KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Postup na Mistrovství ČR

(Nominační klíč 2015 | 2013/14 | 2013)

<< Zpět na přehled kategorií

Kumite ml. žáci (10-11) -41kg

Postup z Mistrovství ČR 2017 (finalisté)

 ZávodníkKlub
1.Dub Daniel Karate Klub Tygr Karlovy Vary
2.Kolář Daniel SK Karate Shotokan Liberec

Průběžný stav postupového žebříčku z Národních pohárů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 8 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Bednář OndřejTJ Karate České Budějovice84 b.
2.Stránský DanielTJ Karate České Budějovice48 b.
3.Dub DanielKarate Klub Tygr Karlovy Vary36 b.
4.Mokráček DamiánTJ Karate České Budějovice27 b.
5.Němec JosefTJ Karate České Budějovice24 b.
6.Bureš KarelKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem12 b.
6.Korytar MatějFight Club České Budějovice12 b.
6.Macho DavidTJ karate Nové Hrady12 b.
6.Mráz HynekTJ Karate České Budějovice12 b.
10.Kirschner AlexKarate Klub Jeseník o.s.9 b.
11.Frinta AdamSKP karate Písek6 b.
11.Hejma LukášSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY6 b.
11.Kyus DamiánTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate6 b.
11.Svoboda PetrSK KAMIWAZA KARATE z.s.6 b.
15.Bryška MichalSK Karate Ústí nad Orlicí3 b.

Průběžný stav postupového žebříčku z nominačních turnajů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupují první 3 závodníci (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Frinta AdamSKP karate Písek40 b.
1.Šmejkal AdamSPORT UNION, z. s.40 b.
3.Dub DanielKarate Klub Tygr Karlovy Vary24 b.
3.Zita KimiSPORT UNION, z. s.24 b.
5.Svoboda PetrSK KAMIWAZA KARATE z.s.18 b.
6.Glet TadeášSKK Budo Havířov16 b.
7.Kolařík JosefSKP karate Písek8 b.
7.Korytar MatějFight Club České Budějovice8 b.
7.Němec JosefTJ Karate České Budějovice8 b.
7.Zíka AdamFight Club České Budějovice8 b.
11.Farabauer JaroslavFight Club České Budějovice4 b.
11.Kučera KristiánKarate-do Litomyšl, z.s.4 b.
11.Kyus DamiánTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate4 b.
11.Mráz HynekTJ Karate České Budějovice4 b.
15.Konrád FrantišekGRYF z.s.2 b.
15.Koskuba JosefSPORT UNION, z. s.2 b.

Postup z krajů

ZávodníkKlubKraj
Šmejkal Adam SPORT UNION, z. s. Ústecký
NeobsazenoPlzeňský
Kříž Filip KESL RYU Shotokan z.s. Praha
Kopsa Jan Shotokan Karate Dó TJ Sadská Středočeský
Zíka Adam Fight Club České Budějovice Jihočeský
NeobsazenoJihomoravský
Dudl Václav Karate Klub Tygr Karlovy Vary Karlovarský
Konrád František GRYF z.s. Liberecký
NeobsazenoKrálovéhradecký
Kučera Kristián Karate-do Litomyšl, z.s. Pardubický
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKraj Vysočina
Rouš Martin VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. Olomoucký kraj
NeobsazenoZlínský kraj
Glet Tadeáš SKK Budo Havířov Moravskoslezský kraj

Závodníci nominovaní z jiných kategorií

Žádní závodníci nejsou nominovaní z jiných kategorií

Divoká karta reprezentace, divoká karta STK

ZávodníkKlub
Neurčeno 
Neurčeno 


 Tisk
Vysvětlivky:
  •    - postupová pozice
  •    - NEpostupová pozice
  •    - Závodník startuje v jiné kategorii nebo nemůže startovat
  •    - Závodník má již nominaci z Národního poháru
  • Postupují první dva z loňského Mistrovství České rep.
  • Postupuje prvních 8 lidí z žebříčku z Národních pohárů (Před 2015 - 8 lidí, před 2014 - 7 lidí)(informace)
    Započítané Národní poháry v tomto roce:
  • Pokud je více závodníků na poslední postupové pozici (desáté), tak postupuje ten, který měl nejlepší skóre z daných turnajů, od posledního MČR (Mistrovství ČR 2017)
  • Postupují první 3 lidi z žebříčku nominačních turnajů v dorosteneckých a žákovských kategoriích.
  • *Body2...Nejlepší skóre (pouze u závodníků, kteří jsou na poslední postupové pozici nebo na první nepostupové pozici)
  • Pokud některý závodník startuje ve vyšší kategorii a zbytečně takto zabírá postupové místo v této kategorii, tak nám to prosím dejte vědět mailem - info@karaterec.com - a závodník bude vyškrtnut