KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Vít Masař Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s. CZE 6 2 256
2. Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 4 2 184
3. Veronika Mišková BUDO KAN, z.s. CZE 3 120
4. Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE 3 2 3 116
5. Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE 2 1 3 84
5. Matteo Tamborlani NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 84
7. Filip Smutný KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 5 2 1 82
8. Zuzana Augustinová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 3 80
8. Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 2 2 80
10. Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 2 1 72
11. Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 2 1 2 70
12. Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE 2 48
12. Kateřina Keslová (Neufingerová) KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 48
12. Roman Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 48
12. Pavel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 48
12. Hana Vašíčková KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 48
17. Adéla Mehic Karate Vision Praha CZE 2 3 47
18. Michaela Schmiedová BUDO KAN, z.s. CZE 1 1 1 46
19. Šimon Branda SHOBU Academy CZE 3 40
20. Barbora Znamenáčková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 1 1 34
21. Karel Kesl KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 32
21. Iva Nováková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 32
21. Božena Pavlasová KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 32
21. Martin Rubeš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 32
25. Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE 1 1 30
26. Magdaléna Trtíková BUDO KAN, z.s. CZE 2 29
27. Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE 1 1 1 25
27. Linda Spanilá Karate Vision Praha CZE 1 1 1 25
29. Jan Klimeš KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 1 24
29. David Lžičař SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 3 1 24
31. Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 22
32. Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 1 21
33. Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 1 20
34. Martin Hermann TJ karate Nové Hrady CZE 1 16
34. Michaela Kuchařová Sportovní klub policie České Budějovice CZE 1 1 16
34. Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 16
34. Radka-Johana Paterová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 16
34. Marek Šír SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 16
39. Ondřej Bosák SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 2 12
40. Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 1 10
41. Jakub Bošek SHOBU Academy CZE 2 8
41. Ctibor Jízdný SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 8
43. Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 7
43. Kateřina Háková GRYF z.s. CZE 1 7
45. Ondřej Blín GRYF z.s. CZE 1 6
45. Jakub Fidler SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 6
45. Sabina Křížová Karate team Bohunice z.s. CZE 1 6
45. Filip Pohl BUDO KAN, z.s. CZE 1 6
49. Libor Kuchař Sportovní klub policie České Budějovice CZE 5
50. Jáchym Dimov Kobra Kladno CZE 1 4

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Novoroční turnaj SKIF 2022
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů