KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. postup Barbora Znamenáčková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 2 3 2 1 174
2. pokles Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE 2 3 1 148
3. postup Alexandr Mazmanov NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 2 120
3. postup Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE 2 2 120
5. postup Gleb Jeremenko Karate Vision Praha CZE 2 1 1 108
5. pokles Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE 3 108
7. pokles Ján Matejka Karate Vision Praha CZE 2 1 96
7. postup Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 2 1 96
9. postup Bianka Machová Fight Club České Budějovice CZE 1 2 84
10. postup Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2 1 2 1 82
11. postup Ondřej Bosák SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 2 72
11. postup Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE 2 72
11. postup Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE 2 72
11. postup Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE 2 72
11. pokles Martina Šáchová TJ Karate České Budějovice CZE 2 72
11. postup Kristýna Tesařová Sport Team Scorpions z.s. CZE 1 1 1 72
11. postup Adéla Trávniková Karate Vision Praha CZE 1 3 72
11. pokles Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE 2 72
11. postup Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE 2 72
20. postup Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 60
20. postup Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE 1 1 60
20. postup Petra Pragerová TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 60
20. pokles Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 2 60
24. pokles Martin Bednář Fight Club České Budějovice CZE 2 48
24. postup Jan Hykš Karate Vision Praha CZE 4 48
24. pokles Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE 2 48
24. pokles Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE 1 1 48
28. postup David Kavalír KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 1 37
29. pokles Nela Brázdilová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 1 36
29. pokles Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE 1 36
29. postup Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE 1 1 36
29. postup Tiep-Dang Ha Fight Club České Budějovice CZE 1 36
29. pokles Tomáš Hermann TJ Karate České Budějovice CZE 1 36
29. pokles Martin Jindra Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE 2 2 36
29. postup Martin Kočárek Shotokan karate club Louny CZE 1 1 36
29. postup Vít Masař Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s. CZE 1 1 36
29. pokles Veronika Mišková BUDO KAN, z.s. CZE 1 36
29. postup Kateřina Sotonová SPORT UNION, z. s. CZE 1 36
29. postup Hana Straková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 36
40. postup Ladislav Morávek Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE 1 3 30
41. pokles Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 27
41. pokles Pavel Mikeš Fight Club České Budějovice CZE 2 27
43. postup Adéla Mehic Karate Vision Praha CZE 1 2 26
43. pokles Veronika Trávniková Karate Vision Praha CZE 1 1 2 26
45. pokles Michal Franc SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 25
45. postup Jan Roller TJ KARATE Praha CZE 1 25
45. pokles Anička Vrábelová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 2 25
48. pokles Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE 1 24
48. postup Hoan-Than Hung Fight Club České Budějovice CZE 1 24
48. pokles David Ulvr Karate Vision Praha CZE 2 24

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů