KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Bohemia Open 2018 - 29.09.2018

Město České Budějovice
Stát Česká republika
Pořadatel Fight Club České Budějovice
Kluby na medailových pozicích 28
Státy na medailových pozicích 2
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
28.57%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 7x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Mikuláš Pater KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Filip Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Martin Enev Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Matouš Holek Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Maxmilián Křeček GRYF z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Ondřej Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Daniel Dub Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) David Kastl Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Jan Stránský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Petr Zítko Sport Relax CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) David Hološevyč SKP karate Písek CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Kimi Zita SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Lucie Bukovská Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Karolína Francová Karate-Do Sokolov CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Zuzana Vondráková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Klára Pošmurová Champions Team CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Adéla Čepičková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Sofia Mazur GRYF z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Miroslava Vokatá SKP karate Písek CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Lukáš Růžička Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jakub Florek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Sebastian Noštinský HAKUBA Karate Ostrava CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Vojtěch Andrš KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Viktorie Hošková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Eliška Javanská Sport Club Flair o.s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Eliška Pokorná Champions Team CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Vít Masař Okinawa Goju-ryu Dojo Jindřichův Hradec CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Michal Vondrášek SKP karate Písek CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Tomáš Balko TJ karate Nové Hrady CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Magdaléna Trtíková Karate Klub Kyjov CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Anna Vokatá SKP karate Písek CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Lucie Demčáková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Jůlie Linderová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata muži
1. kata muži Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE CZE
2. kata muži Martin Hermann TJ karate Nové Hrady CZE CZE
3. kata muži Ondřej Blín GRYF z.s. CZE CZE
3. kata muži Michal Vondrášek SKP karate Písek CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Petra Kolářská SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata ženy Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata ženy Andrea Pastorková Shindokan Jindřichův Hradec CZE CZE
3. kata ženy Božena Pavlasová Sport Relax CZE CZE
kata Masters ženy (+35 let)
1. kata Masters ženy (+35 let) Petra Kolářská SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata Masters ženy (+35 let) Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Andrea Pastorková Shindokan Jindřichův Hradec CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Radka Paterová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata Masters ženy (+35 let) Ivana Laštůvková Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
5. kata Masters ženy (+35 let) Božena Pavlasová Sport Relax CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Marek Beránek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Benjamin Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Kryštof Bernard Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Matyáš Vařil Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Matouš Holek Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Kryštof Sluka Champions Team CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Martin Enev Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Filip Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Jindřich Berounský Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg David Šimota Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg David Hološevyč SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Ondřej Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Maxmilián Křeček GRYF z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci BRH
1. kumite ml. žáci BRH Daniel Dub Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite ml. žáci BRH Jiří Vrba Champions Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci BRH Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci BRH Milan Vopálka SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci BRH Josef Kolařík SKP karate Písek CZE CZE
5. kumite ml. žáci BRH Petr Svoboda SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Petr Zítko Sport Relax CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Sebastian Noštinský HAKUBA Karate Ostrava CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg David Kastl Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Lukáš Kastl Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg David Berka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Petr Kiprý Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg David Macho TJ karate Nové Hrady CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Kimi Zita SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Adam Frinta SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Petr Svoboda SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Adam Zíka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jaroslav Farabauer Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Matěj Korytar Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Daniel Dub Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jiří Vrba Champions Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Nikita Bočkov SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Matyáš Jurík Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Josef Kolařík SKP karate Písek CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Tereza Havelková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Lucie Bukovská Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Věra Vachtová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Karolína Francová Karate-Do Sokolov CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Klaudie Pexová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Sára Nevoralová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Emma Kutláková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Klára Pošmurová Champions Team CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) BRH
1. kumite ml. žákyně (7-9) BRH Tereza Havelková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) BRH Věra Vachtová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) BRH Klára Pošmurová Champions Team CZE CZE
kumite ml. žákyně BRH
1. kumite ml. žákyně BRH Veronika Jalowiczorová Shihan Poprad SVK SVK
2. kumite ml. žákyně BRH Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně BRH Anna Franková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně BRH Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně BRH Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite ml. žákyně BRH Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Veronika Jalowiczorová Shihan Poprad SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Miroslava Vokatá SKP karate Písek CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Daniela Malá Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Sofia Mazur GRYF z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -42kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Adéla Čepičková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Anna Franková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Lucie Kolankiewiczová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Soňa Pončíková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Ondřej Hnilička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg David Foriš SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Jan Bednář SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Matyáš Míka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Vojtěch Andrš KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Zoltán Papp UPJŠ Košice SVK SVK
2. kumite st. žáci -45kg Jaroslav Šebesta Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Marek Frinta GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Michal Polák SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Michal Michálek Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Kryštof Ruža BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jakub Florek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Daniel Kubíček Champions Team CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Jan Jirava Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg David Vedral GRYF z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Lukáš Jelínek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg David Bednář Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Lukáš Růžička Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Bohumil Snopek Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci BRH
1. kumite st. žáci BRH Kryštof Ruža BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci BRH Jan Jirava Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite st. žáci BRH Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci BRH Michal Michálek Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite st. žáci BRH Bohumil Snopek Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci BRH Daniel Syrový Karate Vision Praha CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Veronika Jalowiczorová Shihan Poprad SVK SVK
3. kumite st. žákyně -42kg Eliška Pokorná Champions Team CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Adéla Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Anika Draheimová BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Karolína Martínková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Lenka Kovářová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Kateřina Štecová Champions Team CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Michaela Miglová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Nela Rosvaldová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Gabriela Děrešová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Markéta Křečková GRYF z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Anna Vaczy UPJŠ Košice SVK SVK
2. kumite st. žákyně +50kg Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Michaela Šidlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Kristýna Vašíčková Champions Team CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Alexandra Kříbalová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žákyně BRH
1. kumite st. žákyně BRH Kateřina Štecová Champions Team CZE CZE
2. kumite st. žákyně BRH Veronika Jalowiczorová Shihan Poprad SVK SVK
3. kumite st. žákyně BRH Lenka Kovářová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně BRH Eliška Pokorná Champions Team CZE CZE
5. kumite st. žákyně BRH Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně BRH Kristýna Vašíčková Champions Team CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Petr Pelikán TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Michal Ondráček Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Adam Bugoš UPJŠ Košice SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Vít Masař Okinawa Goju-ryu Dojo Jindřichův Hradec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Samuel Trojan SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Aleksandar Šešlija TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Václav Rom Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Sklenář Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Marko Jalowiczor Shihan Poprad SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg David Klewar Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Tomáš Balko TJ karate Nové Hrady CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jiří Endršt Champions Team CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Kryštof Bejček Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Lukáš Jenker TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Michal Vondrášek SKP karate Písek CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Adam Štěpán Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jan Horák Champions Team CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) BRH
1. kumite dorostenci (14-15) BRH Marko Jalowiczor Shihan Poprad SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) BRH David Klewar Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) BRH Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) BRH Adam Štěpán Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) BRH Jiří Endršt Champions Team CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) BRH Jan Horák Champions Team CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Barbora Kerbelová Champions Team CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Anna Salavcová Sport Relax CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Sára Svobodová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Lucie Demčáková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Nikola Berková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kateřina Litvíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Šárka Makovcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Hana Bělová SKP karate Písek CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Levová Narama Plzeň CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) BRH
1. kumite dorostenky (14-15) BRH Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) BRH Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) BRH Šárka Makovcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) BRH Sára Svobodová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) BRH Barbora Kerbelová Champions Team CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) BRH Zuzana Tekely Champions Team CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Marko Jalowiczor Shihan Poprad SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) -61kg Martin Hanák TJ karate Třebíč CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Martin Polyacsko UPJŠ Košice SVK SVK
kumite junioři (16-17) BRH
1. kumite junioři (16-17) BRH Marko Jalowiczor Shihan Poprad SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) BRH Martin Hanák TJ karate Třebíč CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Adéla Trávniková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Barbora Kerbelová Champions Team CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Hana Bělová SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Nikola Berková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Kristýna Hrušková TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Lucie Hrdličková Red Dragon Team CZE CZE
kumite juniorky (16-17) BRH
1. kumite juniorky (16-17) BRH Kristýna Hrušková TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) BRH Lucie Hrdličková Red Dragon Team CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) BRH Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) BRH Barbora Kerbelová Champions Team CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) BRH Adéla Trávniková Karate Vision Praha CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Martin Bednář Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži BRH Rudolf Vancák UPJŠ Košice SVK SVK
3. kumite muži BRH Jaroslav Brabec Karate klub Spektra Praha CZE CZE
3. kumite muži BRH Erik Šindelář Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Petra Vávrová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Zuzana Randáková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Petra Vávrová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kumite ženy BRH Zuzana Randáková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Shotokan Cup 2018 29.09.2018
Kesl Cup 2018 13.05.2018
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2018 05.05.2018
Pohár nadějí 2018 07.04.2018
Wakizaši Cup 2018 24.03.2018
Velká cena Trutnova 2018 03.02.2018
Vánoční cena Mladé Boleslavi 2017 18.11.2017
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk