KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Barbora Bukáčková SKIF Czech Republic CZE 4 144
1. Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE 4 144
3. Lukáš Kotlík SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 2 1 132
4. Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE 3 108
4. Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE 3 108
6. Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 2 1 96
7. Filip Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 2 1 84
7. Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE 3 1 84
7. David Ulvr Karate Vision Praha CZE 1 1 2 84
10. Alice Anderlová SKIF Czech Republic CZE 2 72
10. Kristína Bosáková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 2 72
10. Klára Jánová TJ Karate České Budějovice CZE 2 72
10. Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE 2 2 72
10. Anna Lojdová Champions team - Chodov CZE 1 1 1 72
10. Dominik Mikula TJ Karate České Budějovice CZE 2 72
10. Dominik Nechyba SPORT UNION, z. s. CZE 2 72
10. Petra Vávrová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 72
18. Radka Dejdarová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 1 1 66
18. Jan Hykš Karate Vision Praha CZE 2 1 1 66
20. Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 60
20. Veronika Konášová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 60
20. Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE 1 1 60
20. Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE 1 1 60
20. Radek Netolický Oddíl karate Hlinsko CZE 1 1 60
20. Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 60
20. Petra Pragerová SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE 1 3 60
20. Michaela Šolcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 3 60
28. Hana Rebljanová TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 2 1 54
29. Michaela Budajová Champions team - Chodov CZE 2 48
29. Tomáš Gabriel TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 48
29. Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 48
29. Pavel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 48
33. Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 3 1 42
34. Jiří Boháč SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 1 36
34. Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 36
34. Lukáš Jílek Champions team - Chodov CZE 1 36
34. Radka Tesařová SKIF Czech Republic CZE 1 36
34. Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 36
39. Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2 1 1 33
39. Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 1 1 33
39. Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE 2 1 1 33
42. Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 31
43. Miroslav Boguský Champions team - Chodov CZE 1 1 30
43. Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 30
45. David Kavalír Sport Relax CZE 1 1 27
45. Petr Paulus TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 2 1 27
47. Marek Andraši TJ Baník Příbram - Karate CZE 2 24
47. Iva Holomková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 2 24
47. Roman Jirák SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE 2 24
47. Hana Jiráková SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE 1 24

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2019 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů