KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Lucie Bukovská Fight Club České Budějovice CZE 2 72
1. Kateřina Nováková Karate Klub Kyjov CZE 3 1 72
3. Nicol Cirhanová TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 60
3. Jakub Ješátko TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 60
3. Šimon Kroček SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 1 60
6. Ondřej Bednář TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 54
7. Nathalie Petříková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 1 48
8. Lucy Hrdličková TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 46
9. Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 1 44
10. Anička Kolaříková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 1 40
10. Marcel Malý Fight Club České Budějovice CZE 1 1 40
10. Viktorie Sekaninová Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 1 40
13. Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE 1 38
14. Adam Raušer Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 37
14. David Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE 1 37
16. Tomáš Adamec SKK Budo Havířov CZE 1 36
16. Terezie Částková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 36
16. Daniel Dub Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 36
16. Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE 1 36
16. Matěj Hekele Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 36
16. Filip Horňák SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 36
16. Lukáš Chládek TJ Karate České Budějovice CZE 1 36
16. Jakub Macíček SKK Budo Havířov CZE 1 36
16. Daniela Malá Fight Club České Budějovice CZE 1 36
16. Libor Matoušek TJ Karate České Budějovice CZE 1 36
16. Tomáš Olžbut SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 1 36
16. Tobiáš Šupka TJ Karate České Budějovice CZE 1 36
16. Silvie Troblová TJ Karate České Budějovice CZE 1 36
29. Barbora Šťastná Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE 1 1 32
29. Kateřina Štecová Champions team z.s. CZE 1 1 32
31. Kristýna Čermáková KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 30
31. Adéla Lerche KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE 1 1 30
33. Taisia Biriucová SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 28
33. Matěj Brýda Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 28
33. David Hološevič SKP karate Písek CZE 1 1 28
33. Lukáš Kastl SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 1 28
33. Daniel Kolář SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 28
33. Barbora Pastorková TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 28
39. David Kastl SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 25
39. Jiří Šimáně SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 25
41. Beáta Beerová TJ Karate České Budějovice CZE 1 24
41. Bruno Dvořák TJ Karate České Budějovice CZE 1 24
41. Anna Franková Fight Club České Budějovice CZE 1 24
41. Matyáš Jurík SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 24
41. Eliška Kulhánková SKK Budo Havířov CZE 1 24
41. Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE 1 24
41. David Oprea Fight Club České Budějovice CZE 2 24
41. Martin Palan Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 24
41. Mikuláš Pater KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 24
41. František Rozner Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 24

Stránka: 1/5
1 |  2 |  3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2021 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů