KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Budo Nord Open 2007 - 29.06.2007 - 01.07.2007

Město Eslöv
Stát Švédsko
Pořadatel Eslöv Shotokan Karate Academy
Kluby na medailových pozicích 18
Státy na medailových pozicích 20
Hodnocení 24-16-8


Ohodnocení kvality turnaje:
68.98%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 54x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7 let)
1. kata ml. žáci (7 let) A. Pinhasov Izrael ISR ISR
2. kata ml. žáci (7 let) B. Bowers Velká Británie GRB GRB
kata ml. žáci (8 let)
1. kata ml. žáci (8 let) G. Nikite Ukrajina UKR UKR
2. kata ml. žáci (8 let) S. Tsur Izrael ISR ISR
3. kata ml. žáci (8 let) S. Boren Finsko FIN FIN
3. kata ml. žáci (8 let) P. Olsson Švédsko SWE SWE
kata ml. žáci (9 let)
1. kata ml. žáci (9 let) Alexis Davoine Belgie BEL BEL
2. kata ml. žáci (9 let) G. Nikite Ukrajina UKR UKR
3. kata ml. žáci (9 let) Kryštof Janeček Česká republika CZE CZE
3. kata ml. žáci (9 let) T. Withers Velká Británie GRB GRB
kata ml. žáci (10 let)
1. kata ml. žáci (10 let) Gaëtan Stiel Belgie BEL BEL
2. kata ml. žáci (10 let) Kieran Nunkoo Anglie GRB GRB
3. kata ml. žáci (10 let) Petr Marschall Česká republika CZE CZE
3. kata ml. žáci (10 let) Tomáš Mušálek Česká republika CZE CZE
kata ml. žáci (11 let)
1. kata ml. žáci (11 let) N. Marton Švédsko SWE SWE
2. kata ml. žáci (11 let) Claes Killerich Dánsko DEN DEN
3. kata ml. žáci (11 let) I. Holmqvist Švédsko SWE SWE
3. kata ml. žáci (11 let) Reinis Ruza Lotyšsko LAT LAT
kata ml. žákyně (7 let)
1. kata ml. žákyně (7 let) A. Abdolami Írán IRI IRI
2. kata ml. žákyně (7 let) Z. Nikpoor Írán IRI IRI
kata ml. žákyně (8 let)
1. kata ml. žákyně (8 let) S. Azadmanesh Írán IRI IRI
2. kata ml. žákyně (8 let) F. Sadeji Írán IRI IRI
3. kata ml. žákyně (8 let) L. Helsted Dánsko DEN DEN
3. kata ml. žákyně (8 let) O. Olsson Švédsko SWE SWE
kata ml. žákyně (9 let)
1. kata ml. žákyně (9 let) M. Jazdi Írán IRI IRI
2. kata ml. žákyně (9 let) H. Piri Írán IRI IRI
3. kata ml. žákyně (9 let) S. Haichen Izrael ISR ISR
3. kata ml. žákyně (9 let) Tereza Kutrová Česká republika CZE CZE
kata ml. žákyně (10 let)
1. kata ml. žákyně (10 let) Patricie Klapalová Česká republika CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10 let) M. Aghaei Elmi Írán IRI IRI
3. kata ml. žákyně (10 let) Michaela Černá Česká republika CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10 let) H. Ronnebay Dánsko DEN DEN
kata ml. žákyně (11 let)
1. kata ml. žákyně (11 let) N. Golshani Írán IRI IRI
2. kata ml. žákyně (11 let) Nea Mänty Finsko FIN FIN
3. kata ml. žákyně (11 let) F. Afshar Írán IRI IRI
3. kata ml. žákyně (11 let) N. Fangase Dánsko DEN DEN
kata st. žáci (12 let)
1. kata st. žáci (12 let) Martin Antal Slovensko SVK SVK
2. kata st. žáci (12 let) Petr Klein Česká republika CZE CZE
3. kata st. žáci (12 let) Luděk Soudný Česká republika CZE CZE
3. kata st. žáci (12 let) Jan Šrettr Česká republika CZE CZE
kata st. žáci (13 let)
1. kata st. žáci (13 let) Michal Toure Slovensko CZE CZE
2. kata st. žáci (13 let) A. Mirzayev Ázerbajdžán AZE AZE
3. kata st. žáci (13 let) Marek Kolář Česká republika CZE CZE
3. kata st. žáci (13 let) R. Novruzov Ázerbajdžán AZE AZE
kata st. žákyně (12 let)
1. kata st. žákyně (12 let) A. Schouw Dánsko DEN DEN
2. kata st. žákyně (12 let) Inbal Cohen Izrael ISR ISR
3. kata st. žákyně (12 let) Pavla Čížková Česká republika CZE CZE
3. kata st. žákyně (12 let) Nadia Otten Belgie BEL BEL
kata st. žákyně (13 let)
1. kata st. žákyně (13 let) D. Balcorová Slovensko SVK SVK
2. kata st. žákyně (13 let) J. Mazur Švédsko SWE SWE
3. kata st. žákyně (13 let) V. Farbohdi Švédsko SWE SWE
3. kata st. žákyně (13 let) J. Rinse Švédsko SWE SWE
kata dorostenci (14 let)
1. kata dorostenci (14 let) Jens Demetsenaere Belgie BEL BEL
2. kata dorostenci (14 let) S. Naghpour Írán IRI IRI
3. kata dorostenci (14 let) F. Knutsson Švédsko SWE SWE
3. kata dorostenci (14 let) Petr Kouba Česká republika CZE CZE
kata dorostenci (15 let)
1. kata dorostenci (15 let) Marek Pohanka Česká republika CZE CZE
2. kata dorostenci (15 let) M. Musayev Ázerbajdžán AZE AZE
3. kata dorostenci (15 let) Elvin Eyvayov Ázerbajdžán AZE AZE
3. kata dorostenci (15 let) A. Kunda Ukrajina UKR UKR
kata dorostenky (14 let)
1. kata dorostenky (14 let) Veronika Mišková Česká republika CZE CZE
2. kata dorostenky (14 let) Monika Smolařová Česká republika CZE CZE
3. kata dorostenky (14 let) I. Munch Dánsko DEN DEN
3. kata dorostenky (14 let) Laura Pradelli Belgie BEL BEL
kata dorostenky (15 let)
1. kata dorostenky (15 let) Hunisha Patel Velká Británie GRB GRB
2. kata dorostenky (15 let) L. Helsted Dánsko DEN DEN
3. kata dorostenky (15 let) R. Benyik Maďarsko HUN HUN
3. kata dorostenky (15 let) Lucie Novotná Česká republika CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Jakub Debrecenyi Česká republika CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Martin Náhlovský Česká republika CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jesse Enkamp Švédsko SWE SWE
3. kata junioři (16-17) Cheyne Phillips Anglie GRB GRB
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Anežka Kotěrová Česká republika CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Gabriela Zámečníková Česká republika CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) C. Fager Švédsko SWE SWE
3. kata juniorky (16-17) Lauren Middlehurst Velká Británie GRB GRB
kata muži U21
1. kata muži U21 Jakub Debrecenyi Česká republika CZE CZE
2. kata muži U21 Igor Molnár Slovensko SVK SVK
3. kata muži U21 Lukáš Janda Česká republika CZE CZE
3. kata muži U21 N. Skovso Dánsko DEN DEN
kata ženy U21
1. kata ženy U21 L. Palm Švédsko SWE SWE
2. kata ženy U21 T. Bunhoff Německo GER GER
3. kata ženy U21 A. Brakovic Švédsko SWE SWE
3. kata ženy U21 Vera Frenkel Izrael ISR ISR
kata muži
1. kata muži Lukáš Janda Česká republika CZE CZE
2. kata muži F. Alecu Švédsko SWE SWE
3. kata muži David Lukášek Česká republika CZE CZE
3. kata muži H. Mohandi Írán IRI IRI
kata ženy
1. kata ženy Varaporn Poorisrisak Dánsko DEN DEN
2. kata ženy Gabriela Zámečníková Česká republika CZE CZE
3. kata ženy C. Fager Švédsko SWE SWE
3. kata ženy A. Helström Švédsko SWE SWE
kata veteráni (35-40 let)
1. kata veteráni (35-40 let) J. Backtman Švédsko SWE SWE
1. kata veteráni (35-40 let) Roman Lysoněk Česká republika CZE CZE
2. kata veteráni (35-40 let) T. Anson Dánsko DEN DEN
2. kata veteráni (35-40 let) Roman Lysoněk Česká republika CZE CZE
3. kata veteráni (35-40 let) K. Holtz Dánsko DEN DEN
3. kata veteráni (35-40 let) J. Singh Velká Británie GRB GRB
3. kata veteráni (35-40 let) Tvatvadis Maďarsko HUN HUN
kata veteráni (40-45 let)
1. kata veteráni (40-45 let) S. O'Brien Velká Británie GRB GRB
2. kata veteráni (40-45 let) Jan Přibyl st. Česká republika CZE CZE
kata veteráni +45 let
1. kata veteráni +45 let P. Andersson Švédsko SWE SWE
2. kata veteráni +45 let Karel Kesl Česká republika CZE CZE
3. kata veteráni +45 let Johanson Dánsko DEN DEN
3. kata veteráni +45 let Petersen Dánsko DEN DEN
kata veteránky (35-40 let)
1. kata veteránky (35-40 let) M. Kirkeby Dánsko DEN DEN
2. kata veteránky (35-40 let) M. Phillips Velká Británie GRB GRB
kata veteránky (46-50 let)
1. kata veteránky (46-50 let) J. Brunn Dánsko DEN DEN
kata team ml. žáci (7-11)
1. kata team ml. žáci (7-11) Švédsko SWE SWE
2. kata team ml. žáci (7-11) Izrael ISR ISR
kata team ml. žákyně (7-11)
1. kata team ml. žákyně (7-11) Írán IRI IRI
2. kata team ml. žákyně (7-11) Švédsko SWE SWE
3. kata team ml. žákyně (7-11) Česká republika CZE CZE
kata team st. žáci (12-13)
1. kata team st. žáci (12-13) Izrael ISR ISR
kata team st. žákyně (12-13)
1. kata team st. žákyně (12-13) Švédsko SWE SWE
2. kata team st. žákyně (12-13) Izrael ISR ISR
3. kata team st. žákyně (12-13) Írán IRI IRI
kata team dorostenci (14-15)
1. kata team dorostenci (14-15) Ázerbajdžán AZE AZE
2. kata team dorostenci (14-15) Izrael ISR ISR
kata team dorostenky (14-15)
1. kata team dorostenky (14-15) Írán IRI IRI
2. kata team dorostenky (14-15) Írán IRI IRI
kata team juniorky (16-17)
1. kata team juniorky (16-17) Velká Británie GRB GRB
2. kata team juniorky (16-17) Írán IRI IRI
kata team junioři (18-20)
1. kata team junioři (18-20) Velká Británie GRB GRB
KUMITE
kumite ml. žáci (10 let) -33kg
1. kumite ml. žáci (10 let) -33kg Alexis Davoine Belgie BEL BEL
2. kumite ml. žáci (10 let) -33kg Gaëtan Stiel Belgie BEL BEL
3. kumite ml. žáci (10 let) -33kg M. Azzouzi Belgie BEL BEL
3. kumite ml. žáci (10 let) -33kg J. Wilems Belgie BEL BEL
kumite ml. žáci (10 let) -40kg
1. kumite ml. žáci (10 let) -40kg M. Grikhovodov Ukrajina UKR UKR
2. kumite ml. žáci (10 let) -40kg Jan Dostál Česká republika CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10 let) -40kg R. Gunn Velká Británie GRB GRB
3. kumite ml. žáci (10 let) -40kg E. Postel Izrael ISR ISR
kumite ml. žáci (10 let) +40kg
1. kumite ml. žáci (10 let) +40kg Pavel Šumbera Česká republika CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10 let) +40kg N. Mazor Izrael ISR ISR
3. kumite ml. žáci (10 let) +40kg Martin Hlavatý Česká republika CZE CZE
kumite ml. žáci (11 let) -33kg
1. kumite ml. žáci (11 let) -33kg Arturs Keiselis Lotyšsko LAT LAT
2. kumite ml. žáci (11 let) -33kg Moyiz Nicker Izrael ISR ISR
3. kumite ml. žáci (11 let) -33kg E. Nicker Izrael ISR ISR
3. kumite ml. žáci (11 let) -33kg Reinis Ruza Lotyšsko LAT LAT
kumite ml. žáci (11 let) -40kg
1. kumite ml. žáci (11 let) -40kg Josef Ludačka Česká republika CZE CZE
2. kumite ml. žáci (11 let) -40kg Marian Kulík Slovensko SVK SVK
3. kumite ml. žáci (11 let) -40kg Marius Dittrich Německo GER GER
3. kumite ml. žáci (11 let) -40kg Toni Stein Německo GER GER
kumite ml. žáci (11 let) +40kg
1. kumite ml. žáci (11 let) +40kg Claes Killerich Dánsko DEN DEN
2. kumite ml. žáci (11 let) +40kg A. Boren Finsko FIN FIN
3. kumite ml. žáci (11 let) +40kg A. Elsgaard Dánsko DEN DEN
3. kumite ml. žáci (11 let) +40kg H. Karström Švédsko SWE SWE
kumite ml. žákyně (10 let) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10 let) -35kg H. Ronnebay Dánsko DEN DEN
2. kumite ml. žákyně (10 let) -35kg F.S. Dostak Írán IRI IRI
3. kumite ml. žákyně (10 let) -35kg S. Haichen Izrael ISR ISR
3. kumite ml. žákyně (10 let) -35kg L. Woulfarth Německo GER GER
kumite ml. žákyně (10 let) -40kg
1. kumite ml. žákyně (10 let) -40kg Hannah Moody Velká Británie GRB GRB
2. kumite ml. žákyně (10 let) -40kg A. Jensen Dánsko DEN DEN
3. kumite ml. žákyně (10 let) -40kg O. Krysko Ukrajina UKR UKR
3. kumite ml. žákyně (10 let) -40kg Yazdi Írán IRI IRI
kumite ml. žákyně (10 let) +40kg
1. kumite ml. žákyně (10 let) +40kg Ngolchanyi Írán IRI IRI
2. kumite ml. žákyně (10 let) +40kg M. Tlili Švédsko SWE SWE
3. kumite ml. žákyně (10 let) +40kg M. Vujic Švédsko SWE SWE
kumite ml. žákyně (11 let) -35kg
1. kumite ml. žákyně (11 let) -35kg Kateřina Pechová Česká republika CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (11 let) -35kg T. Lundqvist Švédsko SWE SWE
kumite ml. žákyně (11 let) -40kg
1. kumite ml. žákyně (11 let) -40kg Nikola Meisnerová Česká republika CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (11 let) -40kg A. Sandsjö Švédsko SWE SWE
kumite ml. žákyně (11 let) +40kg
1. kumite ml. žákyně (11 let) +40kg M.E. Curcevo Dánsko DEN DEN
2. kumite ml. žákyně (11 let) +40kg S. Mautong Dánsko DEN DEN
3. kumite ml. žákyně (11 let) +40kg Lena Erdmann Německo GER GER
3. kumite ml. žákyně (11 let) +40kg N. Fanjage Dánsko DEN DEN
kumite st. žáci (12 let) -43kg
1. kumite st. žáci (12 let) -43kg S. Guliyev Ázerbajdžán AZE AZE
2. kumite st. žáci (12 let) -43kg Jimmy Čonka Slovensko SVK SVK
3. kumite st. žáci (12 let) -43kg M. Merklin Dánsko DEN DEN
3. kumite st. žáci (12 let) -43kg Navinkumar Patel Anglie GRB GRB
kumite st. žáci (12 let) -50kg
1. kumite st. žáci (12 let) -50kg F. Bruhn Dánsko DEN DEN
2. kumite st. žáci (12 let) -50kg B. Pedersen Velká Británie GRB GRB
3. kumite st. žáci (12 let) -50kg Orel Solomon Izrael ISR ISR
3. kumite st. žáci (12 let) -50kg S. Thomsen Dánsko DEN DEN
kumite st. žáci (12 let) +50kg
1. kumite st. žáci (12 let) +50kg Philipp Winkler Německo GER GER
2. kumite st. žáci (12 let) +50kg D. Mazor Izrael ISR ISR
3. kumite st. žáci (12 let) +50kg C. Gunn Velká Británie GRB GRB
kumite st. žáci (13 let) -43kg
1. kumite st. žáci (13 let) -43kg R. Novruzov Ázerbajdžán AZE AZE
2. kumite st. žáci (13 let) -43kg A. Mirazev Ázerbajdžán AZE AZE
3. kumite st. žáci (13 let) -43kg A.E. Abdelgahar Bahrajn BAH BAH
3. kumite st. žáci (13 let) -43kg P. O'Connor Dánsko DEN DEN
kumite st. žáci (13 let) -50kg
1. kumite st. žáci (13 let) -50kg J. Ronneboy Dánsko DEN DEN
2. kumite st. žáci (13 let) -50kg Martin Rusnák Česká republika CZE CZE
3. kumite st. žáci (13 let) -50kg Jiří Bosák Česká republika CZE CZE
3. kumite st. žáci (13 let) -50kg Mirek Šulda Česká republika CZE CZE
kumite st. žáci (13 let) +50kg
1. kumite st. žáci (13 let) +50kg Matěj Cvrk Česká republika CZE CZE
2. kumite st. žáci (13 let) +50kg Hubert Kocina Česká republika CZE CZE
3. kumite st. žáci (13 let) +50kg Marek Janouch Česká republika CZE CZE
3. kumite st. žáci (13 let) +50kg O. Netser Izrael ISR ISR
kumite st. žákyně (12 let) -40kg
1. kumite st. žákyně (12 let) -40kg A. Cohem Izrael ISR ISR
2. kumite st. žákyně (12 let) -40kg Martina Janečková Česká republika CZE CZE
3. kumite st. žákyně (12 let) -40kg Nadia Otten Belgie BEL BEL
3. kumite st. žákyně (12 let) -40kg Piry Írán IRI IRI
kumite st. žákyně (12 let) -45kg
1. kumite st. žákyně (12 let) -45kg Inbal Cohen Izrael ISR ISR
2. kumite st. žákyně (12 let) -45kg Simona Šedivá Česká republika CZE CZE
3. kumite st. žákyně (12 let) -45kg S. Lundqvist Švédsko SWE SWE
kumite st. žákyně (12 let) +45kg
1. kumite st. žákyně (12 let) +45kg Adéla Lehečková Česká republika CZE CZE
2. kumite st. žákyně (12 let) +45kg M. Nagry Írán IRI IRI
3. kumite st. žákyně (12 let) +45kg N. Benabdesalam Švédsko SWE SWE
3. kumite st. žákyně (12 let) +45kg Alica Bretschneiderová Slovensko SVK SVK
kumite st. žákyně (13 let) -40kg
1. kumite st. žákyně (13 let) -40kg H. Piri Írán IRI IRI
2. kumite st. žákyně (13 let) -40kg S. Petersen Dánsko DEN DEN
kumite st. žákyně (13 let) -45kg
1. kumite st. žákyně (13 let) -45kg Philippa Morris Anglie GRB GRB
2. kumite st. žákyně (13 let) -45kg Jessica Moody Velká Británie GRB GRB
3. kumite st. žákyně (13 let) -45kg M. Ranjbar Írán IRI IRI
kumite st. žákyně (13 let) +45kg
1. kumite st. žákyně (13 let) +45kg Heidi Jay Anglie GRB GRB
2. kumite st. žákyně (13 let) +45kg Lenka Petříková Česká republika CZE CZE
3. kumite st. žákyně (13 let) +45kg Mohadaseh Aghaei Írán IRI IRI
3. kumite st. žákyně (13 let) +45kg V. Farbohdi Švédsko SWE SWE
kumite dorostenci (14 let) -48kg
1. kumite dorostenci (14 let) -48kg S. Naghipoor Írán IRI IRI
2. kumite dorostenci (14 let) -48kg Ryan Jay Anglie GRB GRB
3. kumite dorostenci (14 let) -48kg Petr Kouba Česká republika CZE CZE
3. kumite dorostenci (14 let) -48kg Vladimír Pech Česká republika CZE CZE
kumite dorostenci (14 let) -55kg
1. kumite dorostenci (14 let) -55kg M. Moller Dánsko DEN DEN
2. kumite dorostenci (14 let) -55kg E. Göguolu Švédsko SWE SWE
3. kumite dorostenci (14 let) -55kg Y. Benabdesalam Švédsko SWE SWE
3. kumite dorostenci (14 let) -55kg Jens Demetsenaere Belgie BEL BEL
kumite dorostenci (14 let) +55kg
1. kumite dorostenci (14 let) +55kg Jakub Zoula Česká republika CZE CZE
2. kumite dorostenci (14 let) +55kg M. Christensen Dánsko DEN DEN
3. kumite dorostenci (14 let) +55kg M. Anderson Švédsko SWE SWE
3. kumite dorostenci (14 let) +55kg Adam Tarda Švédsko SWE SWE
kumite dorostenci (15 let) -48kg
1. kumite dorostenci (15 let) -48kg Marek Pohanka Česká republika CZE CZE
2. kumite dorostenci (15 let) -48kg Elvin Eyvayov Ázerbajdžán AZE AZE
3. kumite dorostenci (15 let) -48kg M. Musayev Ázerbajdžán AZE AZE
kumite dorostenci (15 let) -55kg
1. kumite dorostenci (15 let) -55kg Ricardo Giegler Německo GER GER
2. kumite dorostenci (15 let) -55kg Max Meister Německo GER GER
3. kumite dorostenci (15 let) -55kg P. Hansen Dánsko DEN DEN
3. kumite dorostenci (15 let) -55kg H. Kruger Dánsko DEN DEN
kumite dorostenci (15 let) +55kg
1. kumite dorostenci (15 let) +55kg Mike Bjerregaard Dánsko DEN DEN
2. kumite dorostenci (15 let) +55kg A. Rezaie Švédsko SWE SWE
3. kumite dorostenci (15 let) +55kg C. Jacoby Dánsko DEN DEN
3. kumite dorostenci (15 let) +55kg A. Lord Velká Británie GRB GRB
kumite dorostenky (14 let) -45kg
1. kumite dorostenky (14 let) -45kg M. Holmes Velká Británie GRB GRB
2. kumite dorostenky (14 let) -45kg Tania Kristensen Dánsko DEN DEN
3. kumite dorostenky (14 let) -45kg Nicol Beláková Slovensko SVK SVK
3. kumite dorostenky (14 let) -45kg R. Ilaha Ázerbajdžán AZE AZE
kumite dorostenky (14 let) -50kg
1. kumite dorostenky (14 let) -50kg Laura Pradelli Belgie BEL BEL
2. kumite dorostenky (14 let) -50kg I. Munch Dánsko DEN DEN
3. kumite dorostenky (14 let) -50kg V. Karström Švédsko SWE SWE
3. kumite dorostenky (14 let) -50kg H. Muhammadi Írán IRI IRI
kumite dorostenky (14 let) +50kg
1. kumite dorostenky (14 let) +50kg D. Grashenko Velká Británie GRB GRB
2. kumite dorostenky (14 let) +50kg Kristýna Gabrielová Česká republika CZE CZE
3. kumite dorostenky (14 let) +50kg Larissa Heath Velká Británie GRB GRB
3. kumite dorostenky (14 let) +50kg M. Sakhi Švédsko SWE SWE
kumite dorostenky (15 let) +50kg
1. kumite dorostenky (15 let) +50kg Hunisha Patel Velká Británie GRB GRB
2. kumite dorostenky (15 let) +50kg L. Helsted Dánsko DEN DEN
3. kumite dorostenky (15 let) +50kg R. Benyik Maďarsko HUN HUN
3. kumite dorostenky (15 let) +50kg Jana Tvrzská Česká republika CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg A. Salim Dubaj DUB DUB
2. kumite junioři (16-17) -55kg A. Kulnich Dánsko DEN DEN
3. kumite junioři (16-17) -55kg D. Schöneich Německo GER GER
kumite junioři (16-17) -60kg
1. kumite junioři (16-17) -60kg Sanan Aliyev Ázerbajdžán AZE AZE
2. kumite junioři (16-17) -60kg Marek Kulík Slovensko SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -60kg S. Hoffmann Německo GER GER
kumite junioři (16-17) -65kg
1. kumite junioři (16-17) -65kg Karl Meister Německo GER GER
2. kumite junioři (16-17) -65kg Mahammad Guliyev Ázerbajdžán AZE AZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg O. Binyamini Izrael ISR ISR
3. kumite junioři (16-17) -65kg M. Kazalkopi Izrael ISR ISR
kumite junioři (16-17) -70kg
1. kumite junioři (16-17) -70kg R. Zeyhalov Ázerbajdžán AZE AZE
2. kumite junioři (16-17) -70kg Anis Maatoug Dánsko DEN DEN
3. kumite junioři (16-17) -70kg A. Burenius Švédsko SWE SWE
3. kumite junioři (16-17) -70kg Jonas Emborg Dánsko DEN DEN
kumite junioři (16-17) -75kg
1. kumite junioři (16-17) -75kg Matiss Cirullis Lotyšsko LAT LAT
2. kumite junioři (16-17) -75kg Viliam Križan Slovensko SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -75kg Jindřich Ardolf Česká republika CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -75kg Daniel Schuffenhauer Německo GER GER
kumite junioři (16-17) +75kg
1. kumite junioři (16-17) +75kg A. Gustafsson Švédsko SWE SWE
2. kumite junioři (16-17) +75kg S. Mazor Izrael ISR ISR
kumite junioři (16-17) BRH
1. kumite junioři (16-17) BRH Karl Meister Německo GER GER
2. kumite junioři (16-17) BRH Daniel Schuffenhauer Německo GER GER
3. kumite junioři (16-17) BRH Anis Maatoug Dánsko DEN DEN
3. kumite junioři (16-17) BRH S. Mazor Izrael ISR ISR
kumite juniorky (16-17) -50kg
1. kumite juniorky (16-17) -50kg Duygu Bugur Německo GER GER
2. kumite juniorky (16-17) -50kg Žaneta Noskeová Česká republika CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -55kg
1. kumite juniorky (16-17) -55kg J. Kundell Německo GER GER
2. kumite juniorky (16-17) -55kg Y. Benabdesalam Švédsko SWE SWE
3. kumite juniorky (16-17) -55kg Lydia Holler Německo GER GER
3. kumite juniorky (16-17) -55kg A. Lloyd Velká Británie GRB GRB
kumite juniorky (16-17) +55kg
1. kumite juniorky (16-17) +55kg Zuzana Hepnarová Česká republika CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +55kg T. Jacoby Dánsko DEN DEN
3. kumite juniorky (16-17) +55kg A. Friend Velká Británie GRB GRB
3. kumite juniorky (16-17) +55kg Sade-Maria Pirttinen Finsko FIN FIN
kumite juniorky (16-17) BRH
1. kumite juniorky (16-17) BRH G. Garashenko Ukrajina UKR UKR
2. kumite juniorky (16-17) BRH T. Jacoby Dánsko DEN DEN
3. kumite juniorky (16-17) BRH Duygu Bugur Německo GER GER
3. kumite juniorky (16-17) BRH Sade-Maria Pirttinen Finsko FIN FIN
kumite muži U21 -60kg
1. kumite muži U21 -60kg B. Asadi Írán IRI IRI
2. kumite muži U21 -60kg M. Hoffmann Německo GER GER
3. kumite muži U21 -60kg I. Guliyev Ázerbajdžán AZE AZE
kumite junioři (18-20) -65kg
1. kumite junioři (18-20) -65kg G. Berenjestanaki Írán IRI IRI
2. kumite junioři (18-20) -65kg M. Jonzon Švédsko SWE SWE
3. kumite junioři (18-20) -65kg A. Ayouhi Írán IRI IRI
3. kumite junioři (18-20) -65kg Mikki Ďurta Slovensko SVK SVK
kumite junioři (18-20) -70kg
1. kumite junioři (18-20) -70kg B.V. Keeken Nizozemsko NED NED
2. kumite junioři (18-20) -70kg H. Al Kaabi Dubaj DUB DUB
3. kumite junioři (18-20) -70kg H. Hoegh Dánsko DEN DEN
3. kumite junioři (18-20) -70kg N. Skovso Dánsko DEN DEN
kumite muži U21 -75kg
1. kumite muži U21 -75kg Sadik Sadik Švédsko SWE SWE
2. kumite muži U21 -75kg G. JJ. Kotze Jihoafrická republika SAR SAR
3. kumite muži U21 -75kg E.R. Rabie Jihoafrická republika SAR SAR
3. kumite muži U21 -75kg T. Walker Velká Británie GRB GRB
kumite junioři (18-20) -80kg
1. kumite junioři (18-20) -80kg Bleart Amagjekaj Švédsko SWE SWE
2. kumite junioři (18-20) -80kg S. Pedersen Velká Británie GRB GRB
3. kumite junioři (18-20) -80kg Martin Babák Česká republika CZE CZE
kumite junioři (18-20) +80kg
1. kumite junioři (18-20) +80kg František Mach Česká republika CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) +80kg S. Arosmith Velká Británie GRB GRB
3. kumite junioři (18-20) +80kg M. Svendsen Dánsko DEN DEN
kumite muži U21 BRH
1. kumite muži U21 BRH B. Asadi Írán IRI IRI
2. kumite muži U21 BRH Sadik Sadik Švédsko SWE SWE
3. kumite muži U21 BRH H. Al Kaabi Dubaj DUB DUB
3. kumite muži U21 BRH Bleart Amagjekaj Švédsko SWE SWE
kumite ženy U21 -53kg
1. kumite ženy U21 -53kg E. Gärdenföre Švédsko SWE SWE
2. kumite ženy U21 -53kg T. Bunhoff Německo GER GER
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Michaela Kazdová Česká republika CZE CZE
2. kumite ženy U21 -60kg A. Strömberg Švédsko SWE SWE
3. kumite ženy U21 -60kg C. Christiansen Dánsko DEN DEN
3. kumite ženy U21 -60kg Kristýna Soukupová Česká republika CZE CZE
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Julia Gromovaja Německo GER GER
2. kumite ženy U21 +60kg Vera Frenkel Izrael ISR ISR
kumite ženy U21 BRH
1. kumite ženy U21 BRH Julia Gromovaja Německo GER GER
2. kumite ženy U21 BRH Claudia Gabrich Německo GER GER
3. kumite ženy U21 BRH Vera Frenkel Izrael ISR ISR
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg G. Ismajel Ázerbajdžán AZE AZE
2. kumite muži -60kg M. Faraji Írán IRI IRI
3. kumite muži -60kg B. Asadi Írán IRI IRI
3. kumite muži -60kg S. Galehdareah Írán IRI IRI
kumite muži -65kg
1. kumite muži -65kg G. Berenjestanaki Írán IRI IRI
2. kumite muži -65kg M. Mosharat Dubaj DUB DUB
3. kumite muži -65kg M. Jonzon Švédsko SWE SWE
3. kumite muži -65kg Peter Kumičík Slovensko SVK SVK
kumite muži -70kg
1. kumite muži -70kg R. Rahagi Írán IRI IRI
2. kumite muži -70kg S. Istapil Ázerbajdžán AZE AZE
3. kumite muži -70kg B.V. Keeken Nizozemsko NED NED
3. kumite muži -70kg R. Ziezio Německo GER GER
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Sadik Sadik Švédsko SWE SWE
2. kumite muži -75kg Jabarli Ázerbajdžán AZE AZE
3. kumite muži -75kg A. Azadzadeh Írán IRI IRI
3. kumite muži -75kg E.R. Rabie Jihoafrická republika SAR SAR
kumite muži -80kg
1. kumite muži -80kg Bleart Amagjekaj Švédsko SWE SWE
2. kumite muži -80kg S. Sahriati Írán IRI IRI
3. kumite muži -80kg S. Mutueel Nizozemsko NED NED
3. kumite muži -80kg J. Vilshammer Dánsko DEN DEN
kumite muži +80kg
1. kumite muži +80kg C. Kutlu Nizozemsko NED NED
2. kumite muži +80kg A. Gomez Švédsko SWE SWE
3. kumite muži +80kg S. Arosmith Velká Británie GRB GRB
3. kumite muži +80kg J. Kumedzina Velká Británie GRB GRB
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH R. Babayi Írán IRI IRI
2. kumite muži BRH Shrinov Ázerbajdžán AZE AZE
3. kumite muži BRH M. Mosharat Dubaj DUB DUB
3. kumite muži BRH R. Ziezio Německo GER GER
kumite ženy -53kg
1. kumite ženy -53kg Heba Aly Salaheldin Dubaj DUB DUB
2. kumite ženy -53kg Gulsah Akdag Švédsko SWE SWE
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg M. Phillips Velká Británie GRB GRB
2. kumite ženy -60kg M. Schaaf Nizozemsko NED NED
3. kumite ženy -60kg M. Asker Švédsko SWE SWE
3. kumite ženy -60kg Charlotte Foged Dánsko DEN DEN
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg T. Yuksel Dánsko DEN DEN
2. kumite ženy +60kg A. Poddubova Ukrajina UKR UKR
3. kumite ženy +60kg H. Almtorp Dánsko DEN DEN
3. kumite ženy +60kg E. Tlili Švédsko SWE SWE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH H. Salah Dubaj DUB DUB
2. kumite ženy BRH Stephanie Kaup Rakousko SWE SWE
3. kumite ženy BRH Gulsah Akdag Švédsko SWE SWE
3. kumite ženy BRH T. Yuksel Dánsko DEN DEN
kumite veteráni (35-40 let) BRH
1. kumite veteráni (35-40 let) BRH Jiří Kábrt Česká republika CZE CZE
2. kumite veteráni (35-40 let) BRH R. Smiths Nizozemsko NED NED
3. kumite veteráni (35-40 let) BRH Roman Lysoněk Česká republika CZE CZE
3. kumite veteráni (35-40 let) BRH R. Svoboda Česká republika CZE CZE
kumite veteráni +45 let BRH
1. kumite veteráni +45 let BRH René Oerlemans Nizozemsko NED NED
2. kumite veteráni +45 let BRH H.L. Sporkslede Nizozemsko NED NED
3. kumite veteráni +45 let BRH P. Benyik Maďarsko HUN HUN
3. kumite veteráni +45 let BRH Vladimír Panýrek Česká republika CZE CZE
kumite veteránky (35-40 let) BRH
1. kumite veteránky (35-40 let) BRH M. Phillips Velká Británie GRB GRB
kumite veteránky (41-46 let) BRH
1. kumite veteránky (41-46 let) BRH E. Tlili Švédsko SWE SWE
kumite team ml. žáci
1. kumite team ml. žáci Belgie BEL BEL
2. kumite team ml. žáci Německo GER GER
kumite team ml. žákyně
1. kumite team ml. žákyně Německo GER GER
kumite team st. žáci
1. kumite team st. žáci Ázerbajdžán AZE AZE
2. kumite team st. žáci Velká Británie GRB GRB
3. kumite team st. žáci Německo GER GER
3. kumite team st. žáci Izrael ISR ISR
kumite team dorostenci (14-15)
1. kumite team dorostenci (14-15) Ázerbajdžán AZE AZE
2. kumite team dorostenci (14-15) Dánsko DEN DEN
3. kumite team dorostenci (14-15) Česká republika CZE CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) Velká Británie GRB GRB
kumite team junioři (16-17)
1. kumite team junioři (16-17) Německo GER GER
2. kumite team junioři (16-17) Izrael ISR ISR
3. kumite team junioři (16-17) Dánsko DEN DEN
kumite team juniorky (16-17)
1. kumite team juniorky (16-17) Velká Británie GRB GRB
2. kumite team juniorky (16-17) Dánsko DEN DEN
3. kumite team juniorky (16-17) Česká republika CZE CZE
3. kumite team juniorky (16-17) Švédsko SWE SWE
kumite team junioři (18-20)
1. kumite team junioři (18-20) Írán IRI IRI
2. kumite team junioři (18-20) Velká Británie GRB GRB
kumite team juniorky (18-20)
1. kumite team juniorky (18-20) Německo GER GER
kumite team muži
1. kumite team muži Írán IRI IRI
2. kumite team muži Velká Británie GRB GRB
3. kumite team muži Ázerbajdžán AZE AZE
3. kumite team muži Nizozemsko NED NED

Související turnaje:

Turnaj Datum
Budo Nord Open 2008 27.06.2008-29.06.2008
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk