KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE 6 216
2. Lukáš Kotlík SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 4 1 1 186
3. Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE 4 1 168
4. Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE 4 1 156
5. Barbora Bukáčková SKIF Czech Republic CZE 4 144
6. Alice Anderlová Warriors Karate CZE 3 1 132
6. Filip Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 3 2 132
6. Klára Jánová TJ Karate České Budějovice CZE 3 1 132
9. Kristína Bosáková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 3 1 120
9. Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE 2 2 120
11. Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE 4 1 1 114
12. Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE 3 108
13. Jan Hykš Karate Vision Praha CZE 3 2 1 102
13. Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE 3 2 1 102
13. Hana Rebljanová TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 1 3 1 102
16. David Ulvr Karate Vision Praha CZE 1 1 3 1 99
17. Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 96
17. Dominik Nechyba SPORT UNION, z. s. CZE 2 1 96
17. Pavel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 4 96
17. Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 2 1 96
17. Petra Vávrová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 1 96
22. Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE 3 1 1 90
23. Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 2 84
23. Anna Lojdová Champions team - Chodov CZE 1 1 2 84
23. Ján Matejka Karate Vision Praha CZE 2 1 84
23. Aneta Růžičková TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 84
23. Michaela Šolcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 3 84
23. Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE 3 1 84
29. Lukáš Jílek Champions team - Chodov CZE 2 72
29. Veronika Konášová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 1 72
29. Dominik Mikula TJ Karate České Budějovice CZE 2 72
29. Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 1 72
29. Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE 2 72
34. Radka Dejdarová SKIF Czech Republic CZE 2 1 1 66
35. Radek Netolický Oddíl karate Hlinsko CZE 1 1 60
35. Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 4 2 60
35. Petra Pragerová SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE 1 3 60
38. Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE 3 2 1 51
39. Michaela Budajová Champions team - Chodov CZE 2 48
39. Tomáš Gabriel TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 48
41. Jakub Knesel TJ Karate Praha CZE 1 1 1 1 45
42. Marek Andraši TJ Baník Příbram - Karate CZE 3 36
42. Jiří Boháč SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 1 36
42. Elvira Djemileva SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4 36
42. Petr Felcman SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 3 36
42. Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 36
42. Tomáš Hermann TJ Karate České Budějovice CZE 1 36
42. Ludmila Kalinová Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 3 36
42. Tomáš Kouba KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 36
42. David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 36

Stránka: 1/3
1 |  2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Shotokan Cup 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů