KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Amálie Ondroušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 52
2. Filip Pohl BUDO KAN, z.s. CZE 2 40
3. Karolína Martínková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 36
3. Vít Masař Česká republika CZE 1 36
3. Ondřej Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE 1 36
3. Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 36
7. Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 24
7. Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 24
7. Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 24
7. Magdaléna Trtíková BUDO KAN, z.s. CZE 1 24
11. Alice-Jana Kirschnerová BUDO KAN, z.s. CZE 2 20
11. Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE 2 20
13. Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 14
14. Kateřina Háková USK Slavia Liberec CZE 1 12
14. Emma Kušková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 12
14. Jakub Schánilec Česká republika CZE 1 12
14. Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE 1 12
14. Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 12
19. Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 8
20. Karel Benda Champions team z.s. CZE 1 6
20. Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 6
20. Adéla Čepičková SPORT UNION, z. s. CZE 1 6
20. Aneta Schleiferová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 6
20. Michaela Soukupová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 6
20. Jan Stránský KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 6
20. Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE 1 6
27. Eliška Pokorná Champions team z.s. CZE 1 5
27. Michaela Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 5
29. Ondřej Haša Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 4
29. Lenka Kovářová SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
29. Alex Kozubal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 4
29. Valentýna Macková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 4
29. Luděk Melich Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 4
29. Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4
29. Miroslav Pluhař SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4
29. Filip Ručka HAKUBA Karate Ostrava CZE 1 4
29. Tomáš Smutný Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 4
29. Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 4
29. Oldřich Vašíček BUDO KAN, z.s. CZE 1 4
29. Adéla Znamenáčková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 4
41. Jakub Fidler SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 3
41. Petra Hlaváčová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 3
41. Jakub Krausz Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 3
41. Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE 3
41. Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 3
46. Rozálie Horadová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 2
46. Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE 1 2
46. Elen Menčíková SK Karate Olomouc z.s. CZE 2
46. Lukáš Rajnoch USK Slavia Liberec CZE 2
46. Radek Tirala Champions team z.s. CZE 2

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2020 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů