KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Akademické mistrovství ČR 2011 - 09.06.2011

Město Praha
Stát Česká republika
Pořadatel ČAUS
Registrovaných jednotlivců 40
Závodníci v kategoriích 53
Kluby na medailových pozicích 21
Státy na medailových pozicích 2
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
51.25%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 20x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata muži
1. kata muži Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata muži Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
3. kata muži Filip Miler SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kata muži Adam Zdobinský Sport Relax CZE CZE
5. kata muži Miroslav Štefan Sport Relax CZE CZE
5. kata muži Jan Vopátek Tsunami Prachatice CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Petra Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata ženy Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ženy Veronika Ištvánková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata ženy Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
5. kata ženy Jiřina Kafková KBU Tanvald CZE CZE
5. kata ženy Aneta Markušová USK Slavia Liberec CZE CZE
KUMITE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Jiří Svítek KC Žatec CZE CZE
2. kumite muži -67kg Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
3. kumite muži -67kg Karel Hung SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite muži -67kg Pavel Veverka SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite muži -67kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -75kg Ondrej Ivančík KK Atlant Nitra SVK SVK
3. kumite muži -75kg Martin Blatoň ŠSK karate Karviná CZE CZE
3. kumite muži -75kg Jan Vopátek Tsunami Prachatice CZE CZE
5. kumite muži -75kg Rostislav Kuthan Jukl Karate Team CZE CZE
kumite muži +75kg
1. kumite muži +75kg Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži +75kg Lukáš Frýdecký KC Žatec CZE CZE
3. kumite muži +75kg Karol Kočík Karate Klub Zvolen SVK SVK
3. kumite muži +75kg František Mach Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite muži +75kg Radim Pavelka KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite muži +75kg Tomáš Rédli CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Aneta Markušová USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Tereza Matějková USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Lenka Stehnová Jukl Karate Team CZE CZE
5. kumite ženy -61kg Karolína Bobková Baník Havířov CZE CZE
5. kumite ženy -61kg Jiřina Kafková KBU Tanvald CZE CZE
kumite ženy +61kg
1. kumite ženy +61kg Štěpánka Šajnarová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy +61kg Lucia Motlová Sokol Smíchov CZE CZE
3. kumite ženy +61kg Dagmar Čiháková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy +61kg Anna Emingerová KC Žatec CZE CZE
5. kumite ženy +61kg Alexandra Chudáčková Jukl Karate Team CZE CZE
5. kumite ženy +61kg Veronika Jandová TJ Karate Libčice CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Akademické mistrovství ČR 2018 22.06.2018
Akademické mistrovství ČR 2017 19.06.2017
Akademické mistrovství ČR 2016 27.06.2016
Akademické mistrovství ČR 2015 08.05.2015
Akademické mistrovství ČR 2014 17.05.2014
Akademické mistrovství ČR 2013 13.06.2013
Akademické mistrovství ČR 2012 10.06.2012
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk