KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Postup na Mistrovství ČR

(Nominační klíč 2015 | 2013/14 | 2013)

<< Zpět na přehled kategorií

Kata ml. žákyně (7-9)

Postup z Mistrovství ČR 2017 (finalisté)

 ZávodníkKlub
1.Klewarová Markéta Fight Club České Budějovice
2.Rešová Veronika KESL RYU Shotokan z.s.

Průběžný stav postupového žebříčku z Národních pohárů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 8 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Bukovská LucieFight Club České Budějovice48 b.
2.Sekaninová ViktorieKarate Klub Jeseník o.s.36 b.
2.Vondráková ZuzanaSPORT UNION, z. s.36 b.
4.Hrazdírová ValentýnaKESL RYU Shotokan z.s.24 b.
5.Nývltová KlementinaSPORT UNION, z. s.18 b.
5.Vondráková IvetaSPORT UNION, z. s.18 b.
7.Nováková EsterTJ Karate České Budějovice6 b.
7.Sibřinová TerezaKESL RYU Shotokan z.s.6 b.
9.Kubešová AnetaTARGET SPORT MILOVICE3 b.
9.Malá EliškaSK Karate Shotokan Liberec3 b.
9.Muzikářová EliškaSK Karate Shotokan Liberec3 b.
9.Suchá DominikaTJ Karate České Budějovice3 b.

Průběžný stav postupového žebříčku z nominačních turnajů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupují první 3 závodníci (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Bukovská LucieFight Club České Budějovice40 b.
2.Hrazdírová ValentýnaKESL RYU Shotokan z.s.32 b.
2.Rešová VeronikaKESL RYU Shotokan z.s.32 b.
2.Sekaninová ViktorieKarate Klub Jeseník o.s.32 b.
5.Řehová NelaHAKUBA Karate Ostrava16 b.
5.Sibřinová TerezaKESL RYU Shotokan z.s.16 b.
5.Vondráková ZuzanaSPORT UNION, z. s.16 b.
8.Dušková PavlínaKARATE TEAM KCK Letohrad8 b.8 b.
8.Francová KarolínaKarate-Do Sokolov8 b.8 b.
10.Nývltová KlementinaSPORT UNION, z. s.4 b.
10.Pošmurová KláraChampions Team4 b.
10.Pracnová NikolaSPORT UNION, z. s.4 b.
10.Vondráková IvetaSPORT UNION, z. s.4 b.
14.Beerová BeataTJ Karate České Budějovice2 b.
14.Rajnochová MartinaUSK Slavia Liberec2 b.

Postup z krajů

ZávodníkKlubKraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciÚstecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciPlzeňský
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciPraha
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciStředočeský
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciJihočeský
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciJihomoravský
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKarlovarský
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciLiberecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKrálovéhradecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciPardubický
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKraj Vysočina
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciOlomoucký kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciZlínský kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciMoravskoslezský kraj

Závodníci nominovaní z jiných kategorií

Žádní závodníci nejsou nominovaní z jiných kategorií

Divoká karta reprezentace, divoká karta STK

ZávodníkKlub
Neurčeno 
Neurčeno 


 Tisk
Vysvětlivky:
  •    - postupová pozice
  •    - NEpostupová pozice
  •    - Závodník startuje v jiné kategorii nebo nemůže startovat
  •    - Závodník má již nominaci z Národního poháru
  • Postupují první dva z loňského Mistrovství České rep.
  • Postupuje prvních 8 lidí z žebříčku z Národních pohárů (Před 2015 - 8 lidí, před 2014 - 7 lidí)(informace)
    Započítané Národní poháry v tomto roce:
  • Pokud je více závodníků na poslední postupové pozici (desáté), tak postupuje ten, který měl nejlepší skóre z daných turnajů, od posledního MČR (Mistrovství ČR 2017)
  • Postupují první 3 lidi z žebříčku nominačních turnajů v dorosteneckých a žákovských kategoriích.
  • *Body2...Nejlepší skóre (pouze u závodníků, kteří jsou na poslední postupové pozici nebo na první nepostupové pozici)
  • Pokud některý závodník startuje ve vyšší kategorii a zbytečně takto zabírá postupové místo v této kategorii, tak nám to prosím dejte vědět mailem - info@karaterec.com - a závodník bude vyškrtnut