KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Karate Lions Cup 2018 - 02.06.2018

Město Pardubice
Stát Česká republika
Pořadatel Karate Lions Pardubice
Kluby na medailových pozicích 6
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
0%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 0x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
2. kata ml. žáci (7-9) Václav Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Matouš Motyčka KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
2. kata ml. žákyně (7-9) Mariia Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
3. kata dorostenci (14-15) Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) František Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Jakub Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Vlad Balan KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
7. kata dorostenky (14-15) Žaneta Jantačová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Pavel Trličík Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Žaneta Jantačová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Gabriela Beranová Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kata muži U21
2. kata muži U21 Pavel Trličík Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kata muži U21 Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kata muži
1. kata muži Roman Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata muži Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kata muži Pavel Trličík Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Adam Panocha Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Václav Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Matouš Motyčka KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Vít Mareš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Matouš Motyčka KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Adam Panocha Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Ondřej Náhlík KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Vojtěch Dušek KASR ŽAMBERK CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Václav Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Pavel Krátký ml. KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Tereza Šrůtová Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Mariia Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +42kg
3. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Anna Pawerová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Tomáš Janáček Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Ondřej Doleček SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Jan Novotný KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Tomáš Janáček Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Václav Lehký Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
3. kumite st. žáci -52kg Benedikt Mrázek Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Pavel Krátký ml. KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Jan Šulc KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Lionel Turek Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
2. kumite st. žáci -60kg František Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Michal Kasal Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
2. kumite st. žáci +60kg Jakub Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Daniel Trličík Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Daniel Vaněk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Nela Celarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Sára Stejskalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Karina Denchylya KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Bohuslav Dušek KASR ŽAMBERK CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg František Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jakub Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Daniel Trličík Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Martin Bryška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Albert Dřímal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tomáš Sopčák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Daniel Vaněk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Daniel Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Štěpánka Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Nina Pražáková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nela Celarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Karolína Řezníčková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Pavla Bednářová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Bohuslav Dušek KASR ŽAMBERK CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Tomáš Sopčák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
3. kumite junioři (16-17) -61kg Pavel Trličík Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Daniel Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Karolína Řezníčková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Petra Dušková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Gabriela Beranová Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite muži U21 -60kg
1. kumite muži U21 -60kg Pavel Trličík Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite muži U21 -75kg
3. kumite muži U21 -75kg Albert Vacek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite muži U21 +84kg
1. kumite muži U21 +84kg Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite ženy U21 -61kg
3. kumite ženy U21 -61kg Gabriela Beranová Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite ženy U21 -61kg Petra Dušková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite muži -75kg
2. kumite muži -75kg Albert Vacek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Velká cena Trutnova 2019 02.03.2019
Vánoční cena Mladé Boleslavi 2018 01.12.2018
Generali Cup 2018 10.11.2018
Grand Prix North Bohemia 2018 20.10.2018
Shotokan Cup 2018 29.09.2018
Bohemia Open 2018 29.09.2018
Kesl Cup 2018 13.05.2018
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk