KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE 7 1 1 284
2. Ján Matejka Karate Vision Praha CZE 7 1 1 1 266
3. Gleb Eremenko Red Dragon Team CZE 4 4 5 256
4. Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE 4 3 1 248
5. Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE 7 1 238
6. Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 7 1 3 236
7. Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE 5 1 1 214
8. Bianka Machová Fight Club České Budějovice CZE 3 3 5 1 202
9. Filip Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 5 1 200
10. Michal Zemek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 4 1 2 188
11. Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE 3 1 6 1 178
12. Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE 2 4 1 1 1 173
13. Marián Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 5 1 2 3 170
14. Vendula Štěpánová Česká republika CZE 4 1 1 169
15. Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 5 2 1 1 166
16. Filip Krišal Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 3 2 1 164
17. Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 4 1 1 161
18. Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE 2 1 5 160
19. Kateřina Procházková SPORT UNION, z. s. CZE 1 4 2 1 153
20. Ondřej Hrdlička SPORT UNION, z. s. CZE 3 2 1 150
20. David Soběslavský SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 3 4 1 150
22. Klára Halodová TJ Karate České Budějovice CZE 3 1 1 146
23. Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE 2 3 1 1 137
24. Šárka Klečková Fight Club České Budějovice CZE 3 1 132
24. Vojtěch Procházka Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 4 1 132
26. Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 3 1 2 1 130
27. Martin Bednář Fight Club České Budějovice CZE 2 1 3 2 1 125
28. Vojtěch Boura GRYF z.s. CZE 2 2 1 1 1 121
29. Martin Hanák TJ karate Třebíč CZE 2 1 4 120
29. František Chudoba GRYF z.s. CZE 3 1 120
29. Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE 3 120
29. Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE 2 2 2 120
33. Dominik Smola SKP karate Písek CZE 1 2 3 2 118
34. Veronika Konášová SPORT UNION, z. s. CZE 2 3 116
35. Filip Janda SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 2 5 1 112
36. Šárka Makovcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 3 3 3 1 109
37. Michaela Šolcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 3 4 2 106
38. Kristína Bosáková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 2 1 104
38. Martina Šáchová TJ Karate České Budějovice CZE 1 4 104
40. Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE 4 2 100
41. Aleksandar Šešlija TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 4 2 2 98
42. Michal Jakoubek SPORT UNION, z. s. CZE 4 96
43. Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 4 1 92
43. Matyáš Malý SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 1 92
43. Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 3 92
46. Ondřej Bosák SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 1 1 1 90
47. Tereza Chobotová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 3 1 88
47. Daniel Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 1 2 1 88
47. Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 1 2 88
50. Michal Ondráček Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 4 3 1 85

Stránka: 1/6
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů