KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Amálie Ondroušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 3 1 136
2. Vít Masař Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s. CZE 3 120
3. Ondřej Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE 2 1 104
4. postup Filip Pohl BUDO KAN, z.s. CZE 1 2 88
5. postup Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 3 80
6. postup Alice-Jana Kirschnerová BUDO KAN, z.s. CZE 2 2 76
7. postup Magdaléna Trtíková BUDO KAN, z.s. CZE 2 72
8. postup Kateřina Háková USK Slavia Liberec CZE 2 1 68
9. pokles Karolína Martínková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 2 64
9. pokles Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3 64
11. pokles Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 1 60
12. pokles Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 52
12. pokles Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 2 52
14. pokles Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE 4 48
15. Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE 3 40
16. postup Filip Smutný KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 1 32
17. pokles Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE 1 2 26
17. pokles Michaela Soukupová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 2 26
19. pokles Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2 25
20. pokles Luděk Melich Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 2 24
21. postup Jan Stránský KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 20
22. pokles Karel Benda Champions team z.s. CZE 2 1 16
22. postup Aneta Schleiferová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 16
22. postup Andrea Švrčková Karate DDM Český Těšín CZE 1 16
25. postup Lucie Paterová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 15
26. pokles Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 2 12
26. postup Alex Kozubal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 3 12
26. pokles Emma Kušková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 12
29. pokles Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 1 10
30. pokles Eliška Pokorná Champions team z.s. CZE 2 9
30. pokles Michaela Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 9
32. pokles Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 8
32. pokles Filip Ručka KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 2 8
32. postup Karolína Řezníčková Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 8
35. pokles Adéla Čepičková SPORT UNION, z. s. CZE 1 7
35. pokles Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 7
35. pokles Valentýna Macková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 7
35. pokles Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 7
35. pokles Adéla Znamenáčková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 7
40. pokles Magdalena Janečková TJ KARATE Praha CZE 1 6
40. pokles Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE 1 6
40. pokles Michaela Vaškovská GRYF z.s. CZE 1 6
43. pokles Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE 5
43. pokles Miroslav Pluhař SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 5
43. pokles Radek Tirala Champions team z.s. CZE 5
46. pokles Jakub Fidler SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 4
46. pokles Ondřej Haša Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 4
46. pokles Rozálie Horadová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 4
46. pokles Lenka Kovářová SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
46. pokles Martin Luža Karate Klub Kyjov CZE 4

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů