KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   Název teamu Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Karate České Budějovice Karate České Budějovice CZE 61 42 49 15 5334
2. Spartak Hradec Králové Spartak Hradec Králové CZE 20 22 22 1 1 1940
3. SKR SU Ústí nad Labem SKR SU Ústí nad Labem CZE 23 22 20 4 1 1862
4. Fight Club České Budějovice Fight Club České Budějovice CZE 4 5 21 3 754
5. Czech Republic Česká republika CZE 7 3 5 2 2 546
6. KCK Team KCK Team CZE 17 13 19 3 518
7. SK Karate Ústí nad Orlicí SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 13 14 11 418
8. Baník Havířov Baník Havířov CZE 6 5 7 412
9. Výběr pardubického kraje Výběr pardubického kraje CZE 7 2 1 371
10. Kamura Ryu Ústí nad Labem Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 1 5 7 348
10. Kesl Ryu Praha SK Kesl Ryu Shotokan CZE 2 5 1 348
12. KK Lichnice KK Lichnice CZE 8 4 3 1 284
13. Výběr Královéhradeckého kraje Výběr Královéhradeckého kraje CZE 5 1 264
14. SCM Goju-ryu Brno SCM Goju-ryu Brno CZE 2 2 6 240
15. KC Žatec KC Žatec CZE 2 4 4 224
16. SKBU Trutnov SKBU Trutnov CZE 8 6 6 2 206
17. SKK Shotokan Liberec SKK Shotokan Liberec CZE 2 12 1 194
18. Výběr ekarate Výběr ekarate CZE 2 1 192
19. Sokol Sadská Sokol Sadská CZE 3 2 2 188
20. Karate Lions Pardubice Karate Lions Pardubice CZE 1 2 6 184
21. TJ Karate Praha TJ Karate Praha CZE 3 1 1 137
22. KARATE-DO Dvůr Králové KARATE-DO Dvůr Králové CZE 2 4 8 2 132
23. SK Kamiwaza karate SK Kamiwaza karate CZE 3 3 2 124
23. Slavia TU Liberec Slavia TU Liberec CZE 1 1 1 124
25. Champions Team Champions Team CZE 1 1 84
26. TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec CZE 2 80
27. Karate Polička Karate Polička CZE 1 2 7 72
27. Výběr VčSKe Výběr VčSKe CZE 2 72
29. GRYF Liberec GRYF Liberec CZE 1 2 1 70
30. TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl CZE 2 2 56
31. Šin-mu Hodonín Šin-mu Hodonín CZE 2 48
32. TJ Horní Měcholupy TJ Horní Měcholupy CZE 2 1 42
33. Baník Příbram Baník Příbram CZE 1 1 2 40
33. Český svaz Goju-ryu Český svaz Goju-ryu CZE 1 2 40
33. Nippon Ludgeřovice Nippon Ludgeřovice CZE 1 1 40
36. KK Odry KK Odry CZE 1 2 36
36. KK Tygr Karlovy Vary KK Tygr Karlovy Vary CZE 1 36
38. JmSKe JmSKe CZE 1 1 32
38. Sokol Pardubice Sokol Pardubice CZE 3 1 32
38. TJ Růže Lomnice TJ Růže Lomnice CZE 2 1 32
41. Karate Klub Chodov Karate Klub Chodov CZE 2 28
41. SŠKS Pardubice SŠKS Pardubice CZE 2 1 28
41. Výběr ČSKe Výběr ČSKe CZE 1 1 28
44. Autoškoda Mladá Boleslav TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 2 26
45. Cobra Ryu Strakonice Cobra Ryu Strakonice CZE 1 1 24
45. KKD Bruntál KKD Bruntál CZE 1 24
45. MM Self Defence - Karate MMA Self Defence - Karate CZE 1 24
45. Red Dragon Team Red Dragon Team CZE 1 24
45. Slovan Ústí nad Labem Slovan Ústí nad Labem CZE 1 24
45. Výběr Havířov Výběr Havířov CZE 1 24

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů