KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE 5 144
2. Blanka Machová Fight Club České Budějovice CZE 3 2 1 1 126
3. Dominik Majera SKBU Trutnov CZE 2 1 4 120
3. Tereza Plevová KK Lichnice CZE 4 2 120
5. Gleb Eremenko Red Dragon Team CZE 2 2 2 108
5. Vojtěch Procházka Sokol Sadská CZE 3 1 108
7. Martin Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE 3 96
7. Ján Matejka Karate Vision Praha CZE 3 96
7. Michal Zemek KK TJ Krupka CZE 2 1 96
10. Filip Krišal Sokol Sadská CZE 2 1 88
10. Tomáš Pleva KK Lichnice CZE 2 1 2 88
12. Marian Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 3 2 82
13. Martin Hanák TJ Karate Třebíč CZE 2 3 80
13. Veronika Konášová SKR SU Ústí nad Labem CZE 2 1 80
15. Martin Bednář Fight Club České Budějovice CZE 2 2 1 76
15. Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE 2 1 1 76
17. Filip Černík Sokol Sadská CZE 2 72
17. Daniel Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE 2 72
17. Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE 1 1 2 72
17. Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE 2 72
17. Adéla Průchová Karate České Budějovice CZE 2 72
17. Vendula Štěpánová SKK Shotokan Liberec CZE 2 72
17. Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE 3 1 72
24. David Soběslavský Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 1 1 2 1 70
25. Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE 1 1 1 68
26. Eliška Týlová KK Lichnice CZE 1 2 1 62
27. Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 1 1 1 60
27. Patricie Pažinová KK Tygr Karlovy Vary CZE 2 1 60
29. Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE 3 56
29. Adéla Matušková KKD Bruntál CZE 2 1 56
31. Aleksandar Šešlija TJ Horní Měcholupy CZE 2 1 2 54
31. Michaela Šolcová SK Kamiwaza karate CZE 1 3 1 54
33. Karolína Stillerová KARATE-DO Dvůr Králové CZE 1 1 1 52
34. Ondřej Bosák SKP Hvězda Karlovy Vary CZE 1 1 48
34. Kristína Bosáková SKP Hvězda Karlovy Vary CZE 1 1 48
34. František Chudoba GRYF Liberec CZE 1 1 48
34. Filip Jáchym Karate Vrchlabí CZE 2 1 48
34. Anna Kašparová TJ Jiskra Litomyšl CZE 1 1 48
34. Šárka Klečková Fight Club České Budějovice CZE 1 1 48
34. Šárka Makovcová SK Kamiwaza karate CZE 1 2 2 48
34. Daniel Nový KCK Team CZE 1 1 1 48
34. Kateřina Procházková SKR SU Ústí nad Labem CZE 2 48
34. Martin Přech SKP Hvězda Karlovy Vary CZE 2 48
34. Martina Šáchová Karate České Budějovice CZE 1 1 48
45. Ondřej Maňhal SKBU Trutnov CZE 1 2 1 47
46. Adam Vrba Kabu Praha CZE 2 1 46
47. Filip Janda Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 1 2 1 44
47. David Lín SK Kamiwaza karate CZE 1 1 2 44
47. Roman Šantroch Karate Vrchlabí CZE 1 2 44
50. Barbora Dvořáková Fight Club České Budějovice CZE 2 1 1 43

Stránka: 1/5
1 |  2 |  3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2017 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů