KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Postup na Mistrovství ČR

<< Zpět na přehled kategorií

Kumite dorostenci (14-15) -52kg


Průběžný stav postupového žebříčku z Národních pohárů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 8 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Bína TadeášFight Club České Budějovice60 b.
2.Horňák FilipSK Karate Shotokan Liberec36 b.
3.Harvilko ŠimonSK Karate Shotokan Liberec25 b.
4.Sluka KryštofChampions team z.s.24 b.
5.Kastl DavidSK Karate Český Krumlov z.s.12 b.
5.Kendík MiroslavSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem12 b.
7.Horad AntonínKarate Vision Praha10 b.
8.Hmilánský DanielKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem8 b.
9.Drozdík MarekSKK Budo Havířov6 b.
9.Kleymenov AlexanderKarate Klub Tygr Karlovy Vary6 b.
9.Linhart JosefTJ Karate České Budějovice6 b.
12.Čaniga MarekKarate Klub Tygr Karlovy Vary5 b.
12.Derfl JanKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem5 b.
12.Paluch JakubKarate Klub Jeseník z.s.5 b.
12.Van-der-linden VincentTJ Auto Škoda Mladá Boleslav5 b.
16.Halač ErikSK KAMIWAZA KARATE z.s.4 b.
16.Schovánek TadeášTJ Auto Škoda Mladá Boleslav4 b.
16.Vágner OndřejKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.4 b.
19.Havlíček AdamSK Karate Shotokan Liberec3 b.
20.Mišák DominikKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.2 b.
20.Svoboda ŠtěpánSK karate Dragon DDM Neratovice2 b.
20.Žíla PavelŠSK karate Karviná2 b.
23.Jaroš JanSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.1 b.
23.Kosař KryštofKASR ŽAMBERK1 b.
23.Mareš VítKARATE TEAM KCK Letohrad1 b.
23.Mozgala MatyášSKK Budo Havířov1 b.
23.Sivák RomanKARATE Havířov1 b.

Průběžný stav postupového žebříčku z nominačních turnajů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupují první 3 závodníci (všichni zeleně označení))



Zatím nejsou k dispozici žádné výsledky z nominačních turnajů.

Postup na kvalifikační turnaj
Postup z krajů

ZávodníkKlubKraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciÚstecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciPlzeňský
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciPraha
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciStředočeský
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciJihočeský
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciJihomoravský
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKarlovarský
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciLiberecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKrálovéhradecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciPardubický
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKraj Vysočina
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciOlomoucký kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciZlínský kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciMoravskoslezský kraj

Závodníci nominovaní z jiných kategorií

Žádní závodníci nejsou nominovaní z jiných kategorií

Divoká karta reprezentace, divoká karta STK

ZávodníkKlub
Neurčeno 
Neurčeno 


 Tisk
Vysvětlivky:
  •    - postupová pozice
  •    - NEpostupová pozice
  •    - Závodník startuje v jiné kategorii nebo nemůže startovat
  •    - Závodník má již nominaci z Národního poháru
  • Postupují první dva z loňského Mistrovství České rep.
  • Postupuje prvních 6 lidí z žebříčku z Národních pohárů (Před 2015 - 8 lidí, před 2014 - 7 lidí)(informace)
    Započítané Národní poháry v tomto roce:
  • Pokud je více závodníků na poslední postupové pozici (desáté), tak postupuje ten, který měl nejlepší skóre z daných turnajů, od posledního MČR (Mistrovství ČR 2021)
  • Postupují první 3 lidi z žebříčku nominačních turnajů v dorosteneckých a žákovských kategoriích.
  • *Body2...Nejlepší skóre (pouze u závodníků, kteří jsou na poslední postupové pozici nebo na první nepostupové pozici)
  • Pokud některý závodník startuje ve vyšší kategorii a zbytečně takto zabírá postupové místo v této kategorii, tak nám to prosím dejte vědět mailem - info@karaterec.com - a závodník bude vyškrtnut