KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Postup na Mistrovství ČR

<< Zpět na přehled kategorií

Kata st. žáci (12-13)


Průběžný stav postupového žebříčku z Národních pohárů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 8 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Viechkanov MaksymKarate Vision Praha72 b.
2.Ilčík AdamKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.36 b.
3.Brzobohatý MichalL.F. CLUB KARATE, z.s.24 b.
4.Pater MikulášKESL RYU SHOTOKAN z.s.14 b.
5.Otranto SimoneSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem13 b.
6.Šťáhlavský DavidKarate Vision Praha12 b.
7.Rozner FrantišekSportovní klub Keiko-ryu Shotokan8 b.6 b.
7.Vuong-minh-duc DavidSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem8 b.6 b.
7.Dobrozemský LukášKARATE TYGR SHOTOKAN8 b.4 b.
10.Foltýn MartinKARATE TYGR SHOTOKAN7 b.
10.Olžbut TomášSK Karate Český Krumlov z.s.7 b.
12.Falion MaximKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem6 b.
13.Koudelka JiříSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem5 b.
13.Kučera MiroslavSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem5 b.
15.Bubeník TobiášKarate Klub Kyjov4 b.
15.Havlík DanielSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY4 b.
15.Kittner JanSK Karate Shotokan Liberec4 b.
15.Prokopčuk MaxSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem4 b.
19.Druska JáchymFight Club České Budějovice2 b.
19.Faust PetrSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem2 b.
19.Chorey DavidSK Karate Shotokan Liberec2 b.
19.Král AdamKarate Lions Pardubice o.s.2 b.
19.Mareš OndřejKARATE TEAM KCK Letohrad2 b.
19.Ondovčák LeonardTARGET SPORT MILOVICE z.s.2 b.
19.Pokorný VítKarate Lions Pardubice o.s.2 b.
19.Sobotík MartinTJ Karate České Budějovice2 b.
19.Stehlík ŠtěpánSK Karate Shotokan Liberec2 b.
19.Šimůnek BenjaminFight Club České Budějovice2 b.
19.Vaněk MartinVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.2 b.
19.Vrátný LukášKarate Lions Pardubice o.s.2 b.
31.David DavidSportovní klub karate Chvatěruby, z.s.1 b.
31.Kekely SamuelKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.1 b.
31.Konopčík MatyášKODOKAI BRNO z.s.1 b.
31.Kouba PetrTJ Karate České Budějovice1 b.
31.Kulhavý KryštofKARATE TEAM KCK Letohrad1 b.
31.Nechuta RadekSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem1 b.
31.Novák OndřejKARATE TEAM KCK Letohrad1 b.
31.Vajner MaxTJ Karate České Budějovice1 b.
31.Valenta MatyášKARATE TYGR SHOTOKAN1 b.
31.Wagner ŠimonTJ Karate České Budějovice1 b.

Průběžný stav postupového žebříčku z nominačních turnajů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupují první 3 závodníci (všichni zeleně označení))



Zatím nejsou k dispozici žádné výsledky z nominačních turnajů.

Postup na kvalifikační turnaj
Postup z krajů

ZávodníkKlubKraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciÚstecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciPlzeňský
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciPraha
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciStředočeský
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciJihočeský
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciJihomoravský
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKarlovarský
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciLiberecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKrálovéhradecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciPardubický
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKraj Vysočina
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciOlomoucký kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciZlínský kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciMoravskoslezský kraj

Závodníci nominovaní z jiných kategorií

Žádní závodníci nejsou nominovaní z jiných kategorií

Divoká karta reprezentace, divoká karta STK

ZávodníkKlub
Neurčeno 
Neurčeno 


 Tisk
Vysvětlivky:
  •    - postupová pozice
  •    - NEpostupová pozice
  •    - Závodník startuje v jiné kategorii nebo nemůže startovat
  •    - Závodník má již nominaci z Národního poháru
  • Postupují první dva z loňského Mistrovství České rep.
  • Postupuje prvních 6 lidí z žebříčku z Národních pohárů (Před 2015 - 8 lidí, před 2014 - 7 lidí)(informace)
    Započítané Národní poháry v tomto roce:
  • Pokud je více závodníků na poslední postupové pozici (desáté), tak postupuje ten, který měl nejlepší skóre z daných turnajů, od posledního MČR (Mistrovství ČR 2021)
  • Postupují první 3 lidi z žebříčku nominačních turnajů v dorosteneckých a žákovských kategoriích.
  • *Body2...Nejlepší skóre (pouze u závodníků, kteří jsou na poslední postupové pozici nebo na první nepostupové pozici)
  • Pokud některý závodník startuje ve vyšší kategorii a zbytečně takto zabírá postupové místo v této kategorii, tak nám to prosím dejte vědět mailem - info@karaterec.com - a závodník bude vyškrtnut