KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Žebříček Klubů podle kategorií:


Pořadí   Klub Stát Zlatých Stříbrných Bronzových 5. 7. Celkem bodů
1. Česká republika CZE 17 15 23 14 5 2915
2. KESL RYU Shotokan z.s. CZE 51 28 65 32 11 2632
3. Sport Club Flair o.s. CZE 25 22 42 8 8 1618
4. VSK VŠB TU Ostrava CZE 19 9 23 13 4 1183
5. TARO KAN, z.s. CZE 10 22 14 15 3 1051
6. NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 17 7 7 1 940
7. Karate Klub Ústí nad Labem CZE 8 8 21 11 7 863
8. Oddíl Karate TJ Slavia Kroměříž CZE 10 7 10 7 2 716
9. postup GRYF z.s. CZE 7 3 15 7 2 557
10. postup SKP karate Písek CZE 6 5 12 3 516
11. pokles SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 6 13 16 17 9 505
12. pokles KARATE TESY Shotokan CZE 7 5 3 496
13. KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 14 5 12 4 2 446
14. Karate Vision Praha CZE 3 7 11 8 4 442
15. Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 4 6 13 8 3 400
16. Slovensko CZE 2 1 4 1 1 395
17. postup Karate Lions Pardubice o.s. CZE 4 8 12 10 8 381
18. pokles Sport Relax CZE 4 7 19 13 5 376
19. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 6 2 7 7 4 325
20. KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 2 6 7 9 5 310
21. Budó škola KK Písek CZE 2 8 7 5 3 266
22. postup SHOBU Academy CZE 4 13 4 264
23. pokles Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE 1 6 3 2 3 254
24. postup SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 2 7 10 5 228
25. pokles KC Dragons Rosice CZE 1 8 5 5 4 216
26. SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 5 11 5 4 201
27. Sportovní klub Mates CZE 2 2 5 3 192
28. SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 4 10 3 2 189
29. SVČ DOMEČEK Brno CZE 2 4 7 8 5 173
30. USK Slavia Liberec CZE 1 1 7 4 3 146
31. SK Tommi Praha CZE 2 6 8 8 6 144
32. Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 5 5 1 138
33. Goju-kai Prešov CZE 3 1 136
34. Ippon KK Rakovník CZE 1 7 7 1 135
35. HAKUBA Karate Ostrava CZE 2 5 104
36. SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE 3 2 1 2 95
37. SK Karate Shotokan Neratovice CZE 2 3 4 4 4 90
38. Karate Silesia Opava CZE 1 2 2 2 2 82
39. Kusengo Hodonín CZE 4 1 2 74
40. Dukla Banská Bystrica CZE 2 72
41. Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 2 3 1 70
42. Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 2 5 1 68
43. postup Kamikaze Mladá Boleslav CZE 2 4 1 3 62
44. pokles Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 2 1 2 60
45. pokles Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 4 2 3 58
46. SPORT UNION, z. s. CZE 2 3 4 1 53
47. TJ karate Nové Hrady CZE 1 1 3 4 52
48. Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 3 1 40
49. Kobra Kladno CZE 1 1 3 2 38
50. Sokol karate Tišnov CZE 1 1 2 36
Stránka: 1/3
1 |  2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2019 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů