KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Vít Masař Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s. CZE 5 1 192
2. Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 4 1 1 1 188
3. Nela Brázdilová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 3 2 1 168
4. Lukáš Jenkner TJ Karate České Budějovice CZE 3 1 2 156
4. Adéla Matušková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 3 1 2 156
6. Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE 4 144
6. Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE 4 144
8. Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE 4 3 1 138
9. Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 3 2 132
9. Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 1 132
11. Barbora Znamenáčková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 2 2 1 1 130
12. Ondřej Bosák SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 3 2 120
13. Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 3 3 1 1 118
14. Filip Dvořák Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 2 2 1 114
14. Tereza Sikorová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 2 2 1 114
16. postup Martin Drábek SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 3 108
16. pokles Daniel Drábek SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 3 108
16. Matyáš Malý SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3 108
19. Gleb Jeremenko Karate Vision Praha CZE 1 2 1 96
20. Kateřina Litvíková Fight Club České Budějovice CZE 3 1 84
20. Pavel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 3 1 84
22. Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE 2 2 2 80
23. Adéla Trávniková Karate Vision Praha CZE 1 1 1 1 78
24. Martin Bednář Fight Club České Budějovice CZE 2 72
24. Veronika Mišková BUDO KAN, z.s. CZE 2 72
24. Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE 2 72
24. Martina Šáchová TJ Karate České Budějovice CZE 2 72
28. Alice Anderlová Warriors CB z.s. CZE 1 1 60
28. Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 60
28. Anna Harries SK Karate Shotokan Liberec CZE 5 60
28. Šárka Makovcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 2 60
28. Jan Roller TJ KARATE Praha CZE 1 2 60
28. Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE 2 2 60
28. Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE 1 1 60
28. Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 60
36. Filip Smutný KESL RYU Shotokan z.s. CZE 4 1 1 58
37. Alex Vodička Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 3 3 54
38. Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 2 49
39. Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 48
39. Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE 2 48
39. Ján Matejka Karate Vision Praha CZE 1 1 48
39. Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 2 48
39. Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 2 48
39. Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 48
45. Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE 1 1 42
46. David Lžičař SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 4 1 40
47. Adéla Mehic Karate Vision Praha CZE 2 2 39
48. Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE 3 38
49. Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE 1 36
49. Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE 1 36

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2021 - 3.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů