KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Postup na Mistrovství ČR

(Nominační klíč 2015 | 2013/14 | 2013)

<< Zpět na přehled kategorií

Kata ml. žáci (10-11)

Postup z Mistrovství ČR 2017 (finalisté)

 ZávodníkKlub
1.Vašek Daniel KARATE TYGR SHOTOKAN
2.Šťáhlavský Ondřej Red Dragon Team

Průběžný stav postupového žebříčku z Národních pohárů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 8 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Houska MatyášSportovní klub Keiko-ryu Shotokan72 b.
1.Houska MatyášSportovní klub Keiko-ryu Shotokan72 b.
1.Houska MatyášSportovní klub Keiko-ryu Shotokan72 b.
1.Houska MatyášSportovní klub Keiko-ryu Shotokan72 b.
1.Houska MatyášSportovní klub Keiko-ryu Shotokan72 b.
1.Houska MatyášSportovní klub Keiko-ryu Shotokan72 b.
1.Houska MatyášSportovní klub Keiko-ryu Shotokan72 b.
1.Houska MatyášSportovní klub Keiko-ryu Shotokan72 b.
1.Houska MatyášSportovní klub Keiko-ryu Shotokan72 b.
1.Houska MatyášSportovní klub Keiko-ryu Shotokan72 b.
2.Kastl DavidFight Club České Budějovice54 b.
2.Kastl DavidFight Club České Budějovice54 b.
2.Kastl DavidFight Club České Budějovice54 b.
2.Kastl DavidFight Club České Budějovice54 b.
2.Kastl DavidFight Club České Budějovice54 b.
2.Kastl DavidFight Club České Budějovice54 b.
2.Kastl DavidFight Club České Budějovice54 b.
2.Kastl DavidFight Club České Budějovice54 b.
2.Kastl DavidFight Club České Budějovice54 b.
2.Kastl DavidFight Club České Budějovice54 b.
3.Raušer AdamOddíl karate TJ Slavia Kroměříž48 b.
3.Raušer AdamOddíl karate TJ Slavia Kroměříž48 b.
3.Raušer AdamOddíl karate TJ Slavia Kroměříž48 b.
3.Raušer AdamOddíl karate TJ Slavia Kroměříž48 b.
3.Raušer AdamOddíl karate TJ Slavia Kroměříž48 b.
3.Raušer AdamOddíl karate TJ Slavia Kroměříž48 b.
3.Raušer AdamOddíl karate TJ Slavia Kroměříž48 b.
3.Raušer AdamOddíl karate TJ Slavia Kroměříž48 b.
3.Raušer AdamOddíl karate TJ Slavia Kroměříž48 b.
3.Raušer AdamOddíl karate TJ Slavia Kroměříž48 b.
3.Žlábek JakubSKP karate Písek48 b.
3.Žlábek JakubSKP karate Písek48 b.
3.Žlábek JakubSKP karate Písek48 b.
3.Žlábek JakubSKP karate Písek48 b.
3.Žlábek JakubSKP karate Písek48 b.
3.Žlábek JakubSKP karate Písek48 b.
3.Žlábek JakubSKP karate Písek48 b.
3.Žlábek JakubSKP karate Písek48 b.
3.Žlábek JakubSKP karate Písek48 b.
3.Žlábek JakubSKP karate Písek48 b.
5.Bína TadeášFight Club České Budějovice18 b.
5.Bína TadeášFight Club České Budějovice18 b.
5.Bína TadeášFight Club České Budějovice18 b.
5.Bína TadeášFight Club České Budějovice18 b.
5.Bína TadeášFight Club České Budějovice18 b.
5.Bína TadeášFight Club České Budějovice18 b.
5.Bína TadeášFight Club České Budějovice18 b.
5.Bína TadeášFight Club České Budějovice18 b.
5.Bína TadeášFight Club České Budějovice18 b.
5.Bína TadeášFight Club České Budějovice18 b.
5.Nilaš ŠtěpánKODOKAI BRNO z.s.18 b.
5.Nilaš ŠtěpánKODOKAI BRNO z.s.18 b.
5.Nilaš ŠtěpánKODOKAI BRNO z.s.18 b.
5.Nilaš ŠtěpánKODOKAI BRNO z.s.18 b.
5.Nilaš ŠtěpánKODOKAI BRNO z.s.18 b.
5.Nilaš ŠtěpánKODOKAI BRNO z.s.18 b.
5.Nilaš ŠtěpánKODOKAI BRNO z.s.18 b.
5.Nilaš ŠtěpánKODOKAI BRNO z.s.18 b.
5.Nilaš ŠtěpánKODOKAI BRNO z.s.18 b.
5.Nilaš ŠtěpánKODOKAI BRNO z.s.18 b.
7.Bárta JanSportovní klub Keiko-ryu Shotokan12 b.
7.Bárta JanSportovní klub Keiko-ryu Shotokan12 b.
7.Bárta JanSportovní klub Keiko-ryu Shotokan12 b.
7.Bárta JanSportovní klub Keiko-ryu Shotokan12 b.
7.Bárta JanSportovní klub Keiko-ryu Shotokan12 b.
7.Bárta JanSportovní klub Keiko-ryu Shotokan12 b.
7.Bárta JanSportovní klub Keiko-ryu Shotokan12 b.
7.Bárta JanSportovní klub Keiko-ryu Shotokan12 b.
7.Bárta JanSportovní klub Keiko-ryu Shotokan12 b.
7.Bárta JanSportovní klub Keiko-ryu Shotokan12 b.
8.Bednář OndřejTJ Karate České Budějovice6 b.6 b.
8.Bednář OndřejTJ Karate České Budějovice6 b.6 b.
8.Bednář OndřejTJ Karate České Budějovice6 b.6 b.
8.Bednář OndřejTJ Karate České Budějovice6 b.6 b.
8.Bednář OndřejTJ Karate České Budějovice6 b.6 b.
8.Bednář OndřejTJ Karate České Budějovice6 b.6 b.
8.Bednář OndřejTJ Karate České Budějovice6 b.6 b.
8.Bednář OndřejTJ Karate České Budějovice6 b.6 b.
8.Bednář OndřejTJ Karate České Budějovice6 b.6 b.
8.Bednář OndřejTJ Karate České Budějovice6 b.6 b.
8.Jízdný JakubSK Karate Shotokan Liberec6 b.6 b.
8.Jízdný JakubSK Karate Shotokan Liberec6 b.6 b.
8.Jízdný JakubSK Karate Shotokan Liberec6 b.6 b.
8.Jízdný JakubSK Karate Shotokan Liberec6 b.6 b.
8.Jízdný JakubSK Karate Shotokan Liberec6 b.6 b.
8.Jízdný JakubSK Karate Shotokan Liberec6 b.6 b.
8.Jízdný JakubSK Karate Shotokan Liberec6 b.6 b.
8.Jízdný JakubSK Karate Shotokan Liberec6 b.6 b.
8.Jízdný JakubSK Karate Shotokan Liberec6 b.6 b.
8.Jízdný JakubSK Karate Shotokan Liberec6 b.6 b.
8.Němec JosefTJ Karate České Budějovice6 b.6 b.
8.Němec JosefTJ Karate České Budějovice6 b.6 b.
8.Němec JosefTJ Karate České Budějovice6 b.6 b.
8.Němec JosefTJ Karate České Budějovice6 b.6 b.
8.Němec JosefTJ Karate České Budějovice6 b.6 b.
8.Němec JosefTJ Karate České Budějovice6 b.6 b.
8.Němec JosefTJ Karate České Budějovice6 b.6 b.
8.Němec JosefTJ Karate České Budějovice6 b.6 b.
8.Němec JosefTJ Karate České Budějovice6 b.6 b.
8.Němec JosefTJ Karate České Budějovice6 b.6 b.
11.Faltus DominikSK Karate Shotokan Liberec3 b.
11.Faltus DominikSK Karate Shotokan Liberec3 b.
11.Faltus DominikSK Karate Shotokan Liberec3 b.
11.Faltus DominikSK Karate Shotokan Liberec3 b.
11.Faltus DominikSK Karate Shotokan Liberec3 b.
11.Faltus DominikSK Karate Shotokan Liberec3 b.
11.Faltus DominikSK Karate Shotokan Liberec3 b.
11.Faltus DominikSK Karate Shotokan Liberec3 b.
11.Faltus DominikSK Karate Shotokan Liberec3 b.
11.Faltus DominikSK Karate Shotokan Liberec3 b.
11.Frinta AdamSKP karate Písek3 b.
11.Frinta AdamSKP karate Písek3 b.
11.Frinta AdamSKP karate Písek3 b.
11.Frinta AdamSKP karate Písek3 b.
11.Frinta AdamSKP karate Písek3 b.
11.Frinta AdamSKP karate Písek3 b.
11.Frinta AdamSKP karate Písek3 b.
11.Frinta AdamSKP karate Písek3 b.
11.Frinta AdamSKP karate Písek3 b.
11.Frinta AdamSKP karate Písek3 b.
11.Kastl LukášFight Club České Budějovice3 b.
11.Kastl LukášFight Club České Budějovice3 b.
11.Kastl LukášFight Club České Budějovice3 b.
11.Kastl LukášFight Club České Budějovice3 b.
11.Kastl LukášFight Club České Budějovice3 b.
11.Kastl LukášFight Club České Budějovice3 b.
11.Kastl LukášFight Club České Budějovice3 b.
11.Kastl LukášFight Club České Budějovice3 b.
11.Kastl LukášFight Club České Budějovice3 b.
11.Kastl LukášFight Club České Budějovice3 b.
11.Orság TadeášSKBU Trutnov, z. s.3 b.
11.Orság TadeášSKBU Trutnov, z. s.3 b.
11.Orság TadeášSKBU Trutnov, z. s.3 b.
11.Orság TadeášSKBU Trutnov, z. s.3 b.
11.Orság TadeášSKBU Trutnov, z. s.3 b.
11.Orság TadeášSKBU Trutnov, z. s.3 b.
11.Orság TadeášSKBU Trutnov, z. s.3 b.
11.Orság TadeášSKBU Trutnov, z. s.3 b.
11.Orság TadeášSKBU Trutnov, z. s.3 b.
11.Orság TadeášSKBU Trutnov, z. s.3 b.
11.Svoboda ŠtěpánSK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice3 b.
11.Svoboda ŠtěpánSK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice3 b.
11.Svoboda ŠtěpánSK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice3 b.
11.Svoboda ŠtěpánSK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice3 b.
11.Svoboda ŠtěpánSK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice3 b.
11.Svoboda ŠtěpánSK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice3 b.
11.Svoboda ŠtěpánSK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice3 b.
11.Svoboda ŠtěpánSK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice3 b.
11.Svoboda ŠtěpánSK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice3 b.
11.Svoboda ŠtěpánSK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice3 b.
11.Vondrášek TomášSKP karate Písek3 b.
11.Vondrášek TomášSKP karate Písek3 b.
11.Vondrášek TomášSKP karate Písek3 b.
11.Vondrášek TomášSKP karate Písek3 b.
11.Vondrášek TomášSKP karate Písek3 b.
11.Vondrášek TomášSKP karate Písek3 b.
11.Vondrášek TomášSKP karate Písek3 b.
11.Vondrášek TomášSKP karate Písek3 b.
11.Vondrášek TomášSKP karate Písek3 b.
11.Vondrášek TomášSKP karate Písek3 b.

Průběžný stav postupového žebříčku z nominačních turnajů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupují první 3 závodníci (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Kastl DavidFight Club České Budějovice48 b.
1.Kastl DavidFight Club České Budějovice48 b.
1.Kastl DavidFight Club České Budějovice48 b.
1.Kastl DavidFight Club České Budějovice48 b.
1.Kastl DavidFight Club České Budějovice48 b.
1.Kastl DavidFight Club České Budějovice48 b.
1.Kastl DavidFight Club České Budějovice48 b.
1.Kastl DavidFight Club České Budějovice48 b.
1.Kastl DavidFight Club České Budějovice48 b.
1.Kastl DavidFight Club České Budějovice48 b.
2.Dub DanielKarate Klub Tygr Karlovy Vary42 b.
2.Dub DanielKarate Klub Tygr Karlovy Vary42 b.
2.Dub DanielKarate Klub Tygr Karlovy Vary42 b.
2.Dub DanielKarate Klub Tygr Karlovy Vary42 b.
2.Dub DanielKarate Klub Tygr Karlovy Vary42 b.
2.Dub DanielKarate Klub Tygr Karlovy Vary42 b.
2.Dub DanielKarate Klub Tygr Karlovy Vary42 b.
2.Dub DanielKarate Klub Tygr Karlovy Vary42 b.
2.Dub DanielKarate Klub Tygr Karlovy Vary42 b.
2.Dub DanielKarate Klub Tygr Karlovy Vary42 b.
3.Žlábek JakubSKP karate Písek24 b.
3.Žlábek JakubSKP karate Písek24 b.
3.Žlábek JakubSKP karate Písek24 b.
3.Žlábek JakubSKP karate Písek24 b.
3.Žlábek JakubSKP karate Písek24 b.
3.Žlábek JakubSKP karate Písek24 b.
3.Žlábek JakubSKP karate Písek24 b.
3.Žlábek JakubSKP karate Písek24 b.
3.Žlábek JakubSKP karate Písek24 b.
3.Žlábek JakubSKP karate Písek24 b.
4.Bína TadeášFight Club České Budějovice16 b.
4.Bína TadeášFight Club České Budějovice16 b.
4.Bína TadeášFight Club České Budějovice16 b.
4.Bína TadeášFight Club České Budějovice16 b.
4.Bína TadeášFight Club České Budějovice16 b.
4.Bína TadeášFight Club České Budějovice16 b.
4.Bína TadeášFight Club České Budějovice16 b.
4.Bína TadeášFight Club České Budějovice16 b.
4.Bína TadeášFight Club České Budějovice16 b.
4.Bína TadeášFight Club České Budějovice16 b.
5.Hološevyč DavidSKP karate Písek10 b.
5.Hološevyč DavidSKP karate Písek10 b.
5.Hološevyč DavidSKP karate Písek10 b.
5.Hološevyč DavidSKP karate Písek10 b.
5.Hološevyč DavidSKP karate Písek10 b.
5.Hološevyč DavidSKP karate Písek10 b.
5.Hološevyč DavidSKP karate Písek10 b.
5.Hološevyč DavidSKP karate Písek10 b.
5.Hološevyč DavidSKP karate Písek10 b.
5.Hološevyč DavidSKP karate Písek10 b.
5.Němec JosefTJ Karate České Budějovice10 b.
5.Němec JosefTJ Karate České Budějovice10 b.
5.Němec JosefTJ Karate České Budějovice10 b.
5.Němec JosefTJ Karate České Budějovice10 b.
5.Němec JosefTJ Karate České Budějovice10 b.
5.Němec JosefTJ Karate České Budějovice10 b.
5.Němec JosefTJ Karate České Budějovice10 b.
5.Němec JosefTJ Karate České Budějovice10 b.
5.Němec JosefTJ Karate České Budějovice10 b.
5.Němec JosefTJ Karate České Budějovice10 b.
7.Houska MatyášSportovní klub Keiko-ryu Shotokan8 b.8 b.
7.Kozubal AlexKARATE TYGR SHOTOKAN8 b.8 b.
7.Orság TadeášSKBU Trutnov, z. s.8 b.8 b.
7.Stránský JanKESL RYU Shotokan z.s.8 b.8 b.
7.Zítko PetrSport Relax8 b.8 b.
7.Kastl LukášFight Club České Budějovice8 b.4 b.
7.Houska MatyášSportovní klub Keiko-ryu Shotokan8 b.
7.Houska MatyášSportovní klub Keiko-ryu Shotokan8 b.
7.Houska MatyášSportovní klub Keiko-ryu Shotokan8 b.
7.Houska MatyášSportovní klub Keiko-ryu Shotokan8 b.
7.Houska MatyášSportovní klub Keiko-ryu Shotokan8 b.
7.Houska MatyášSportovní klub Keiko-ryu Shotokan8 b.
7.Houska MatyášSportovní klub Keiko-ryu Shotokan8 b.
7.Houska MatyášSportovní klub Keiko-ryu Shotokan8 b.
7.Houska MatyášSportovní klub Keiko-ryu Shotokan8 b.
7.Kastl LukášFight Club České Budějovice8 b.
7.Kastl LukášFight Club České Budějovice8 b.
7.Kastl LukášFight Club České Budějovice8 b.
7.Kastl LukášFight Club České Budějovice8 b.
7.Kastl LukášFight Club České Budějovice8 b.
7.Kastl LukášFight Club České Budějovice8 b.
7.Kastl LukášFight Club České Budějovice8 b.
7.Kastl LukášFight Club České Budějovice8 b.
7.Kastl LukášFight Club České Budějovice8 b.
7.Kozubal AlexKARATE TYGR SHOTOKAN8 b.
7.Kozubal AlexKARATE TYGR SHOTOKAN8 b.
7.Kozubal AlexKARATE TYGR SHOTOKAN8 b.
7.Kozubal AlexKARATE TYGR SHOTOKAN8 b.
7.Kozubal AlexKARATE TYGR SHOTOKAN8 b.
7.Kozubal AlexKARATE TYGR SHOTOKAN8 b.
7.Kozubal AlexKARATE TYGR SHOTOKAN8 b.
7.Kozubal AlexKARATE TYGR SHOTOKAN8 b.
7.Kozubal AlexKARATE TYGR SHOTOKAN8 b.
7.Orság TadeášSKBU Trutnov, z. s.8 b.
7.Orság TadeášSKBU Trutnov, z. s.8 b.
7.Orság TadeášSKBU Trutnov, z. s.8 b.
7.Orság TadeášSKBU Trutnov, z. s.8 b.
7.Orság TadeášSKBU Trutnov, z. s.8 b.
7.Orság TadeášSKBU Trutnov, z. s.8 b.
7.Orság TadeášSKBU Trutnov, z. s.8 b.
7.Orság TadeášSKBU Trutnov, z. s.8 b.
7.Orság TadeášSKBU Trutnov, z. s.8 b.
7.Stránský JanKESL RYU Shotokan z.s.8 b.
7.Stránský JanKESL RYU Shotokan z.s.8 b.
7.Stránský JanKESL RYU Shotokan z.s.8 b.
7.Stránský JanKESL RYU Shotokan z.s.8 b.
7.Stránský JanKESL RYU Shotokan z.s.8 b.
7.Stránský JanKESL RYU Shotokan z.s.8 b.
7.Stránský JanKESL RYU Shotokan z.s.8 b.
7.Stránský JanKESL RYU Shotokan z.s.8 b.
7.Stránský JanKESL RYU Shotokan z.s.8 b.
7.Zítko PetrSport Relax8 b.
7.Zítko PetrSport Relax8 b.
7.Zítko PetrSport Relax8 b.
7.Zítko PetrSport Relax8 b.
7.Zítko PetrSport Relax8 b.
7.Zítko PetrSport Relax8 b.
7.Zítko PetrSport Relax8 b.
7.Zítko PetrSport Relax8 b.
7.Zítko PetrSport Relax8 b.
13.Horňák FilipSK Karate Shotokan Liberec4 b.
13.Horňák FilipSK Karate Shotokan Liberec4 b.
13.Horňák FilipSK Karate Shotokan Liberec4 b.
13.Horňák FilipSK Karate Shotokan Liberec4 b.
13.Horňák FilipSK Karate Shotokan Liberec4 b.
13.Horňák FilipSK Karate Shotokan Liberec4 b.
13.Horňák FilipSK Karate Shotokan Liberec4 b.
13.Horňák FilipSK Karate Shotokan Liberec4 b.
13.Horňák FilipSK Karate Shotokan Liberec4 b.
13.Horňák FilipSK Karate Shotokan Liberec4 b.
13.Vítek SamuelFight Club České Budějovice4 b.
13.Vítek SamuelFight Club České Budějovice4 b.
13.Vítek SamuelFight Club České Budějovice4 b.
13.Vítek SamuelFight Club České Budějovice4 b.
13.Vítek SamuelFight Club České Budějovice4 b.
13.Vítek SamuelFight Club České Budějovice4 b.
13.Vítek SamuelFight Club České Budějovice4 b.
13.Vítek SamuelFight Club České Budějovice4 b.
13.Vítek SamuelFight Club České Budějovice4 b.
13.Vítek SamuelFight Club České Budějovice4 b.
13.Vondrášek TomášSKP karate Písek4 b.
13.Vondrášek TomášSKP karate Písek4 b.
13.Vondrášek TomášSKP karate Písek4 b.
13.Vondrášek TomášSKP karate Písek4 b.
13.Vondrášek TomášSKP karate Písek4 b.
13.Vondrášek TomášSKP karate Písek4 b.
13.Vondrášek TomášSKP karate Písek4 b.
13.Vondrášek TomášSKP karate Písek4 b.
13.Vondrášek TomášSKP karate Písek4 b.
13.Vondrášek TomášSKP karate Písek4 b.
13.Zita KimiSPORT UNION, z. s.4 b.
13.Zita KimiSPORT UNION, z. s.4 b.
13.Zita KimiSPORT UNION, z. s.4 b.
13.Zita KimiSPORT UNION, z. s.4 b.
13.Zita KimiSPORT UNION, z. s.4 b.
13.Zita KimiSPORT UNION, z. s.4 b.
13.Zita KimiSPORT UNION, z. s.4 b.
13.Zita KimiSPORT UNION, z. s.4 b.
13.Zita KimiSPORT UNION, z. s.4 b.
13.Zita KimiSPORT UNION, z. s.4 b.
17.Burián JakubSport Relax2 b.
17.Burián JakubSport Relax2 b.
17.Burián JakubSport Relax2 b.
17.Burián JakubSport Relax2 b.
17.Burián JakubSport Relax2 b.
17.Burián JakubSport Relax2 b.
17.Burián JakubSport Relax2 b.
17.Burián JakubSport Relax2 b.
17.Burián JakubSport Relax2 b.
17.Burián JakubSport Relax2 b.
17.Luža MartinKarate Klub Kyjov2 b.
17.Luža MartinKarate Klub Kyjov2 b.
17.Luža MartinKarate Klub Kyjov2 b.
17.Luža MartinKarate Klub Kyjov2 b.
17.Luža MartinKarate Klub Kyjov2 b.
17.Luža MartinKarate Klub Kyjov2 b.
17.Luža MartinKarate Klub Kyjov2 b.
17.Luža MartinKarate Klub Kyjov2 b.
17.Luža MartinKarate Klub Kyjov2 b.
17.Luža MartinKarate Klub Kyjov2 b.

Postup z krajů

ZávodníkKlubKraj
Šmejkal Adam SPORT UNION, z. s. Ústecký
NeobsazenoPlzeňský
Kis Benedikt KESL RYU Shotokan z.s. Praha
Pečenka Antonín TJ Auto Škoda Mladá Boleslav Středočeský
Kastl Lukáš Fight Club České Budějovice Jihočeský
Nilaš Štěpán KODOKAI BRNO z.s. Jihomoravský
NeobsazenoKarlovarský
Horňák Filip SK Karate Shotokan Liberec Liberecký
Forman Mikuláš Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. Královéhradecký
NeobsazenoPardubický
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKraj Vysočina
Přibyl Štěpán VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. Olomoucký kraj
Raušer Adam Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž Zlínský kraj
Noštinský Sebastian HAKUBA Karate Ostrava Moravskoslezský kraj

Závodníci nominovaní z jiných kategorií

Žádní závodníci nejsou nominovaní z jiných kategorií

Divoká karta reprezentace, divoká karta STK

ZávodníkKlub
Neurčeno 
Neurčeno 


 Tisk
Vysvětlivky:
  •    - postupová pozice
  •    - NEpostupová pozice
  •    - Závodník startuje v jiné kategorii nebo nemůže startovat
  •    - Závodník má již nominaci z Národního poháru
  • Postupují první dva z loňského Mistrovství České rep.
  • Postupuje prvních 8 lidí z žebříčku z Národních pohárů (Před 2015 - 8 lidí, před 2014 - 7 lidí)(informace)
    Započítané Národní poháry v tomto roce:
  • Pokud je více závodníků na poslední postupové pozici (desáté), tak postupuje ten, který měl nejlepší skóre z daných turnajů, od posledního MČR (Mistrovství ČR 2017)
  • Postupují první 3 lidi z žebříčku nominačních turnajů v dorosteneckých a žákovských kategoriích.
  • *Body2...Nejlepší skóre (pouze u závodníků, kteří jsou na poslední postupové pozici nebo na první nepostupové pozici)
  • Pokud některý závodník startuje ve vyšší kategorii a zbytečně takto zabírá postupové místo v této kategorii, tak nám to prosím dejte vědět mailem - info@karaterec.com - a závodník bude vyškrtnut