KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Postup na Mistrovství ČR

<< Zpět na přehled kategorií

Kumite ml. žáci (10-11) -35kg


Průběžný stav postupového žebříčku z Národních pohárů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 8 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Chládek LukášTJ Karate České Budějovice48 b.
2.Chernenko MikhailSK Karate Shotokan Liberec36 b.
2.Kroček ŠimonSK Karate Český Krumlov z.s.36 b.
4.Ješátko JakubKarate Klub Tygr Karlovy Vary24 b.
5.Oprea DavidFight Club České Budějovice18 b.
6.Svoboda ŠimonSK Karate Český Krumlov z.s.16 b.
7.Křápek JanKarate Klub Tygr Karlovy Vary13 b.
8.Kherlenbaatar Munkh-uchralShotokan Sport Centrum Česká Lípa10 b.
9.Kunc ŠtěpánKESL RYU SHOTOKAN z.s.8 b.
10.Havrda AdamSportovní klub karate Chvatěruby, z.s.7 b.
11.Rychtecký VojtěchKarate Lions Pardubice o.s.6 b.
11.Sameš PetrSKK Budo Havířov6 b.
13.Pater TimonKESL RYU SHOTOKAN z.s.5 b.
13.Rosa Jonáš-kašparSKBU Trutnov, z. s.5 b.
13.Vislocký MichalSportovní klub karate Chvatěruby, z.s.5 b.
16.Hájek JanKarate Klub Kyjov2 b.
16.Hoda PavelSK Karate Český Krumlov z.s.2 b.
16.Kašpar JáchymKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem2 b.
16.Štěpáník DenisTJ Karate České Budějovice2 b.
20.Jarolímek JakubKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.1 b.
20.Kusovský OndřejSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY1 b.
20.Mareš MatyášTJ Karate České Budějovice1 b.
20.Novotný JindřichKarate Klub Tygr Karlovy Vary1 b.
20.Sněhota AlexanderKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV1 b.
20.Vaněk MichalVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.1 b.

Průběžný stav postupového žebříčku z nominačních turnajů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupují první 3 závodníci (všichni zeleně označení))



Zatím nejsou k dispozici žádné výsledky z nominačních turnajů.

Postup na kvalifikační turnaj
Postup z krajů

ZávodníkKlubKraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciÚstecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciPlzeňský
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciPraha
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciStředočeský
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciJihočeský
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciJihomoravský
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKarlovarský
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciLiberecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKrálovéhradecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciPardubický
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKraj Vysočina
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciOlomoucký kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciZlínský kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciMoravskoslezský kraj

Závodníci nominovaní z jiných kategorií

Žádní závodníci nejsou nominovaní z jiných kategorií

Divoká karta reprezentace, divoká karta STK

ZávodníkKlub
Neurčeno 
Neurčeno 


 Tisk
Vysvětlivky:
  •    - postupová pozice
  •    - NEpostupová pozice
  •    - Závodník startuje v jiné kategorii nebo nemůže startovat
  •    - Závodník má již nominaci z Národního poháru
  • Postupují první dva z loňského Mistrovství České rep.
  • Postupuje prvních 6 lidí z žebříčku z Národních pohárů (Před 2015 - 8 lidí, před 2014 - 7 lidí)(informace)
    Započítané Národní poháry v tomto roce:
  • Pokud je více závodníků na poslední postupové pozici (desáté), tak postupuje ten, který měl nejlepší skóre z daných turnajů, od posledního MČR (Mistrovství ČR 2021)
  • Postupují první 3 lidi z žebříčku nominačních turnajů v dorosteneckých a žákovských kategoriích.
  • *Body2...Nejlepší skóre (pouze u závodníků, kteří jsou na poslední postupové pozici nebo na první nepostupové pozici)
  • Pokud některý závodník startuje ve vyšší kategorii a zbytečně takto zabírá postupové místo v této kategorii, tak nám to prosím dejte vědět mailem - info@karaterec.com - a závodník bude vyškrtnut