KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2022 - 1.kolo - 09.04.2022

Město Chodov
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe, Svaz karate KV Kraje
Kluby na medailových pozicích 36
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 36-24-12-6-4-3-2-1


Ohodnocení kvality turnaje:
52.50%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 10x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Jakub Žlábek SKP karate Písek CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Adam Raušer NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Artur Hlushchenko Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Matyáš Houska KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Jan Derfl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Jan Bárta Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Dalibor Kolínko SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
9. kata dorostenci (14-15) Jan Hoffmann SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
9. kata dorostenci (14-15) Jáchym Jetel KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
11. kata dorostenci (14-15) Alex Kirschner Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
11. kata dorostenci (14-15) Tomáš Slabý KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
13. kata dorostenci (14-15) Volodymyr Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
13. kata dorostenci (14-15) Jan Růžička SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
13. kata dorostenci (14-15) Víctor Sánchez SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
13. kata dorostenci (14-15) Kryštof Sluka Champions team z.s. CZE CZE
13. kata dorostenci (14-15) Sebastián Smetana KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
13. kata dorostenci (14-15) Štěpán Svoboda SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Taisia Biriucová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Anna Kubínová BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Natálie Malafová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Veronika Rešová Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Sylvie Kokhanina SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Riana Veselíková BUDO KAN, z.s. CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Jana Hloušková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Daria Studenkova Karate Vision Praha CZE CZE
9. kata dorostenky (14-15) Sofia Mazur GRYF z.s. CZE CZE
9. kata dorostenky (14-15) Nela Poskerová Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
11. kata dorostenky (14-15) Silvie-Ella Kirschnerová BUDO KAN, z.s. CZE CZE
11. kata dorostenky (14-15) Natálie Pokorná KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
13. kata dorostenky (14-15) Barbora Hořínková KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
13. kata dorostenky (14-15) Natálie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
13. kata dorostenky (14-15) Klára Slípková Fight Club České Budějovice CZE CZE
13. kata dorostenky (14-15) Amálie Strmisková Karate Klub Kyjov CZE CZE
13. kata dorostenky (14-15) Kristýna Suchyňová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
13. kata dorostenky (14-15) Isabel Ullischová Champions team z.s. CZE CZE
13. kata dorostenky (14-15) Kateřina Urbanová VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE CZE
13. kata dorostenky (14-15) Michaela Válková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Jan Stránský Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Matěj Pavel SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Ondřej Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Karel Benda Champions team z.s. CZE CZE
5. kata junioři (16-17) David Vedral GRYF z.s. CZE CZE
7. kata junioři (16-17) David Foriš SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Radek Tirala Champions team z.s. CZE CZE
9. kata junioři (16-17) Jakub Fidler SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
9. kata junioři (16-17) Petr Peterka SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
11. kata junioři (16-17) Alex Kozubal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
11. kata junioři (16-17) Tomáš Sámel VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE CZE
13. kata junioři (16-17) Vojtěch Vrátný Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Alice-jana Kirschnerová BUDO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Amálie Ondroušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Barbora Šťastná Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Adéla Čepičková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Adéla Jůnová Champions team z.s. CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Eliška Mihalčatinová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Lucie Paterová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
9. kata juniorky (16-17) Eliška Fidlerová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
9. kata juniorky (16-17) Petra Hlaváčová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
11. kata juniorky (16-17) Sabina Smékalová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
11. kata juniorky (16-17) Sabina Smékalová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
11. kata juniorky (16-17) Michaela Vaškovská GRYF z.s. CZE CZE
13. kata juniorky (16-17) Veronika Havlíčková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
13. kata juniorky (16-17) Rozálie Horadová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
13. kata juniorky (16-17) Michaela Pokladníková KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
13. kata juniorky (16-17) Anetta Svánovská KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Vít Masař BUDO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata muži U21 Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
3. kata muži U21 Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE CZE
3. kata muži U21 Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata muži U21 Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
5. kata muži U21 Filip Smutný KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
7. kata muži U21 Jáchym Dimov Kobra Kladno CZE CZE
7. kata muži U21 Jakub Hradský Kobra Kladno CZE CZE
9. kata muži U21 David Lžičař SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
9. kata muži U21 Lukáš Rajnoch GRYF z.s. CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Magdaléna Trtíková BUDO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata ženy U21 Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kata ženy U21 Andrea Švrčková Karate SVČ Amos Český Těšín CZE CZE
kata muži
1. kata muži Vít Masař BUDO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata muži Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
3. kata muži Matouš Pechar Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata muži Ondřej Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata muži Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE CZE
5. kata muži Jan Stránský Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE CZE
7. kata muži Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
7. kata muži Jakub Hradský Kobra Kladno CZE CZE
9. kata muži Lukáš Rajnoch GRYF z.s. CZE CZE
9. kata muži Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
11. kata muži Dominik Bandas SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
11. kata muži Filip Smutný KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
13. kata muži Lukáš Adam SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
13. kata muži Ondřej Blín GRYF z.s. CZE CZE
13. kata muži Jáchym Dimov Kobra Kladno CZE CZE
13. kata muži Jakub Fidler SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
13. kata muži Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
13. kata muži Patrik Gašpar KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
13. kata muži Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
13. kata muži Josef Mišák Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
13. kata muži Vojtěch Vrátný Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Veronika Mišková BUDO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata ženy Magdaléna Trtíková BUDO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata ženy Alice-jana Kirschnerová BUDO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata ženy Barbora Znamenáčková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
5. kata ženy Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
5. kata ženy Michaela Vaškovská GRYF z.s. CZE CZE
7. kata ženy Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
7. kata ženy Petra Hlaváčová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
9. kata ženy Karolína Martínková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
9. kata ženy Eliška Mihalčatinová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
11. kata ženy Eliška Fidlerová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
11. kata ženy Sabina Smékalová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
13. kata ženy Linda Skalová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
KUMITE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Šimon Harvilko SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg David Kastl SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Kryštof Sluka Champions team z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Antonín Horad Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Alexander Kleymenov Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jan Derfl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Daniel Hmilánský Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Paluch Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tadeáš Schovánek TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
13. kumite dorostenci (14-15) -52kg Marek Čaniga Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
13. kumite dorostenci (14-15) -52kg Adam Havlíček SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
13. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dominik Mišák Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
13. kumite dorostenci (14-15) -52kg Roman Sivák KARATE Havířov CZE CZE
13. kumite dorostenci (14-15) -52kg Štěpán Svoboda SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
13. kumite dorostenci (14-15) -52kg Vincent Van-der-linden TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
13. kumite dorostenci (14-15) -52kg Vincent Van-der-linden TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
13. kumite dorostenci (14-15) -52kg Vincent Van-der-linden TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
13. kumite dorostenci (14-15) -52kg Vincent Van-der-linden TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
13. kumite dorostenci (14-15) -52kg Vincent Van-der-linden TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
13. kumite dorostenci (14-15) -52kg Pavel Žíla ŠSK karate Karviná CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Ondřej Náhlík KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Adam Zíka SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Artur Hlushchenko Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jaromír Musil Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jaroslav Farabauer SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jakub Jízdný SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jáchym Jetel KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tomáš Kučera SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Lukáš Zeman Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
13. kumite dorostenci (14-15) -57kg Matyáš Brož SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
13. kumite dorostenci (14-15) -57kg Daniel Dub Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
13. kumite dorostenci (14-15) -57kg Roman Hlushko SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Daniel Stránský TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Illia Studenkov Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Bruno Dvořák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Adam Šmejkal SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Filip Šír SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Šimon Zálabský SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Hoffmann SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Růžička SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Tomáš Vondrášek SKP karate Písek CZE CZE
13. kumite dorostenci (14-15) -63kg Alex Kirschner Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Václav Dudl Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Damián Kyus Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg David Hološevič SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Matěj Korytar SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Volodymyr Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Filip Zralý SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Matyáš Jurík SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Tomáš Slabý KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Marek Demjan SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Hynek Hollein ŠSK karate Karviná CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Richard Kuhn Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Daniela Malá Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Natálie Malafová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Nela Jeřábková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Anežka Mládková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Riana Veselíková BUDO KAN, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Adéla Vitásková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -47kg Simona Hadravová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -47kg Tereza Šrůtová Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Sofia Mazur GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Lucy Hrdličková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Sylva Havlíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Natálie Soukopová Champions team z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Vendula Marková TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Linda Pavlasová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nela Poskerová Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Anna Rypalová TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO CZE CZE
11. kumite dorostenky (14-15) -54kg Vanesa Klimplová KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
13. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kristýna Bukovská SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
13. kumite dorostenky (14-15) -54kg Sabina Daňhelová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
13. kumite dorostenky (14-15) -54kg Anna Franková Fight Club České Budějovice CZE CZE
13. kumite dorostenky (14-15) -54kg Jana Hloušková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
13. kumite dorostenky (14-15) -54kg Natálie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
13. kumite dorostenky (14-15) -54kg Natálie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
13. kumite dorostenky (14-15) -54kg Klára Slípková Fight Club České Budějovice CZE CZE
13. kumite dorostenky (14-15) -54kg Viktorie Tomanová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Markéta Klewarová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Soňa Pončíková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Sylvie Kokhanina SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Magdalena Míková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Daniela Kahovcová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Michaela Válková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Hořínková KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lucie Kolankiewiczová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Natálie Pokorná KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Amálie Strmisková Karate Klub Kyjov CZE CZE
13. kumite dorostenky (14-15) +54kg Adéla Blažková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
13. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Hošáková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Michal Polák SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Kimi Zita SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Jan Bednář SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Martin Kutlák SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Vít Kittner SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Adam Nejedlý TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -61kg Ondřej Chacko Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -61kg Ondřej Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -61kg Milan Vopálka SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
13. kumite junioři (16-17) -61kg Ladislav Bečvář SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
13. kumite junioři (16-17) -61kg Ha Do-Vinh TJ karate Třebíč CZE CZE
13. kumite junioři (16-17) -61kg Vojtěch Dušek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Kryštof Ruža TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Ondřej Doleček SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Karel Benda Champions team z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Daniel Kolář SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Jiří Mikula SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg David Vedral GRYF z.s. CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -68kg Jakub Fidler SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -68kg Marek Frinta GRYF z.s. CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -68kg Tomáš Sámel VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -68kg Radek Tirala Champions team z.s. CZE CZE
13. kumite junioři (16-17) -68kg David Malík TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
13. kumite junioři (16-17) -68kg Antonín Toman SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
13. kumite junioři (16-17) -68kg Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Štěpán Šnajdr Champions team z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Dan Syrový Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Václav Lugert Champions team z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Jiří Snížek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Michal Kasal Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Pavel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -76kg Tomáš Gabriel Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -76kg Erik Hoang VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Jiří Endršt Champions team z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Vojtěch Válek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Martin Luža Karate Klub Kyjov CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Filip Doubek TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Jan Toufar TJ karate Třebíč CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Adéla Čepičková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Sára Čanigová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Lucie Paterová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Jana Vacinová Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Lucie Musilová SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Jana Ražná Karate Polička CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Eliška Pokorná Champions team z.s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Markéta Křečková GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Linda Bílá SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Sára Stejskalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Amélie Koutecká TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Barbora Kozlíková TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) -59kg Viktorie Brožková TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) -59kg Eliška Mihalčatinová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Kateřina Štecová Champions team z.s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Michaela Vaškovská GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Elen Kozlová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Barbora Šťastná Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Adéla Znamenáčková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Veronika Havlíčková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Laura Pohanková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Michaela Pokladníková KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Kristýna Vašíčková Champions team z.s. CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Kristýna Vašíčková Champions team z.s. CZE CZE
13. kumite juniorky (16-17) +59kg Karina Denčylja KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
13. kumite juniorky (16-17) +59kg Nela Haltmarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
13. kumite juniorky (16-17) +59kg Anetta Svánovská KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kumite muži U21 +75kg
1. kumite muži U21 +75kg Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži U21 +75kg Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite muži U21 +75kg Martin Eliáš Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite muži U21 +75kg Jakub Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite muži U21 +75kg Tomáš Kříž Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite muži U21 +75kg Jakub Šprysl SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite muži U21 +75kg David Lžičař SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
7. kumite muži U21 +75kg Alexandr Pirkl SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite muži U21 -75kg
1. kumite muži U21 -75kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži U21 -75kg Martin Drábek SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite muži U21 -75kg Michal Ondráček Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite muži U21 -75kg Michal Zemek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite muži U21 -75kg Adam Hošák SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite muži U21 -75kg Petr Vacek TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
7. kumite muži U21 -75kg Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
7. kumite muži U21 -75kg Bohuslav Dušek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
13. kumite muži U21 -75kg Jáchym Dimov Kobra Kladno CZE CZE
13. kumite muži U21 -75kg Benedikt Mrázek Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite ženy U21 -61kg
1. kumite ženy U21 -61kg Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ženy U21 -61kg Barbora Kerbelová Champions team z.s. CZE CZE
3. kumite ženy U21 -61kg Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kumite ženy U21 -61kg Eliška Gubíková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ženy U21 -61kg Nela Celarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite ženy U21 -61kg Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
7. kumite ženy U21 -61kg Ivanna Anikeeva Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
7. kumite ženy U21 -61kg Karolína Řezníčková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
7. kumite ženy U21 -61kg Andrea Švrčková Karate SVČ Amos Český Těšín CZE CZE
13. kumite ženy U21 -61kg Veronika Mišáková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ženy U21 +61kg
1. kumite ženy U21 +61kg Magdalena Žůček SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
2. kumite ženy U21 +61kg Michaela Soukupová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
3. kumite ženy U21 +61kg Eliška Bělicová KARATE Havířov CZE CZE
3. kumite ženy U21 +61kg Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite ženy U21 +61kg Julie Lindnerová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Daniel Drábek SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite muži -67kg Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kumite muži -67kg Adam Hošák SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži -67kg Benedikt Mrázek Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kumite muži -67kg Jáchym Dimov Kobra Kladno CZE CZE
5. kumite muži -67kg Jan Roller TJ KARATE Praha CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -75kg Bohuslav Dušek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži -75kg Marek Andraši TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -84kg Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite muži -84kg Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite muži -84kg Jakub Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite muži -84kg Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Marek Babor SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
2. kumite muži +84kg Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži +84kg Martin Eliáš Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite muži +84kg Jakub Šprysl SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Barbora Kerbelová Champions team z.s. CZE CZE
2. kumite ženy -55kg Karolína Řezníčková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite ženy -55kg Karolína Martínková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -55kg Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kumite ženy -55kg Veronika Mišáková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Nela Celarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite ženy -61kg Nikola Křišťanová TJ KARATE Praha CZE CZE
5. kumite ženy -61kg Andrea Švrčková Karate SVČ Amos Český Těšín CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Eliška Václavíková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Barbora Znamenáčková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Michaela Miglová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Michaela Miglová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Michaela Miglová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Michaela Miglová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Magdalena Žůček SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
5. kumite ženy -68kg Linda Skalová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
5. kumite ženy -68kg Michaela Soukupová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
7. kumite ženy -68kg Kateřina Kučerová Karate Polička CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy +68kg Barbora Farkasová SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
3. kumite ženy +68kg Eliška Bělicová KARATE Havířov CZE CZE
3. kumite ženy +68kg Andrea Drsková Karate Polička CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP žactva 2022 - 2.kolo 15.05.2022
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2022 - 2.kolo 14.05.2022
NP žactva 2022 - 1.kolo 10.04.2022
NP žactva 2021 - 3.kolo 10.10.2021
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2021 - 3.kolo 09.10.2021
NP žactva 2021 - 2.kolo 19.09.2021
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2021 - 2.kolo 18.09.2021
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk