovský KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Martin Luong SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Pim Brands KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Petr Klein Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Monika Smolařová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Zuzana Teufelová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Katarína Planá TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Antonín Jenč KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci -40kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Sebastian Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ml. žáci -40kg Martin Dobiáš Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci -40kg David Sarváš Baník Havířov CZE CZE
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Pavel Šumbera Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci +40kg Jan Konvalinka BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Dominik Fulnek Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Pavel Polák TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci +40kg Tomáš Hermann TJ karate Nové Hrady CZE CZE
5. kumite ml. žáci +40kg Jakub Klíma SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -50kg Petr Klein Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg František Kabourek Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Daniel Kopecký SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -50kg Matěj Nekuda SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
5. kumite st. žáci -50kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite st. žáci +50kg
1. kumite st. žáci +50kg Samuel Kubina Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci +50kg Martin Luong SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci +50kg Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci +50kg David Novák Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci +50kg Daniel Drahoňovský KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci +50kg Lukáš Konvalinka Shotokan Karate Plzeň CZE CZE
kumite st. žákyně -45kg
1. kumite st. žákyně -45kg Petra Buchtelová Bushido Strakonice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -45kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite st. žákyně -45kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -45kg Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně -45kg Regina Rejžková Bushido Strakonice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -45kg Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně +45kg
1. kumite st. žákyně +45kg Julie Nováková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně +45kg Monika Smolařová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně +45kg Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně +45kg Katarína Planá TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite st. žákyně +45kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně +45kg Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk