KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   Název teamu Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Karate České Budějovice TJ Karate České Budějovice CZE 75 42 48 1 12 1 5909
2. SKR SU Ústí nad Labem SPORT UNION, z. s. CZE 38 29 25 1 2822
3. SK Karate Spartak Hradec Králové SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 20 26 33 5 2440
4. Fight Club České Budějovice Fight Club České Budějovice CZE 24 20 22 3 2062
5. Karate Havířov Baník Havířov CZE 10 6 9 1 634
6. Czech Republic Česká republika CZE 7 3 5 2 2 546
7. Kamura Ryu Ústí nad Labem Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 5 8 388
8. Karate Lions Pardubice o.s. Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 5 10 1 4 2 384
9. Kesl Ryu Praha KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 5 2 360
10. Výběr pardubického kraje Výběr pardubického kraje CZE 4 1 300
11. Sokol Sadská Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 4 2 2 276
12. SCM Goju-ryu Brno SCM Goju-ryu Brno CZE 2 2 6 264
12. Výběr Královéhradeckého kraje Výběr Královéhradeckého kraje CZE 5 1 264
14. postup Champions Team Champions team z.s. CZE 2 4 2 1 246
15. pokles KC Žatec KC Žatec CZE 2 4 4 224
16. postup Karate Vision Karate Vision Praha CZE 3 3 1 1 198
17. pokles Výběr ekarate Výběr ekarate CZE 2 1 192
18. pokles KK Lichnice Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 1 4 1 186
19. pokles SK Kamiwaza karate SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 5 3 1 1 180
20. pokles SK Shotokan Neratovice SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 2 3 1 1 168
21. pokles SKK Shotokan Liberec SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 11 164
22. TJ Karate Praha TJ KARATE Praha CZE 3 1 1 156
23. Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 2 1 132
24. USK Slavia Liberec USK Slavia Liberec CZE 1 1 1 124
25. postup KARATE TEAM KCK Letohrad KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 5 1 120
26. pokles TJ Horní Měcholupy TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 4 4 2 117
27. pokles Prague Team Prague Team CZE 1 1 1 96
28. pokles GRYF Liberec GRYF z.s. CZE 1 4 84
28. Královéhradecký svaz karate Královéhradecký svaz karate CZE 2 1 1 84
28. Pardubický svaz karate Pardubický svaz karate CZE 2 1 84
31. TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec CZE 2 80
32. KK Tygr Karlovy Vary Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 2 1 66
32. SK Karate Ústí nad Orlicí SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 2 1 66
34. postup SKC Louny Shotokan karate club Louny CZE 1 1 1 2 63
35. postup KKD Bruntál Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 1 60
35. pokles SKP Karate Písek SKP karate Písek CZE 1 1 60
37. pokles SKBU Trutnov SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 3 50
38. pokles Red Dragon Team Red Dragon Team CZE 2 48
38. pokles Šin-mu Hodonín Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 2 48
38. pokles Výběr hvězd Výběr hvězd CZE 1 48
38. pokles Výběr VčSKe Výběr VčSKe CZE 1 48
42. pokles Český svaz Goju-ryu Český svaz Goju-ryu CZE 1 2 40
42. pokles Nippon Ludgeřovice Nippon Ludgeřovice CZE 1 1 40
44. TJ Růže Lomnice TJ Růže Lomnice CZE 2 1 32
45. Sport Relax KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 1 1 27
46. Karate Klub Chodov Karate Klub Chodov CZE 1 24
46. KK Odry Karate klub Odry, z.s. CZE 1 24
46. MM Self Defence - Karate MMA Self Defence - Karate CZE 1 24
46. SK karate Dragon DDM Neratovice SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 24
46. SKBU Hostivař SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 3 1 1 24

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů