KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   Název teamu Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Karate České Budějovice TJ Karate České Budějovice CZE 69 44 57 16 5892
2. SKR SU Ústí nad Labem SPORT UNION, z. s. CZE 30 25 22 4 1 2282
3. Spartak Hradec Králové SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 21 27 28 1 1 2224
4. Fight Club České Budějovice Fight Club České Budějovice CZE 11 13 23 3 1318
5. KARATE TEAM KCK Letohrad KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 18 14 21 4 578
6. Czech Republic Česká republika CZE 7 3 5 2 2 546
7. Karate Havířov Baník Havířov CZE 8 5 7 484
8. SK Karate Ústí nad Orlicí SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 13 16 11 450
9. KK Lichnice Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 11 4 6 1 400
10. Kamura Ryu Ústí nad Labem Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 5 10 396
11. Výběr pardubického kraje Výběr pardubického kraje CZE 7 2 1 371
12. Kesl Ryu Praha KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 5 1 348
13. Sokol Sadská Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 5 3 3 320
14. Karate Lions Pardubice o.s. Karate Lions Pardubice o.s. CZE 3 4 7 2 304
15. SCM Goju-ryu Brno SCM Goju-ryu Brno CZE 2 2 8 276
16. Výběr Královéhradeckého kraje Výběr Královéhradeckého kraje CZE 5 1 264
17. KC Žatec KC Žatec CZE 2 4 4 224
18. SKBU Trutnov SKBU Trutnov, z. s. CZE 8 6 7 2 218
19. SKK Shotokan Liberec SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 12 1 194
20. Výběr ekarate Výběr ekarate CZE 2 1 192
21. TJ Karate Praha TJ Karate Praha CZE 3 1 1 1 161
22. KARATE-DO Dvůr Králové Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 5 9 3 160
23. SK Kamiwaza karate SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 4 4 2 156
24. Slavia TU Liberec USK Slavia Liberec CZE 1 1 1 124
25. GRYF Liberec GRYF z.s. CZE 1 4 1 94
26. TJ Horní Měcholupy TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 3 3 90
27. Champions Team Champions Team CZE 1 1 84
28. TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec CZE 2 80
29. Karate Polička Karate Polička CZE 1 2 7 72
29. SK karate Dragon DDM Neratovice SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 2 1 72
29. Výběr VčSKe Výběr VčSKe CZE 2 72
32. KK Tygr Karlovy Vary Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 2 1 66
33. TJ Jiskra Litomyšl Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 2 2 56
34. Karate Vision Karate Vision Praha CZE 1 1 1 48
34. Královéhradecký svaz karate Královéhradecký svaz karate CZE 2 48
34. Prague Team Prague Team CZE 1 1 48
34. Red Dragon Team Red Dragon Team CZE 2 48
34. Šin-mu Hodonín Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 2 48
34. Výběr hvězd Výběr hvězd CZE 1 48
40. Baník Příbram TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 1 2 40
40. Český svaz Goju-ryu Český svaz Goju-ryu CZE 1 2 40
40. Karate Vrchlabí Karate Spartak Vrchlabí CZE 2 1 40
40. Nippon Ludgeřovice Nippon Ludgeřovice CZE 1 1 40
44. KK Odry KK Odry CZE 1 2 36
45. JmSKe JmSKe CZE 1 1 32
45. Sokol Pardubice Sokol Pardubice CZE 3 1 32
45. TJ Růže Lomnice TJ Růže Lomnice CZE 2 1 32
48. Karate Klub Chodov Karate Klub Chodov CZE 2 28
48. SŠKS Pardubice SŠKS Pardubice CZE 2 1 28
48. ŠSK Karate Karviná ŠSK karate Karviná CZE 1 1 28

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů