KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Grand Prix Ústí n/L 2007 - 26.05.2007

Město Ústí nad Labem
Stát Česká republika
Pořadatel Kamura Ryu Ústí nad Labem
Registrovaných jednotlivců 229
Kluby na medailových pozicích 26
Státy na medailových pozicích 2
Hodnocení 12-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
46.59%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 44x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Oliver Jansta Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Petr Kouba Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jesse Lorbeer Karateteam Lobenstein GER GER
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Lucie Michálková Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Veronika Mišková Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Markéta Kotěrová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Monika Smolařová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata muži
1. kata muži Vladimír Míček NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kata muži Miroslav Ziegler TARO KAN CZE CZE
3. kata muži Marek Chovančík NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata muži Michal Jaroš SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Lenka Zuzánková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata ženy Veronika Ištvánková Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata ženy Gabriela Zámečníková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ženy Petra Žídková NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žákyně -30kg
1. kumite ml. žákyně -30kg Fabiana Bytyqi Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -30kg Michaela Trochová SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -30kg Rebecca Zierold Banzai-Karate E.T. Hirschberg/Saale GER GER
kumite ml. žákyně +30kg
1. kumite ml. žákyně +30kg Lena Erdmann Sei Wa Kai Team GER GER
2. kumite ml. žákyně +30kg Eliška Kváčová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +30kg Veronika Novotná Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +30kg Eliška Žubretovská Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -50kg
1. kumite dorostenci (14-15) -50kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -50kg Petr Kouba Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -50kg Jan Roček Kabu Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -50kg Tom Seifert Sei Wa Kai Team GER GER
kumite dorostenci (14-15) -60kg
1. kumite dorostenci (14-15) -60kg Samuel Kubina Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -60kg Jan Milan Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -60kg Jan Jabůrek Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -60kg Michael Landa Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +60kg
1. kumite dorostenci (14-15) +60kg Filip Šmajcl Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +60kg Jan Kůzl Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +60kg Ondřej Loubal Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +60kg Jakub Zoula Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -45kg
1. kumite dorostenky (14-15) -45kg Kateřina Jedrýsková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -45kg Barbora Peřinová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -45kg Michala Hladíková KC Podbořany CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -55kg
1. kumite dorostenky (14-15) -55kg Juliane Wagner Banzai-Karate E.T. Hirschberg/Saale GER GER
2. kumite dorostenky (14-15) -55kg Monika Smolařová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Veronika Mišková Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Narine Vasilyan TJ Karate Libčice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +55kg
1. kumite dorostenky (14-15) +55kg Lisa Ludewig Bushido Waltershausen GER GER
2. kumite dorostenky (14-15) +55kg Linda Schmidt Bushido Waltershausen GER GER
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Denisa Martinková Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Michaela Pilnajová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite junioři (16-17) -60kg
1. kumite junioři (16-17) -60kg Philipp Nestler Sei Wa Kai Team GER GER
2. kumite junioři (16-17) -60kg Tomáš Lechermayer Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -70kg
1. kumite junioři (16-17) -70kg Robin Popelka Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -70kg Karl Meister Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite junioři (16-17) -70kg Petr Rýpar Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -70kg Daniel Schuffenhauer Sei Wa Kai Team GER GER
kumite junioři (16-17) +70kg
1. kumite junioři (16-17) +70kg Filip Melík KABU Jablonec n/N CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +70kg Sven Pietsch Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite junioři (16-17) +70kg Jiří Panáček KKD Bruntál CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +70kg Martin Ungrád KK TJ Krupka CZE CZE
kumite dorostenky -57kg
1. kumite dorostenky -57kg Sarah Kudell Sei Wa Kai Team GER GER
2. kumite dorostenky -57kg Olga Trakalová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky -57kg Anežka Kotěrová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite dorostenky -57kg Lucie Veithová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenky +57kg
1. kumite dorostenky +57kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite dorostenky +57kg Miroslava Landová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite dorostenky +57kg Tereza Májková KKD Bruntál CZE CZE
3. kumite dorostenky +57kg Štěpánka Šajnarová KKD Bruntál CZE CZE
kumite muži -70kg
1. kumite muži -70kg Martin Richter Sei Wa Kai Team GER GER
2. kumite muži -70kg Lukáš Polzer Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite muži -70kg Mario Peter Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite muži -70kg Tomáš Snítivý SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite muži -80kg
1. kumite muži -80kg Tomáš Brož Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite muži -80kg Radomír Domín Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -80kg Patrik Černý KABU Jablonec n/N CZE CZE
3. kumite muži -80kg Matěj Matoušek SKBU Trutnov CZE CZE
kumite muži +80kg
1. kumite muži +80kg František Mach Bushido Strakonice CZE CZE
2. kumite muži +80kg Petr Toušek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Tomáš Brož Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite muži BRH Matěj Matoušek SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite muži BRH František Mach Bushido Strakonice CZE CZE
3. kumite muži BRH Davit Vasilyan TJ Karate Libčice CZE CZE
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Jana Reinhardt Banzai-Karate E.T. Hirschberg/Saale GER GER
2. kumite ženy -60kg Magarita Thomas Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite ženy -60kg Petra Kulísková Karate Klub Amfora Praha CZE CZE
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Mandy Kormann Seishinkai Jena GER GER
2. kumite ženy +60kg Nancy Petzold Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite ženy +60kg Ivana Guzková (Kučerová) Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Anne Wagner Sei Wa Kai Team GER GER
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Ivana Guzková (Kučerová) Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite ženy BRH Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite ženy BRH Mandy Kormann Seishinkai Jena GER GER
kumite team junioři (16-17)
1. kumite team junioři (16-17) Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite team junioři (16-17) KABU Jablonec n/N CZE CZE
3. kumite team junioři (16-17) Sei Wa Kai Team (GER) GER GER
kumite team juniorky (16-17)
1. kumite team juniorky (16-17) Banzai-Karate E.T. Hirschberg (GER) GER GER
2. kumite team juniorky (16-17) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite team juniorky (16-17) Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite team juniorky (16-17) Sei Wa Kai Team (GER) GER GER

Související turnaje:

Turnaj Datum
Grand Prix Ústí n/L 2017 29.04.2017
Grand Prix Ostrava 2016 05.11.2016
Grand Prix Hradec Králové 2016 30.04.2016-01.05.2016
Grand Prix Ostrava 2015 31.10.2015-01.11.2015
Grand Prix Ústí n/L 2015 16.05.2015
Grand Prix Hradec Králové 2015 25.04.2015-26.04.2015
Grand Prix Ostrava 2014 15.11.2014
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk