KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Vít Masař Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s. CZE 5 1 192
2. Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 3 1 120
3. Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE 2 2 2 80
4. Veronika Mišková BUDO KAN, z.s. CZE 2 72
5. Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE 2 2 60
6. Filip Smutný KESL RYU Shotokan z.s. CZE 4 1 1 58
7. Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 1 1 56
8. Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 48
8. Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE 2 48
8. Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 2 48
11. Adéla Mehic Karate Vision Praha CZE 2 2 39
12. Matteo Tamborlani NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 36
13. Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 2 1 1 34
13. Barbora Znamenáčková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 1 1 34
15. Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE 1 1 30
15. Michaela Schmiedová BUDO KAN, z.s. CZE 1 1 30
17. Šimon Branda SHOBU Academy CZE 2 24
18. Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE 1 1 21
19. Linda Spanilá Karate Vision Praha CZE 1 1 17
20. Michaela Kuchařová Sportovní klub policie České Budějovice CZE 1 1 16
20. David Lžičař SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 1 16
22. Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 14
23. Magdaléna Trtíková BUDO KAN, z.s. CZE 1 13
23. Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 13
25. Ondřej Bosák SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 2 12
25. Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 12
27. Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 1 10
28. Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 7
28. Kateřina Háková GRYF z.s. CZE 1 7
30. Ondřej Blín GRYF z.s. CZE 1 6
30. Jakub Fidler SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 6
30. Sabina Křížová Karate Team Bohunice CZE 1 6
30. Filip Pohl BUDO KAN, z.s. CZE 1 6
34. Libor Kuchař Sportovní klub policie České Budějovice CZE 5
35. Jakub Bošek SHOBU Academy CZE 1 4
35. Petra Hlaváčová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 4
35. Matěj Pavel SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 4
38. Kristína Bosáková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 3
38. David Kavalír KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 3
38. Eliška Mihalčatinová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 3
38. Filip Solař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 3
38. David Vedral GRYF z.s. CZE 3
43. Eliška Fidlerová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 2
43. Veronika Trávniková Karate Vision Praha CZE 2
45. Jakub Knesel TJ KARATE Praha CZE 1


^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2021 - 3.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů