KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 4 3 2 1 268
2. Vít Masař BUDO KAN, z.s. CZE 6 2 256
3. Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 2 4 3 1 2 250
4. Nela Brázdilová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 4 3 1 248
5. Lukáš Jenkner TJ Karate České Budějovice CZE 4 1 3 220
5. Adéla Matušková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 4 1 3 220
7. Martina Šáchová TJ Karate České Budějovice CZE 5 216
8. Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 4 3 1 204
9. Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE 4 1 1 196
10. Filip Dvořák Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 4 2 1 178
11. postup Martin Drábek SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 4 156
11. pokles Daniel Drábek SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 4 156
11. Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE 3 1 156
14. Dominik Kočandrle SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 4 144
14. Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE 4 144
16. Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE 2 2 140
17. Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE 4 3 1 138
18. Martin Bednář Fight Club České Budějovice CZE 3 1 136
19. Tereza Sikorová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 2 2 3 130
19. Barbora Znamenáčková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 2 2 1 1 130
21. Ondřej Bosák SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 3 2 120
21. Veronika Mišková BUDO KAN, z.s. CZE 3 120
23. Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE 3 2 3 116
24. Gleb Jeremenko Karate Vision Praha CZE 1 2 2 112
25. Šárka Makovcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 3 108
25. Matyáš Malý SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3 108
25. Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE 1 2 1 108
28. Adéla Trávniková Karate Vision Praha CZE 1 1 2 2 102
29. Kateřina Litvíková Fight Club České Budějovice CZE 3 2 100
30. Alex Vodička Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 3 4 94
31. Jan Roller TJ KARATE Praha CZE 1 1 2 92
32. Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 1 90
33. Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 4 1 89
34. Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE 2 84
34. Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE 2 84
34. Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE 2 1 3 84
34. Matteo Tamborlani NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 84
34. Pavel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 3 1 84
34. Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE 2 84
40. Filip Smutný KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 5 2 1 82
41. Zuzana Augustinová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 3 80
41. Iva Nováková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 80
41. Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 2 80
41. Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 2 2 80
41. Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 2 1 80
46. Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE 5 1 78
47. Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE 2 72
48. Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE 1 1 68
49. Milan Tesař Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 1 66
50. David Lžičař SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 5 1 64

Stránka: 1/3
1 |  2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR SKIF 2022
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů