KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. postup Taisia Biriucová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 36
1. postup Martin Enev Fight Club České Budějovice CZE 1 36
1. postup Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE 1 36
1. postup Ondřej Šťáhlavský Red Dragon Team CZE 1 36
1. postup David Šťáhlavský Red Dragon Team CZE 1 36
1. postup Iveta Vondráková SPORT UNION, z. s. CZE 1 36
7. postup Nicol Cirhanová TJ Karate České Budějovice CZE 1 24
7. postup Jakub Mališka NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 24
7. postup Adam Raušer Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 24
7. postup Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 24
7. postup Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE 1 24
7. postup Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 24
13. postup Lucie Bukovská Fight Club České Budějovice CZE 1 12
13. postup Nela Červená SPORT UNION, z. s. CZE 1 12
13. postup Filip Horňák SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 12
13. postup Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 12
13. postup Martin Koupal Fight Club České Budějovice CZE 1 12
13. postup Martin Luža Karate Klub Kyjov CZE 1 12
13. postup Kateřina Nováková Karate Klub Kyjov CZE 1 12
13. postup Klementina Nývltová SPORT UNION, z. s. CZE 1 12
13. postup Leonard Ondovčák TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1 12
13. postup Tadeáš Orság SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 12
13. postup Simone Otranto SPORT UNION, z. s. CZE 1 12
13. postup Edita Pohlová BUDO KAN, z.s. CZE 1 12
25. postup Adéla Čepičková SPORT UNION, z. s. CZE 1 6
25. postup Klaudia Kašík Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 6
25. postup Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE 1 6
25. postup Sofia Mazur GRYF z.s. CZE 1 6
25. postup Štěpán Nilaš KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 6
25. postup Sebastian Noštinský HAKUBA Karate Ostrava CZE 1 6
25. postup Tomáš Olžbut Fight Club České Budějovice CZE 1 6
25. postup Eliška Pokorná Champions team - Chodov CZE 1 6
25. postup Anna Romanová L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 6
25. postup Petr Ryšánek L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 6
25. postup Martin Sobotík TJ Karate České Budějovice CZE 1 6
25. postup Jakub Žlábek SKP karate Písek CZE 1 6
37. postup Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE 1 3
37. postup Evan Dvořák TJ Karate Boršov nad Vltavou CZE 1 3
37. postup David Hološevyč SKP karate Písek CZE 1 3
37. postup Jakub Ješátko Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 3
37. postup Lukáš Kastl Fight Club České Budějovice CZE 1 3
37. postup David Kastl Fight Club České Budějovice CZE 1 3
37. postup Alice Jana Kirschnerová BUDO KAN, z.s. CZE 1 3
37. postup Ella Kittnerová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3
37. postup Petr Kouba TJ Karate České Budějovice CZE 1 3
37. postup Alex Kozubal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 3
37. postup Nelli Lavičková TJ Karate České Budějovice CZE 1 3
37. postup Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE 1 3
37. postup Ester Nováková TJ Karate Boršov nad Vltavou CZE 1 3
37. postup Barbora Pastorková SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE 1 3

Stránka: 1/4
1 |  2 |  3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2019 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů