KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Summer olympic games for children 2007 - 23.06.2007

şehir Ústí nad Labem
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon SKR SU Ústí n/L
Yarışmacılar 80
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 21
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 1
Puanlama 18-12-6-3


Beğenilme:
52.73%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 64x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Antonín Jenč Sport Relax CZE CZE
2. kata bay -11 yas Sebastian Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay -11 yas Martin Dobiáš Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kata bay -11 yas Jan Konvalinka BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
5. kata bay -11 yas Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bay -11 yas Pavel Šumbera Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Fabiana Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Carmen Beshirová Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Eva Šindelářová Sport Relax CZE CZE
5. kata bayan -12 yas Zuzana Kůtová Karate Klub Amfora Praha CZE CZE
5. kata bayan -12 yas Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Matěj Dopita Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Samuel Kubina Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Martin Luong SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Petr Klein Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Monika Smolařová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Zuzana Teufelová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Katarína Planá TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
KUMITE
kumite bay -12 yas -40kg
1. kumite bay -12 yas -40kg Antonín Jenč Sport Relax CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -40kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -40kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -40kg Sebastian Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -40kg Martin Dobiáš Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -40kg David Sarváš Baník Havířov CZE CZE
kumite bay -12 yas +40kg
1. kumite bay -12 yas +40kg Pavel Šumbera Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite bay -12 yas +40kg Jan Konvalinka BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg Dominik Fulnek Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg Pavel Polák TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kumite bay -12 yas +40kg Tomáš Hermann TJ karate Nové Hrady CZE CZE
5. kumite bay -12 yas +40kg Jakub Klíma SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -50kg
1. kumite bay 12-13 yas -50kg Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -50kg Petr Klein Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -50kg František Kabourek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Daniel Kopecký SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -50kg Matěj Nekuda SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -50kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +50kg
1. kumite bay 12-13 yas +50kg Samuel Kubina Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas +50kg Martin Luong SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +50kg Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +50kg David Novák Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas +50kg Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas +50kg Lukáš Konvalinka Shotokan Karate Plzeň CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -45kg
1. kumite bayan 12-13 yas -45kg Petra Buchtelová Bushido Strakonice CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -45kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -45kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -45kg Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -45kg Regina Rejžková Bushido Strakonice CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -45kg Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas +45kg
1. kumite bayan 12-13 yas +45kg Julie Nováková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas +45kg Monika Smolařová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +45kg Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +45kg Katarína Planá TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas +45kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas +45kg Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır